Koond 2018

Osalus 2018 

Lohameistri auhind 2018


Kalender 2019:


26.jaanuar 12:00
TON Siseorienteerumine GAG Kotzebue maja
Korraldaja:Triina-Britt Preden
Rajameister:Maari Idnurm ja Siiri Vallner
11.aprill 17:00
1. Neljapäevak Merimets
Korraldaja:OK Norma
Rajameister:Dmitri Šved
18.aprill 17:00
2. Neljapäevak Harku
Korraldaja:LSF PT
Rajameister:Marek Karm
25.aprill 17:00
3. Neljapäevak Männiku
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Lauri Pähn
02.mai 17:00
4. Neljapäevak Saustinõmme
Korraldaja:Saku Õlletehase SK
Rajameister:Lauri Malsroos
09.mai 17:00
5. Neljapäevak Kupu
Korraldaja:TA OK
Rajameister:Kaarel Vesilind
    16.mai 17:00
    6. Neljapäevak Rõõsa
    Korraldaja:Kaitseliit
    Rajameister:Kaido Nurja
    23.mai 17:00
    7. Neljapäevak Kaberla
    Korraldaja:Telia SK
    Rajameister:Jaan Olvet
      30.mai 17:00
      8. Neljapäevak Keila-Joa
      Korraldaja:Harju KEK RSK
      Rajameister:Rein Unt
        06.juuni 17:00
        9. Neljapäevak Kodasoo
        Korraldaja:OK Võru
          13.juuni 17:00
          10. Neljapäevak Järvi Järved
          Korraldaja:SRD SK
            20.juuni 17:00
            11. Neljapäevak Kuusalu
            Korraldaja:OK Põrgupõhja
              27.juuni 17:00
              12. Neljapäevak Koitjärve
              Korraldaja:OK Kooperaator
              Rajameister:Mairo Kirss
                04.juuli 17:00
                13. Neljapäevak Pikknõmm
                Korraldaja:Enn Nuut
                Rajameister:Margus Klementsov
                  11.juuli 17:00
                  14. Neljapäevak Kõrvemaa
                  Korraldaja:Päevakulised
                    18.juuli 17:00
                    15. Neljapäevak Nelijärve
                    Korraldaja:Harju KEK RSK
                    Rajameister:Jaanus Reha
                      25.juuli 17:00
                      16. Neljapäevak Padise
                      Korraldaja:OK TON
                      Rajameister:Tiit Tatter
                        01.august 17:00
                        17. Neljapäevak Loksa
                        Korraldaja:OK Kooperaator
                        Rajameister:Jaanus Reha
                          08.august 17:00
                          18. Neljapäevak Aegna
                          Korraldaja:OK Peko
                          Rajameister:Rain Vellerind
                            15.august 17:00
                            19. Neljapäevak Kloostrimetsa
                            Korraldaja:Kiwa Inspecta
                            Rajameister:Sergei Rjabõškin
                              22.august 17:00
                              20. Neljapäevak Paldiski
                              Korraldaja:SK Saue Tammed
                              Rajameister:Lauri Malsroos
                                29.august 17:00
                                21. Neljapäevak Vasalemma
                                Korraldaja:OK TON
                                Rajameister:Erko Õunapuu
                                  05.september 17:00
                                  22. Neljapäevak Laulasmaa
                                  Korraldaja:SK Mercury
                                  Rajameister:Mait Tõnisson
                                    12.september 17:00
                                    23. Neljapäevak Vabaõhumuuseum
                                    Korraldaja:vennad Tarlapid
                                    Rajameister:Marko Süld
                                      iCalender