Tallinna neljapäevak 11.05.2017 Võerdla

11.05.2017
Korraldaja : SpinTEK
Rajameister : Kaido Nurja
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#14]
[#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7]
[#8] [#9] [M10TR] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21A] [M21AL] [M21B] [M21BL] [M21C]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [M80] [M85] [M8NR]
[N10TR] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21B] [N21C] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [N8NR]
[V]
#1 Rada (M8NR,N8NR): 5 KP 1.9 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18674 Mart Pilbas                         M8NR     00:10:15
 2. 26095 Romet Arumetsa                      M8NR     00:12:31 +02:16
 3. 18284 Anete Heldring                      N8NR     00:13:09 +02:54
 4. 18880 Aksel Avaste              Tammed    M8NR     00:13:48 +03:33
 5. 20997 Hendrik Avaste            Tammed    M8NR     00:14:23 +04:08
 6. 13315 Otto Tamkivi                        M8NR     00:14:30 +04:15
 7. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M8NR     00:15:24 +05:09
 8. 16928 Miia Vanahans                       N8NR     00:15:49 +05:34
 9. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M8NR     00:16:29 +06:14
10. 17997 Lee Luht                            N8NR     00:16:32 +06:17
11. 15000 Liisa Laura Viru          TON       N8NR     00:17:34 +07:19
12. 26065 Karl Mattias Apse                   M8NR     00:17:59 +07:44
13. 17747 Mait Artur Malk                     M8NR     00:18:55 +08:40
14. 25852 Lennart Ehandi                      M8NR     00:19:07 +08:52
15. 22147 Simon Kevin Uibo                    M8NR     00:20:27 +10:12
16. 25672 Armin Aleks Nigul         Kape      M8NR     00:20:29 +10:14
17. 22148 Patrick Oliver Uibo                 M8NR     00:20:55 +10:40
18. 23699 Roger Pajur                         M8NR     00:22:15 +12:00
19. 16930 Jaan Tamkivi                        M8NR     00:22:52 +12:37
20. 25421 Jakob Avramenko                     M8NR     00:22:54 +12:39
21. 25134 Kristen Norden                      M8NR     00:24:00 +13:45
22. 25540 Arkadi Pavlov                       M8NR     00:25:04 +14:49
23. 23458 Mait Tamkivi                        M8NR     00:26:37 +16:22
24. 23201 Iiris-Renate Rande                  N8NR     00:26:41 +16:26
25. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT    N8NR     00:28:26 +18:11
26. 10764 Mihkel Margus                       M8NR     00:28:56 +18:41
27. 25686 Imbi Randlaht                       N8NR     00:29:36 +19:21
28. 21001 Egert Ots                           M8NR     00:29:59 +19:44
29. 25853 Nora Beilmann             Tammed    N8NR     00:30:21 +20:06
30. 19935 Vibeke Pärl Tõnisson      LSF PT    N8NR     00:30:22 +20:07
31. 26184 Iris Beilmann             x98       N8NR     00:30:59 +20:44
32. 25671 Kevin Sündema                       N8NR     00:32:02 +21:47
33. 25670 Alisa Drozdova                      N8NR     00:32:07 +21:52
34. 23202 Iti Tamm                            N8NR     00:32:27 +22:12
35. 25422 Miia Avramenko                      N8NR     00:33:58 +23:43
36. 25673 Bogdan Anfilov                      M8NR     00:34:05 +23:50
37. 25685 Ruslan Anfilov                      M8NR     00:34:20 +24:05
38. 23775 Ella Lee Uibo                       N8NR     00:35:43 +25:28
39. 15987 Björn Martin Lindeberg              M8NR     00:36:10 +25:55
40. 23355 Kirsi Lumi Ots                      N8NR     00:37:53 +27:38
41. 21891 Piia Nora Ots                       N8NR     00:38:01 +27:46
42. 23510 Mart Lindeberg                      M8NR     00:41:42 +31:27
43. 25271 Aivo Elken                          N8NR     00:42:44 +32:29
44. 22133 Laura Vesilind                      N8NR     00:50:04 +39:49
45. 25669 Ingmar Rehelem                      M8NR     00:54:25 +44:10
#10 Rada (M18,N21B,N40,N45): 15 KP 5.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16172 Liina Silluste                      N21B     00:45:19
 2. 11559 Heli Zvorovski                      N45      00:46:55 +01:36
 3.  6392 Pille Tiis                          N40      00:46:56 +01:37
 4.  1361 Triina-Britt Preden       TON       N45      00:49:24 +04:05
 5. 10010 Aile Kaljumäe                       N40      00:49:57 +04:38
 6.   283 Maris Roosipuu            TON       N40      00:50:26 +05:07
 7.   134 Aari Talver               Mercury   N45      00:50:48 +05:29
 8.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh  N45      00:51:21 +06:02
 9. 15482 Terje Tilk                          N21B     00:51:24 +06:05
10.  1627 Kirsten Nigul             Kape      N40      00:51:48 +06:29
11.  7310 Karin Reisner             Metsä ForeN40      00:52:03 +06:44
12. 18354 Kai Treier                          N45      00:53:55 +08:36
13. 20433 Kadri Kadakas             Mercury   N21B     00:54:15 +08:56
14.  1380 Monica Jaago                        N40      00:55:21 +10:02
15. 15004 Elina Rant                          N21B     00:57:04 +11:45
16. 12425 Maret Viira                         N45      00:57:15 +11:56
17. 18350 Diana Minin                         N21B     00:57:26 +12:07
18.   278 Meeli Kerem               TON       N45      00:58:47 +13:28
19.  1377 Riina Apse                          N40      00:59:27 +14:08
20.  5870 Liisi Piits               EKI       N40      01:00:04 +14:45
21.  5578 Gerli Kriiska                       N40      01:00:05 +14:46
22.  9759 Kristina Kahr             Merevägi  N40      01:01:31 +16:12
23.  1199 Ann Vainlo                          N45      01:02:37 +17:18
24. 14411 Airika Salumets           Tallinn   N21B     01:05:09 +19:50
25.   996 Ella Shved                SRD       N45      01:06:48 +21:29
26. 21894 Airi Kask                           N40      01:07:53 +22:34
27.  4730 Kristin Peebo                       N21B     01:09:58 +24:39
28.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp N21B     01:10:09 +24:50
29. 17734 Herdis Fridolin                     N45      01:11:15 +25:56
30. 21026 Elina Liivat                        N21B     01:12:42 +27:23
31. 24175 Raili Nugin                         N40      01:12:55 +27:36
32. 16155 Riin Otstavel             LSF PT    N21B     01:15:30 +30:11
33. 17534 Triinu Rebane                       N21B     01:15:31 +30:12
33. 26037 Martin Rebane             Kuusalu KKM18      01:15:31 +30:12
35.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank AN21B     01:15:46 +30:27
36. 18341 Birgit Ülesoo                       N21B     01:15:53 +30:34
37.  8264 Katrin Koov                         N21B     01:20:50 +35:31
38. 21512 Aet Tampuu                          N21B     01:21:44 +36:25
39. 20480 Ruth Jaansalu                       N21B     01:22:27 +37:08
40. 11151 Victoria Parmas                     N40      01:26:13 +40:54
41.  8155 Liisi Kitsapea            EÜP       N21B     01:31:18 +45:59
42. 23080 Maria Teng                EKA       N21B     01:33:19 +48:00
43. 12396 Gerli Kivistik            AS ExpressN21B     01:35:28 +50:09
#11 Rada (M16,M65,N50,N55): 13 KP 4.51 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3626 Kai Willadsen             TON       M65      00:43:31
 2.  6226 Ragnar Kranberg           Mercury   M16      00:44:57 +01:26
 3.   835 Paul Aug                  Orvand    M65      00:45:20 +01:49
 4.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N50      00:46:01 +02:30
 5.  6688 Aksel Jan Tamlak          Kape      M16      00:46:42 +03:11
 6.  8035 Jaan Viirmann             PõrgupõhjaM16      00:47:14 +03:43
 7.  2741 Merike Paapson            TON       N50      00:48:45 +05:14
 8.  1971 Kalle Nelk                Tammed    M65      00:49:21 +05:50
 9.  3060 Lembi Berkman                       N50      00:49:27 +05:56
10.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas  M65      00:50:46 +07:15
11.   294 Arvo Soosalu              LUS       M65      00:51:48 +08:17
12.  2853 Gea Rennel                Harju KEK N55      00:54:14 +10:43
13.   466 Ave Janu                  Koop      N50      00:57:00 +13:29
14. 11275 Juhan Tamm                          M65      00:59:06 +15:35
15.   260 Marika Kirsspuu           TAOK      N50      00:59:33 +16:02
16.   970 Rita Ojala                JOKA      N50      01:00:23 +16:52
17.   274 Mati Karp                 TEMPO sporM65      01:00:58 +17:27
18. 15797 Rita Siniväli                       N50      01:01:20 +17:49
19.   266 Kalev Kukk                TAOK      M65      01:01:34 +18:03
20.  1865 Aleksandr Tishtshenkov              M65      01:02:20 +18:49
21.  1212 Tiina Tamla               Koop      N50      01:03:00 +19:29
22.   709 Ülle Raudsepp             Okas      N55      01:03:04 +19:33
23.   295 Kersti Ehala              JOKA      N55      01:03:34 +20:03
24. 10483 Anu Malts                 TON       N55      01:03:39 +20:08
25.  3042 Ülle Pellja               JOKA      N50      01:04:15 +20:44
26.  8271 Merike Põldmäe                      N50      01:04:54 +21:23
27.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK M65      01:07:25 +23:54
28.   910 Valdo Jaanik              Orion     M65      01:08:37 +25:06
29.   941 Mare Kitsnik              Saku OK   N55      01:12:30 +28:59
30.  7905 Pille Nurmis                        N55      01:13:33 +30:02
31.  9757 Tiia Laul                           N50      01:13:54 +30:23
32.  5989 Inga Petuhhov                       N50      01:14:27 +30:56
33.  6322 Reet Teppo                          N55      01:15:45 +32:14
34. 21336 Kaja Ligi                           N50      01:18:28 +34:57
35.   604 Tiia Kalmus                         N50      01:18:36 +35:05
36.   652 Vello Loorits             Orion     M65      01:19:16 +35:45
37.  3882 Maila Moor                Rae       N55      01:21:46 +38:15
38. 25653 Vladislav Moissejev       SRD       M16      01:27:20 +43:49
39.   186 Krista Terno              Tammed    N55      01:29:10 +45:39
40.  6148 Tõnis Härm                          M65      01:33:49 +50:18
41.  6158 Aare Mäemurd              Talkur    M65      01:51:35 +68:04
42. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna ÜN55      01:55:12 +71:41
43. 23735 Olga Malgina              Tallinna ÜN55      01:55:13 +71:42
44. 18998 Anne Rehberg                        N55      02:07:02 +83:31
#12 Rada (M21C): 13 KP 4.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20443 Raido Laidla              Tallinna TM21C     00:28:47
 2.  6038 Siim Kibus                          M21C     00:30:37 +01:50
 3.  3020 Mihkel Reimaa             seiklusporM21C     00:32:47 +04:00
 4. 15263 Jaago Jõeleht                       M21C     00:38:55 +10:08
 5.  4772 Martin Ehala              JOKA      M21C     00:41:18 +12:31
 6.   378 Marek Maurer                        M21C     00:44:43 +15:56
 7.  8417 Raul Valgiste             OK KuusaluM21C     00:45:23 +16:36
 8. 10606 Kristo Tohver             korp! SakaM21C     00:45:37 +16:50
 9. 10491 Taivo Kurg                          M21C     00:47:03 +18:16
10. 24955 Siim Käpa                           M21C     00:48:18 +19:31
11. 22597 Matis Leibenau            Eesti EnerM21C     00:48:27 +19:40
12.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti RaadM21C     00:50:55 +22:08
13. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp LM21C     00:51:12 +22:25
14.  9320 Jaanus Vapper                       M21C     00:51:22 +22:35
15.  8273 Igor Bil                            M21C     00:52:44 +23:57
16. 24180 Joosep Lippus                       M21C     00:52:53 +24:06
17.  4838 Rain Pajur                Swedbank SM21C     00:53:59 +25:12
18.  8493 Indrek Pitk               EKA       M21C     00:54:44 +25:57
19.  5487 Neeme Kaarna              EKJ SK    M21C     00:58:25 +29:38
20.  6727 Arvi Tüvi                           M21C     00:59:35 +30:48
21.  6285 Riho Vahtre                         M21C     01:00:25 +31:38
22. 20389 Risto Rusin                         M21C     01:00:36 +31:49
23.  6166 Tarmo Tee                           M21C     01:09:20 +40:33
24. 15756 Jalmar Jerlei                       M21C     01:12:42 +43:55
25. 19207 Andres Kall                         M21C     01:12:46 +43:59
26. 24555 Ivan Moltshanov                     M21C     01:18:03 +49:16
#13 Rada (N21C): 11 KP 3.49 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10098 Ele Sisas                 TAOK      N21C     00:32:32
 2. 19197 Ingrid Pärg               EMÜ       N21C     00:36:52 +04:20
 3.  9725 Jaanika Abel                        N21C     00:38:37 +06:05
 4. 26085 Teele Tohver                        N21C     00:39:25 +06:53
 5. 23515 Juno Raba                           N21C     00:40:18 +07:46
 6. 14153 Kadri Haldre                        N21C     00:46:26 +13:54
 7.  2767 Kristi Leedjärv                     N21C     00:48:59 +16:27
 8.  2760 Kaire Heldring            TON       N21C     00:51:49 +19:17
 9.  2998 Merle Aadli               Tammed    N21C     00:52:15 +19:43
10. 12090 Kadi Niggulis                       N21C     00:54:52 +22:20
11.  8791 Küllike Rehe              Hansapank N21C     00:55:55 +23:23
12.  8345 Merle Okermann                      N21C     00:57:07 +24:35
13. 25082 Eret Maasing                        N21C     01:00:53 +28:21
14.  6728 Ene Tüvi                            N21C     01:05:43 +33:11
15.  5995 Veronika Kübar                      N21C     01:05:51 +33:19
16.  5567 Kai Voolaine                        N21C     01:09:23 +36:51
17. 26044 Kristi Tiido                        N21C     01:11:02 +38:30
18. 23509 Birgit Voog               M.V.WOOL AN21C     01:15:51 +43:19
19. 12397 Pille Tang                Express PoN21C     01:18:36 +46:04
20.  7906 Liis Nurmis                         N21C     01:19:07 +46:35
#14 Rada (M12,N12,N14): 8 KP 2.16 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15091 Iris Abram                Tammed    N12      00:27:08
 2.  9574 Karmen Eveli Kauge        PõrgupõhjaN14      00:29:01 +01:53
 3. 12329 Brita Ploompuu            PõrgupõhjaN14      00:29:07 +01:59
 4. 14210 Elis Karpova              SRD       N14      00:33:26 +06:18
 5. 21893 Liisi Kask                          N14      00:35:31 +08:23
 6. 21895 Oliver Kask                         M12      00:35:38 +08:30
 7. 19362 Roosi Reikop                        N12      00:39:57 +12:49
 8. 17255 Olari Reitel              LSF PT    M12      00:42:33 +15:25
 9. 22846 Lii-Heleen Ulla                     N12      00:43:33 +16:25
10. 13295 Meridi Ambur                        N12      00:43:37 +16:29
11. 18773 Kaspar Anre Volt                    M12      00:44:38 +17:30
12.  2568 Dmitri Fedotov            x69       M12      00:46:51 +19:43
13. 22143 Elo-Liis Kööp                       N12      00:51:48 +24:40
14. 22134 Julius Raid                         M12      00:51:51 +24:43
15. 11750 Liis Vesilind             SRD       N12      00:54:49 +27:41
16. 26402 Johanna Tammaru                     N12      01:12:28 +45:20
17. 26095 Romet Arumetsa                      M12      01:24:12 +57:04
#2 Rada (M10TR,N10TR): 5 KP 1.0 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16003 Ott Pilbas                          M10TR    00:13:46
 2. 17725 Heleen Pajomägi                     N10TR    00:14:55 +01:09
 3. 24354 Meribel Laur                        N10TR    00:14:57 +01:11
 4. 10891 Kirill Klenski            CoxArt    M10TR    00:22:17 +08:31
 5. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M10TR    00:24:41 +10:55
 6. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M10TR    00:26:16 +12:30
 7. 15987 Björn Martin Lindeberg              M10TR    00:31:10 +17:24
 8. 17256 Riko Reitel               LSF PT    M10TR    00:31:18 +17:32
 9. 13301 Jens Randlaht             Orion     M10TR    00:46:01 +32:15
10. 15986 Sanna Lindeberg                     N10TR    00:47:50 +34:04
#3 Rada (M21A,M35): 26 KP 8.46 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed    M21A     00:53:51
 2.  2877 Dag Ainsoo                LUS       M21A     00:56:55 +03:04
 3.  9030 Martin Kaup               LSF PT    M35      00:58:13 +04:22
 4.   660 Armo Hiie                 Kape      M21A     00:58:17 +04:26
 5.  4232 Artur Rauk                Võru      M21A     00:58:28 +04:37
 6.   556 Alar Abram                Tammed    M21A     00:58:32 +04:41
 7.  5700 Kaarel Vesilind           SRD       M21A     00:59:07 +05:16
 8.  3324 Jano Järvelaid            Tammed    M21A     00:59:40 +05:49
 9. 25230 Helmet Sulavee                      M21A     00:59:51 +06:00
10.  7880 Taimar Väljataga                    M21A     01:00:29 +06:38
11.  6445 Oliver Immato                       M21A     01:00:42 +06:51
12.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape      M35      01:00:46 +06:55
13.  1383 Enn Jaama                 Peko      M35      01:01:57 +08:06
14. 10891 Kirill Klenski            CoxArt    M21A     01:02:08 +08:17
15.  6486 Mattis Jaama              Peko      M21A     01:02:40 +08:49
16. 10744 Ragnar Leimann            JK PiraajaM21A     01:03:02 +09:11
17.  3257 Ahto Sulavee                        M35      01:05:35 +11:44
18.  7288 Andreas Aadli             Tammed    M21A     01:06:31 +12:40
19.  6311 Kristjan Maade            LSF PT    M35      01:09:07 +15:16
20. 11325 Steven Rehelem            Lõuna PP  M21A     01:09:38 +15:47
21.  9765 Daniel Vasser             Kobras    M21A     01:10:17 +16:26
22. 12901 Marko Külaots             Tammed    M35      01:10:51 +17:00
23.  4261 Sander Nahkor             TAOK      M21A     01:11:11 +17:20
24.  1808 Tanel Toom                DHL EstoniM35      01:11:57 +18:06
25.  9961 Jürgen Arund                        M21A     01:12:04 +18:13
26. 19824 Karel Pool                          M21A     01:13:08 +19:17
27.  6130 Aleksander Tali           Harju KEK M21A     01:14:08 +20:17
28.  6462 Riho Enni                 HOK       M21A     01:14:28 +20:37
29.  3932 Margus Ots                TAOK      M35      01:14:46 +20:55
30.  4771 Risto Laanoja                       M21A     01:14:56 +21:05
31. 14597 Leonid Malikov            CoxArt    M35      01:15:47 +21:56
32. 21317 Margus Salla                        M21A     01:16:22 +22:31
33.  6887 Hannu Ploompuu                      M21A     01:17:18 +23:27
34. 15327 Kaupo Maasing             Swedbank SM21A     01:17:37 +23:46
35.  3300 Timo Kaljur               Orvand    M21A     01:18:08 +24:17
36. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK    M35      01:18:48 +24:57
37.  6133 Mikk Tali                 Harju KEK M21A     01:18:53 +25:02
38.  4788 Marti Ranne               G4S SpordiM35      01:19:24 +25:33
39.  1152 Taivo Tali                Harju KEK M35      01:20:10 +26:19
40.  5556 Mart Mustkivi             Mercury   M35      01:20:59 +27:08
41. 17550 Raul Uuring                         M21A     01:21:04 +27:13
42.  2539 Ülo Viru                  Orvand    M35      01:24:01 +30:10
43.  5574 Kristian Pilbas                     M21A     01:25:48 +31:57
44. 22415 Alexander Khalyapin                 M35      01:26:09 +32:18
45.  2654 Silvar Savolainen         korp! LeolM21A     01:36:19 +42:28
46. 11171 Merilin Anijärv           SRD       M21A     01:39:55 +46:04
47. 23013 Johann Põldra                       M21A     01:41:58 +48:07
48. 25024 Martin Luts                         M21A     01:50:08 +56:17
49.  6659 Kertu Savitsch            TON       M21A     01:51:04 +57:13
50. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M35      01:55:09 +61:18
#4 Rada (M21BL,M70,N18,N60,N65): 12 KP 4.53 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  6828 Neeme Kalda               Okas      M21BL    00:33:22
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21BL    00:35:11 +01:49
 3. 26059 Markus Nisula                       M21BL    00:40:06 +06:44
 4.  1045 Jaan Olvet                Rakv      M21BL    00:41:34 +08:12
 5.   456 Peep Koppel               Koop      M70      00:42:20 +08:58
 6.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M70      00:42:55 +09:33
 7.  9022 Vahur Pajomägi                      M21BL    00:46:31 +13:09
 8.  1366 Mart Sooberg              TON       M21BL    00:46:50 +13:28
 9.  4120 Ingrid Randlaht           Orion     M21BL    00:47:06 +13:44
10.  4915 Priit Junkin                        M21BL    00:49:02 +15:40
11.  2298 Mare Niitsoo              TON       N60      00:49:04 +15:42
12. 21191 Enno Needrit                        M70      00:49:46 +16:24
13.  7775 Oleg Koshik               SRD       M21BL    00:50:57 +17:35
14.  6371 Paula Liis Viljamaa       Tammed    N18      00:51:15 +17:53
15.  1881 Helle Rennu                         N60      00:51:36 +18:14
16.  3334 Kalev Külaase             Võru      M21BL    00:53:36 +20:14
17.  8581 Elina Meier                         N18      00:57:10 +23:48
18. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG  N18      00:58:47 +25:25
19. 15945 Annabel Teetamm                     N18      00:59:37 +26:15
20.  1015 Niina Karnit              SRD       N65      00:59:51 +26:29
21.   455 Tiit Koppel               Orion     M70      01:00:30 +27:08
22.   356 Mart Vendelin             Orion     M70      01:00:34 +27:12
23.   541 Jaak Vihmand                        M70      01:01:59 +28:37
24. 24649 Jüri Aedla                          M21BL    01:02:34 +29:12
25. 21580 Riido Raudsik                       M21BL    01:05:37 +32:15
26.  4212 Lembe Lutterus            Tammed    N60      01:07:33 +34:11
27.  5420 Tõnu Piits                          M70      01:09:00 +35:38
28.  6165 Katrin Pihotalo                     M21BL    01:10:17 +36:55
29.  5384 Peeter Harro                        M70      01:10:19 +36:57
30. 26012 Kalmer Antsov             VahipataljM21BL    01:10:40 +37:18
31. 26101 Anni Madisson             x60       M21BL    01:10:43 +37:21
32.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M70      01:10:46 +37:24
33.  5998 Vladimir Vari                       M70      01:12:42 +39:20
34. 25340 Aarne Männik                        M21BL    01:13:53 +40:31
35.   300 Ilse Uus                  TON       N65      01:14:52 +41:30
36.   429 Vaabo Annus               Orion     M70      01:16:54 +43:32
37.  3221 Raivo Meier               Hermes    M70      01:34:35 +61:13
38. 18311 Anne Koppel                         N60      01:43:47 +70:25
39.  3687 Evi Vahu                  Orion     N65      01:44:16 +70:54
#5 Rada (M14,M75,M80,M85,N16,N70,N75): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 12582 Henri Ojaste              Koop      M14      00:33:58
 2. 15090 Mihkel Abram              Tammed    M14      00:35:56 +01:58
 3.  8049 Ingrid Sooberg            TON       N16      00:36:06 +02:08
 4.   306 Rein Küttim               Orion     M75      00:36:35 +02:37
 5.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M75      00:41:47 +07:49
 6.   638 Vello Krohn               Tammed    M75      00:41:58 +08:00
 7.   462 Georg Sooberg             Võru      M75      00:42:55 +08:57
 8.   305 Jaan Orav                 TON       M75      00:48:36 +14:38
 9.   106 Eimar Jõgisu              TON       M75      00:48:37 +14:39
10.   104 Kalju Tilk                Orion     M75      00:48:46 +14:48
11.    62 Juhan Hunt                Orion     M80      00:48:58 +15:00
12.   181 Maire Raid                Tammed    N70      00:49:04 +15:06
13.  2253 Ain Relo                  Tammed    M75      00:50:51 +16:53
14.  4799 Lembit Põldoja            Inspecta  M75      00:51:14 +17:16
15.   476 Eeli Tiigimägi            Jõhvikas  M85      00:51:47 +17:49
16. 26086 Liset Soosaar                       N16      00:53:28 +19:30
17.  1728 Rutt Kukk                 Orion     N70      00:54:16 +20:18
18.  3629 Boris Kirt                          M75      00:57:32 +23:34
19.   478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvikas  N75      00:57:46 +23:48
20. 10648 Uku Süvari                          M14      00:57:52 +23:54
21.  2650 Malle Karolin             Orion     N75      00:58:44 +24:46
22.   185 Ülvi Miilmets             Tammed    N70      01:00:12 +26:14
23.  2809 Juho Heinrand             Norma     M75      01:00:56 +26:58
24.  3230 Malle Meier               Hermes    N70      01:01:04 +27:06
25.  9021 Mati Saluoks                        M75      01:03:20 +29:22
26.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N75      01:05:41 +31:43
27.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise M75      01:05:48 +31:50
28.  2847 Ene Loide                 Harju KEK N70      01:06:47 +32:49
29.  6329 Maie Sepp                 TON       N75      01:22:27 +48:29
30.   913 Feliks Kipper             Orion     M85      01:26:37 +52:39
31.  6206 Ljudmilla Mashina         TON       N75      01:36:09 +62:11
32.  3433 Peedu Retel                         M85      02:01:27 +87:29
#6 Rada (M21B,M40): 22 KP 7.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras    M21B     00:49:31
 2.  7488 Sven Ringvee              VaP       M21B     00:53:30 +03:59
 3.  1821 Erki Kriks                LSF PT    M40      00:54:36 +05:05
 4. 21342 Tanel Merigan                       M21B     00:54:52 +05:21
 5.  4889 Martin Aunin              Novarc    M40      00:54:54 +05:23
 6. 18074 Tarmo Villum                        M21B     00:55:09 +05:38
 7.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      M40      00:56:14 +06:43
 8.   108 Raivo Pellja              JOKA      M40      00:56:55 +07:24
 9. 16317 Peep Põlluäär                       M40      00:58:23 +08:52
10.  1268 Priit Överus              Mercury   M40      00:58:32 +09:01
11. 22360 Gerd Herman Veeber        KuperjanovM21B     00:59:37 +10:06
11.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     00:59:37 +10:06
13.  2350 Tago Teetamm              Tammed    M40      01:00:37 +11:06
14.  2895 Andres Lauba              TON       M40      01:00:40 +11:09
15.  2963 Taimo Nellis                        M40      01:01:07 +11:36
16.  4856 Ardo Pajur                Swedbank SM40      01:01:15 +11:44
17. 10857 Olle Ilmar Jaama          Peko      M21B     01:02:07 +12:36
18.  9975 Marko Aron                          M21B     01:02:40 +13:09
19. 16121 Andrus Kaldma                       M21B     01:03:07 +13:36
20. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh  M21B     01:03:52 +14:21
21. 20411 Risto Viirg                         M40      01:04:09 +14:38
22.  7311 Ülo Reisner               Metsä ForeM40      01:05:15 +15:44
23. 18344 Riivo Kiljak                        M21B     01:05:22 +15:51
24.  2695 Allan Edberg              BNS Eesti M40      01:05:46 +16:15
25. 16171 Karl Pehk                           M21B     01:07:11 +17:40
26.  2708 Eero Soone                          M40      01:07:32 +18:01
27. 22042 Siim Düüna                Rapla ÜhisM21B     01:08:16 +18:45
28.   985 Henn Ruukel               Fleep     M40      01:08:24 +18:53
29.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt    M40      01:08:46 +19:15
30.  6642 Sander Överus             Mercury   M21B     01:09:45 +20:14
31.  2191 Eero Mõttus               Võru      M40      01:10:02 +20:31
32. 22844 Tauri Tammesson                     M21B     01:10:55 +21:24
33. 24402 Ahti Raba                 Danske BanM21B     01:11:13 +21:42
34. 17556 Andrus Paats                        M40      01:11:35 +22:04
35. 17721 Ivo Fridolin                        M40      01:11:43 +22:12
36.  6177 Joel Rillo                          M21B     01:12:06 +22:35
37. 17477 Tõnu Ots                            M40      01:12:12 +22:41
38. 13936 Ott Põldmäe                         M21B     01:12:20 +22:49
39.  2106 Alar Jõeste                         M40      01:14:48 +25:17
40.  1698 Viljar Vainola            Mercury   M40      01:15:58 +26:27
41. 19381 Mihkel Ambre              Fleep     M21B     01:17:04 +27:33
42. 18322 Eduard Meresmäe                     M40      01:17:42 +28:11
43.   991 Erkki Laur                MARU      M21B     01:17:57 +28:26
44. 12730 Ando Lavrits              Rapla maleM21B     01:18:10 +28:39
45. 11453 Juhan Karin                         M21B     01:20:16 +30:45
46. 11922 Pearu Kuusk               Tartu     M40      01:21:18 +31:47
47.  3281 Andres Vesilind           SRD       M40      01:22:38 +33:07
48. 20469 Ahto Ilves                          M21B     01:22:42 +33:11
49.  9712 Andrus Kahr               ÜVP       M40      01:24:22 +34:51
50. 24389 Indrek Raukas                       M21B     01:24:56 +35:25
51. 25093 Kristjan Kängsepp                   M21B     01:24:59 +35:28
52. 22086 Jaanus Alits              Kopli TramM21B     01:39:00 +49:29
53. 24401 Kristjan Düüna                      M21B     01:41:39 +52:08
#7 Rada (M45,M50): 20 KP 6.44 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M45      00:49:35
 2.  4760 Peep Otstavel             LSF PT    M45      00:52:29 +02:54
 3.  5485 Aivar Leht                Okas      M45      00:52:38 +03:03
 4.  4230 Lauri Olli                LSF PT    M45      00:53:49 +04:14
 5.  4864 Indrek Saarepera                    M45      00:54:02 +04:27
 6.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh  M45      00:54:19 +04:44
 7.   212 Tõnu Tänav                Rae       M50      00:54:23 +04:48
 8.   975 Kalle Kuusik              Otepää    M50      00:55:32 +05:57
 9.  4310 Mihkel Nahkur             Jõhvikas  M50      00:57:14 +07:39
10.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD       M45      00:57:22 +07:47
11. 12280 Andres Viira                        M50      00:59:13 +09:38
12.  3393 Rain Vellerind                      M50      00:59:48 +10:13
13.  4833 Ülo Madissoon             PiirivalveM50      01:00:18 +10:43
14.   974 Tarmo Gede                          M50      01:00:20 +10:45
15.   285 Veiko Pak                 Rae       M50      01:00:50 +11:15
16.  6452 Argo Kauge                PõrgupõhjaM50      01:01:31 +11:56
17.  2276 Margus Esnar              Rae       M50      01:01:42 +12:07
18.   169 Ando Post                 Koop      M50      01:01:55 +12:20
19.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK    M50      01:03:10 +13:35
20.  1994 Andrus Jakobson                     M45      01:04:35 +15:00
21.  1663 Heigo Ojaste              Koop      M45      01:05:07 +15:32
22. 26067 Egons Solmanis            x219      M45      01:05:14 +15:39
23.  2260 Mati Preitof              Harju KEK M50      01:06:37 +17:02
24.  1342 Enno Lepvalts             Tallinn   M45      01:06:54 +17:19
25.  1053 Veikko Tamlak             Kape      M45      01:07:03 +17:28
26.  4194 Lauri Leppik              TAOK      M50      01:08:25 +18:50
27.  1085 Toomas Talumaa            HOK       M45      01:08:51 +19:16
28.  4512 Heiki Savitsch                      M45      01:09:07 +19:32
29. 19201 Almar Proos               Favor MotoM45      01:10:44 +21:09
30.  4807 Paavo Helde               Evotec AS M45      01:18:05 +28:30
31.  9281 Märt Pokk                 -         M45      01:20:34 +30:59
32.  5897 Herkki Suurman                      M50      01:25:48 +36:13
33.  9721 Aivar Treiberg                      M45      01:29:21 +39:46
34.  1729 Koit Veeorg                         M45      01:29:23 +39:48
35.  8492 Raivo Mitt                          M45      01:31:35 +42:00
36.  9271 Märt Riisberg                       M50      02:08:01 +78:26
#8 Rada (M21AL,N21A): 20 KP 6.54 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1122 Erkki Aadli               Tammed    M21AL    00:44:46
 2.  1685 Erik Aibast               Tammed    M21AL    00:48:16 +03:30
 3.  1029 Dmitri Shved              SRD       M21AL    00:48:39 +03:53
 4.  1243 Margus Marrandi           JOKA      M21AL    00:49:20 +04:34
 5.   992 Sander Annus                        M21AL    00:52:04 +07:18
 5.  3739 Siiri Mere                SRD       N21A     00:52:04 +07:18
 7.  1097 Arno Vaik                           M21AL    00:52:45 +07:59
 8.  5325 Signe Raidmets            TON       N21A     00:52:48 +08:02
 9.  1143 Tarmo Klaar               Ilves     M21AL    00:52:58 +08:12
 9.  3316 Maris Terno               Tammed    N21A     00:52:58 +08:12
11.   759 Eero Raun                           M21AL    00:54:04 +09:18
12.  4218 Margus Lehtme                       M21AL    00:54:52 +10:06
13.  1601 Taavi Kainel                        M21AL    00:55:39 +10:53
14.  1859 Matti Betlem              JOKA      M21AL    00:57:01 +12:15
15.   495 Vello Solna               Peko      M21AL    00:57:44 +12:58
16.  7535 Andrus Viilma                       M21AL    00:58:47 +14:01
17.  3328 Tauno Murakas             Rakv      M21AL    00:59:20 +14:34
18.  3429 Thea Kaljur               Harju KEK N21A     00:59:29 +14:43
19.  5401 Tanel Alumäe                        M21AL    01:02:54 +18:08
20.  4829 Kert Lindeberg            Maru KarudM21AL    01:02:57 +18:11
21. 21159 Lauri Tarlap              Saku KorvpM21AL    01:04:08 +19:22
22.  4708 Ragnar Ilp                          M21AL    01:04:21 +19:35
23.  7565 Raiko Marrandi            JOKA      M21AL    01:05:04 +20:18
24. 15905 Merili Palu                         N21A     01:05:21 +20:35
25. 13931 Laas Õun                            M21AL    01:07:01 +22:15
26.  6467 Madis Tuulpärg                      M21AL    01:07:57 +23:11
27. 25896 Anto Mätas                VTP       M21AL    01:08:15 +23:29
28.  5279 Henri Oru                 Võru      M21AL    01:09:28 +24:42
29.  5557 Mart Albert Mustkivi      Mercury   M21AL    01:10:59 +26:13
30.  4533 Siiri Mustkivi            Mercury   N21A     01:11:26 +26:40
31.  2683 Andres Vaher              JOKA      M21AL    01:13:59 +29:13
32.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD       N21A     01:15:05 +30:19
33. 11646 Küllike Jaama             Peko      N21A     01:15:38 +30:52
34.  3352 Anu Kõnnusaar             TON       N21A     01:19:36 +34:50
35. 16125 Priit Transtok                      M21AL    01:20:27 +35:41
35. 25194 Triin Transtok                      N21A     01:20:27 +35:41
37. 24098 Henn Zvorovski                      M21AL    01:30:12 +45:26
38. 22918 Hanna-Eliisa Luts                   N21A     01:40:13 +55:27
39.  9893 Peep Päll                           M21AL    01:42:06 +57:20
40.  6431 Anton Roolaid             TAOK      M21AL    01:49:03 +64:17
41.  4932 Mait Bratka               TÜ        M21AL    01:57:32 +72:46
#9 Rada (M55,M60,N35): 17 KP 5.56 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1275 Jaanus Reha               Koop      M55      00:45:21
 2.   320 Rein Unt                  TON       M55      00:48:02 +02:41
 3.   240 Rein Rooni                Orvand    M60      00:49:07 +03:46
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed    N35      00:49:15 +03:54
 5.   423 Kalev Ruberg              Saku OK   M55      00:52:13 +06:52
 6.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed    M55      00:53:26 +08:05
 7.   183 Marje Viirmann            Harju KEK N35      00:54:25 +09:04
 8. 11806 Andrus Rämmann            Koop      M55      00:54:29 +09:08
 9.  5693 Arvi Käärd                          M55      00:55:45 +10:24
10.  4759 Merike Mumme                        N35      00:56:56 +11:35
11.  2523 Oskar Viirmann            PõrgupõhjaM55      00:57:43 +12:22
12.   121 Valentin Mikson           OÜ GraveerM55      00:58:10 +12:49
13.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M60      00:58:11 +12:50
14.    55 Vello Post                Koop      M55      00:59:07 +13:46
15.  1775 Andres Iila                         M60      01:00:46 +15:25
16.  1240 Jüri Rokko                SK        M60      01:00:47 +15:26
17.  6147 Endel Karp                Norma OK  M55      01:01:10 +15:49
18.  3277 Rein Hanstein             Okas      M60      01:02:38 +17:17
19.   884 Ahto Karu                 JOKA      M60      01:03:24 +18:03
20.    73 Kalmer Keevend            JOKA      M60      01:04:04 +18:43
21.  6590 Jüri Mellik               AnalDesignM60      01:05:06 +19:45
22.  5213 Reino Rass                Novarc    M55      01:05:38 +20:17
23.   569 Riika Ploompuu            PõrgupõhjaN35      01:06:08 +20:47
24.   917 Margus Jaanus             Koop      M55      01:07:08 +21:47
25.  3621 Tõnu Karp                           M60      01:08:25 +23:04
26.  2526 Kairi Luigelaht-Teder     Kobras    N35      01:10:33 +25:12
27. 22630 Liis Needrit                        N35      01:11:01 +25:40
28.  7206 Katrin Peterson           Danske SK N35      01:11:44 +26:23
29.  6507 Igor Zurjari                        M55      01:13:26 +28:05
30.   206 Tõnu Kuusik               LUS       M60      01:14:45 +29:24
31.  6129 Veiko Tali                Harju KEK M55      01:21:49 +36:28
32. 26068 Astrid Punt                         N35      01:29:14 +43:53
33. 26069 Urmo Kase                           M55      01:29:28 +44:07
34.  1287 Ivo Tamla                           M55      01:32:57 +47:36
35. 14551 Jevgenia Musatova                   N35      01:34:49 +49:28
36.   607 Andres Lepa                         M60      01:35:38 +50:17
M10TR Rada (2): 5 KP 1.0 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16003 Ott Pilbas                           00:13:46
 2. 10891 Kirill Klenski            CoxArt     00:22:17 +08:31
 3. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:24:41 +10:55
 4. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:26:16 +12:30
 5. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:31:10 +17:24
 6. 17256 Riko Reitel               LSF PT     00:31:18 +17:32
 7. 13301 Jens Randlaht             Orion      00:46:01 +32:15
M12 Rada (14): 8 KP 2.16 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21895 Oliver Kask                          00:35:38
 2. 17255 Olari Reitel              LSF PT     00:42:33 +06:55
 3. 18773 Kaspar Anre Volt                     00:44:38 +09:00
 4.  2568 Dmitri Fedotov            x69        00:46:51 +11:13
 5. 22134 Julius Raid                          00:51:51 +16:13
 6. 26095 Romet Arumetsa                       01:24:12 +48:34
M14 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12582 Henri Ojaste              Koop       00:33:58
 2. 15090 Mihkel Abram              Tammed     00:35:56 +01:58
 3. 10648 Uku Süvari                           00:57:52 +23:54
M16 Rada (11): 13 KP 4.51 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6226 Ragnar Kranberg           Mercury    00:44:57
 2.  6688 Aksel Jan Tamlak          Kape       00:46:42 +01:45
 3.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja 00:47:14 +02:17
 4. 25653 Vladislav Moissejev       SRD        01:27:20 +42:23
M18 Rada (10): 15 KP 5.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26037 Martin Rebane             Kuusalu KK 01:15:31
M21A Rada (3): 26 KP 8.46 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:53:51
 2.  2877 Dag Ainsoo                LUS        00:56:55 +03:04
 3.   660 Armo Hiie                 Kape       00:58:17 +04:26
 4.  4232 Artur Rauk                Võru       00:58:28 +04:37
 5.   556 Alar Abram                Tammed     00:58:32 +04:41
 6.  5700 Kaarel Vesilind           SRD        00:59:07 +05:16
 7.  3324 Jano Järvelaid            Tammed     00:59:40 +05:49
 8. 25230 Helmet Sulavee                       00:59:51 +06:00
 9.  7880 Taimar Väljataga                     01:00:29 +06:38
10.  6445 Oliver Immato                        01:00:42 +06:51
11. 10891 Kirill Klenski            CoxArt     01:02:08 +08:17
12.  6486 Mattis Jaama              Peko       01:02:40 +08:49
13. 10744 Ragnar Leimann            JK Piraaja 01:03:02 +09:11
14.  7288 Andreas Aadli             Tammed     01:06:31 +12:40
15. 11325 Steven Rehelem            Lõuna PP   01:09:38 +15:47
16.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:10:17 +16:26
17.  4261 Sander Nahkor             TAOK       01:11:11 +17:20
18.  9961 Jürgen Arund                         01:12:04 +18:13
19. 19824 Karel Pool                           01:13:08 +19:17
20.  6130 Aleksander Tali           Harju KEK  01:14:08 +20:17
21.  6462 Riho Enni                 HOK        01:14:28 +20:37
22.  4771 Risto Laanoja                        01:14:56 +21:05
23. 21317 Margus Salla                         01:16:22 +22:31
24.  6887 Hannu Ploompuu                       01:17:18 +23:27
25. 15327 Kaupo Maasing             Swedbank S 01:17:37 +23:46
26.  3300 Timo Kaljur               Orvand     01:18:08 +24:17
27.  6133 Mikk Tali                 Harju KEK  01:18:53 +25:02
28. 17550 Raul Uuring                          01:21:04 +27:13
29.  5574 Kristian Pilbas                      01:25:48 +31:57
30.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 01:36:19 +42:28
31. 11171 Merilin Anijärv           SRD        01:39:55 +46:04
32. 23013 Johann Põldra                        01:41:58 +48:07
33. 25024 Martin Luts                          01:50:08 +56:17
34.  6659 Kertu Savitsch            TON        01:51:04 +57:13
M21AL Rada (8): 20 KP 6.54 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1122 Erkki Aadli               Tammed     00:44:46
 2.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:48:16 +03:30
 3.  1029 Dmitri Shved              SRD        00:48:39 +03:53
 4.  1243 Margus Marrandi           JOKA       00:49:20 +04:34
 5.   992 Sander Annus                         00:52:04 +07:18
 6.  1097 Arno Vaik                            00:52:45 +07:59
 7.  1143 Tarmo Klaar               Ilves      00:52:58 +08:12
 8.   759 Eero Raun                            00:54:04 +09:18
 9.  4218 Margus Lehtme                        00:54:52 +10:06
10.  1601 Taavi Kainel                         00:55:39 +10:53
11.  1859 Matti Betlem              JOKA       00:57:01 +12:15
12.   495 Vello Solna               Peko       00:57:44 +12:58
13.  7535 Andrus Viilma                        00:58:47 +14:01
14.  3328 Tauno Murakas             Rakv       00:59:20 +14:34
15.  5401 Tanel Alumäe                         01:02:54 +18:08
16.  4829 Kert Lindeberg            Maru Karud 01:02:57 +18:11
17. 21159 Lauri Tarlap              Saku Korvp 01:04:08 +19:22
18.  4708 Ragnar Ilp                           01:04:21 +19:35
19.  7565 Raiko Marrandi            JOKA       01:05:04 +20:18
20. 13931 Laas Õun                             01:07:01 +22:15
21.  6467 Madis Tuulpärg                       01:07:57 +23:11
22. 25896 Anto Mätas                VTP        01:08:15 +23:29
23.  5279 Henri Oru                 Võru       01:09:28 +24:42
24.  5557 Mart Albert Mustkivi      Mercury    01:10:59 +26:13
25.  2683 Andres Vaher              JOKA       01:13:59 +29:13
26. 16125 Priit Transtok                       01:20:27 +35:41
27. 24098 Henn Zvorovski                       01:30:12 +45:26
28.  9893 Peep Päll                            01:42:06 +57:20
29.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:49:03 +64:17
30.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:57:32 +72:46
M21B Rada (6): 22 KP 7.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:49:31
 2.  7488 Sven Ringvee              VaP        00:53:30 +03:59
 3. 21342 Tanel Merigan                        00:54:52 +05:21
 4. 18074 Tarmo Villum                         00:55:09 +05:38
 5. 22360 Gerd Herman Veeber        Kuperjanov 00:59:37 +10:06
 5.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        00:59:37 +10:06
 7. 10857 Olle Ilmar Jaama          Peko       01:02:07 +12:36
 8.  9975 Marko Aron                           01:02:40 +13:09
 9. 16121 Andrus Kaldma                        01:03:07 +13:36
10. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh   01:03:52 +14:21
11. 18344 Riivo Kiljak                         01:05:22 +15:51
12. 16171 Karl Pehk                            01:07:11 +17:40
13. 22042 Siim Düüna                Rapla Ühis 01:08:16 +18:45
14.  6642 Sander Överus             Mercury    01:09:45 +20:14
15. 22844 Tauri Tammesson                      01:10:55 +21:24
16. 24402 Ahti Raba                 Danske Ban 01:11:13 +21:42
17.  6177 Joel Rillo                           01:12:06 +22:35
18. 13936 Ott Põldmäe                          01:12:20 +22:49
19. 19381 Mihkel Ambre              Fleep      01:17:04 +27:33
20.   991 Erkki Laur                MARU       01:17:57 +28:26
21. 12730 Ando Lavrits              Rapla male 01:18:10 +28:39
22. 11453 Juhan Karin                          01:20:16 +30:45
23. 20469 Ahto Ilves                           01:22:42 +33:11
24. 24389 Indrek Raukas                        01:24:56 +35:25
25. 25093 Kristjan Kängsepp                    01:24:59 +35:28
26. 22086 Jaanus Alits              Kopli Tram 01:39:00 +49:29
27. 24401 Kristjan Düüna                       01:41:39 +52:08
M21BL Rada (4): 12 KP 4.53 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6828 Neeme Kalda               Okas       00:33:22
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:35:11 +01:49
 3. 26059 Markus Nisula                        00:40:06 +06:44
 4.  1045 Jaan Olvet                Rakv       00:41:34 +08:12
 5.  9022 Vahur Pajomägi                       00:46:31 +13:09
 6.  1366 Mart Sooberg              TON        00:46:50 +13:28
 7.  4120 Ingrid Randlaht           Orion      00:47:06 +13:44
 8.  4915 Priit Junkin                         00:49:02 +15:40
 9.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:50:57 +17:35
10.  3334 Kalev Külaase             Võru       00:53:36 +20:14
11. 24649 Jüri Aedla                           01:02:34 +29:12
12. 21580 Riido Raudsik                        01:05:37 +32:15
13.  6165 Katrin Pihotalo                      01:10:17 +36:55
14. 26012 Kalmer Antsov             Vahipatalj 01:10:40 +37:18
15. 26101 Anni Madisson             x60        01:10:43 +37:21
16. 25340 Aarne Männik                         01:13:53 +40:31
M21C Rada (12): 13 KP 4.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20443 Raido Laidla              Tallinna T 00:28:47
 2.  6038 Siim Kibus                           00:30:37 +01:50
 3.  3020 Mihkel Reimaa             seikluspor 00:32:47 +04:00
 4. 15263 Jaago Jõeleht                        00:38:55 +10:08
 5.  4772 Martin Ehala              JOKA       00:41:18 +12:31
 6.   378 Marek Maurer                         00:44:43 +15:56
 7.  8417 Raul Valgiste             OK Kuusalu 00:45:23 +16:36
 8. 10606 Kristo Tohver             korp! Saka 00:45:37 +16:50
 9. 10491 Taivo Kurg                           00:47:03 +18:16
10. 24955 Siim Käpa                            00:48:18 +19:31
11. 22597 Matis Leibenau            Eesti Ener 00:48:27 +19:40
12.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti Raad 00:50:55 +22:08
13. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 00:51:12 +22:25
14.  9320 Jaanus Vapper                        00:51:22 +22:35
15.  8273 Igor Bil                             00:52:44 +23:57
16. 24180 Joosep Lippus                        00:52:53 +24:06
17.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 00:53:59 +25:12
18.  8493 Indrek Pitk               EKA        00:54:44 +25:57
19.  5487 Neeme Kaarna              EKJ SK     00:58:25 +29:38
20.  6727 Arvi Tüvi                            00:59:35 +30:48
21.  6285 Riho Vahtre                          01:00:25 +31:38
22. 20389 Risto Rusin                          01:00:36 +31:49
23.  6166 Tarmo Tee                            01:09:20 +40:33
24. 15756 Jalmar Jerlei                        01:12:42 +43:55
25. 19207 Andres Kall                          01:12:46 +43:59
26. 24555 Ivan Moltshanov                      01:18:03 +49:16
M35 Rada (3): 26 KP 8.46 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9030 Martin Kaup               LSF PT     00:58:13
 2.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape       01:00:46 +02:33
 3.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:01:57 +03:44
 4.  3257 Ahto Sulavee                         01:05:35 +07:22
 5.  6311 Kristjan Maade            LSF PT     01:09:07 +10:54
 6. 12901 Marko Külaots             Tammed     01:10:51 +12:38
 7.  1808 Tanel Toom                DHL Estoni 01:11:57 +13:44
 8.  3932 Margus Ots                TAOK       01:14:46 +16:33
 9. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:15:47 +17:34
10. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK     01:18:48 +20:35
11.  4788 Marti Ranne               G4S Spordi 01:19:24 +21:11
12.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  01:20:10 +21:57
13.  5556 Mart Mustkivi             Mercury    01:20:59 +22:46
14.  2539 Ülo Viru                  Orvand     01:24:01 +25:48
15. 22415 Alexander Khalyapin                  01:26:09 +27:56
16. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:55:09 +56:56
M40 Rada (6): 22 KP 7.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1821 Erki Kriks                LSF PT     00:54:36
 2.  4889 Martin Aunin              Novarc     00:54:54 +00:18
 3.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:56:14 +01:38
 4.   108 Raivo Pellja              JOKA       00:56:55 +02:19
 5. 16317 Peep Põlluäär                        00:58:23 +03:47
 6.  1268 Priit Överus              Mercury    00:58:32 +03:56
 7.  2350 Tago Teetamm              Tammed     01:00:37 +06:01
 8.  2895 Andres Lauba              TON        01:00:40 +06:04
 9.  2963 Taimo Nellis                         01:01:07 +06:31
10.  4856 Ardo Pajur                Swedbank S 01:01:15 +06:39
11. 20411 Risto Viirg                          01:04:09 +09:33
12.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 01:05:15 +10:39
13.  2695 Allan Edberg              BNS Eesti  01:05:46 +11:10
14.  2708 Eero Soone                           01:07:32 +12:56
15.   985 Henn Ruukel               Fleep      01:08:24 +13:48
16.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt     01:08:46 +14:10
17.  2191 Eero Mõttus               Võru       01:10:02 +15:26
18. 17556 Andrus Paats                         01:11:35 +16:59
19. 17721 Ivo Fridolin                         01:11:43 +17:07
20. 17477 Tõnu Ots                             01:12:12 +17:36
21.  2106 Alar Jõeste                          01:14:48 +20:12
22.  1698 Viljar Vainola            Mercury    01:15:58 +21:22
23. 18322 Eduard Meresmäe                      01:17:42 +23:06
24. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      01:21:18 +26:42
25.  3281 Andres Vesilind           SRD        01:22:38 +28:02
26.  9712 Andrus Kahr               ÜVP        01:24:22 +29:46
M45 Rada (7): 20 KP 6.44 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:49:35
 2.  4760 Peep Otstavel             LSF PT     00:52:29 +02:54
 3.  5485 Aivar Leht                Okas       00:52:38 +03:03
 4.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:53:49 +04:14
 5.  4864 Indrek Saarepera                     00:54:02 +04:27
 6.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh   00:54:19 +04:44
 7.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        00:57:22 +07:47
 8.  1994 Andrus Jakobson                      01:04:35 +15:00
 9.  1663 Heigo Ojaste              Koop       01:05:07 +15:32
10. 26067 Egons Solmanis            x219       01:05:14 +15:39
11.  1342 Enno Lepvalts             Tallinn    01:06:54 +17:19
12.  1053 Veikko Tamlak             Kape       01:07:03 +17:28
13.  1085 Toomas Talumaa            HOK        01:08:51 +19:16
14.  4512 Heiki Savitsch                       01:09:07 +19:32
15. 19201 Almar Proos               Favor Moto 01:10:44 +21:09
16.  4807 Paavo Helde               Evotec AS  01:18:05 +28:30
17.  9281 Märt Pokk                 -          01:20:34 +30:59
18.  9721 Aivar Treiberg                       01:29:21 +39:46
19.  1729 Koit Veeorg                          01:29:23 +39:48
20.  8492 Raivo Mitt                           01:31:35 +42:00
M50 Rada (7): 20 KP 6.44 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   212 Tõnu Tänav                Rae        00:54:23
 2.   975 Kalle Kuusik              Otepää     00:55:32 +01:09
 3.  4310 Mihkel Nahkur             Jõhvikas   00:57:14 +02:51
 4. 12280 Andres Viira                         00:59:13 +04:50
 5.  3393 Rain Vellerind                       00:59:48 +05:25
 6.  4833 Ülo Madissoon             Piirivalve 01:00:18 +05:55
 7.   974 Tarmo Gede                           01:00:20 +05:57
 8.   285 Veiko Pak                 Rae        01:00:50 +06:27
 9.  6452 Argo Kauge                Põrgupõhja 01:01:31 +07:08
10.  2276 Margus Esnar              Rae        01:01:42 +07:19
11.   169 Ando Post                 Koop       01:01:55 +07:32
12.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:03:10 +08:47
13.  2260 Mati Preitof              Harju KEK  01:06:37 +12:14
14.  4194 Lauri Leppik              TAOK       01:08:25 +14:02
15.  5897 Herkki Suurman                       01:25:48 +31:25
16.  9271 Märt Riisberg                        02:08:01 +73:38
M55 Rada (9): 17 KP 5.56 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1275 Jaanus Reha               Koop       00:45:21
 2.   320 Rein Unt                  TON        00:48:02 +02:41
 3.   423 Kalev Ruberg              Saku OK    00:52:13 +06:52
 4.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed     00:53:26 +08:05
 5. 11806 Andrus Rämmann            Koop       00:54:29 +09:08
 6.  5693 Arvi Käärd                           00:55:45 +10:24
 7.  2523 Oskar Viirmann            Põrgupõhja 00:57:43 +12:22
 8.   121 Valentin Mikson           OÜ Graveer 00:58:10 +12:49
 9.    55 Vello Post                Koop       00:59:07 +13:46
10.  6147 Endel Karp                Norma OK   01:01:10 +15:49
11.  5213 Reino Rass                Novarc     01:05:38 +20:17
12.   917 Margus Jaanus             Koop       01:07:08 +21:47
13.  6507 Igor Zurjari                         01:13:26 +28:05
14.  6129 Veiko Tali                Harju KEK  01:21:49 +36:28
15. 26069 Urmo Kase                            01:29:28 +44:07
16.  1287 Ivo Tamla                            01:32:57 +47:36
M60 Rada (9): 17 KP 5.56 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   240 Rein Rooni                Orvand     00:49:07
 2.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   00:58:11 +09:04
 3.  1775 Andres Iila                          01:00:46 +11:39
 4.  1240 Jüri Rokko                SK         01:00:47 +11:40
 5.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:02:38 +13:31
 6.   884 Ahto Karu                 JOKA       01:03:24 +14:17
 7.    73 Kalmer Keevend            JOKA       01:04:04 +14:57
 8.  6590 Jüri Mellik               AnalDesign 01:05:06 +15:59
 9.  3621 Tõnu Karp                            01:08:25 +19:18
10.   206 Tõnu Kuusik               LUS        01:14:45 +25:38
11.   607 Andres Lepa                          01:35:38 +46:31
M65 Rada (11): 13 KP 4.51 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3626 Kai Willadsen             TON        00:43:31
 2.   835 Paul Aug                  Orvand     00:45:20 +01:49
 3.  1971 Kalle Nelk                Tammed     00:49:21 +05:50
 4.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas   00:50:46 +07:15
 5.   294 Arvo Soosalu              LUS        00:51:48 +08:17
 6. 11275 Juhan Tamm                           00:59:06 +15:35
 7.   274 Mati Karp                 TEMPO spor 01:00:58 +17:27
 8.   266 Kalev Kukk                TAOK       01:01:34 +18:03
 9.  1865 Aleksandr Tishtshenkov               01:02:20 +18:49
10.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK  01:07:25 +23:54
11.   910 Valdo Jaanik              Orion      01:08:37 +25:06
12.   652 Vello Loorits             Orion      01:19:16 +35:45
13.  6148 Tõnis Härm                           01:33:49 +50:18
14.  6158 Aare Mäemurd              Talkur     01:51:35 +68:04
M70 Rada (4): 12 KP 4.53 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   456 Peep Koppel               Koop       00:42:20
 2.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      00:42:55 +00:35
 3. 21191 Enno Needrit                         00:49:46 +07:26
 4.   455 Tiit Koppel               Orion      01:00:30 +18:10
 5.   356 Mart Vendelin             Orion      01:00:34 +18:14
 6.   541 Jaak Vihmand                         01:01:59 +19:39
 7.  5420 Tõnu Piits                           01:09:00 +26:40
 8.  5384 Peeter Harro                         01:10:19 +27:59
 9.  4383 Jüri Tähemaa              TON        01:10:46 +28:26
10.  5998 Vladimir Vari                        01:12:42 +30:22
11.   429 Vaabo Annus               Orion      01:16:54 +34:34
12.  3221 Raivo Meier               Hermes     01:34:35 +52:15
M75 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion      00:36:35
 2.  4878 Jüri Püssim               Tammed     00:41:47 +05:12
 3.   638 Vello Krohn               Tammed     00:41:58 +05:23
 4.   462 Georg Sooberg             Võru       00:42:55 +06:20
 5.   305 Jaan Orav                 TON        00:48:36 +12:01
 6.   106 Eimar Jõgisu              TON        00:48:37 +12:02
 7.   104 Kalju Tilk                Orion      00:48:46 +12:11
 8.  2253 Ain Relo                  Tammed     00:50:51 +14:16
 9.  4799 Lembit Põldoja            Inspecta   00:51:14 +14:39
10.  3629 Boris Kirt                           00:57:32 +20:57
11.  2809 Juho Heinrand             Norma      01:00:56 +24:21
12.  9021 Mati Saluoks                         01:03:20 +26:45
13.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise  01:05:48 +29:13
M80 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    62 Juhan Hunt                Orion      00:48:58
M85 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   476 Eeli Tiigimägi            Jõhvikas   00:51:47
 2.   913 Feliks Kipper             Orion      01:26:37 +34:50
 3.  3433 Peedu Retel                          02:01:27 +69:40
M8NR Rada (1): 5 KP 1.9 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18674 Mart Pilbas                          00:10:15
 2. 26095 Romet Arumetsa                       00:12:31 +02:16
 3. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:13:48 +03:33
 4. 20997 Hendrik Avaste            Tammed     00:14:23 +04:08
 5. 13315 Otto Tamkivi                         00:14:30 +04:15
 6. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:15:24 +05:09
 7. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:16:29 +06:14
 8. 26065 Karl Mattias Apse                    00:17:59 +07:44
 9. 17747 Mait Artur Malk                      00:18:55 +08:40
10. 25852 Lennart Ehandi                       00:19:07 +08:52
11. 22147 Simon Kevin Uibo                     00:20:27 +10:12
12. 25672 Armin Aleks Nigul         Kape       00:20:29 +10:14
13. 22148 Patrick Oliver Uibo                  00:20:55 +10:40
14. 23699 Roger Pajur                          00:22:15 +12:00
15. 16930 Jaan Tamkivi                         00:22:52 +12:37
16. 25421 Jakob Avramenko                      00:22:54 +12:39
17. 25134 Kristen Norden                       00:24:00 +13:45
18. 25540 Arkadi Pavlov                        00:25:04 +14:49
19. 23458 Mait Tamkivi                         00:26:37 +16:22
20. 10764 Mihkel Margus                        00:28:56 +18:41
21. 21001 Egert Ots                            00:29:59 +19:44
22. 25673 Bogdan Anfilov                       00:34:05 +23:50
23. 25685 Ruslan Anfilov                       00:34:20 +24:05
24. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:36:10 +25:55
25. 23510 Mart Lindeberg                       00:41:42 +31:27
26. 25669 Ingmar Rehelem                       00:54:25 +44:10
N10TR Rada (2): 5 KP 1.0 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17725 Heleen Pajomägi                      00:14:55
 2. 24354 Meribel Laur                         00:14:57 +00:02
 3. 15986 Sanna Lindeberg                      00:47:50 +32:55
N12 Rada (14): 8 KP 2.16 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15091 Iris Abram                Tammed     00:27:08
 2. 19362 Roosi Reikop                         00:39:57 +12:49
 3. 22846 Lii-Heleen Ulla                      00:43:33 +16:25
 4. 13295 Meridi Ambur                         00:43:37 +16:29
 5. 22143 Elo-Liis Kööp                        00:51:48 +24:40
 6. 11750 Liis Vesilind             SRD        00:54:49 +27:41
 7. 26402 Johanna Tammaru                      01:12:28 +45:20
N14 Rada (14): 8 KP 2.16 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõhja 00:29:01
 2. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõhja 00:29:07 +00:06
 3. 14210 Elis Karpova              SRD        00:33:26 +04:25
 4. 21893 Liisi Kask                           00:35:31 +06:30
N16 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8049 Ingrid Sooberg            TON        00:36:06
 2. 26086 Liset Soosaar                        00:53:28 +17:22
N18 Rada (4): 12 KP 4.53 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6371 Paula Liis Viljamaa       Tammed     00:51:15
 2.  8581 Elina Meier                          00:57:10 +05:55
 3. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG   00:58:47 +07:32
 4. 15945 Annabel Teetamm                      00:59:37 +08:22
N21A Rada (8): 20 KP 6.54 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3739 Siiri Mere                SRD        00:52:04
 2.  5325 Signe Raidmets            TON        00:52:48 +00:44
 3.  3316 Maris Terno               Tammed     00:52:58 +00:54
 4.  3429 Thea Kaljur               Harju KEK  00:59:29 +07:25
 5. 15905 Merili Palu                          01:05:21 +13:17
 6.  4533 Siiri Mustkivi            Mercury    01:11:26 +19:22
 7.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        01:15:05 +23:01
 8. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:15:38 +23:34
 9.  3352 Anu Kõnnusaar             TON        01:19:36 +27:32
10. 25194 Triin Transtok                       01:20:27 +28:23
11. 22918 Hanna-Eliisa Luts                    01:40:13 +48:09
N21B Rada (10): 15 KP 5.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16172 Liina Silluste                       00:45:19
 2. 15482 Terje Tilk                           00:51:24 +06:05
 3. 20433 Kadri Kadakas             Mercury    00:54:15 +08:56
 4. 15004 Elina Rant                           00:57:04 +11:45
 5. 18350 Diana Minin                          00:57:26 +12:07
 6. 14411 Airika Salumets           Tallinn    01:05:09 +19:50
 7.  4730 Kristin Peebo                        01:09:58 +24:39
 8.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp  01:10:09 +24:50
 9. 21026 Elina Liivat                         01:12:42 +27:23
10. 16155 Riin Otstavel             LSF PT     01:15:30 +30:11
11. 17534 Triinu Rebane                        01:15:31 +30:12
12.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:15:46 +30:27
13. 18341 Birgit Ülesoo                        01:15:53 +30:34
14.  8264 Katrin Koov                          01:20:50 +35:31
15. 21512 Aet Tampuu                           01:21:44 +36:25
16. 20480 Ruth Jaansalu                        01:22:27 +37:08
17.  8155 Liisi Kitsapea            EÜP        01:31:18 +45:59
18. 23080 Maria Teng                EKA        01:33:19 +48:00
19. 12396 Gerli Kivistik            AS Express 01:35:28 +50:09
N21C Rada (13): 11 KP 3.49 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10098 Ele Sisas                 TAOK       00:32:32
 2. 19197 Ingrid Pärg               EMÜ        00:36:52 +04:20
 3.  9725 Jaanika Abel                         00:38:37 +06:05
 4. 26085 Teele Tohver                         00:39:25 +06:53
 5. 23515 Juno Raba                            00:40:18 +07:46
 6. 14153 Kadri Haldre                         00:46:26 +13:54
 7.  2767 Kristi Leedjärv                      00:48:59 +16:27
 8.  2760 Kaire Heldring            TON        00:51:49 +19:17
 9.  2998 Merle Aadli               Tammed     00:52:15 +19:43
10. 12090 Kadi Niggulis                        00:54:52 +22:20
11.  8791 Küllike Rehe              Hansapank  00:55:55 +23:23
12.  8345 Merle Okermann                       00:57:07 +24:35
13. 25082 Eret Maasing                         01:00:53 +28:21
14.  6728 Ene Tüvi                             01:05:43 +33:11
15.  5995 Veronika Kübar                       01:05:51 +33:19
16.  5567 Kai Voolaine                         01:09:23 +36:51
17. 26044 Kristi Tiido                         01:11:02 +38:30
18. 23509 Birgit Voog               M.V.WOOL A 01:15:51 +43:19
19. 12397 Pille Tang                Express Po 01:18:36 +46:04
20.  7906 Liis Nurmis                          01:19:07 +46:35
N35 Rada (9): 17 KP 5.56 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:49:15
 2.   183 Marje Viirmann            Harju KEK  00:54:25 +05:10
 3.  4759 Merike Mumme                         00:56:56 +07:41
 4.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõhja 01:06:08 +16:53
 5.  2526 Kairi Luigelaht-Teder     Kobras     01:10:33 +21:18
 6. 22630 Liis Needrit                         01:11:01 +21:46
 7.  7206 Katrin Peterson           Danske SK  01:11:44 +22:29
 8. 26068 Astrid Punt                          01:29:14 +39:59
 9. 14551 Jevgenia Musatova                    01:34:49 +45:34
N40 Rada (10): 15 KP 5.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6392 Pille Tiis                           00:46:56
 2. 10010 Aile Kaljumäe                        00:49:57 +03:01
 3.   283 Maris Roosipuu            TON        00:50:26 +03:30
 4.  1627 Kirsten Nigul             Kape       00:51:48 +04:52
 5.  7310 Karin Reisner             Metsä Fore 00:52:03 +05:07
 6.  1380 Monica Jaago                         00:55:21 +08:25
 7.  1377 Riina Apse                           00:59:27 +12:31
 8.  5870 Liisi Piits               EKI        01:00:04 +13:08
 9.  5578 Gerli Kriiska                        01:00:05 +13:09
10.  9759 Kristina Kahr             Merevägi   01:01:31 +14:35
11. 21894 Airi Kask                            01:07:53 +20:57
12. 24175 Raili Nugin                          01:12:55 +25:59
13. 11151 Victoria Parmas                      01:26:13 +39:17
N45 Rada (10): 15 KP 5.05 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11559 Heli Zvorovski                       00:46:55
 2.  1361 Triina-Britt Preden       TON        00:49:24 +02:29
 3.   134 Aari Talver               Mercury    00:50:48 +03:53
 4.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh   00:51:21 +04:26
 5. 18354 Kai Treier                           00:53:55 +07:00
 6. 12425 Maret Viira                          00:57:15 +10:20
 7.   278 Meeli Kerem               TON        00:58:47 +11:52
 8.  1199 Ann Vainlo                           01:02:37 +15:42
 9.   996 Ella Shved                SRD        01:06:48 +19:53
10. 17734 Herdis Fridolin                      01:11:15 +24:20
N50 Rada (11): 13 KP 4.51 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:46:01
 2.  2741 Merike Paapson            TON        00:48:45 +02:44
 3.  3060 Lembi Berkman                        00:49:27 +03:26
 4.   466 Ave Janu                  Koop       00:57:00 +10:59
 5.   260 Marika Kirsspuu           TAOK       00:59:33 +13:32
 6.   970 Rita Ojala                JOKA       01:00:23 +14:22
 7. 15797 Rita Siniväli                        01:01:20 +15:19
 8.  1212 Tiina Tamla               Koop       01:03:00 +16:59
 9.  3042 Ülle Pellja               JOKA       01:04:15 +18:14
10.  8271 Merike Põldmäe                       01:04:54 +18:53
11.  9757 Tiia Laul                            01:13:54 +27:53
12.  5989 Inga Petuhhov                        01:14:27 +28:26
13. 21336 Kaja Ligi                            01:18:28 +32:27
14.   604 Tiia Kalmus                          01:18:36 +32:35
N55 Rada (11): 13 KP 4.51 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2853 Gea Rennel                Harju KEK  00:54:14
 2.   709 Ülle Raudsepp             Okas       01:03:04 +08:50
 3.   295 Kersti Ehala              JOKA       01:03:34 +09:20
 4. 10483 Anu Malts                 TON        01:03:39 +09:25
 5.   941 Mare Kitsnik              Saku OK    01:12:30 +18:16
 6.  7905 Pille Nurmis                         01:13:33 +19:19
 7.  6322 Reet Teppo                           01:15:45 +21:31
 8.  3882 Maila Moor                Rae        01:21:46 +27:32
 9.   186 Krista Terno              Tammed     01:29:10 +34:56
10. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna Ü 01:55:12 +60:58
11. 23735 Olga Malgina              Tallinna Ü 01:55:13 +60:59
12. 18998 Anne Rehberg                         02:07:02 +72:48
N60 Rada (4): 12 KP 4.53 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:49:04
 2.  1881 Helle Rennu                          00:51:36 +02:32
 3.  4212 Lembe Lutterus            Tammed     01:07:33 +18:29
 4. 18311 Anne Koppel                          01:43:47 +54:43
N65 Rada (4): 12 KP 4.53 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1015 Niina Karnit              SRD        00:59:51
 2.   300 Ilse Uus                  TON        01:14:52 +15:01
 3.  3687 Evi Vahu                  Orion      01:44:16 +44:25
N70 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   181 Maire Raid                Tammed     00:49:04
 2.  1728 Rutt Kukk                 Orion      00:54:16 +05:12
 3.   185 Ülvi Miilmets             Tammed     01:00:12 +11:08
 4.  3230 Malle Meier               Hermes     01:01:04 +12:00
 5.  2847 Ene Loide                 Harju KEK  01:06:47 +17:43
N75 Rada (5): 13 KP 3.08 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvikas   00:57:46
 2.  2650 Malle Karolin             Orion      00:58:44 +00:58
 3.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:05:41 +07:55
 4.  6329 Maie Sepp                 TON        01:22:27 +24:41
 5.  6206 Ljudmilla Mashina         TON        01:36:09 +38:23
N8NR Rada (1): 5 KP 1.9 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18284 Anete Heldring                       00:13:09
 2. 16928 Miia Vanahans                        00:15:49 +02:40
 3. 17997 Lee Luht                             00:16:32 +03:23
 4. 15000 Liisa Laura Viru          TON        00:17:34 +04:25
 5. 23201 Iiris-Renate Rande                   00:26:41 +13:32
 6. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT     00:28:26 +15:17
 7. 25686 Imbi Randlaht                        00:29:36 +16:27
 8. 25853 Nora Beilmann             Tammed     00:30:21 +17:12
 9. 19935 Vibeke Pärl Tõnisson      LSF PT     00:30:22 +17:13
10. 26184 Iris Beilmann             x98        00:30:59 +17:50
11. 25671 Kevin Sündema                        00:32:02 +18:53
12. 25670 Alisa Drozdova                       00:32:07 +18:58
13. 23202 Iti Tamm                             00:32:27 +19:18
14. 25422 Miia Avramenko                       00:33:58 +20:49
15. 23775 Ella Lee Uibo                        00:35:43 +22:34
16. 23355 Kirsi Lumi Ots                       00:37:53 +24:44
17. 21891 Piia Nora Ots                        00:38:01 +24:52
18. 25271 Aivo Elken                           00:42:44 +29:35
19. 22133 Laura Vesilind                       00:50:04 +36:55
V ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    01:46:54 36p
 2.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:07:16 35p
 3. 25879 Kristi Parts                         01:56:25 35p
 4. 24853 Margus Parts              Kiili SK   01:56:28 35p
 5.  3758 Margus Matiisen                      01:34:26 30p
 6. 12890 Toomas Laur                          01:27:56 26p
 7.  5592 Heidi Sild                West       00:46:41 22p
 8. 18321 Jürgen Esinurm                       01:09:00 21p
 9.  6626 Märten Henrik Pais        West       00:40:30 20p
10.  4102 Tenno Alamaa              JOKA       00:52:30 20p
11. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:26:55 20p
12.   133 Andres Talver             Mercury    00:52:10 19p
13.  7258 Piret Grigorjev                      00:57:56 19p
14.  1996 Margus Kandelin           TON        01:02:34 19p
15.  1107 Toomas Voolaid                       01:07:34 19p
16. 26064 Lauri Lagle                          01:11:25 19p
17.  6656 Kristofer Kirss                      00:58:26 18p
18. 26070 Ott Sõerumäe                         02:00:56 18p
19.  3362 Raivo Kukk                           01:20:32 17p
20.  5571 Üllar Pärnaste            OK U.P.S.  00:39:51 16p
21.  9211 Ilona Poljakova           LSF PT     01:07:31 16p
22.  4137 Jonatan Karjus            Võru       00:38:23 15p
23. 12341 Filipp Petuhhov           SRD        00:58:33 15p
24.   793 Margit Kuldkepp                      01:09:29 15p
25.  4255 Marta Korts-Laur          PV SKK     01:02:04 14p
26.   532 Malle Viilma              TON        01:13:32 14p
27. 21015 Kristjan Aruoja                      01:35:19 14p
28. 14967 Maive Anijärv                        00:49:55 13p
29.  9508 Lee Saarepera                        00:54:18 13p
30. 21305 Märten Oruaas                        01:00:45 13p
31.  4162 Erika Kalda               Okas       01:11:30 13p
32.    22 Anne Vaikjärv             Vunder     01:19:32 13p
33.   444 Juhan Bachmann            Jõhvikas   01:01:40 12p
34. 17644 Marika Müür               TON        01:17:50 12p
35.  5819 Andrus Märtmaa            AS Teede T 01:27:56 12p
36.  5572 Tore Lasn                            00:40:35 11p
37.  5615 Anne Pekri                           01:06:17 11p
38. 26066 Kaie Viðnevski                       00:56:48 10p
39.  4341 Lisli Pak                 Rae        01:12:25 10p
40. 22278 Jari Julge                           00:40:14 9p
41. 25439 Jaan Vähter                          00:55:08 9p
42. 24407 Roman Zuravljov                      00:48:30 8p
43. 25678 Dmitri Fedotov            SRD        01:00:26 8p
44. 23929 Andres Idla               Audentes E 01:33:28 8p
45.  1651 Elmu Loit                            00:47:54 6p
46. 16566 Heleri Kirss              Koop       00:50:28 6p
47. 11750 Liis Vesilind             SRD        00:11:13 5p
48. 26364 Maie Vooglaid                        00:47:18 5p
49.  6283 Hugo Tartlan                         00:40:52 4p
50.   165 Heino Heinloo             Tammed     00:28:03 3p
51.  5589 Merike Mändsoo            TON        00:30:50 3p
52. 16558 Säde Viiderfeld                      00:58:46 3p
53.  4472 Madis Mahlapuu            PV SKK     01:08:31 3p
54.  6249 Mariann Soone             Eesti Ühis 00:44:02 2p
55.  5970 Alo Süvari                           01:12:56

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 11.05.2017 21:28:16 OK TON