Koond


18.aprill 22:00
Tallinna MV öine 2018 Vasalemma
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2017039
19.aprill 17:00
1. Neljapäevak Männiku
Korraldaja:OK TON / Anu Kõnnusaar
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2016014
26.aprill 17:00
2. Neljapäevak Rohuneeme
Korraldaja:LSF PT / Peep Otstavel
Rajameister:Mait Tõnisson
03.mai 17:00
3. Neljapäevak Keila-Joa
Korraldaja:Harju KEK / Valju Tali
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2014027
10.mai 17:00
4. Neljapäevak Kodasoo
Korraldaja:Värska OK Peko / Epp Käpa
Rajameister:Armo Hiie
Kaart:2015062
17.mai 17:00
5. Neljapäevak Kuusalu
Korraldaja:Päevakulised
Rajameister:Mait Tõnisson
24.mai 17:00
6. Neljapäevak Männiku Krossirada
Korraldaja:Kaitseliit / Ülo Timuska
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2016014
31.mai 17:00
7. Neljapäevak Kloogaranna
Korraldaja:SK Mercury
Rajameister:Priit Överus
    07.juuni 17:00
    8. Neljapäevak Järvi Järved
    Korraldaja:SRD / Ella Šved
    Rajameister:Kaarel Vesilind
      14.juuni 17:00
      9. Neljapäevak Vasalemma
      Korraldaja:OK TON / Erko Õunapuu
      Rajameister:Tiit Tatter
      Kaart:2017039
        21.juuni 17:00
        10. Neljapäevak Rõõsa
        Korraldaja:Enn Nuut
        Rajameister:Kaido Nurja
        Kaart:2016008
          28.juuni 17:00
          11. Neljapäevak Koitjärve
          Korraldaja:OK Kooperaator
          Rajameister:Margus Klementsov
          Kaart:2011009
            05.juuli 17:00
            12. Neljapäevak Kõrvemaa
            Korraldaja:OK Norma / Heiki Talvik
            Rajameister:Sander Annus
            Kaart:2016003
              12.juuli 17:00
              13. Neljapäevak Nelijärve
              Korraldaja:Kiwa Inspecta
              Rajameister:Lauri Malsroos
                19.juuli 17:00
                14. Neljapäevak Kõmmaste
                Korraldaja:OK TON
                Rajameister:Tiit Tatter
                  26.juuli 17:00
                  15. Neljapäevak Kaberla
                  Korraldaja:Harju KEK / Valju Tali
                    02.august 17:00
                    16. Neljapäevak Aegna
                    Korraldaja:Bona Fide
                    Rajameister:Rain Vellerind
                      09.august 17:00
                      17. Neljapäevak Kloostrimetsa
                      Korraldaja:TA OK
                      Rajameister:Marko Süld
                        16.august 17:00
                        18. Neljapäevak Pikknõmm
                        Korraldaja:OK Põrgupõhja
                        Rajameister:Margus Klementsov
                          23.august 17:00
                          19. Neljapäevak Loksa
                          Korraldaja:Kooperaator / Maimu Tornberg
                          Rajameister:Mairo Kirss
                            30.august 17:00
                            20. Neljapäevak Pirita Jõeorg
                            Korraldaja:SPIN Tek
                            Rajameister:Kaarel Vesilind
                              06.september 17:00
                              21. Neljapäevak Harku
                              Korraldaja:SK Saue Tammed / Erkki Aadli
                              Rajameister:Lauri Malsroos
                                13.september 17:00
                                22. Neljapäevak Kadriorg
                                Korraldaja:SK100
                                  iCalender