Koond

 


13.aprill 17:00
1. Neljapäevak Männiku N
Korraldaja:SK Saue Tammed / Erkki Aadli
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2016014
20.aprill 17:00
2. Neljapäevak Tugamanni
Korraldaja:Eurokinnisvara
Rajameister:Marko Süld
Kaart:2015020
27.aprill 17:00
3. Neljapäevak Rebala
Korraldaja:LSF Pronoking Team / Kadri Isakar
Rajameister:Rünno Sulg
Kaart:2015006
04.mai 17:00
4. Neljapäevak Kirikla
Korraldaja:Jaanus Viljamaa / OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2016016
11.mai 17:00
5. Neljapäevak Võerdla
Korraldaja:Spin TEK / Üllar Pärnaste
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2016007
18.mai 17:00
6. Neljapäevak Soodajärve
Korraldaja:SK Mercury / Liina Jõgisu
Rajameister:Priit Överus
Kaart:2004027
25.mai 17:00
7. Neljapäevak Piirsalu
Korraldaja:OK Okas
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2016063
01.juuni 17:00
8. Neljapäevak Mustla-Nõmme
Korraldaja:OK JOKA
Rajameister:Paul Poopuu
Kaart:2010063
08.juuni 17:00
9. Neljapäevak Järvi Järved
Korraldaja:SRD SK / Ella Šved
Rajameister:Sergei Rjabõškin
Kaart:2010005
11.juuni 12:00
Tallinna MV lühirada 2017 Kõverjärve
Korraldaja:Mati Poom
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2013020
15.juuni 17:00
10. Neljapäevak Männiku Krossirada
Korraldaja:Kaitseliidu Harju Malev / Ülo Timuska
Rajameister:Märten Henrik Pais
Kaart:2016014
29.juuni 17:00
11. Neljapäevak Koitjärve
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Rajameister:Jaanus Reha
Kaart:2011009
06.juuli 17:00
12. Neljapäevak Ruu
Korraldaja:Bona Fide / Mairolt Kakko
Rajameister:Rain Vellerind
Kaart:2015062
13.juuli 17:00
13. Neljapäevak Samblapõllu
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Rajameister:Mairo Kirss
Kaart:2014023
20.juuli 17:00
14. Neljapäevak Kobru
Korraldaja:Harju KEK RSK / Valju Tali
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2015011
27.juuli 17:00
15. Neljapäevak Kõmmaste
Korraldaja:OK TON / Mart Sooberg
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2017009
    03.august 17:00
    16. Neljapäevak Kõrvemaa
    Korraldaja:OK Põrgupõhja / Margus Lõoke
    Rajameister:Margus Klementsov
    Kaart:2016003
      10.august 17:00
      17. Neljapäevak Ihasalu
      Korraldaja:SK Mercury
      Rajameister:Priit Överus
        17.august 17:00
        18. Neljapäevak Nelijärve
        Korraldaja:Enn Nuut
        Rajameister:Margus Klementsov
        Kaart:2014028
          24.august 17:00
          19. Neljapäevak Keila-Joa
          Korraldaja:OK Norma / Sander Annus
          Rajameister:Sander Annus
          Kaart:2014027
            31.august 17:00
            20. Neljapäevak Loksa
            Korraldaja:Enn Nuut
            Rajameister:Margus Klementsov
            Kaart:2016022
              07.september 17:00
              21. Neljapäevak Vääna-Jõesuu
              Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
              Kaart:2014026
                14.september 17:00
                22. Neljapäevak Laulasmaa
                Korraldaja:Harju KEL RSK / Valju Tali
                Rajameister:Hindrek Lootus
                Kaart:2013052
                  iCalender