Tallinna neljapäevak 27.04.2017 Rebala

27.04.2017
Korraldaja : LSF PT
Rajameister : Rünno Sulg
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#14]
[#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7]
[#8] [#9] [M10TR] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21A] [M21AL] [M21B] [M21BL] [M21C]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [M80] [M85] [M8NR]
[N10TR] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21B] [N21C] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [N8NR]
[V]
#1 Rada (M8NR,N8NR): 5 KP 1.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M8NR     00:07:52
 2. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M8NR     00:08:33 +00:41
 3. 17997 Lee Luht                            N8NR     00:08:41 +00:49
 4. 18525 Oskar Nejc Jamnik                   M8NR     00:08:51 +00:59
 5. 18674 Mart Pilbas                         M8NR     00:09:58 +02:06
 6. 18284 Anete Heldring                      N8NR     00:10:59 +03:07
 7. 15987 Björn Martin Lindeberg              M8NR     00:13:27 +05:35
 8. 15000 Liisa Laura Viru          TON       N8NR     00:13:31 +05:39
 9. 25542 Johan Praks               x48       M8NR     00:14:35 +06:43
10. 17775 Oliver Lehtla             Saku      M8NR     00:17:40 +09:48
11. 23202 Iti Tamm                            N8NR     00:18:55 +11:03
12. 23201 Iiris-Renate Rande                  N8NR     00:18:58 +11:06
13. 22200 Uko Erk Otstavel          LSF PT    M8NR     00:19:18 +11:26
14. 22143 Elo-Liis Kööp                       N8NR     00:19:28 +11:36
15. 24897 Liina Venelaine                     N8NR     00:19:43 +11:51
16. 23775 Ella Lee Uibo                       N8NR     00:20:24 +12:32
17. 22147 Simon Kevin Uibo                    M8NR     00:20:31 +12:39
18. 22148 Patrick Oliver Uibo                 M8NR     00:22:59 +15:07
19. 23510 Mart Lindeberg                      M8NR     00:23:03 +15:11
20. 24376 Raimond Jorro                       M8NR     00:26:32 +18:40
21. 22146 Mattias Kööp                        M8NR     00:28:03 +20:11
22. 24892 Kerstin Loo                         N8NR     00:29:45 +21:53
23. 25546 Kõu Praks                           M8NR     00:33:50 +25:58
24. 25543 Lumi Praks                          N8NR     00:35:08 +27:16
#10 Rada (N21B,M18,N40,N45): 17 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1361 Triina-Britt Preden       TON       N45      00:47:12
 2.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh  N45      00:48:09 +00:57
 3. 26098 Erika Uotila              x79       N40      00:48:20 +01:08
 4. 16172 Liina Silluste                      N21B     00:48:22 +01:10
 5. 18354 Kai Treier                          N45      00:49:35 +02:23
 6.  5870 Liisi Piits               EKI       N40      00:49:41 +02:29
 7. 11559 Heli Zvorovski                      N45      00:49:45 +02:33
 8.  7820 Karin Kallisma            HOK       N21B     00:50:46 +03:34
 9.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      00:52:14 +05:02
10.  2196 Anne-Ly Jõesaar                     N40      00:53:11 +05:59
11.  1683 Kaili Roonet                        N45      00:53:34 +06:22
11. 22627 Richard Piho                        M18      00:53:34 +06:22
13.  6571 Maret Hallikma                      N40      00:55:21 +08:09
14.  7310 Karin Reisner             Metsä ForeN40      00:56:06 +08:54
15.  2246 Katrin Arendi                       N40      00:56:20 +09:08
16.   134 Aari Talver               Mercury   N45      00:56:28 +09:16
17.  6491 Anni Sild                 Jakob WestN21B     00:56:40 +09:28
18.  5578 Gerli Kriiska                       N40      00:56:54 +09:42
19.  4730 Kristin Peebo                       N21B     00:58:09 +10:57
20.  1377 Riina Apse                          N40      00:58:11 +10:59
21. 20433 Kadri Kadakas             Mercury   N21B     00:58:41 +11:29
22.  6646 Kaia Randman              Rakv      N21B     00:59:52 +12:40
23.  3729 Triin Soha                LUS       N21B     01:00:08 +12:56
24.  4255 Marta Korts-Laur          PV SKK    N21B     01:01:10 +13:58
25.  6227 Anneli Aas                TON       N45      01:01:32 +14:20
26.  1380 Monica Jaago                        N40      01:01:35 +14:23
26. 12425 Maret Viira                         N45      01:01:35 +14:23
28.  5581 Sigrid Särak                        N40      01:01:57 +14:45
29.  5589 Merike Mändsoo            TON       N40      01:02:13 +15:01
30. 10010 Aile Kaljumäe                       N40      01:02:15 +15:03
31.  5981 Elina Lasseron                      N40      01:02:40 +15:28
32.  6060 Tiina-Mari Kõrge                    N21B     01:03:31 +16:19
33. 12341 Filipp Petuhhov           SRD       M18      01:06:28 +19:16
34. 21894 Airi Kask                           N40      01:08:04 +20:52
35.  8155 Liisi Kitsapea            EÜP       N21B     01:11:44 +24:32
36.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank AN21B     01:15:46 +28:34
37.  8345 Merle Okermann                      N45      01:24:47 +37:35
38. 16738 Kärt Käärst               NaiskodukaN40      01:30:12 +43:00
39.  4881 Piret Kannike                       N40      01:49:50 +62:38
40. 26306 Helen Prommik                       N21B     02:11:56 +84:44
41. 26307 Kärt Jaarma                         N21B     02:12:10 +84:58
41. 26328 Reet Otsus                          N21B     02:12:10 +84:58
#11 Rada (M65,N50,N55,M16): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8035 Jaan Viirmann             PõrgupõhjaM16      00:40:21
 2.  4195 Lea Leppik                TAOK      N50      00:44:15 +03:54
 3.  2741 Merike Paapson            TON       N50      00:47:03 +06:42
 4.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas  M65      00:47:19 +06:58
 5.   304 Virve Orav                Tammed    N55      00:47:51 +07:30
 6. 10483 Anu Malts                 TON       N55      00:48:08 +07:47
 7. 11275 Juhan Tamm                          M65      00:49:16 +08:55
 8.  3060 Lembi Berkman                       N50      00:50:27 +10:06
 9.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N50      00:53:01 +12:40
10.   274 Mati Karp                 TEMPO sporM65      00:53:11 +12:50
11.  4106 Tiiu Mägi                 Kape      N50      00:53:14 +12:53
12. 17644 Marika Müür               TON       N55      00:53:38 +13:17
13.  1971 Kalle Nelk                Tammed    M65      00:54:26 +14:05
14.  8271 Merike Põldmäe                      N50      00:55:00 +14:39
15.  3882 Maila Moor                Rae       N55      00:57:05 +16:44
16.  6148 Tõnis Härm                          M65      00:57:29 +17:08
17.   266 Kalev Kukk                TAOK      M65      00:58:33 +18:12
18.   294 Arvo Soosalu              LUS       M65      00:59:53 +19:32
19.   709 Ülle Raudsepp             Okas      N55      01:00:59 +20:38
20.   910 Valdo Jaanik              Orion     M65      01:01:39 +21:18
21.   836 Heldur Väljamäe           Orvand    M65      01:02:05 +21:44
22.  1212 Tiina Tamla               Koop      N50      01:03:12 +22:51
23.   466 Ave Janu                  Koop      N50      01:03:35 +23:14
24.   652 Vello Loorits             Orion     M65      01:08:29 +28:08
25. 10881 Jaan Tiits                AS Elero  M65      01:17:05 +36:44
26.  6158 Aare Mäemurd              Talkur    M65      01:22:11 +41:50
27. 25653 Vladislav Moissejev       SRD       M16      01:29:10 +48:49
28. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna ÜN55      01:29:55 +49:34
29. 23735 Olga Malgina              Tallinna ÜN55      01:30:02 +49:41
30. 18998 Anne Rehberg                        N55      01:52:50 +72:29
#12 Rada (M21C): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20443 Raido Laidla              Tallinna TM21C     00:43:11
 2. 15263 Jaago Jõeleht                       M21C     00:51:26 +08:15
 3.   378 Marek Maurer                        M21C     00:52:45 +09:34
 4. 18148 Sven Sargma                         M21C     00:55:02 +11:51
 5.   405 Margus Pulver                       M21C     00:57:06 +13:55
 6.  6463 Karl Kibus                          M21C     00:58:06 +14:55
 7. 22278 Jari Julge                          M21C     00:59:05 +15:54
 8. 10491 Taivo Kurg                          M21C     00:59:14 +16:03
 9.  9718 Mikk Kaasik                         M21C     01:00:08 +16:57
10. 11499 Veiko Kurg                          M21C     01:01:39 +18:28
11. 24180 Joosep Lippus                       M21C     01:06:28 +23:17
12. 26190 Nikolai Shendõrev                   M21C     01:07:30 +24:19
13.  6355 Meelis Karp                         M21C     01:09:30 +26:19
14.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti RaadM21C     01:10:16 +27:05
15.  7900 Kaur Karp                 Windrox SpM21C     01:13:21 +30:10
16.  4404 Toomas Väli               KL TallinnM21C     01:13:24 +30:13
17.  6523 Kalev Konso                         M21C     01:15:28 +32:17
18.  5487 Neeme Kaarna              EKJ SK    M21C     01:15:50 +32:39
19. 20408 Jevgeni Shishkin                    M21C     01:16:32 +33:21
20. 24555 Ivan Moltshanov                     M21C     01:25:31 +42:20
21.  6061 Raimo Pirksaar                      M21C     01:33:44 +50:33
22.  6285 Riho Vahtre                         M21C     01:36:13 +53:02
#13 Rada (N21C): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3314 Terje Urgard              Tammed    N21C     00:43:05
 2. 10098 Ele Sisas                 TAOK      N21C     00:50:04 +06:59
 3.  8791 Küllike Rehe              Hansapank N21C     00:59:46 +16:41
 4.  2760 Kaire Heldring            TON       N21C     01:02:33 +19:28
 5. 23515 Juno Raba                           N21C     01:03:02 +19:57
 6. 17534 Triinu Rebane                       N21C     01:03:27 +20:22
 7.  5989 Inga Petuhhov                       N21C     01:08:21 +25:16
 8. 19197 Ingrid Pärg               EMÜ       N21C     01:08:30 +25:25
 9.  2244 Marje Venelaine           Tammed    N21C     01:14:46 +31:41
10.  6458 Anneli Vellerind          SP TransitN21C     01:16:45 +33:40
11. 26044 Kristi Tiido                        N21C     01:19:29 +36:24
11.  4808 Aave Priimets                       N21C     01:19:29 +36:24
13.  7906 Liis Nurmis                         N21C     01:23:14 +40:09
14.  8808 Merle Laaneots                      N21C     01:26:35 +43:30
15.  5615 Anne Pekri                          N21C     01:36:08 +53:03
16.  9976 Renna Pakaste                       N21C     01:51:10 +68:05
17.  5567 Kai Voolaine                        N21C     01:55:03 +71:58
#14 Rada (N12,N14,M12): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9574 Karmen Eveli Kauge        PõrgupõhjaN14      00:22:27
 2. 20506 Georg Kainel                        M12      00:25:36 +03:09
 3. 10644 Sander Saaring            Laagri KooM12      00:27:08 +04:41
 4. 12329 Brita Ploompuu            PõrgupõhjaN14      00:27:19 +04:52
 5. 21893 Liisi Kask                          N14      00:28:06 +05:39
 6. 10648 Uku Süvari                          M12      00:31:07 +08:40
 7. 21895 Oliver Kask                         M12      00:39:03 +16:36
 8. 23998 Kaspar Tee                          M12      00:43:03 +20:36
 9. 14210 Elis Karpova              SRD       N14      00:43:08 +20:41
 9. 14632 Hendrik Sooberg           TON       M12      00:43:08 +20:41
11. 26043 Leonard Laiverik                    M12      00:43:29 +21:02
12. 26095 Romet Arumetsa                      M12      00:46:16 +23:49
13. 12569 Siur Willadsen            TON       M12      00:51:17 +28:50
#2 Rada (M10TR,N10TR): 4 KP 0.8 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16003 Ott Pilbas                          M10TR    00:07:14
 2. 13907 Anete Saaring                       N10TR    00:07:15 +00:01
 3. 14415 Siim Pello                          M10TR    00:09:06 +01:52
 4. 17122 Kaspar Urh Jamnik                   M10TR    00:09:11 +01:57
 5. 17725 Heleen Pajomägi                     N10TR    00:09:42 +02:28
 6. 24354 Meribel Laur                        N10TR    00:09:46 +02:32
 7. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT    N10TR    00:10:08 +02:54
 8. 17256 Riko Reitel               LSF PT    M10TR    00:11:03 +03:49
 9. 26039 Roland Erik Apse                    M10TR    00:11:15 +04:01
10. 26095 Romet Arumetsa            x35       M10TR    00:13:40 +06:26
11. 15986 Sanna Lindeberg                     N10TR    00:19:22 +12:08
#3 Rada (M21A,M35): 26 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed    M21A     00:56:55
 2.  1267 Heiti Hallikma            Võru      M21A     01:04:51 +07:56
 3.  4137 Jonatan Karjus            Võru      M21A     01:06:17 +09:22
 4.  1976 Danilo Piht               Mercury   M21A     01:06:43 +09:48
 5.  9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK M21A     01:07:28 +10:33
 6. 12590 Reimo Liiv                Tammed    M21A     01:07:43 +10:48
 7.   660 Armo Hiie                 Kape      M21A     01:08:55 +12:00
 8.  1383 Enn Jaama                 Peko      M35      01:08:58 +12:03
 9. 10450 Ilmar Udam                JOKA      M21A     01:12:42 +15:47
10. 10891 Kirill Klenski            CoxArt    M21A     01:16:28 +19:33
11.  3535 Ragnar Kruusla            JOKA      M21A     01:16:53 +19:58
12.  6445 Oliver Immato                       M21A     01:17:00 +20:05
13.  3257 Ahto Sulavee                        M35      01:18:30 +21:35
14. 14597 Leonid Malikov            CoxArt    M35      01:22:59 +26:04
15.  8253 Fred Viidul               Microsoft M21A     01:23:07 +26:12
16.  2539 Ülo Viru                  Orvand    M35      01:23:11 +26:16
17. 25230 Helmet Sulavee                      M21A     01:24:38 +27:43
18.  6311 Kristjan Maade            LSF PT    M35      01:24:59 +28:04
19.  9961 Jürgen Arund                        M21A     01:25:22 +28:27
20.  1808 Tanel Toom                DHL EstoniM35      01:29:28 +32:33
21.  2491 Gert Müürsepp             Tammed    M35      01:32:46 +35:51
22.  5574 Kristian Pilbas                     M21A     01:33:09 +36:14
23. 10744 Ragnar Leimann            JK PiraajaM21A     01:33:45 +36:50
24. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK    M35      01:37:11 +40:16
25.  6887 Hannu Ploompuu                      M21A     01:38:26 +41:31
26.   281 Johannes Tasa             Tammed    M21A     01:40:34 +43:39
27.  9291 Jaanus Vahi                         M21A     01:42:57 +46:02
28.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT    M35      01:44:52 +47:57
29.  5556 Mart Mustkivi             Mercury   M35      01:51:48 +54:53
30. 25691 Artur Raudna              KV        M21A     02:01:41 +64:46
31.  6659 Kertu Savitsch            TON       M21A     02:02:37 +65:42
32.  8150 Priit Potter                        M35      02:38:46 +101:51
33. 26042 Ago Vesmes                          M35      02:38:49 +101:54
#4 Rada (M21BL,M70,N60,N65,N18): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21BL    00:34:42
 2.  9022 Vahur Pajomägi                      M21BL    00:39:24 +04:42
 3.  6828 Neeme Kalda               Okas      M21BL    00:42:06 +07:24
 4.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD       N18      00:42:48 +08:06
 5.  1045 Jaan Olvet                Rakv      M21BL    00:43:03 +08:21
 6.  1366 Mart Sooberg              TON       M21BL    00:45:00 +10:18
 7. 21191 Enno Needrit                        M70      00:45:21 +10:39
 8.  2298 Mare Niitsoo              TON       N60      00:49:48 +15:06
 9.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M70      00:50:17 +15:35
10.  1881 Helle Rennu                         N60      00:53:33 +18:51
11.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N60      00:53:39 +18:57
12.  1657 Tiina Metsmaa             Rakv      N60      00:56:00 +21:18
13.   356 Mart Vendelin             Orion     M70      00:57:05 +22:23
14.  1766 Sander Liivak             PõrgupõhjaM21BL    00:57:25 +22:43
15.   541 Jaak Vihmand                        M70      00:58:34 +23:52
16.  3225 Anne Raadla               Jõhvikas  N65      01:01:38 +26:56
17.  6371 Paula Liis Viljamaa       Tammed    N18      01:02:03 +27:21
18.   455 Tiit Koppel               Orion     M70      01:05:22 +30:40
19. 18911 Alar Voitka                         M21BL    01:07:51 +33:09
20.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas  M70      01:12:51 +38:09
21. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG  N18      01:13:08 +38:26
22.  5998 Vladimir Vari                       M70      01:14:34 +39:52
23.  6248 Mihkel Oidekivi           Abobase SyM70      01:16:47 +42:05
24.  5384 Peeter Harro                        M70      01:18:08 +43:26
25.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M70      01:18:23 +43:41
26.  5420 Tõnu Piits                          M70      01:23:57 +49:15
27. 24649 Jüri Aedla                          M21BL    01:25:07 +50:25
28.  3221 Raivo Meier               Hermes    M70      01:25:35 +50:53
29.  6468 Maiko Lello                         M21BL    01:27:46 +53:04
30. 25340 Aarne Männik                        M21BL    01:35:43 +61:01
#5 Rada (M14,N75,N70,N16,M75,M80,M85): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion     M75      00:44:01
 2.  6675 Hanna Maria Semper                  N16      00:47:13 +03:12
 3.   910 Mati Saluoks              HOK       M75      00:54:27 +10:26
 4. 24167 Nikita Ostretsov          SRD       M14      00:55:54 +11:53
 5.   104 Kalju Tilk                Orion     M75      00:55:59 +11:58
 6.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M75      01:00:22 +16:21
 7.  6680 Annika Saaring            Laagri KooN16      01:00:25 +16:24
 8.   251 Jaan Viirmaa                        M75      01:00:39 +16:38
 9.    62 Juhan Hunt                Orion     M80      01:03:06 +19:05
10.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise M75      01:03:17 +19:16
11.  4506 Toomas Lausmaa                      M75      01:04:55 +20:54
12.   462 Georg Sooberg             Võru      M75      01:05:06 +21:05
13.   638 Vello Krohn               Tammed    M75      01:05:27 +21:26
14.  2809 Juho Heinrand             Norma     M75      01:07:52 +23:51
15.   300 Ilse Uus                  TON       N75      01:08:46 +24:45
16.  2650 Malle Karolin             Orion     N75      01:09:08 +25:07
17.  4799 Lembit Põldoja            Inspecta  M75      01:10:13 +26:12
18.  3230 Malle Meier               Hermes    N70      01:11:04 +27:03
19.  8049 Ingrid Sooberg            TON       N16      01:11:42 +27:41
20.  1728 Rutt Kukk                 Orion     N70      01:12:02 +28:01
21.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N75      01:13:49 +29:48
22.   189 Riho Kilp                 Tammed    M75      01:13:52 +29:51
23.  2847 Ene Loide                 Harju KEK N70      01:24:29 +40:28
24.  6206 Ljudmilla Mashina         TON       N75      01:26:48 +42:47
25.  6329 Maie Sepp                 TON       N75      01:46:26 +62:25
26.  6283 Hugo Tartlan                        M85      01:47:47 +63:46
27.  3433 Peedu Retel                         M85      01:50:26 +66:25
28.   165 Heino Heinloo             Tammed    M85      01:50:30 +66:29
29.   222 Urvi Sarv                 Orion     N70      01:51:37 +67:36
#6 Rada (M21B,M40): 22 KP 7.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    M40      00:57:04
 2.  4112 Ingmar Daub               Ilves     M21B     01:01:58 +04:54
 3.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      M40      01:04:09 +07:05
 4.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     01:07:03 +09:59
 5.  1821 Erki Kriks                LSF PT    M40      01:08:06 +11:02
 6. 18858 Valdo Hälvin              ScoutspataM21B     01:08:16 +11:12
 7.  4860 Tõnu Kits                           M40      01:08:27 +11:23
 8.  7311 Ülo Reisner               Metsä ForeM40      01:10:46 +13:42
 9. 16317 Peep Põlluäär                       M40      01:10:53 +13:49
10. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh  M21B     01:13:24 +16:20
11.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt    M40      01:14:00 +16:56
12. 16171 Karl Pehk                           M21B     01:14:50 +17:46
13.  6879 Andrius Pakaste           Vironia   M21B     01:15:44 +18:40
14. 22360 Gerd Herman Veeber        KuperjanovM21B     01:15:50 +18:46
15. 14585 Armin Vilms                         M21B     01:16:11 +19:07
16. 13936 Ott Põldmäe                         M21B     01:16:22 +19:18
17. 18074 Tarmo Villum                        M21B     01:17:11 +20:07
18.  9975 Marko Aron                          M21B     01:18:36 +21:32
19.   985 Henn Ruukel               Fleep     M40      01:21:37 +24:33
20. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm   M21B     01:21:42 +24:38
21.  2191 Eero Mõttus               Võru      M40      01:22:04 +25:00
22.   991 Erkki Laur                MARU      M21B     01:22:31 +25:27
23. 12991 Mihkel Tammaru                      M21B     01:23:17 +26:13
24. 17477 Tõnu Ots                            M40      01:23:31 +26:27
25. 11922 Pearu Kuusk               Tartu     M40      01:23:47 +26:43
26.  2106 Alar Jõeste                         M40      01:24:13 +27:09
27. 24402 Ahti Raba                 Danske BanM21B     01:27:20 +30:16
28.  2105 Tarvo Jõeste              SH        M40      01:28:33 +31:29
29. 22042 Siim Düüna                Rapla ÜhisM21B     01:28:36 +31:32
30.  6177 Joel Rillo                          M21B     01:29:03 +31:59
31. 20411 Risto Viirg                         M40      01:31:50 +34:46
32.  4261 Sander Nahkor             TAOK      M21B     01:32:13 +35:09
33. 11453 Juhan Karin                         M21B     01:38:29 +41:25
34. 26041 Andrus Prangli                      M40      01:42:56 +45:52
35. 20469 Ahto Ilves                          M21B     01:46:26 +49:22
36. 24401 Kristjan Düüna                      M21B     01:47:30 +50:26
37. 19381 Mihkel Ambre                        M21B     01:48:59 +51:55
38. 22597 Matis Leibenau            Eesti EnerM40      01:51:06 +54:02
39.  5419 Toomas Mändla                       M40      02:01:43 +64:39
#7 Rada (M45,M50): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4230 Lauri Olli                LSF PT    M45      00:51:05
 2.  1268 Priit Överus              Mercury   M50      00:53:44 +02:39
 3.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh  M45      00:55:06 +04:01
 4.  8260 Viktor Kassatkin          SRD       M45      00:55:59 +04:54
 5.  4690 Vladimir Savinov          SRD       M50      00:56:00 +04:55
 6.   169 Ando Post                 Koop      M50      00:57:11 +06:06
 7.  2401 Urmas Sulaoja             Jõhvikas  M50      00:57:21 +06:16
 8.  4760 Peep Otstavel             LSF PT    M45      00:58:19 +07:14
 9.  7149 Johan Alenius             IFK IidingM50      00:59:16 +08:11
10.  3393 Rain Vellerind                      M50      00:59:28 +08:23
11. 12280 Andres Viira                        M50      00:59:38 +08:33
12.   320 Rein Unt                  TON       M45      00:59:55 +08:50
13.  1994 Andrus Jakobson                     M45      01:00:06 +09:01
14.  4864 Indrek Saarepera                    M45      01:00:29 +09:24
15.   133 Andres Talver             Mercury   M50      01:01:07 +10:02
16.  1085 Toomas Talumaa            HOK       M45      01:01:51 +10:46
17.  1053 Veikko Tamlak             Kape      M45      01:02:40 +11:35
18.  1996 Margus Kandelin           TON       M45      01:03:31 +12:26
19.  5447 Urmas Jõeleht             Starman   M50      01:04:05 +13:00
20.  4847 Ain Pello                 Mercury   M45      01:05:55 +14:50
21.  2371 Arthur Raichmann          LSF PT    M45      01:06:58 +15:53
22.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi   M50      01:07:37 +16:32
23.  4833 Ülo Madissoon             PiirivalveM50      01:07:53 +16:48
24.  6452 Argo Kauge                PõrgupõhjaM50      01:08:17 +17:12
25.  4512 Heiki Savitsch                      M45      01:10:21 +19:16
26.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK    M50      01:14:50 +23:45
27.   764 Kaarel Lassel             Saue      M50      01:19:12 +28:07
28.   487 Tõnis Haldna              Rae       M50      01:19:53 +28:48
29.  4807 Paavo Helde               Evotec AS M45      01:21:01 +29:56
30.   974 Tarmo Gede                          M50      01:27:31 +36:26
31.  1729 Koit Veeorg                         M45      01:51:43 +60:38
#8 Rada (M21AL,N21A): 20 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   559 Andre Nõmm                Tammed    M21AL    00:36:51
 2. 20361 Juho-Veikko Hytönen       SK100     M21AL    00:36:55 +00:04
 3.  3007 Urmo Liblik               JOKA      M21AL    00:37:32 +00:41
 4.  1029 Dmitri Shved              SRD       M21AL    00:40:58 +04:07
 5.  1143 Tarmo Klaar               Ilves     M21AL    00:43:55 +07:04
 6.   575 Kirti Rebane              Tammed    N21A     00:46:03 +09:12
 7.  5325 Signe Raidmets            TON       N21A     00:46:45 +09:54
 8.  7488 Sven Ringvee              VaP       M21AL    00:47:29 +10:38
 9.  1097 Arno Vaik                           M21AL    00:49:59 +13:08
10. 12196 Britt Jaaska              SK ServitiN21A     00:50:15 +13:24
11.  3316 Maris Terno               Tammed    N21A     00:51:31 +14:40
12.  3300 Timo Kaljur               Orvand    M21AL    00:54:02 +17:11
13.  5942 Kristo Kamratov                     M21AL    00:54:30 +17:39
14.  2687 Ingrid Piht               Mercury   N21A     00:54:51 +18:00
15.  5486 Teele Randman             Rakv      N21A     00:56:13 +19:22
16.  5401 Tanel Alumäe                        M21AL    00:57:18 +20:27
17. 16125 Priit Transtok                      M21AL    00:58:15 +21:24
18.  6656 Kristofer Kirss                     M21AL    00:58:41 +21:50
19.  7535 Andrus Viilma                       M21AL    00:59:23 +22:32
19.  1859 Matti Betlem              JOKA      M21AL    00:59:23 +22:32
21.  5279 Henri Oru                 Võru      M21AL    00:59:42 +22:51
22.  3429 Thea Kaljur               Harju KEK N21A     00:59:52 +23:01
23. 15905 Merili Palu                         N21A     00:59:53 +23:02
24.  8818 Marko Süld                HOK       M21AL    01:02:42 +25:51
25.  1417 Varvara Guljajeva                   N21A     01:02:44 +25:53
26.  4218 Margus Lehtme                       M21AL    01:03:04 +26:13
27.  6467 Madis Tuulpärg                      M21AL    01:03:12 +26:21
28.  4533 Siiri Mustkivi            Mercury   N21A     01:05:02 +28:11
29.  3625 Janno Rillo                         M21AL    01:05:12 +28:21
30.  6578 Andres Aavik                        M21AL    01:05:18 +28:27
31. 11535 Ivar Janson               KVÜÕA     M21AL    01:06:29 +29:38
32.  3352 Anu Kõnnusaar             TON       N21A     01:06:58 +30:07
32.  2683 Andres Vaher              JOKA      M21AL    01:06:58 +30:07
34.  4788 Marti Ranne               G4S SpordiM21AL    01:08:55 +32:04
35. 25896 Anto Mätas                VTP       M21AL    01:09:02 +32:11
36. 23557 Heimar Steinpilm                    M21AL    01:11:53 +35:02
37. 21159 Lauri Tarlap              Saku KorvpM21AL    01:21:15 +44:24
38.  6446 Tiina Kuusik              Tartu ÜlikN21A     01:21:16 +44:25
39. 26040 Anton Uibo                          M21AL    01:30:27 +53:36
40. 26038 Janeck Uibo                         M21AL    01:30:31 +53:40
41. 26196 Karol kampus                        M21AL    01:43:46 +66:55
42.  6431 Anton Roolaid             TAOK      M21AL    01:45:29 +68:38
43. 21580 Riido Raudsik                       M21AL    01:45:59 +69:08
44.  4932 Mait Bratka               TÜ        M21AL    01:50:40 +73:49
45. 22749 Tamor Bakhoff             LennuliiklM21AL    01:57:54 +81:03
46. 26298 Anniki Keel               Arrow ElecN21A     01:57:57 +81:06
#9 Rada (N35,M55,M60): 17 KP 5.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11806 Andrus Rämmann            Koop      M55      00:45:00
 2.   183 Marje Viirmann            Harju KEK N35      00:49:10 +04:10
 3.  5822 Arvo Raja                 TON       M55      00:55:06 +10:06
 4.   423 Kalev Ruberg              Saku OK   M55      00:55:31 +10:31
 5.    55 Vello Post                Koop      M55      00:55:47 +10:47
 6.  1240 Jüri Rokko                SK        M60      00:56:10 +11:10
 7.  7205 Ivar Lai                            M55      00:56:15 +11:15
 8.  4749 Anneli Pello              Mercury   N35      00:57:33 +12:33
 9.  1077 Urmas Laev                Mercury   M55      00:58:16 +13:16
10.   569 Riika Ploompuu            PõrgupõhjaN35      00:58:47 +13:47
11.  2865 Toomas Koppel             Saku      M60      00:59:43 +14:43
12.   912 Toivo Leisner             Elioni SK M55      01:00:51 +15:51
13.  5213 Reino Rass                Novarc    M55      01:01:07 +16:07
14.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed    M55      01:01:49 +16:49
15.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M60      01:02:09 +17:09
16.  6147 Endel Karp                Norma OK  M55      01:02:13 +17:13
17.  3621 Tõnu Karp                           M60      01:02:34 +17:34
18.  5693 Arvi Käärd                          M55      01:03:09 +18:09
19. 22630 Liis Needrit                        N35      01:03:38 +18:38
20. 11358 Viesturs Lucans           Piepe     M55      01:03:51 +18:51
21.  1775 Andres Iila                         M60      01:05:04 +20:04
22.  4759 Merike Mumme                        N35      01:05:32 +20:32
23.   884 Ahto Karu                 JOKA      M60      01:05:45 +20:45
24.  3277 Rein Hanstein             Okas      M60      01:10:13 +25:13
25.  6590 Jüri Mellik               AnalDesignM60      01:10:56 +25:56
26.   206 Tõnu Kuusik               LUS       M60      01:15:09 +30:09
27.  8309 Ruta Tamre                TAOK      N35      01:15:44 +30:44
28.  3362 Raivo Kukk                          M60      01:17:00 +32:00
29.  7206 Katrin Peterson           Danske SK N35      01:17:53 +32:53
30.  6507 Igor Zurjari                        M55      01:18:25 +33:25
31.   121 Valentin Mikson           OÜ GraveerM55      01:18:47 +33:47
32.  1287 Ivo Tamla                           M55      01:19:30 +34:30
33.  5819 Andrus Märtmaa            AS Teede TM55      01:19:59 +34:59
34. 14551 Jevgenia Musatova                   N35      01:36:05 +51:05
M10TR Rada (2): 4 KP 0.8 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16003 Ott Pilbas                           00:07:14
 2. 14415 Siim Pello                           00:09:06 +01:52
 3. 17122 Kaspar Urh Jamnik                    00:09:11 +01:57
 4. 17256 Riko Reitel               LSF PT     00:11:03 +03:49
 5. 26039 Roland Erik Apse                     00:11:15 +04:01
 6. 26095 Romet Arumetsa            x35        00:13:40 +06:26
M12 Rada (14): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20506 Georg Kainel                         00:25:36
 2. 10644 Sander Saaring            Laagri Koo 00:27:08 +01:32
 3. 10648 Uku Süvari                           00:31:07 +05:31
 4. 21895 Oliver Kask                          00:39:03 +13:27
 5. 23998 Kaspar Tee                           00:43:03 +17:27
 6. 14632 Hendrik Sooberg           TON        00:43:08 +17:32
 7. 26043 Leonard Laiverik                     00:43:29 +17:53
 8. 26095 Romet Arumetsa                       00:46:16 +20:40
 9. 12569 Siur Willadsen            TON        00:51:17 +25:41
M14 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24167 Nikita Ostretsov          SRD        00:55:54
M16 Rada (11): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja 00:40:21
 2. 25653 Vladislav Moissejev       SRD        01:29:10 +48:49
M18 Rada (10): 17 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22627 Richard Piho                         00:53:34
 2. 12341 Filipp Petuhhov           SRD        01:06:28 +12:54
M21A Rada (3): 26 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:56:55
 2.  1267 Heiti Hallikma            Võru       01:04:51 +07:56
 3.  4137 Jonatan Karjus            Võru       01:06:17 +09:22
 4.  1976 Danilo Piht               Mercury    01:06:43 +09:48
 5.  9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK  01:07:28 +10:33
 6. 12590 Reimo Liiv                Tammed     01:07:43 +10:48
 7.   660 Armo Hiie                 Kape       01:08:55 +12:00
 8. 10450 Ilmar Udam                JOKA       01:12:42 +15:47
 9. 10891 Kirill Klenski            CoxArt     01:16:28 +19:33
10.  3535 Ragnar Kruusla            JOKA       01:16:53 +19:58
11.  6445 Oliver Immato                        01:17:00 +20:05
12.  8253 Fred Viidul               Microsoft  01:23:07 +26:12
13. 25230 Helmet Sulavee                       01:24:38 +27:43
14.  9961 Jürgen Arund                         01:25:22 +28:27
15.  5574 Kristian Pilbas                      01:33:09 +36:14
16. 10744 Ragnar Leimann            JK Piraaja 01:33:45 +36:50
17.  6887 Hannu Ploompuu                       01:38:26 +41:31
18.   281 Johannes Tasa             Tammed     01:40:34 +43:39
19.  9291 Jaanus Vahi                          01:42:57 +46:02
20. 25691 Artur Raudna              KV         02:01:41 +64:46
21.  6659 Kertu Savitsch            TON        02:02:37 +65:42
M21AL Rada (8): 20 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   559 Andre Nõmm                Tammed     00:36:51
 2. 20361 Juho-Veikko Hytönen       SK100      00:36:55 +00:04
 3.  3007 Urmo Liblik               JOKA       00:37:32 +00:41
 4.  1029 Dmitri Shved              SRD        00:40:58 +04:07
 5.  1143 Tarmo Klaar               Ilves      00:43:55 +07:04
 6.  7488 Sven Ringvee              VaP        00:47:29 +10:38
 7.  1097 Arno Vaik                            00:49:59 +13:08
 8.  3300 Timo Kaljur               Orvand     00:54:02 +17:11
 9.  5942 Kristo Kamratov                      00:54:30 +17:39
10.  5401 Tanel Alumäe                         00:57:18 +20:27
11. 16125 Priit Transtok                       00:58:15 +21:24
12.  6656 Kristofer Kirss                      00:58:41 +21:50
13.  7535 Andrus Viilma                        00:59:23 +22:32
13.  1859 Matti Betlem              JOKA       00:59:23 +22:32
15.  5279 Henri Oru                 Võru       00:59:42 +22:51
16.  8818 Marko Süld                HOK        01:02:42 +25:51
17.  4218 Margus Lehtme                        01:03:04 +26:13
18.  6467 Madis Tuulpärg                       01:03:12 +26:21
19.  3625 Janno Rillo                          01:05:12 +28:21
20.  6578 Andres Aavik                         01:05:18 +28:27
21. 11535 Ivar Janson               KVÜÕA      01:06:29 +29:38
22.  2683 Andres Vaher              JOKA       01:06:58 +30:07
23.  4788 Marti Ranne               G4S Spordi 01:08:55 +32:04
24. 25896 Anto Mätas                VTP        01:09:02 +32:11
25. 23557 Heimar Steinpilm                     01:11:53 +35:02
26. 21159 Lauri Tarlap              Saku Korvp 01:21:15 +44:24
27. 26040 Anton Uibo                           01:30:27 +53:36
28. 26038 Janeck Uibo                          01:30:31 +53:40
29. 26196 Karol kampus                         01:43:46 +66:55
30.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:45:29 +68:38
31. 21580 Riido Raudsik                        01:45:59 +69:08
32.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:50:40 +73:49
33. 22749 Tamor Bakhoff             Lennuliikl 01:57:54 +81:03
M21B Rada (6): 22 KP 7.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4112 Ingmar Daub               Ilves      01:01:58
 2.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        01:07:03 +05:05
 3. 18858 Valdo Hälvin              Scoutspata 01:08:16 +06:18
 4. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh   01:13:24 +11:26
 5. 16171 Karl Pehk                            01:14:50 +12:52
 6.  6879 Andrius Pakaste           Vironia    01:15:44 +13:46
 7. 22360 Gerd Herman Veeber        Kuperjanov 01:15:50 +13:52
 8. 14585 Armin Vilms                          01:16:11 +14:13
 9. 13936 Ott Põldmäe                          01:16:22 +14:24
10. 18074 Tarmo Villum                         01:17:11 +15:13
11.  9975 Marko Aron                           01:18:36 +16:38
12. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm    01:21:42 +19:44
13.   991 Erkki Laur                MARU       01:22:31 +20:33
14. 12991 Mihkel Tammaru                       01:23:17 +21:19
15. 24402 Ahti Raba                 Danske Ban 01:27:20 +25:22
16. 22042 Siim Düüna                Rapla Ühis 01:28:36 +26:38
17.  6177 Joel Rillo                           01:29:03 +27:05
18.  4261 Sander Nahkor             TAOK       01:32:13 +30:15
19. 11453 Juhan Karin                          01:38:29 +36:31
20. 20469 Ahto Ilves                           01:46:26 +44:28
21. 24401 Kristjan Düüna                       01:47:30 +45:32
22. 19381 Mihkel Ambre                         01:48:59 +47:01
M21BL Rada (4): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:34:42
 2.  9022 Vahur Pajomägi                       00:39:24 +04:42
 3.  6828 Neeme Kalda               Okas       00:42:06 +07:24
 4.  1045 Jaan Olvet                Rakv       00:43:03 +08:21
 5.  1366 Mart Sooberg              TON        00:45:00 +10:18
 6.  1766 Sander Liivak             Põrgupõhja 00:57:25 +22:43
 7. 18911 Alar Voitka                          01:07:51 +33:09
 8. 24649 Jüri Aedla                           01:25:07 +50:25
 9.  6468 Maiko Lello                          01:27:46 +53:04
10. 25340 Aarne Männik                         01:35:43 +61:01
M21C Rada (12): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20443 Raido Laidla              Tallinna T 00:43:11
 2. 15263 Jaago Jõeleht                        00:51:26 +08:15
 3.   378 Marek Maurer                         00:52:45 +09:34
 4. 18148 Sven Sargma                          00:55:02 +11:51
 5.   405 Margus Pulver                        00:57:06 +13:55
 6.  6463 Karl Kibus                           00:58:06 +14:55
 7. 22278 Jari Julge                           00:59:05 +15:54
 8. 10491 Taivo Kurg                           00:59:14 +16:03
 9.  9718 Mikk Kaasik                          01:00:08 +16:57
10. 11499 Veiko Kurg                           01:01:39 +18:28
11. 24180 Joosep Lippus                        01:06:28 +23:17
12. 26190 Nikolai Shendõrev                    01:07:30 +24:19
13.  6355 Meelis Karp                          01:09:30 +26:19
14.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti Raad 01:10:16 +27:05
15.  7900 Kaur Karp                 Windrox Sp 01:13:21 +30:10
16.  4404 Toomas Väli               KL Tallinn 01:13:24 +30:13
17.  6523 Kalev Konso                          01:15:28 +32:17
18.  5487 Neeme Kaarna              EKJ SK     01:15:50 +32:39
19. 20408 Jevgeni Shishkin                     01:16:32 +33:21
20. 24555 Ivan Moltshanov                      01:25:31 +42:20
21.  6061 Raimo Pirksaar                       01:33:44 +50:33
22.  6285 Riho Vahtre                          01:36:13 +53:02
M35 Rada (3): 26 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:08:58
 2.  3257 Ahto Sulavee                         01:18:30 +09:32
 3. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:22:59 +14:01
 4.  2539 Ülo Viru                  Orvand     01:23:11 +14:13
 5.  6311 Kristjan Maade            LSF PT     01:24:59 +16:01
 6.  1808 Tanel Toom                DHL Estoni 01:29:28 +20:30
 7.  2491 Gert Müürsepp             Tammed     01:32:46 +23:48
 8. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK     01:37:11 +28:13
 9.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     01:44:52 +35:54
10.  5556 Mart Mustkivi             Mercury    01:51:48 +42:50
11.  8150 Priit Potter                         02:38:46 +89:48
12. 26042 Ago Vesmes                           02:38:49 +89:51
M40 Rada (6): 22 KP 7.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     00:57:04
 2.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       01:04:09 +07:05
 3.  1821 Erki Kriks                LSF PT     01:08:06 +11:02
 4.  4860 Tõnu Kits                            01:08:27 +11:23
 5.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 01:10:46 +13:42
 6. 16317 Peep Põlluäär                        01:10:53 +13:49
 7.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt     01:14:00 +16:56
 8.   985 Henn Ruukel               Fleep      01:21:37 +24:33
 9.  2191 Eero Mõttus               Võru       01:22:04 +25:00
10. 17477 Tõnu Ots                             01:23:31 +26:27
11. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      01:23:47 +26:43
12.  2106 Alar Jõeste                          01:24:13 +27:09
13.  2105 Tarvo Jõeste              SH         01:28:33 +31:29
14. 20411 Risto Viirg                          01:31:50 +34:46
15. 26041 Andrus Prangli                       01:42:56 +45:52
16. 22597 Matis Leibenau            Eesti Ener 01:51:06 +54:02
17.  5419 Toomas Mändla                        02:01:43 +64:39
M45 Rada (7): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:51:05
 2.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh   00:55:06 +04:01
 3.  8260 Viktor Kassatkin          SRD        00:55:59 +04:54
 4.  4760 Peep Otstavel             LSF PT     00:58:19 +07:14
 5.   320 Rein Unt                  TON        00:59:55 +08:50
 6.  1994 Andrus Jakobson                      01:00:06 +09:01
 7.  4864 Indrek Saarepera                     01:00:29 +09:24
 8.  1085 Toomas Talumaa            HOK        01:01:51 +10:46
 9.  1053 Veikko Tamlak             Kape       01:02:40 +11:35
10.  1996 Margus Kandelin           TON        01:03:31 +12:26
11.  4847 Ain Pello                 Mercury    01:05:55 +14:50
12.  2371 Arthur Raichmann          LSF PT     01:06:58 +15:53
13.  4512 Heiki Savitsch                       01:10:21 +19:16
14.  4807 Paavo Helde               Evotec AS  01:21:01 +29:56
15.  1729 Koit Veeorg                          01:51:43 +60:38
M50 Rada (7): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1268 Priit Överus              Mercury    00:53:44
 2.  4690 Vladimir Savinov          SRD        00:56:00 +02:16
 3.   169 Ando Post                 Koop       00:57:11 +03:27
 4.  2401 Urmas Sulaoja             Jõhvikas   00:57:21 +03:37
 5.  7149 Johan Alenius             IFK Iiding 00:59:16 +05:32
 6.  3393 Rain Vellerind                       00:59:28 +05:44
 7. 12280 Andres Viira                         00:59:38 +05:54
 8.   133 Andres Talver             Mercury    01:01:07 +07:23
 9.  5447 Urmas Jõeleht             Starman    01:04:05 +10:21
10.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi    01:07:37 +13:53
11.  4833 Ülo Madissoon             Piirivalve 01:07:53 +14:09
12.  6452 Argo Kauge                Põrgupõhja 01:08:17 +14:33
13.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:14:50 +21:06
14.   764 Kaarel Lassel             Saue       01:19:12 +25:28
15.   487 Tõnis Haldna              Rae        01:19:53 +26:09
16.   974 Tarmo Gede                           01:27:31 +33:47
M55 Rada (9): 17 KP 5.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11806 Andrus Rämmann            Koop       00:45:00
 2.  5822 Arvo Raja                 TON        00:55:06 +10:06
 3.   423 Kalev Ruberg              Saku OK    00:55:31 +10:31
 4.    55 Vello Post                Koop       00:55:47 +10:47
 5.  7205 Ivar Lai                             00:56:15 +11:15
 6.  1077 Urmas Laev                Mercury    00:58:16 +13:16
 7.   912 Toivo Leisner             Elioni SK  01:00:51 +15:51
 8.  5213 Reino Rass                Novarc     01:01:07 +16:07
 9.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed     01:01:49 +16:49
10.  6147 Endel Karp                Norma OK   01:02:13 +17:13
11.  5693 Arvi Käärd                           01:03:09 +18:09
12. 11358 Viesturs Lucans           Piepe      01:03:51 +18:51
13.  6507 Igor Zurjari                         01:18:25 +33:25
14.   121 Valentin Mikson           OÜ Graveer 01:18:47 +33:47
15.  1287 Ivo Tamla                            01:19:30 +34:30
16.  5819 Andrus Märtmaa            AS Teede T 01:19:59 +34:59
M60 Rada (9): 17 KP 5.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1240 Jüri Rokko                SK         00:56:10
 2.  2865 Toomas Koppel             Saku       00:59:43 +03:33
 3.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   01:02:09 +05:59
 4.  3621 Tõnu Karp                            01:02:34 +06:24
 5.  1775 Andres Iila                          01:05:04 +08:54
 6.   884 Ahto Karu                 JOKA       01:05:45 +09:35
 7.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:10:13 +14:03
 8.  6590 Jüri Mellik               AnalDesign 01:10:56 +14:46
 9.   206 Tõnu Kuusik               LUS        01:15:09 +18:59
10.  3362 Raivo Kukk                           01:17:00 +20:50
M65 Rada (11): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas   00:47:19
 2. 11275 Juhan Tamm                           00:49:16 +01:57
 3.   274 Mati Karp                 TEMPO spor 00:53:11 +05:52
 4.  1971 Kalle Nelk                Tammed     00:54:26 +07:07
 5.  6148 Tõnis Härm                           00:57:29 +10:10
 6.   266 Kalev Kukk                TAOK       00:58:33 +11:14
 7.   294 Arvo Soosalu              LUS        00:59:53 +12:34
 8.   910 Valdo Jaanik              Orion      01:01:39 +14:20
 9.   836 Heldur Väljamäe           Orvand     01:02:05 +14:46
10.   652 Vello Loorits             Orion      01:08:29 +21:10
11. 10881 Jaan Tiits                AS Elero   01:17:05 +29:46
12.  6158 Aare Mäemurd              Talkur     01:22:11 +34:52
M70 Rada (4): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21191 Enno Needrit                         00:45:21
 2.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      00:50:17 +04:56
 3.   356 Mart Vendelin             Orion      00:57:05 +11:44
 4.   541 Jaak Vihmand                         00:58:34 +13:13
 5.   455 Tiit Koppel               Orion      01:05:22 +20:01
 6.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas   01:12:51 +27:30
 7.  5998 Vladimir Vari                        01:14:34 +29:13
 8.  6248 Mihkel Oidekivi           Abobase Sy 01:16:47 +31:26
 9.  5384 Peeter Harro                         01:18:08 +32:47
10.  4383 Jüri Tähemaa              TON        01:18:23 +33:02
11.  5420 Tõnu Piits                           01:23:57 +38:36
12.  3221 Raivo Meier               Hermes     01:25:35 +40:14
M75 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion      00:44:01
 2.   910 Mati Saluoks              HOK        00:54:27 +10:26
 3.   104 Kalju Tilk                Orion      00:55:59 +11:58
 4.  4878 Jüri Püssim               Tammed     01:00:22 +16:21
 5.   251 Jaan Viirmaa                         01:00:39 +16:38
 6.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise  01:03:17 +19:16
 7.  4506 Toomas Lausmaa                       01:04:55 +20:54
 8.   462 Georg Sooberg             Võru       01:05:06 +21:05
 9.   638 Vello Krohn               Tammed     01:05:27 +21:26
10.  2809 Juho Heinrand             Norma      01:07:52 +23:51
11.  4799 Lembit Põldoja            Inspecta   01:10:13 +26:12
12.   189 Riho Kilp                 Tammed     01:13:52 +29:51
M80 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    62 Juhan Hunt                Orion      01:03:06
M85 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6283 Hugo Tartlan                         01:47:47
 2.  3433 Peedu Retel                          01:50:26 +02:39
 3.   165 Heino Heinloo             Tammed     01:50:30 +02:43
M8NR Rada (1): 5 KP 1.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:07:52
 2. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:08:33 +00:41
 3. 18525 Oskar Nejc Jamnik                    00:08:51 +00:59
 4. 18674 Mart Pilbas                          00:09:58 +02:06
 5. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:13:27 +05:35
 6. 25542 Johan Praks               x48        00:14:35 +06:43
 7. 17775 Oliver Lehtla             Saku       00:17:40 +09:48
 8. 22200 Uko Erk Otstavel          LSF PT     00:19:18 +11:26
 9. 22147 Simon Kevin Uibo                     00:20:31 +12:39
10. 22148 Patrick Oliver Uibo                  00:22:59 +15:07
11. 23510 Mart Lindeberg                       00:23:03 +15:11
12. 24376 Raimond Jorro                        00:26:32 +18:40
13. 22146 Mattias Kööp                         00:28:03 +20:11
14. 25546 Kõu Praks                            00:33:50 +25:58
N10TR Rada (2): 4 KP 0.8 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13907 Anete Saaring                        00:07:15
 2. 17725 Heleen Pajomägi                      00:09:42 +02:27
 3. 24354 Meribel Laur                         00:09:46 +02:31
 4. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT     00:10:08 +02:53
 5. 15986 Sanna Lindeberg                      00:19:22 +12:07
N14 Rada (14): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõhja 00:22:27
 2. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõhja 00:27:19 +04:52
 3. 21893 Liisi Kask                           00:28:06 +05:39
 4. 14210 Elis Karpova              SRD        00:43:08 +20:41
N16 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6675 Hanna Maria Semper                   00:47:13
 2.  6680 Annika Saaring            Laagri Koo 01:00:25 +13:12
 3.  8049 Ingrid Sooberg            TON        01:11:42 +24:29
N18 Rada (4): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        00:42:48
 2.  6371 Paula Liis Viljamaa       Tammed     01:02:03 +19:15
 3. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG   01:13:08 +30:20
N21A Rada (8): 20 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   575 Kirti Rebane              Tammed     00:46:03
 2.  5325 Signe Raidmets            TON        00:46:45 +00:42
 3. 12196 Britt Jaaska              SK Serviti 00:50:15 +04:12
 4.  3316 Maris Terno               Tammed     00:51:31 +05:28
 5.  2687 Ingrid Piht               Mercury    00:54:51 +08:48
 6.  5486 Teele Randman             Rakv       00:56:13 +10:10
 7.  3429 Thea Kaljur               Harju KEK  00:59:52 +13:49
 8. 15905 Merili Palu                          00:59:53 +13:50
 9.  1417 Varvara Guljajeva                    01:02:44 +16:41
10.  4533 Siiri Mustkivi            Mercury    01:05:02 +18:59
11.  3352 Anu Kõnnusaar             TON        01:06:58 +20:55
12.  6446 Tiina Kuusik              Tartu Ülik 01:21:16 +35:13
13. 26298 Anniki Keel               Arrow Elec 01:57:57 +71:54
N21B Rada (10): 17 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16172 Liina Silluste                       00:48:22
 2.  7820 Karin Kallisma            HOK        00:50:46 +02:24
 3.  6491 Anni Sild                 Jakob West 00:56:40 +08:18
 4.  4730 Kristin Peebo                        00:58:09 +09:47
 5. 20433 Kadri Kadakas             Mercury    00:58:41 +10:19
 6.  6646 Kaia Randman              Rakv       00:59:52 +11:30
 7.  3729 Triin Soha                LUS        01:00:08 +11:46
 8.  4255 Marta Korts-Laur          PV SKK     01:01:10 +12:48
 9.  6060 Tiina-Mari Kõrge                     01:03:31 +15:09
10.  8155 Liisi Kitsapea            EÜP        01:11:44 +23:22
11.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:15:46 +27:24
12. 26306 Helen Prommik                        02:11:56 +83:34
13. 26328 Reet Otsus                           02:12:10 +83:48
13. 26307 Kärt Jaarma                          02:12:10 +83:48
N21C Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3314 Terje Urgard              Tammed     00:43:05
 2. 10098 Ele Sisas                 TAOK       00:50:04 +06:59
 3.  8791 Küllike Rehe              Hansapank  00:59:46 +16:41
 4.  2760 Kaire Heldring            TON        01:02:33 +19:28
 5. 23515 Juno Raba                            01:03:02 +19:57
 6. 17534 Triinu Rebane                        01:03:27 +20:22
 7.  5989 Inga Petuhhov                        01:08:21 +25:16
 8. 19197 Ingrid Pärg               EMÜ        01:08:30 +25:25
 9.  2244 Marje Venelaine           Tammed     01:14:46 +31:41
10.  6458 Anneli Vellerind          SP Transit 01:16:45 +33:40
11. 26044 Kristi Tiido                         01:19:29 +36:24
11.  4808 Aave Priimets                        01:19:29 +36:24
13.  7906 Liis Nurmis                          01:23:14 +40:09
14.  8808 Merle Laaneots                       01:26:35 +43:30
15.  5615 Anne Pekri                           01:36:08 +53:03
16.  9976 Renna Pakaste                        01:51:10 +68:05
17.  5567 Kai Voolaine                         01:55:03 +71:58
N35 Rada (9): 17 KP 5.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   183 Marje Viirmann            Harju KEK  00:49:10
 2.  4749 Anneli Pello              Mercury    00:57:33 +08:23
 3.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõhja 00:58:47 +09:37
 4. 22630 Liis Needrit                         01:03:38 +14:28
 5.  4759 Merike Mumme                         01:05:32 +16:22
 6.  8309 Ruta Tamre                TAOK       01:15:44 +26:34
 7.  7206 Katrin Peterson           Danske SK  01:17:53 +28:43
 8. 14551 Jevgenia Musatova                    01:36:05 +46:55
N40 Rada (10): 17 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26098 Erika Uotila              x79        00:48:20
 2.  5870 Liisi Piits               EKI        00:49:41 +01:21
 3.  2196 Anne-Ly Jõesaar                      00:53:11 +04:51
 4.  6571 Maret Hallikma                       00:55:21 +07:01
 5.  7310 Karin Reisner             Metsä Fore 00:56:06 +07:46
 6.  2246 Katrin Arendi                        00:56:20 +08:00
 7.  5578 Gerli Kriiska                        00:56:54 +08:34
 8.  1377 Riina Apse                           00:58:11 +09:51
 9.  1380 Monica Jaago                         01:01:35 +13:15
10.  5581 Sigrid Särak                         01:01:57 +13:37
11.  5589 Merike Mändsoo            TON        01:02:13 +13:53
12. 10010 Aile Kaljumäe                        01:02:15 +13:55
13.  5981 Elina Lasseron                       01:02:40 +14:20
14. 21894 Airi Kask                            01:08:04 +19:44
15. 16738 Kärt Käärst               Naiskoduka 01:30:12 +41:52
16.  4881 Piret Kannike                        01:49:50 +61:30
N45 Rada (10): 17 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1361 Triina-Britt Preden       TON        00:47:12
 2.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh   00:48:09 +00:57
 3. 18354 Kai Treier                           00:49:35 +02:23
 4. 11559 Heli Zvorovski                       00:49:45 +02:33
 5.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:52:14 +05:02
 6.  1683 Kaili Roonet                         00:53:34 +06:22
 7.   134 Aari Talver               Mercury    00:56:28 +09:16
 8.  6227 Anneli Aas                TON        01:01:32 +14:20
 9. 12425 Maret Viira                          01:01:35 +14:23
10.  8345 Merle Okermann                       01:24:47 +37:35
N50 Rada (11): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:44:15
 2.  2741 Merike Paapson            TON        00:47:03 +02:48
 3.  3060 Lembi Berkman                        00:50:27 +06:12
 4.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:53:01 +08:46
 5.  4106 Tiiu Mägi                 Kape       00:53:14 +08:59
 6.  8271 Merike Põldmäe                       00:55:00 +10:45
 7.  1212 Tiina Tamla               Koop       01:03:12 +18:57
 8.   466 Ave Janu                  Koop       01:03:35 +19:20
N55 Rada (11): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   304 Virve Orav                Tammed     00:47:51
 2. 10483 Anu Malts                 TON        00:48:08 +00:17
 3. 17644 Marika Müür               TON        00:53:38 +05:47
 4.  3882 Maila Moor                Rae        00:57:05 +09:14
 5.   709 Ülle Raudsepp             Okas       01:00:59 +13:08
 6. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna Ü 01:29:55 +42:04
 7. 23735 Olga Malgina              Tallinna Ü 01:30:02 +42:11
 8. 18998 Anne Rehberg                         01:52:50 +64:59
N60 Rada (4): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:49:48
 2.  1881 Helle Rennu                          00:53:33 +03:45
 3.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       00:53:39 +03:51
 4.  1657 Tiina Metsmaa             Rakv       00:56:00 +06:12
N65 Rada (4): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3225 Anne Raadla               Jõhvikas   01:01:38
N70 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3230 Malle Meier               Hermes     01:11:04
 2.  1728 Rutt Kukk                 Orion      01:12:02 +00:58
 3.  2847 Ene Loide                 Harju KEK  01:24:29 +13:25
 4.   222 Urvi Sarv                 Orion      01:51:37 +40:33
N75 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   300 Ilse Uus                  TON        01:08:46
 2.  2650 Malle Karolin             Orion      01:09:08 +00:22
 3.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:13:49 +05:03
 4.  6206 Ljudmilla Mashina         TON        01:26:48 +18:02
 5.  6329 Maie Sepp                 TON        01:46:26 +37:40
N8NR Rada (1): 5 KP 1.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17997 Lee Luht                             00:08:41
 2. 18284 Anete Heldring                       00:10:59 +02:18
 3. 15000 Liisa Laura Viru          TON        00:13:31 +04:50
 4. 23202 Iti Tamm                             00:18:55 +10:14
 5. 23201 Iiris-Renate Rande                   00:18:58 +10:17
 6. 22143 Elo-Liis Kööp                        00:19:28 +10:47
 7. 24897 Liina Venelaine                      00:19:43 +11:02
 8. 23775 Ella Lee Uibo                        00:20:24 +11:43
 9. 24892 Kerstin Loo                          00:29:45 +21:04
10. 25543 Lumi Praks                           00:35:08 +26:27
V ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26365 Siim Kuusk                           02:23:36 28p
 2.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    01:37:49 25p
 3.  4771 Risto Laanoja                        02:08:26 22p
 4. 11574 Jörgen Lagemaa                       02:29:41 22p
 5. 12756 Marti Kaljuve             Mercury    01:04:30 21p
 6.  7258 Piret Grigorjev                      01:14:07 21p
 7.  6626 Märten Henrik Pais        West       01:04:05 20p
 8.  5557 Mart Albert Mustkivi      Mercury    01:04:52 20p
 9.  8420 Arris Aasmäe                         01:14:41 20p
10.  2202 Mati Korrol               Mercury    00:56:15 19p
11.  1601 Taavi Kainel                         00:57:26 19p
12. 26366 Ingrid Tõnisson                      02:20:51 19p
13.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:50:25 18p
14.   992 Sander Annus                         00:50:41 18p
15.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        00:56:44 18p
16. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:15:26 18p
17. 17783 Mihkel Rämmel                        02:20:49 18p
18.  4232 Artur Rauk                Võru       01:05:11 17p
19. 17619 Raul Aava                            01:42:19 17p
20.  3758 Margus Matiisen                      01:43:15 17p
21. 24583 Aigi Lahe                            01:50:13 17p
    13931 Laas Õun                             DQ       17p
    24584 Heino Lahe                           DQ       17p
24.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:56:52 16p
25.  2522 Anneli Orav               Tammed     00:47:40 15p
26. 26096 Talis Ader                Telia SK   01:54:37 15p
27.   478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvikas   01:19:20 14p
28.  9278 Tarmo Kööp                korp. Viro 00:52:07 13p
29. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 01:16:38 13p
30.  5572 Tore Lasn                            01:03:07 12p
31.   305 Jaan Orav                 TON        00:39:21 11p
32. 14967 Maive Anijärv                        00:53:58 11p
33. 24384 Aire Ansen-Kure                      00:54:29 11p
34. 24383 Kaimo Kure                           00:54:33 11p
35. 18311 Anne Koppel                          00:54:51 11p
36. 12090 Kadi Niggulis                        01:02:36 11p
37.  4508 Rein Kaasik                          00:40:10 10p
38. 11345 Ene Vahtre                           02:01:24 10p
39. 24407 Roman Zuravljov                      00:25:00 8p
40.  6139 Hans Vinkman                         01:07:00 8p
41. 22410 Kerli Võsa                TÜ         01:19:29 7p
42.  5995 Veronika Kübar                       01:27:52 7p
    26300 Raquel Wendolyn Yhap                 DQ       6p
44.  1651 Elmu Loit                            00:54:47 5p
45. 23556 Katrin Rannaste                      01:11:37 5p
46. 24405 Einike Johanna Rannaste              01:11:38 5p
    24406 Rein Rannaste                        DQ       5p
48. 17255 Olari Reitel              LSF PT     00:06:34 4p
49. 12992 Triin Sokk                           00:43:45 4p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 28.04.2017 14:49:23 OK TON