Tallinna neljapäevak 01.08.2019 Loksa

1.08.2019
Korraldaja : Kooperaator
Rajameister : Jaanus Reha
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#2]
[#3] [#4] [#5] [#6] [#7] [#8]
[#9] [M10TR] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M20] [M21A] [M21AL] [M21B] [M21BL] [M21C]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [M80] [M85] [M8NR]
[N10TR] [N12] [N14] [N16] [N18] [N20]
[N21A] [N21AS] [N21B] [N21C] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[N75] [N80] [N85] [N8NR] [V]
#1 Rada (M8NR,N8NR): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 21107 Adele Esnar                         N8NR     00:09:54
 2. 17988 Maria Kaljur                        N8NR     00:10:34 +00:40
 3. 20997 Hendrik Avaste            Tammed    M8NR     00:11:06 +01:12
 4. 21758 Mihail Spiridonov                   M8NR     00:11:13 +01:19
 5. 23201 Iiris-Renate Rande                  N8NR     00:11:21 +01:27
 6. 19000 Ketriin Olli              LSF PT    N8NR     00:11:33 +01:39
 7. 32477 Jette Jakobson                      N8NR     00:12:29 +02:35
 8. 23510 Mart Lindeberg                      M8NR     00:12:46 +02:52
 9. 22179 Marii Tarlap                        N8NR     00:12:52 +02:58
10. 27047 Pipilisa Rajamägi                   N8NR     00:12:53 +02:59
11. 19904 Ron Kuriks                          M8NR     00:13:15 +03:21
12. 26638 Säde-Riin Jõeleht                   N8NR     00:13:54 +04:00
13. 25686 Imbi Randlaht                       N8NR     00:13:59 +04:05
14. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M8NR     00:14:12 +04:18
15. 23009 Jarek Jõgisu                        M8NR     00:14:16 +04:22
15. 23010 Lilian Jõgisu                       N8NR     00:14:16 +04:22
17. 23453 Sergo Sipsaka                       M8NR     00:14:28 +04:34
18. 24875 Triinu Randoja                      N8NR     00:15:00 +05:06
19. 19222 Hanna-Brit Piht           Mercury   N8NR     00:15:21 +05:27
20. 22111 Rainer Kranberg                     M8NR     00:15:54 +06:00
21. 19014 Jonatan Soots                       M8NR     00:18:46 +08:52
22. 24620 Frederik Teetamm          x40       M8NR     00:19:18 +09:24
23. 32823 Anni Hirv                           N8NR     00:21:45 +11:51
24. 32824 Martin Hirv                         M8NR     00:21:53 +11:59
25. 27326 Hannabel Teern            Lasteaed  N8NR     00:23:57 +14:03
26. 32670 Emalaura Vilumaa                    N8NR     00:23:58 +14:04
27. 31721 Silvia Elling                       N8NR     00:24:01 +14:07
28. 24182 Romet Kaljur              Harju     M8NR     00:24:07 +14:13
29. 32833 Laura Luht                          N8NR     00:25:16 +15:22
30. 32479 Artur Elling                        M8NR     00:25:30 +15:36
31. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON       N8NR     00:27:51 +17:57
32. 29533 Nora Lisette Vaikjärv     Vunder    N8NR     00:30:23 +20:29
33. 28473 Madli Karin                         N8NR     00:31:31 +21:37
34. 26663 Jaagup Karin                        M8NR     00:32:00 +22:06
35. 23228 Tuule-Mai Luberg                    N8NR     00:32:05 +22:11
36. 27060 Jarl Jõeleht                        M8NR     00:34:05 +24:11
37. 28998 Kaupo Jõeleht                       M8NR     00:35:30 +25:36
38. 23229 Loits Luberg                        M8NR     00:38:09 +28:15
39. 30367 Lennaliise Prantsen                 N8NR     00:40:30 +30:36
40. 29322 Kiur Rimgaila                       M8NR     00:42:43 +32:49
41. 27319 Kert Viirmann             Põrgupõh  M8NR     00:42:48 +32:54
42. 29323 Kristi Viirmann           Põrgupõh  N8NR     00:43:00 +33:06
43. 32829 Marti Talvoja                       M8NR     00:43:10 +33:16
44. 29321 Kaur Rimgaila                       M8NR     00:43:16 +33:22
45. 32367 Marta Viilma              Kolga KoolN8NR     00:46:49 +36:55
46. 32667 Artur Viilma              Kolga KoolM8NR     00:46:53 +36:59
47.     0 Henri                     x45       M8NR     00:47:50 +37:56
48. 23775 Ella Lee Uibo                       N8NR     00:51:49 +41:55
49. 32371 Ats Joosep Martinoff                M8NR     00:58:54 +49:00
50. 24000 Eliise Liiv               TÜ        N8NR     01:18:40 +68:46
#10 Rada (N21B,M18,N40,N45): 14 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Sander Pritsik            Rakvere OKM18      00:30:38
 2.  8035 Jaan Viirmann             PõrgupõhjaM18      00:33:01 +02:23
 3. 17865 Eerik Priks               Rakvere OKM18      00:33:48 +03:10
 4.  2808 Edit Kannel               Norma     N40      00:37:06 +06:28
 5.  2687 Ingrid Piht               SK MercuryN40      00:38:54 +08:16
 6.     0 Julia Kupchenok           ST4|Rus   N21B     00:39:39 +09:01
 7.  2244 Marje Venelaine           Saue TammeN40      00:40:10 +09:32
 8. 20427 Markus Lepmets            Nõmme SK  M18      00:40:35 +09:57
 9.  4749 Anneli Pello              Mercury|EsN45      00:40:40 +10:02
10.     0 Tiina Paavola             Kymin SuunN45      00:40:58 +10:20
11.   526 Maari Idnurm              TON|Est   N45      00:41:06 +10:28
12.  6227 Anneli Aas                TON       N45      00:42:20 +11:42
13.  1161 Piia Avaste               Tammed    N40      00:43:36 +12:58
14. 12341 Filipp Petuhhov                     M18      00:43:49 +13:11
15.  1361 Triina-Britt Preden       TON|Est   N45      00:44:21 +13:43
16.  8783 Jaana Olvet               Rakv      N21B     00:44:46 +14:08
17. 18354 Kai Treier                          N45      00:44:48 +14:10
18. 28404 Sven Kadaste              Kolga KoolM18      00:45:13 +14:35
19. 12425 Maret Viira                         N45      00:45:26 +14:48
20.  4179 Raili Rooba               Rakvere OKN45      00:45:42 +15:04
21.  7310 Karin Reisner             Metsä ForeN40      00:45:46 +15:08
22.  2246 Katrin Arendi                       N40      00:46:43 +16:05
23.  1734 Liina Jõgisu              Mercury   N40      00:47:11 +16:33
24. 11559 Heli Zvorovski                      N45      00:47:33 +16:55
25. 15945 Annabel Teetamm           Tammed    N21B     00:47:45 +17:07
26. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG  N21B     00:48:43 +18:05
27.  4730 Kristin Peebo                       N21B     00:48:51 +18:13
28. 16172 Liina Pehk                          N21B     00:49:02 +18:24
29.  3314 Terje Urgard              Tammed    N21B     00:49:10 +18:32
30. 21894 Airi Kask                           N40      00:49:57 +19:19
31.  1380 Monica Jaago                        N40      00:50:03 +19:25
32.  6392 Pille Tiis                          N40      00:50:05 +19:27
33.     0 Ineta Bârdiòa             Smiltene|LN45      00:50:06 +19:28
34.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh  N45      00:50:57 +20:19
35. 13967 Kelly Vildek              Rakv      N21B     00:51:50 +21:12
36.  1735 Ave Kranberg              Mercury   N45      00:52:14 +21:36
37. 17722 Kati Helmja                         N21B     00:52:48 +22:10
38.  5581 Sigrid Särak                        N40      00:53:17 +22:39
39.  6062 Inger-Helen Daub                    N21B     00:53:26 +22:48
40.  8581 Elina Meier                         N21B     00:53:41 +23:03
41.  2760 Kaire Heldring            TON       N45      00:54:28 +23:50
42. 10612 Jaanika Parts             Elisa SporN21B     00:54:46 +24:08
43. 30465 Mari-Ann Saar             VaP       N21B     00:55:21 +24:43
44.  2464 Marlen-Veronika Valgma    Tammed    N40      00:56:00 +25:22
45.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank AN21B     01:00:43 +30:05
46.  2966 Anu Käver                 SK100     N21B     01:00:51 +30:13
47.  4808 Aave Priimets                       N21B     01:03:06 +32:28
48.  6163 Anne-Mari Käär            Saue GümnaN21B     01:03:44 +33:06
49.  4330 Meidi Pihotalo                      N21B     01:03:46 +33:08
50.  4504 Tiina Kangilaski          TON       N45      01:08:01 +37:23
51. 16086 Vaike Murumets            |Est      N45      01:08:21 +37:43
52. 28659 Kairi Hunt                          N21B     01:11:10 +40:32
53. 32675 Johanna Poksi             x238      N21B     01:14:59 +44:21
54. 10827 Kaisa Rooba               Rakv      N21B     01:15:00 +44:22
55.     0 Maarika Tark              x515      N21B     01:17:16 +46:38
56.  8468 Maarja Saks                         N40      01:18:43 +48:05
57. 32805 Inga Lips                           N45      01:20:31 +49:53
58. 26306 Helen Prommik                       N21B     01:27:43 +57:05
59. 26328 Reet Otsus                          N21B     01:28:03 +57:25
60. 16589 Kairi Tuulmägi            Mercury   N21B     01:28:47 +58:09
#11 Rada (M65,N50,N55,M16): 16 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 23567 Uku Aasrand               Rakvere OKM16      00:30:47
 2. 24123 Artur Soo                 JOKA|Est  M16      00:31:03 +00:16
 3.  1240 Jüri Rokko                Jõhvikas|EM65      00:35:26 +04:39
 4.  1823 Rein Kriks                Rakvere OKM65      00:35:30 +04:43
 5.   902 Riho Männi                Lehola|EstM65      00:35:42 +04:55
 6.   134 Aari Talver               SK MercuryN50      00:37:13 +06:26
 7.  2741 Merike Paapson            OK TON|EstN50      00:37:17 +06:30
 8.   247 Arvo Kivikas              Ilves|Est M65      00:38:00 +07:13
 9.  1311 Heini Tammik              Kape|Est  M65      00:38:02 +07:15
10. 32845 Peter Dewhurst            x437      M16      00:40:37 +09:50
11.  4195 Lea Leppik                TAOK      N50      00:41:31 +10:44
12.  3626 Kai Willadsen             TON       M65      00:41:47 +11:00
13. 15961 Kevin Markus Korrol       Mercury   M16      00:42:43 +11:56
14.  3277 Rein Hanstein             Okas|Est  M65      00:42:45 +11:58
15.  6300 Peeter Plakk                        M65      00:42:48 +12:01
16. 21336 Kaja Ligi                 Peko      N55      00:43:14 +12:27
17.   283 Maris Roosipuu            TON       N50      00:43:54 +13:07
18.  1775 Andres Iila                         M65      00:44:11 +13:24
19.   466 Ave Janu                  Koop      N50      00:44:56 +14:09
20. 28028 Reiko Kiljak                        M16      00:45:49 +15:02
21.     0 Maritta Kymäläinen        Tampereen N55      00:45:54 +15:07
22.   415 Arne Kolk                 Jõhvikas  M65      00:46:13 +15:26
23.  1971 Kalle Nelk                Tammed    M65      00:46:59 +16:12
24.  3060 Lembi Berkman                       N50      00:47:31 +16:44
25.  5589 Merike Mändsoo            TON       N55      00:47:52 +17:05
26.   294 Arvo Soosalu              LUS       M65      00:48:10 +17:23
27.  2843 Inger Jalakas             Harju OK  N50      00:48:34 +17:47
28.  6111 Esta Tamm                 |Est      N55      00:48:57 +18:10
29.   266 Kalev Kukk                TAOK      M65      00:49:44 +18:57
30.  6510 aarne idavain             sk rada|EsM65      00:50:36 +19:49
31.   709 Ülle Raudsepp             Jõhvikas RN55      00:51:23 +20:36
32.  6590 Jüri Mellik               AnalDesignM65      00:51:34 +20:47
33. 16348 Age Valgepea              Swedbank SN50      00:51:58 +21:11
34.  1280 Mati Rohtla               Moigu     M65      00:52:29 +21:42
35.  2865 Toomas Koppel             Saku      M65      00:53:42 +22:55
36.  6458 Anneli Vellerind          SP TransitN50      00:53:45 +22:58
37. 30514 Piret Vitsur                        N50      00:55:16 +24:29
38.  8271 Merike Põldmäe                      N55      00:55:30 +24:43
39.  9385 Paul Pärtel Vellerind               M16      00:56:32 +25:45
40.  1212 Tiina Tamla               Koop      N55      00:57:53 +27:06
41. 17644 Marika Müür               TON       N55      01:03:04 +32:17
42.  2779 Heli Kain                           N55      01:03:20 +32:33
43. 28389 Mariia Borisova                     N50      01:13:39 +42:52
44. 14609 Liivia Mahlapuu                     N55      01:16:46 +45:59
45. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna ÜN55      01:22:42 +51:55
46. 23735 Olga Malgina              Tallinna ÜN55      01:23:11 +52:24
47. 18998 Anne Rehberg                        N55      01:31:55 +61:08
#12 Rada (M21C,N21C): 12 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Alexei Popov              BIZONY|RusM21C     00:30:23
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21C     00:30:27 +00:04
 3. 19303 Mikhail Raer              SRD|Est   M21C     00:30:55 +00:32
 4. 26177 Roald Sinissaar                     M21C     00:31:46 +01:23
 5.  6635 Airon Fingling                      M21C     00:32:39 +02:16
 6.   991 Erkki Laur                MARU      M21C     00:35:00 +04:37
 7. 30205 Mikk Prantsen                       M21C     00:35:35 +05:12
 8. 11347 Ago Luberg                TTÜ       M21C     00:36:59 +06:36
 9. 24098 Henn Zvorovski                      M21C     00:37:08 +06:45
10. 10491 Taivo Kurg                MaanteeameM21C     00:38:15 +07:52
11.   378 Marek Maurer              Põrgupõh  M21C     00:38:18 +07:55
12.  9904 Kristi Luberg             TÜ        N21C     00:38:29 +08:06
13. 21990 Anzelika Niinemaa         Koop      N21C     00:38:54 +08:31
14.     0 Alexei Popov              BIZONY|RusM21C     00:39:29 +09:06
15.  5487 Neeme Kaarna              EKJ SK    M21C     00:39:47 +09:24
16.  8444 Evelin Soots                        N21C     00:40:14 +09:51
17.  9281 Märt Pokk                 -         M21C     00:40:55 +10:32
18. 22597 Matis Leibenau            Eesti EnerM21C     00:41:31 +11:08
19. 23515 Juno Raba                           N21C     00:43:39 +13:16
19.  5572 Tore Lasn                           M21C     00:43:39 +13:16
21.  6654 Samuel Kirss                        M21C     00:43:42 +13:19
22. 26178 Mari-Liis Kell                      N21C     00:45:09 +14:46
23.  3210 Alar Heinrand             Norma     M21C     00:45:25 +15:02
24. 16798 Koit Luus                           M21C     00:46:25 +16:02
25.  5568 Urmas Reikop              Sinine ?etM21C     00:50:11 +19:48
26. 26525 Aive Mõttus                         N21C     00:50:40 +20:17
27. 16095 Valvi Joaväli                       N21C     00:50:55 +20:32
28. 15946 Amanda Teetamm                      N21C     00:51:50 +21:27
29.  6372 Jaan Peeter Viljamaa      TON       M21C     00:53:32 +23:09
30. 32828 Maarja Käger              x235      N21C     00:54:52 +24:29
31. 27334 Janett Treisalt                     N21C     00:57:36 +27:13
32.  7506 Mari-Liis Kaljur          Harju KEK N21C     00:57:37 +27:14
33.  5995 Veronika Kübar                      N21C     00:59:01 +28:38
34. 23999 Elvira Hanzatjan                    N21C     01:00:03 +29:40
35. 32688 Hedvig Alasi                        N21C     01:00:04 +29:41
36. 31038 Anne Viilma                         N21C     01:00:32 +30:09
37. 21512 Aet Tampuu                SRD       N21C     01:01:16 +30:53
38. 20192 Kristi Nuut                         N21C     01:01:59 +31:36
39.  6285 Riho Vahtre                         M21C     01:03:09 +32:46
40.  8791 Küllike Rehe              Hansapank N21C     01:04:50 +34:27
41. 25082 Eret Maasing                        N21C     01:07:41 +37:18
42. 32336 Eduard Haritonov          StratKomKeM21C     01:08:33 +38:10
43. 32338 Hendrik Tali              StratKomKeM21C     01:10:01 +39:38
44. 32659 Triin Kukk                          N21C     01:36:45 +66:22
45. 31817 Kristel Jaska                       N21C     01:38:28 +68:05
46. 31897 Emma Lein                           N21C     01:38:30 +68:07
47. 31898 Lisette Lein                        N21C     01:38:34 +68:11
48. 32671 Marta Laandu              x193      N21C     01:38:41 +68:18
49. 32673 Mirjam Sillajõe           x395      N21C     01:56:43 +86:20
#13 Rada (M21BL,M70,N60,N65,N18,M75): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2895 Andres Lauba              TON       M21BL    00:25:49
 2.   312 Aivar Meindok             TON       M21BL    00:29:53 +04:04
 3.  1045 Jaan Olvet                Rakv      M21BL    00:30:24 +04:35
 4. 12448 Siiri Talts               HOK|Est   N18      00:31:45 +05:56
 5.  2854 Andrus Sipsaka            Harju OK  M21BL    00:32:32 +06:43
 6.  4194 Lauri Leppik              TAOK      M21BL    00:32:40 +06:51
 7. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh  N18      00:33:17 +07:28
 8.  9022 Vahur Pajomägi                      M21BL    00:33:28 +07:39
 9.  9282 Reimo Leedjärv                      M21BL    00:35:20 +09:31
10.   188 Ülo Vainura               Saue TammeM70      00:35:36 +09:47
11.   122 Mihkel Mälter             Harju OK|EM70      00:35:56 +10:07
12.  2501 Jouko Koivula             Helsingin M70      00:36:11 +10:22
13.   456 Peep Koppel               Koop|Est  M70      00:36:13 +10:24
14.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh  N18      00:36:34 +10:45
15.  1366 Mart Sooberg              TON       M21BL    00:37:12 +11:23
16.   182 tõnu Raid                 SK Saue TaM75      00:37:58 +12:09
17.  1881 Helle Rennu                         N65      00:38:37 +12:48
18. 27993 Sirpa Koivula             Helsingin N65      00:39:18 +13:29
19.  2298 Mare Niitsoo              TON       N65      00:39:23 +13:34
20.  1761 Meelis Nuut                         M21BL    00:39:48 +13:59
21. 18311 Anne Koppel                         N60      00:40:11 +14:22
22.  2853 Gea Rennel                Harju OK  N60      00:42:19 +16:30
23.  4838 Rain Pajur                Swedbank SM21BL    00:42:22 +16:33
24.   444 Juhan Bachmann            Jõhvikas|EM75      00:43:02 +17:13
25. 27136 Engela Rajamägi                     N18      00:43:16 +17:27
26.     0 Ulla Lehto                Kymin SuunN60      00:43:26 +17:37
27.  4910 Leili Prans               OK Ilves|EN65      00:43:42 +17:53
28.  1015 Niina Karnit              SRD SK|EstN65      00:43:59 +18:10
29.   703 Ülle Põldoja              OK Ilves|EN60      00:44:06 +18:17
30.     0 Heikki Kyyrönen           Kouvolan SM70      00:44:17 +18:28
31.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N60      00:44:21 +18:32
32. 11275 Juhan Tamm                Eesti KeskM70      00:45:24 +19:35
33.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M75      00:45:31 +19:42
34.  1822 Eha Kriks                 Rakvere OKN65      00:45:59 +20:10
35.  6993 Tatjana Sumilo            Johvikas|EN65      00:46:19 +20:30
36.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M75      00:47:07 +21:18
37. 15417 Sven Pekkenen             KV        M21BL    00:47:33 +21:44
38.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas|EM70      00:48:03 +22:14
39.   106 Eimar Jõgisu              TON       M75      00:48:19 +22:30
40.   304 Virve Orav                Tammed    N65      00:49:26 +23:37
41.   356 Mart Vendelin             Orion     M75      00:50:11 +24:22
42.   946 Anu Saue                  HOK|Est   N65      00:50:30 +24:41
43.   104 Kalju Tilk                Orion     M75      00:50:53 +25:04
44.     3 Mati Poom                 OK TON|EstM75      00:51:18 +25:29
45.  4932 Mait Bratka               TÜ        M21BL    00:52:47 +26:58
46. 32832 Rein Kane                 x357      M70      00:53:27 +27:38
47.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise M75      00:53:31 +27:42
48.  4212 Lembe Lutterus            Tammed|EstN65      00:54:05 +28:16
49.  5998 Vladimir Vari                       M70      00:54:25 +28:36
50. 28432 Tarmo Malts               Põrgupõh  M21BL    00:55:12 +29:23
51. 28459 Eduard Rattas                       M75      00:57:05 +31:16
52.  2809 Juho Heinrand             Norma     M75      00:57:36 +31:47
53.  6431 Anton Roolaid             TAOK      M21BL    01:01:46 +35:57
54.  4799 Lembit Põldoja            KIWA      M75      01:02:00 +36:11
55.  5384 Peeter Harro                        M70      01:02:21 +36:32
56.   910 Valdo Jaanik              Orion     M70      01:05:55 +40:06
57.   541 Jaak Vihmand                        M70      01:06:09 +40:20
58.  5567 Kai Voolaine              TON       N60      01:07:37 +41:48
59.  6148 Tõnis Härm                          M70      01:08:30 +42:41
60.  5420 Tõnu Piits                          M75      01:10:55 +45:06
61.  3629 Boris Kirt                          M75      01:15:16 +49:27
62.  3628 Rein Kannike                        M75      01:15:25 +49:36
63.  4506 Toomas Lausmaa                      M75      01:24:30 +58:41
#2 Rada (M10TR,N10TR): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M10TR    00:08:45
 2. 20144 Kaspar Jõgisu                       M10TR    00:10:35 +01:50
 3.     0 Peppi Paavola             x7        N10TR    00:10:59 +02:14
 4. 21106 Andreas Esnar                       M10TR    00:11:24 +02:39
 5.     0 Emilia Dravanta                     N10TR    00:12:17 +03:32
 6. 13599 Rasmus Olli               LSF PT    M10TR    00:13:27 +04:42
 7. 21010 Antony Khaustovich                  M10TR    00:15:06 +06:21
 8. 15000 Liisa Laura Viru          TON       N10TR    00:15:56 +07:11
 9. 14418 Liis-Marie Kaljur         Harju KEK N10TR    00:17:10 +08:25
10.     0 Marija Pikinskaja                   N10TR    00:17:57 +09:12
11. 18880 Aksel Avaste              Tammed    M10TR    00:17:58 +09:13
12. 20149 Helena Heering                      N10TR    00:18:33 +09:48
13. 15987 Björn Martin Lindeberg              M10TR    00:22:42 +13:57
14. 32481 Timmo Heering                       M10TR    00:25:42 +16:57
15. 20322 Kerten Meier                        M10TR    00:25:43 +16:58
16. 32835 Liselotte Saks                      N10TR    00:32:58 +24:13
17. 22148 Patrick Oliver Uibo                 M10TR    00:38:01 +29:16
18. 20780 Elina Toom                          N10TR    00:41:18 +32:33
19. 21087 Jana Toom                 x41       N10TR    00:41:21 +32:36
20. 23459 Greete Savolainen                   N10TR    01:29:26 +80:41
#3 Rada (M21A,M35,M20): 21 KP 8.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Arttu Syrjäläinen         Helsingin M21A     00:42:42
 2.     0 Vladislav Devyatov        BMSTU|Rus M21A     00:44:21 +01:39
 3.     0 Sergey Popov              BMSTU|Rus M21A     00:44:23 +01:41
 4. 19719 Hannes Poolamets          Tammed|EstM21A     00:44:41 +01:59
 5. 12590 Reimo Liiv                Tammed|EstM21A     00:46:52 +04:10
 6.     0 Karol Galicz              BKS WatahaM21A     00:48:03 +05:21
 7.     0 Andrey Pikinskiy          Plan-B|RusM35      00:48:13 +05:31
 8. 20443 Raido Laidla              SK100|Est M21A     00:49:44 +07:02
 9.  2877 Dag Ainsoo                LUS       M21A     00:51:50 +09:08
10.     0 Ville Lampinen            Helsingin M21A     00:53:00 +10:18
11.  1748 Tanel Kannel              Rae       M35      00:53:02 +10:20
12.  2202 Mati Korrol               Mercury   M21A     00:54:41 +11:59
13.  6445 Oliver Immato                       M21A     00:56:30 +13:48
14. 18591 Siim Peetrimägi           KIWA      M35      00:57:12 +14:30
15.  9030 Martin Kaup               LSF PT    M35      00:57:26 +14:44
16.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK M21A     00:57:31 +14:49
17.  1826 Lauri Beilmann            Tammed    M35      00:58:04 +15:22
18.  6887 Hannu Ploompuu                      M21A     00:58:34 +15:52
19.  6085 Marek Zahkna              G4S Eesti M35      00:58:40 +15:58
20.  1808 Tanel Toom                PATIKA    M35      00:59:51 +17:09
21.  2491 Gert Müürsepp             Tammed    M35      01:01:11 +18:29
22. 14597 Leonid Malikov            CoxArt    M35      01:01:58 +19:16
23. 12309 Siim Ringinen                       M35      01:02:49 +20:07
24.  6311 Kristjan Maade            LSF PT    M35      01:03:53 +21:11
25. 22415 Alexander Khalyapin       |Rus      M21A     01:04:27 +21:45
26.   759 Eero Raun                           M35      01:05:07 +22:25
27.  4113 Mairolt Kakko             TON       M35      01:05:35 +22:53
28.  4788 Marti Ranne               G4S SpordiM35      01:08:20 +25:38
29.  5574 Kristian Pilbas                     M21A     01:08:24 +25:42
30. 16565 Ivo Miller                Koop      M21A     01:10:44 +28:02
31. 24171 Tauno Trallmann           JooksupartM35      01:31:33 +48:51
#4 Rada (M14,N75,N70,N16,M80,N80,M85,N85): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Bartùomiej Maciejewski    BKS WatahaM14      00:18:33
 2. 10858 Markus Kaljur             Harju KEK M14      00:20:02 +01:29
 3. 21146 Ossi Priks                Rakvere OKM14      00:20:28 +01:55
 4. 10645 Kurmet Kutti              Harju OK|EM14      00:20:31 +01:58
 5.     0 Rasmus Töyrylä            Kymin SuunM14      00:21:19 +02:46
 6. 10644 Sander Saaring            Laagri KooM14      00:22:17 +03:44
 7. 23359 Liis-Marii Kaso           Rakvere OKN16      00:27:30 +08:57
 8. 26634 Laurits Rütman            JOKA      M14      00:34:26 +15:53
 9. 11566 Kirke Savitsch                      N16      00:34:40 +16:07
10. 17751 Jasper Jakobson                     M14      00:36:12 +17:39
11.  9021 Mati Saluoks                        M80      00:37:23 +18:50
12.   306 Rein Küttim               Orion|Est M80      00:37:50 +19:17
13.   300 Ilse Uus                  TON|Est   N80      00:40:17 +21:44
14.   181 Maire Raid                Tammed    N70      00:40:40 +22:07
15. 32831 Henri Linnu               x329      M14      00:43:07 +24:34
16. 32830 Tõll Linnu                x327      M14      00:43:12 +24:39
17.    62 Juhan Hunt                Orion     M80      00:44:53 +26:20
18.  9580 Mari Helmi Kiisler                  N16      00:45:23 +26:50
19.     0 Paula Kyyrönen            Kouvolan SN75      00:45:51 +27:18
19. 30507 Laur Torjus                         M14      00:45:51 +27:18
21. 13008 Kristen Meier                       M14      00:47:11 +28:38
22.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N80      00:48:32 +29:59
23.  1207 Ülle Gurkina                        N70      00:48:51 +30:18
24.  2650 Malle Karolin             Orion     N75      00:51:58 +33:25
25.  6206 Ljudmilla Mashina         TON       N80      00:55:14 +36:41
26. 21111 Arti Tanel Kiisler        SRD       M14      00:58:13 +39:40
27.   201 Rein Veski                Orion     M85      00:59:15 +40:42
28.   913 Feliks Kipper             Orion     M85      00:59:42 +41:09
29.  6329 Maie Sepp                 TON       N80      01:08:02 +49:29
30.  3433 Peedu Retel                         M85      01:09:46 +51:13
31.   222 Urvi Sarv                 Orion     N80      01:16:37 +58:04
#5 Rada (N12,N14,M12): 6 KP 2.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu KatoN14      00:16:43
 2. 18830 Maria Eller               HOK|Est   N14      00:16:47 +00:04
 3. 18832 Herta Kesküla             HOK|Est   N14      00:16:50 +00:07
 4. 21674 Anett Kari                Rakvere OKN14      00:19:03 +02:20
 5.     0 Titta Paavola             Kymin SuunN14      00:19:13 +02:30
 6.     0 Niklâvs Dravants          Meridiâns|M12      00:19:55 +03:12
 7. 13312 Romet Kriks               |Est      M12      00:20:32 +03:49
 8. 27055 Kardo Kutti               Harju OK|EM12      00:20:33 +03:50
 9. 14415 Siim Pello                Mercury|EsM12      00:20:49 +04:06
 9.  9585 Robin Olli                LSF PT|EstM12      00:20:49 +04:06
11. 13059 Laura-Liis Kaljur                   N12      00:21:02 +04:19
12. 15962 Kaspar Mathias Korrol     Mercury   M12      00:24:28 +07:45
13. 13907 Anete Saaring                       N12      00:24:57 +08:14
14. 25070 Helisa Tartu              |Est      N12      00:25:10 +08:27
15. 15979 Rasmus Randma             Põrgupõh  M12      00:25:14 +08:31
16. 23765 Kätlin Mast               HOK|Est   N12      00:25:18 +08:35
17. 19063 Marta Maripuu             HOK|Est   N12      00:25:19 +08:36
18. 15980 Hendrik Lillsoo           Põrgupõh  M12      00:25:53 +09:10
19. 26633 Roosi Rütman              JOKA      N12      00:29:10 +12:27
20. 12755 Iris Susanna Jõgisu                 N14      00:31:28 +14:45
20. 14060 Karoliine Kranberg        Mercury   N12      00:31:28 +14:45
22.     0 Emil Åkerman              OK Peko|EsM12      00:31:55 +15:12
23. 28402 Holger Vitsur             Haabneeme M12      00:33:33 +16:50
24. 13312 Romet Kriks               LSF PT    M12      00:34:13 +17:30
25. 23264 Kädi Ülle                           N14      00:39:11 +22:28
26. 28413 Emily Laurend                       N14      00:39:12 +22:29
27. 28468 Andres Kadaste            Kolga KoolM12      00:43:54 +27:11
28. 28464 Ida Leen Katvel           Kolga KoolN14      00:44:25 +27:42
29. 28465 Laura Liisa Laas          Kolga KoolN14      00:44:26 +27:43
30. 30492 Johanna Süda                        N14      00:50:25 +33:42
31. 32672 Inga Trille               x54       N14      00:50:26 +33:43
32. 32368 Georg Viilma              Kolga KoolM12      00:56:29 +39:46
33. 31454 Emma Viilma                         N14      00:56:34 +39:51
34. 27333 Jessika Jõesaar                     N12      00:57:38 +40:55
#6 Rada (M21B,M40): 13 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Saue TammeM40      00:42:08
 2.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD       M21B     00:42:40 +00:32
 3. 18344 Riivo Kiljak                        M21B     00:43:35 +01:27
 4.  2814 Priit Lepmets                       M40      00:45:10 +03:02
 5.  1976 Danilo Piht               SK MercuryM40      00:45:22 +03:14
 6. 12756 Marti Kaljuve             Mercury   M21B     00:46:46 +04:38
 7.  5703 Risto Randma              Põrgupõh  M40      00:46:51 +04:43
 8. 25298 Tarmo Maiste                        M40      00:48:27 +06:19
 9.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     00:49:35 +07:27
10. 16121 Andrus Kaldma                       M21B     00:51:07 +08:59
11. 20411 Risto Viirg                         M40      00:51:32 +09:24
12. 31158 Tauri Hunt                Maja      M21B     00:51:42 +09:34
13.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme  M40      00:52:19 +10:11
14. 13936 Ott Põldmäe                         M21B     00:52:20 +10:12
15. 30186 Margus Maiste                       M40      00:52:36 +10:28
16.  7535 Andrus Viilma             |EST      M40      00:53:18 +11:10
17. 28030 Jaanus Metsar                       M21B     00:53:37 +11:29
18.  7311 Ülo Reisner               Metsä ForeM40      00:54:30 +12:22
19. 12730 Ando Lavrits              Rapla maleM21B     00:55:38 +13:30
20.  4290 Karl-Villem Võsa          HOK       M21B     00:56:00 +13:52
21.  9878 Erti Paalberg             SK Rada   M21B     00:56:16 +14:08
22.  4768 Tarvi Olli                LSF PT    M40      00:57:53 +15:45
23. 18611 Rainer Jõesaar                      M21B     00:57:56 +15:48
24. 26077 Joosep Paats                        M21B     00:58:02 +15:54
25. 27604 Randar Jõesaar            Trev?2    M21B     00:58:41 +16:33
26.  4915 Priit Junkin                        M21B     00:58:59 +16:51
27. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank SM40      00:59:32 +17:24
28. 22042 Siim Düüna                KL Rapla MM21B     01:02:29 +20:21
29. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp LM40      01:02:40 +20:32
30.     0 Raul Adari                          M21B     01:02:48 +20:40
31.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt    M40      01:02:59 +20:51
32. 10816 Martin Peiken                       M21B     01:03:17 +21:09
33. 24401 Kristjan Düüna                      M21B     01:04:52 +22:44
34.  5970 Alo Süvari                          M40      01:06:02 +23:54
35. 20436 Jukka Halttunen                     M40      01:08:02 +25:54
36. 22112 Janno Roopa               Kuusalu JSM40      01:08:09 +26:01
37.  4708 Ragnar Ilp                |Est      M40      01:09:15 +27:07
38. 11453 Juhan Karin                         M21B     01:11:01 +28:53
39. 26111 Mihkel Adler                        M21B     01:11:19 +29:11
40. 17556 Andrus Paats                        M40      01:18:27 +36:19
#7 Rada (M45,M50): 15 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Anders Åkerman            |Swe      M45      00:35:27
 2.  4230 Lauri Olli                LSF PT|EstM45      00:38:01 +02:34
 3.  4889 Martin Aunin              |Est      M45      00:38:03 +02:36
 4. 19681 Mart Koppel               |Est      M50      00:41:17 +05:50
 5.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      M45      00:41:27 +06:00
 6.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh  M45      00:41:32 +06:05
 7.  2201 Maido Kaljur              Harju KEK M50      00:41:37 +06:10
 8.   992 Sander Annus              Norma     M45      00:41:39 +06:12
 9.  1946 Tammo Esta                HOK       M45      00:42:22 +06:55
10. 21494 Tarmo Tarlap              Porter RacM45      00:42:25 +06:58
11.  4864 Indrek Saarepera          |Est      M50      00:42:31 +07:04
12.     0 Harry Paavola             Kymin SuunM50      00:42:44 +07:17
13.  3709 Taivo Daub                Ilves     M45      00:43:20 +07:53
14.  1046 Kuno Rooba                Rakv      M45      00:43:30 +08:03
15.  1996 Margus Kandelin                     M45      00:44:18 +08:51
16.  3982 Raul Hindov               TON       M50      00:44:31 +09:04
17.  3393 Rain Vellerind                      M50      00:44:55 +09:28
18.  1053 Veikko Tamlak             Kape      M50      00:45:37 +10:10
19.  1393 Indrek Lillsoo            Põrgupõh  M45      00:45:48 +10:21
20.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi   M50      00:46:50 +11:23
21.  2654 Silvar Savolainen         Korp! LeolM45      00:47:03 +11:36
22.   487 Tõnis Haldna              Rae       M50      00:48:02 +12:35
23.  1994 Andrus Jakobson                     M45      00:48:24 +12:57
24. 16317 Peep Põlluäär                       M45      00:50:31 +15:04
25.   995 Heiki Savitsch            TON       M45      00:50:41 +15:14
26. 12280 Andres Viira                        M50      00:51:26 +15:59
27.  2276 Margus Esnar              Rae       M50      00:51:28 +16:01
28.   974 Tarmo Gede                          M50      00:52:50 +17:23
29.   518 Tõnu Vähi                           M50      00:55:10 +19:43
30.  1107 Toomas Voolaid            |Est      M50      00:55:22 +19:55
31.  2106 Alar Jõeste                         M50      00:55:45 +20:18
32. 20426 Andres Käver              SK100     M45      00:55:48 +20:21
33.  5822 Arvo Raja                 TON       M50      00:56:28 +21:01
34.  4807 Paavo Helde               Evotec AS M50      01:03:45 +28:18
35. 17614 Taavi Piiroja             PÕZ       M45      01:09:13 +33:46
36. 22113 Tarmo Amer                          M50      01:13:40 +38:13
37.  6347 Meelis Org                Desorient M45      01:30:54 +55:27
#8 Rada (M21AL,N21A): 19 KP 6.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 23756 Vjatseslav Safonov        SRD       M21AL    00:34:56
 2.     0 Noora Hyyrynen            Helsingin N21A     00:35:28 +00:32
 3.     0 Anastasiya Pashuto        BMSTU|Rus N21A     00:35:32 +00:36
 4.     0 Ulrika Uotila             Koovee|FinN21A     00:36:02 +01:06
 5.  1122 Erkki Aadli               Tammed    M21AL    00:37:23 +02:27
 6.  1143 Tarmo Klaar               Mercury   M21AL    00:37:32 +02:36
 7.     0 Tereza Smelikova          ASUL SportN21A     00:38:20 +03:24
 8.     0 Elina Lammi               Helsingin N21A     00:38:31 +03:35
 9.  3181 Lauri Ruberg              |Est      M21AL    00:39:58 +05:02
10.  7563 Rain Muru                 Lennubaas M21AL    00:41:12 +06:16
11. 24999 Lika Razina               BMSTU|Rus N21A     00:41:37 +06:41
12.   575 Kirti Rebane              SK MercuryN21A     00:42:01 +07:05
13. 18858 Valdo Hälvin              Milrem RobM21AL    00:42:38 +07:42
14.  3316 Maris Terno               Tammed    N21A     00:43:02 +08:06
15.  4126 Marek Berkman             Swedbank SM21AL    00:43:12 +08:16
16.  2350 Tago Teetamm              Tammed    M21AL    00:43:24 +08:28
17.  2539 Ülo Viru                  Orvand    M21AL    00:43:29 +08:33
18.  1516 Raivo Erik                Rae       M21AL    00:43:31 +08:35
19.  4829 Kert Lindeberg                      M21AL    00:44:00 +09:04
20.  7288 Andreas Aadli             Tammed    M21AL    00:44:02 +09:06
21.  3334 Kalev Külaase             Võru      M21AL    00:44:03 +09:07
22.  5554 Eero Säde                 Õhuvägi   M21AL    00:44:06 +09:10
23.  9884 Epp Paalberg              Rakv      N21A     00:44:13 +09:17
24. 15327 Kaupo Maasing             Swedbank SM21AL    00:44:39 +09:43
25.   602 Jaanus Soots                        M21AL    00:45:28 +10:32
26.  3328 Tauno Murakas             Rakv      M21AL    00:46:19 +11:23
27.  4202 Vadim Shved               SRD       M21AL    00:47:50 +12:54
28. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ      M21AL    00:49:39 +14:43
29.  5250 Jaanus Jõgis              Saku ÕlletM21AL    00:50:00 +15:04
30.  8818 Marko Süld                HOK       M21AL    00:51:56 +17:00
31.  5919 Toomas Telgma             Voller    M21AL    00:53:40 +18:44
32. 22122 Yana Zjuhova              SRD SK|EstN21A     00:54:50 +19:54
33. 11356 Marge Anijärv             Mercury   N21A     00:56:04 +21:08
34.  6659 Kertu Savitsch            TON       N21A     00:56:10 +21:14
35. 28474 Tatjana Kadak                       N21A     00:56:23 +21:27
36.  6395 Kaupo Jõgi                Unistar-AuM21AL    00:56:57 +22:01
37. 19002 Geivi Lember              SOK       N21A     00:58:34 +23:38
38. 12390 Ilja Ollõkainen           ÜSP       M21AL    01:02:33 +27:37
39. 24174 Kersti Rahnel                       N21A     01:04:13 +29:17
40.  6467 Madis Tuulpärg                      M21AL    01:05:59 +31:03
41.  3130 Reeno Reeder              TAOK      M21AL    01:06:45 +31:49
42.  6446 Tiina Kuusik              Tartu ÜlikN21A     01:07:28 +32:32
43. 11171 Merilin Anijärv           SRD       N21A     01:08:41 +33:45
44.  4515 Jaan Metsa                Swedbank SM21AL    01:16:15 +41:19
#9 Rada (N35,N21AS,N20,M55,M60): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Anu Åkerman               Peko      N35      00:35:25
 2.   859 Merike Vanjuk             OK Kape|EsN35      00:38:38 +03:13
 3.   133 Andres Talver             SK MercuryM55      00:38:54 +03:29
 4.  4690 Vladimir Savinov          SRD       M55      00:39:32 +04:07
 5.     0 Elizaveta Reshetniak      ST4|Rus   N21AS    00:40:28 +05:03
 6.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh  M55      00:40:35 +05:10
 7.  2260 Mati Preitof              Harju KEK M55      00:43:04 +07:39
 8.  3656 Ülo Timuska               Rae       M55      00:44:16 +08:51
 9.     0 Jari Kymäläinen           Tampereen M55      00:44:37 +09:12
10.   320 Rein Unt                  TON       M60      00:45:59 +10:34
11.    55 Vello Post                Koop      M60      00:46:59 +11:34
12.  4833 Ülo Madissoon             TON       M55      00:47:19 +11:54
13.   169 Ando Post                 Koop      M55      00:47:47 +12:22
14.   917 Margus Jaanus             Koop      M55      00:48:54 +13:29
15.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK M55      00:48:56 +13:31
16.     0 Jarmo Lehto               VehkalahdeM60      00:50:55 +15:30
17.  5693 Arvi Käärd                          M60      00:51:37 +16:12
18.  2523 Oskar Viirmann            Põrgupõh  M60      00:51:41 +16:16
19.  6147 Endel Karp                Norma     M55      00:51:50 +16:25
20.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh  N35      00:52:06 +16:41
21.    66 Tiit Tatter               TON       M60      00:52:46 +17:21
22.  9637 Elina Kutti                         N35      00:53:25 +18:00
23.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N35      00:54:10 +18:45
24.  2522 Anneli Orav               Tammed    N35      00:54:23 +18:58
25. 18829 Marta Eller               HOK|Est   N20      00:54:34 +19:09
26.   912 Toivo Leisner             Elioni SK M60      00:55:36 +20:11
27.  3009 August Albert             JOKA      M55      00:56:15 +20:50
28.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK      M60      00:57:09 +21:44
29.  4508 Rein Kaasik                         M55      01:00:01 +24:36
30.  3362 Raivo Kukk                          M60      01:00:34 +25:09
31.  5213 Reino Rass                Novarc    M55      01:00:44 +25:19
32.   206 Tõnu Kuusik               LUS       M60      01:01:01 +25:36
33.     0 Anna Kabanova             |Rus      N21AS    01:01:42 +26:17
34. 30235 Aleksander Parnabas                 M60      01:02:26 +27:01
35. 11358 Viesturs Lucans           Piepe     M55      01:02:27 +27:02
36. 31152 Urmas Lips                          M55      01:03:52 +28:27
37.  4762 Ain Kartau                Orvand    M55      01:04:26 +29:01
38.  6129 Veiko Tali                Harju KEK M55      01:07:18 +31:53
39.  3621 Tõnu Karp                           M60      01:07:46 +32:21
40.  3758 Margus Matiisen                     M55      01:09:20 +33:55
41. 27984 Maire Kivimurd                      N35      01:11:32 +36:07
42. 24175 Raili Nugin                         N35      01:14:53 +39:28
M10TR Rada (2): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:08:45
 2. 20144 Kaspar Jõgisu                        00:10:35 +01:50
 3. 21106 Andreas Esnar                        00:11:24 +02:39
 4. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     00:13:27 +04:42
 5. 21010 Antony Khaustovich                   00:15:06 +06:21
 6. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:17:58 +09:13
 7. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:22:42 +13:57
 8. 32481 Timmo Heering                        00:25:42 +16:57
 9. 20322 Kerten Meier                         00:25:43 +16:58
10. 22148 Patrick Oliver Uibo                  00:38:01 +29:16
M12 Rada (5): 6 KP 2.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Niklâvs Dravants          Meridiâns| 00:19:55
 2. 13312 Romet Kriks               |Est       00:20:32 +00:37
 3. 27055 Kardo Kutti               Harju OK|E 00:20:33 +00:38
 4. 14415 Siim Pello                Mercury|Es 00:20:49 +00:54
 4.  9585 Robin Olli                LSF PT|Est 00:20:49 +00:54
 6. 15962 Kaspar Mathias Korrol     Mercury    00:24:28 +04:33
 7. 15979 Rasmus Randma             Põrgupõh   00:25:14 +05:19
 8. 15980 Hendrik Lillsoo           Põrgupõh   00:25:53 +05:58
 9.     0 Emil Åkerman              OK Peko|Es 00:31:55 +12:00
10. 28402 Holger Vitsur             Haabneeme  00:33:33 +13:38
11. 13312 Romet Kriks               LSF PT     00:34:13 +14:18
12. 28468 Andres Kadaste            Kolga Kool 00:43:54 +23:59
13. 32368 Georg Viilma              Kolga Kool 00:56:29 +36:34
M14 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Bartùomiej Maciejewski    BKS Wataha 00:18:33
 2. 10858 Markus Kaljur             Harju KEK  00:20:02 +01:29
 3. 21146 Ossi Priks                Rakvere OK 00:20:28 +01:55
 4. 10645 Kurmet Kutti              Harju OK|E 00:20:31 +01:58
 5.     0 Rasmus Töyrylä            Kymin Suun 00:21:19 +02:46
 6. 10644 Sander Saaring            Laagri Koo 00:22:17 +03:44
 7. 26634 Laurits Rütman            JOKA       00:34:26 +15:53
 8. 17751 Jasper Jakobson                      00:36:12 +17:39
 9. 32831 Henri Linnu               x329       00:43:07 +24:34
10. 32830 Tõll Linnu                x327       00:43:12 +24:39
11. 30507 Laur Torjus                          00:45:51 +27:18
12. 13008 Kristen Meier                        00:47:11 +28:38
13. 21111 Arti Tanel Kiisler        SRD        00:58:13 +39:40
M16 Rada (11): 16 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23567 Uku Aasrand               Rakvere OK 00:30:47
 2. 24123 Artur Soo                 JOKA|Est   00:31:03 +00:16
 3. 32845 Peter Dewhurst            x437       00:40:37 +09:50
 4. 15961 Kevin Markus Korrol       Mercury    00:42:43 +11:56
 5. 28028 Reiko Kiljak                         00:45:49 +15:02
 6.  9385 Paul Pärtel Vellerind                00:56:32 +25:45
M18 Rada (10): 14 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Sander Pritsik            Rakvere OK 00:30:38
 2.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja 00:33:01 +02:23
 3. 17865 Eerik Priks               Rakvere OK 00:33:48 +03:10
 4. 20427 Markus Lepmets            Nõmme SK   00:40:35 +09:57
 5. 12341 Filipp Petuhhov                      00:43:49 +13:11
 6. 28404 Sven Kadaste              Kolga Kool 00:45:13 +14:35
M21A Rada (3): 21 KP 8.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Arttu Syrjäläinen         Helsingin  00:42:42
 2.     0 Vladislav Devyatov        BMSTU|Rus  00:44:21 +01:39
 3.     0 Sergey Popov              BMSTU|Rus  00:44:23 +01:41
 4. 19719 Hannes Poolamets          Tammed|Est 00:44:41 +01:59
 5. 12590 Reimo Liiv                Tammed|Est 00:46:52 +04:10
 6.     0 Karol Galicz              BKS Wataha 00:48:03 +05:21
 7. 20443 Raido Laidla              SK100|Est  00:49:44 +07:02
 8.  2877 Dag Ainsoo                LUS        00:51:50 +09:08
 9.     0 Ville Lampinen            Helsingin  00:53:00 +10:18
10.  2202 Mati Korrol               Mercury    00:54:41 +11:59
11.  6445 Oliver Immato                        00:56:30 +13:48
12.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK  00:57:31 +14:49
13.  6887 Hannu Ploompuu                       00:58:34 +15:52
14. 22415 Alexander Khalyapin       |Rus       01:04:27 +21:45
15.  5574 Kristian Pilbas                      01:08:24 +25:42
16. 16565 Ivo Miller                Koop       01:10:44 +28:02
M21AL Rada (8): 19 KP 6.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23756 Vjatseslav Safonov        SRD        00:34:56
 2.  1122 Erkki Aadli               Tammed     00:37:23 +02:27
 3.  1143 Tarmo Klaar               Mercury    00:37:32 +02:36
 4.  3181 Lauri Ruberg              |Est       00:39:58 +05:02
 5.  7563 Rain Muru                 Lennubaas  00:41:12 +06:16
 6. 18858 Valdo Hälvin              Milrem Rob 00:42:38 +07:42
 7.  4126 Marek Berkman             Swedbank S 00:43:12 +08:16
 8.  2350 Tago Teetamm              Tammed     00:43:24 +08:28
 9.  2539 Ülo Viru                  Orvand     00:43:29 +08:33
10.  1516 Raivo Erik                Rae        00:43:31 +08:35
11.  4829 Kert Lindeberg                       00:44:00 +09:04
12.  7288 Andreas Aadli             Tammed     00:44:02 +09:06
13.  3334 Kalev Külaase             Võru       00:44:03 +09:07
14.  5554 Eero Säde                 Õhuvägi    00:44:06 +09:10
15. 15327 Kaupo Maasing             Swedbank S 00:44:39 +09:43
16.   602 Jaanus Soots                         00:45:28 +10:32
17.  3328 Tauno Murakas             Rakv       00:46:19 +11:23
18.  4202 Vadim Shved               SRD        00:47:50 +12:54
19. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ       00:49:39 +14:43
20.  5250 Jaanus Jõgis              Saku Õllet 00:50:00 +15:04
21.  8818 Marko Süld                HOK        00:51:56 +17:00
22.  5919 Toomas Telgma             Voller     00:53:40 +18:44
23.  6395 Kaupo Jõgi                Unistar-Au 00:56:57 +22:01
24. 12390 Ilja Ollõkainen           ÜSP        01:02:33 +27:37
25.  6467 Madis Tuulpärg                       01:05:59 +31:03
26.  3130 Reeno Reeder              TAOK       01:06:45 +31:49
27.  4515 Jaan Metsa                Swedbank S 01:16:15 +41:19
M21B Rada (6): 13 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD        00:42:40
 2. 18344 Riivo Kiljak                         00:43:35 +00:55
 3. 12756 Marti Kaljuve             Mercury    00:46:46 +04:06
 4.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        00:49:35 +06:55
 5. 16121 Andrus Kaldma                        00:51:07 +08:27
 6. 31158 Tauri Hunt                Maja       00:51:42 +09:02
 7. 13936 Ott Põldmäe                          00:52:20 +09:40
 8. 28030 Jaanus Metsar                        00:53:37 +10:57
 9. 12730 Ando Lavrits              Rapla male 00:55:38 +12:58
10.  4290 Karl-Villem Võsa          HOK        00:56:00 +13:20
11.  9878 Erti Paalberg             SK Rada    00:56:16 +13:36
12. 18611 Rainer Jõesaar                       00:57:56 +15:16
13. 26077 Joosep Paats                         00:58:02 +15:22
14. 27604 Randar Jõesaar            Trev?2     00:58:41 +16:01
15.  4915 Priit Junkin                         00:58:59 +16:19
16. 22042 Siim Düüna                KL Rapla M 01:02:29 +19:49
17.     0 Raul Adari                           01:02:48 +20:08
18. 10816 Martin Peiken                        01:03:17 +20:37
19. 24401 Kristjan Düüna                       01:04:52 +22:12
20. 11453 Juhan Karin                          01:11:01 +28:21
21. 26111 Mihkel Adler                         01:11:19 +28:39
M21BL Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2895 Andres Lauba              TON        00:25:49
 2.   312 Aivar Meindok             TON        00:29:53 +04:04
 3.  1045 Jaan Olvet                Rakv       00:30:24 +04:35
 4.  2854 Andrus Sipsaka            Harju OK   00:32:32 +06:43
 5.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:32:40 +06:51
 6.  9022 Vahur Pajomägi                       00:33:28 +07:39
 7.  9282 Reimo Leedjärv                       00:35:20 +09:31
 8.  1366 Mart Sooberg              TON        00:37:12 +11:23
 9.  1761 Meelis Nuut                          00:39:48 +13:59
10.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 00:42:22 +16:33
11. 15417 Sven Pekkenen             KV         00:47:33 +21:44
12.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:52:47 +26:58
13. 28432 Tarmo Malts               Põrgupõh   00:55:12 +29:23
14.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:01:46 +35:57
M21C Rada (12): 12 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Alexei Popov              BIZONY|Rus 00:30:23
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:30:27 +00:04
 3. 19303 Mikhail Raer              SRD|Est    00:30:55 +00:32
 4. 26177 Roald Sinissaar                      00:31:46 +01:23
 5.  6635 Airon Fingling                       00:32:39 +02:16
 6.   991 Erkki Laur                MARU       00:35:00 +04:37
 7. 30205 Mikk Prantsen                        00:35:35 +05:12
 8. 11347 Ago Luberg                TTÜ        00:36:59 +06:36
 9. 24098 Henn Zvorovski                       00:37:08 +06:45
10. 10491 Taivo Kurg                Maanteeame 00:38:15 +07:52
11.   378 Marek Maurer              Põrgupõh   00:38:18 +07:55
12.     0 Alexei Popov              BIZONY|Rus 00:39:29 +09:06
13.  5487 Neeme Kaarna              EKJ SK     00:39:47 +09:24
14.  9281 Märt Pokk                 -          00:40:55 +10:32
15. 22597 Matis Leibenau            Eesti Ener 00:41:31 +11:08
16.  5572 Tore Lasn                            00:43:39 +13:16
17.  6654 Samuel Kirss                         00:43:42 +13:19
18.  3210 Alar Heinrand             Norma      00:45:25 +15:02
19. 16798 Koit Luus                            00:46:25 +16:02
20.  5568 Urmas Reikop              Sinine ?et 00:50:11 +19:48
21.  6372 Jaan Peeter Viljamaa      TON        00:53:32 +23:09
22.  6285 Riho Vahtre                          01:03:09 +32:46
23. 32336 Eduard Haritonov          StratKomKe 01:08:33 +38:10
24. 32338 Hendrik Tali              StratKomKe 01:10:01 +39:38
M35 Rada (3): 21 KP 8.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Andrey Pikinskiy          Plan-B|Rus 00:48:13
 2.  1748 Tanel Kannel              Rae        00:53:02 +04:49
 3. 18591 Siim Peetrimägi           KIWA       00:57:12 +08:59
 4.  9030 Martin Kaup               LSF PT     00:57:26 +09:13
 5.  1826 Lauri Beilmann            Tammed     00:58:04 +09:51
 6.  6085 Marek Zahkna              G4S Eesti  00:58:40 +10:27
 7.  1808 Tanel Toom                PATIKA     00:59:51 +11:38
 8.  2491 Gert Müürsepp             Tammed     01:01:11 +12:58
 9. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:01:58 +13:45
10. 12309 Siim Ringinen                        01:02:49 +14:36
11.  6311 Kristjan Maade            LSF PT     01:03:53 +15:40
12.   759 Eero Raun                            01:05:07 +16:54
13.  4113 Mairolt Kakko             TON        01:05:35 +17:22
14.  4788 Marti Ranne               G4S Spordi 01:08:20 +20:07
15. 24171 Tauno Trallmann           Jooksupart 01:31:33 +43:20
M40 Rada (6): 13 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Saue Tamme 00:42:08
 2.  2814 Priit Lepmets                        00:45:10 +03:02
 3.  1976 Danilo Piht               SK Mercury 00:45:22 +03:14
 4.  5703 Risto Randma              Põrgupõh   00:46:51 +04:43
 5. 25298 Tarmo Maiste                         00:48:27 +06:19
 6. 20411 Risto Viirg                          00:51:32 +09:24
 7.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   00:52:19 +10:11
 8. 30186 Margus Maiste                        00:52:36 +10:28
 9.  7535 Andrus Viilma             |EST       00:53:18 +11:10
10.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 00:54:30 +12:22
11.  4768 Tarvi Olli                LSF PT     00:57:53 +15:45
12. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank S 00:59:32 +17:24
13. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 01:02:40 +20:32
14.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt     01:02:59 +20:51
15.  5970 Alo Süvari                           01:06:02 +23:54
16. 20436 Jukka Halttunen                      01:08:02 +25:54
17. 22112 Janno Roopa               Kuusalu JS 01:08:09 +26:01
18.  4708 Ragnar Ilp                |Est       01:09:15 +27:07
19. 17556 Andrus Paats                         01:18:27 +36:19
M45 Rada (7): 15 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Anders Åkerman            |Swe       00:35:27
 2.  4230 Lauri Olli                LSF PT|Est 00:38:01 +02:34
 3.  4889 Martin Aunin              |Est       00:38:03 +02:36
 4.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:41:27 +06:00
 5.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh   00:41:32 +06:05
 6.   992 Sander Annus              Norma      00:41:39 +06:12
 7.  1946 Tammo Esta                HOK        00:42:22 +06:55
 8. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 00:42:25 +06:58
 9.  3709 Taivo Daub                Ilves      00:43:20 +07:53
10.  1046 Kuno Rooba                Rakv       00:43:30 +08:03
11.  1996 Margus Kandelin                      00:44:18 +08:51
12.  1393 Indrek Lillsoo            Põrgupõh   00:45:48 +10:21
13.  2654 Silvar Savolainen         Korp! Leol 00:47:03 +11:36
14.  1994 Andrus Jakobson                      00:48:24 +12:57
15. 16317 Peep Põlluäär                        00:50:31 +15:04
16.   995 Heiki Savitsch            TON        00:50:41 +15:14
17. 20426 Andres Käver              SK100      00:55:48 +20:21
18. 17614 Taavi Piiroja             PÕZ        01:09:13 +33:46
19.  6347 Meelis Org                Desorient  01:30:54 +55:27
M50 Rada (7): 15 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               |Est       00:41:17
 2.  2201 Maido Kaljur              Harju KEK  00:41:37 +00:20
 3.  4864 Indrek Saarepera          |Est       00:42:31 +01:14
 4.     0 Harry Paavola             Kymin Suun 00:42:44 +01:27
 5.  3982 Raul Hindov               TON        00:44:31 +03:14
 6.  3393 Rain Vellerind                       00:44:55 +03:38
 7.  1053 Veikko Tamlak             Kape       00:45:37 +04:20
 8.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi    00:46:50 +05:33
 9.   487 Tõnis Haldna              Rae        00:48:02 +06:45
10. 12280 Andres Viira                         00:51:26 +10:09
11.  2276 Margus Esnar              Rae        00:51:28 +10:11
12.   974 Tarmo Gede                           00:52:50 +11:33
13.   518 Tõnu Vähi                            00:55:10 +13:53
14.  1107 Toomas Voolaid            |Est       00:55:22 +14:05
15.  2106 Alar Jõeste                          00:55:45 +14:28
16.  5822 Arvo Raja                 TON        00:56:28 +15:11
17.  4807 Paavo Helde               Evotec AS  01:03:45 +22:28
18. 22113 Tarmo Amer                           01:13:40 +32:23
M55 Rada (9): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   133 Andres Talver             SK Mercury 00:38:54
 2.  4690 Vladimir Savinov          SRD        00:39:32 +00:38
 3.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh   00:40:35 +01:41
 4.  2260 Mati Preitof              Harju KEK  00:43:04 +04:10
 5.  3656 Ülo Timuska               Rae        00:44:16 +05:22
 6.     0 Jari Kymäläinen           Tampereen  00:44:37 +05:43
 7.  4833 Ülo Madissoon             TON        00:47:19 +08:25
 8.   169 Ando Post                 Koop       00:47:47 +08:53
 9.   917 Margus Jaanus             Koop       00:48:54 +10:00
10.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK  00:48:56 +10:02
11.  6147 Endel Karp                Norma      00:51:50 +12:56
12.  3009 August Albert             JOKA       00:56:15 +17:21
13.  4508 Rein Kaasik                          01:00:01 +21:07
14.  5213 Reino Rass                Novarc     01:00:44 +21:50
15. 11358 Viesturs Lucans           Piepe      01:02:27 +23:33
16. 31152 Urmas Lips                           01:03:52 +24:58
17.  4762 Ain Kartau                Orvand     01:04:26 +25:32
18.  6129 Veiko Tali                Harju KEK  01:07:18 +28:24
19.  3758 Margus Matiisen                      01:09:20 +30:26
M60 Rada (9): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   320 Rein Unt                  TON        00:45:59
 2.    55 Vello Post                Koop       00:46:59 +01:00
 3.     0 Jarmo Lehto               Vehkalahde 00:50:55 +04:56
 4.  5693 Arvi Käärd                           00:51:37 +05:38
 5.  2523 Oskar Viirmann            Põrgupõh   00:51:41 +05:42
 6.    66 Tiit Tatter               TON        00:52:46 +06:47
 7.   912 Toivo Leisner             Elioni SK  00:55:36 +09:37
 8.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK       00:57:09 +11:10
 9.  3362 Raivo Kukk                           01:00:34 +14:35
10.   206 Tõnu Kuusik               LUS        01:01:01 +15:02
11. 30235 Aleksander Parnabas                  01:02:26 +16:27
12.  3621 Tõnu Karp                            01:07:46 +21:47
M65 Rada (11): 16 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1240 Jüri Rokko                Jõhvikas|E 00:35:26
 2.  1823 Rein Kriks                Rakvere OK 00:35:30 +00:04
 3.   902 Riho Männi                Lehola|Est 00:35:42 +00:16
 4.   247 Arvo Kivikas              Ilves|Est  00:38:00 +02:34
 5.  1311 Heini Tammik              Kape|Est   00:38:02 +02:36
 6.  3626 Kai Willadsen             TON        00:41:47 +06:21
 7.  3277 Rein Hanstein             Okas|Est   00:42:45 +07:19
 8.  6300 Peeter Plakk                         00:42:48 +07:22
 9.  1775 Andres Iila                          00:44:11 +08:45
10.   415 Arne Kolk                 Jõhvikas   00:46:13 +10:47
11.  1971 Kalle Nelk                Tammed     00:46:59 +11:33
12.   294 Arvo Soosalu              LUS        00:48:10 +12:44
13.   266 Kalev Kukk                TAOK       00:49:44 +14:18
14.  6510 aarne idavain             sk rada|Es 00:50:36 +15:10
15.  6590 Jüri Mellik               AnalDesign 00:51:34 +16:08
16.  1280 Mati Rohtla               Moigu      00:52:29 +17:03
17.  2865 Toomas Koppel             Saku       00:53:42 +18:16
M70 Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   188 Ülo Vainura               Saue Tamme 00:35:36
 2.   122 Mihkel Mälter             Harju OK|E 00:35:56 +00:20
 3.  2501 Jouko Koivula             Helsingin  00:36:11 +00:35
 4.   456 Peep Koppel               Koop|Est   00:36:13 +00:37
 5.     0 Heikki Kyyrönen           Kouvolan S 00:44:17 +08:41
 6. 11275 Juhan Tamm                Eesti Kesk 00:45:24 +09:48
 7.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas|E 00:48:03 +12:27
 8. 32832 Rein Kane                 x357       00:53:27 +17:51
 9.  5998 Vladimir Vari                        00:54:25 +18:49
10.  5384 Peeter Harro                         01:02:21 +26:45
11.   910 Valdo Jaanik              Orion      01:05:55 +30:19
12.   541 Jaak Vihmand                         01:06:09 +30:33
13.  6148 Tõnis Härm                           01:08:30 +32:54
M75 Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   182 tõnu Raid                 SK Saue Ta 00:37:58
 2.   444 Juhan Bachmann            Jõhvikas|E 00:43:02 +05:04
 3.  4383 Jüri Tähemaa              TON        00:45:31 +07:33
 4.  4878 Jüri Püssim               Tammed     00:47:07 +09:09
 5.   106 Eimar Jõgisu              TON        00:48:19 +10:21
 6.   356 Mart Vendelin             Orion      00:50:11 +12:13
 7.   104 Kalju Tilk                Orion      00:50:53 +12:55
 8.     3 Mati Poom                 OK TON|Est 00:51:18 +13:20
 9.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise  00:53:31 +15:33
10. 28459 Eduard Rattas                        00:57:05 +19:07
11.  2809 Juho Heinrand             Norma      00:57:36 +19:38
12.  4799 Lembit Põldoja            KIWA       01:02:00 +24:02
13.  5420 Tõnu Piits                           01:10:55 +32:57
14.  3629 Boris Kirt                           01:15:16 +37:18
15.  3628 Rein Kannike                         01:15:25 +37:27
16.  4506 Toomas Lausmaa                       01:24:30 +46:32
M80 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9021 Mati Saluoks                         00:37:23
 2.   306 Rein Küttim               Orion|Est  00:37:50 +00:27
 3.    62 Juhan Hunt                Orion      00:44:53 +07:30
M85 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   201 Rein Veski                Orion      00:59:15
 2.   913 Feliks Kipper             Orion      00:59:42 +00:27
 3.  3433 Peedu Retel                          01:09:46 +10:31
M8NR Rada (1): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20997 Hendrik Avaste            Tammed     00:11:06
 2. 21758 Mihail Spiridonov                    00:11:13 +00:07
 3. 23510 Mart Lindeberg                       00:12:46 +01:40
 4. 19904 Ron Kuriks                           00:13:15 +02:09
 5. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:14:12 +03:06
 6. 23009 Jarek Jõgisu                         00:14:16 +03:10
 7. 23453 Sergo Sipsaka                        00:14:28 +03:22
 8. 22111 Rainer Kranberg                      00:15:54 +04:48
 9. 19014 Jonatan Soots                        00:18:46 +07:40
10. 24620 Frederik Teetamm          x40        00:19:18 +08:12
11. 32824 Martin Hirv                          00:21:53 +10:47
12. 24182 Romet Kaljur              Harju      00:24:07 +13:01
13. 32479 Artur Elling                         00:25:30 +14:24
14. 26663 Jaagup Karin                         00:32:00 +20:54
15. 27060 Jarl Jõeleht                         00:34:05 +22:59
16. 28998 Kaupo Jõeleht                        00:35:30 +24:24
17. 23229 Loits Luberg                         00:38:09 +27:03
18. 29322 Kiur Rimgaila                        00:42:43 +31:37
19. 27319 Kert Viirmann             Põrgupõh   00:42:48 +31:42
20. 32829 Marti Talvoja                        00:43:10 +32:04
21. 29321 Kaur Rimgaila                        00:43:16 +32:10
22. 32667 Artur Viilma              Kolga Kool 00:46:53 +35:47
23.     0 Henri                     x45        00:47:50 +36:44
24. 32371 Ats Joosep Martinoff                 00:58:54 +47:48
N10TR Rada (2): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Peppi Paavola             x7         00:10:59
 2.     0 Emilia Dravanta                      00:12:17 +01:18
 3. 15000 Liisa Laura Viru          TON        00:15:56 +04:57
 4. 14418 Liis-Marie Kaljur         Harju KEK  00:17:10 +06:11
 5.     0 Marija Pikinskaja                    00:17:57 +06:58
 6. 20149 Helena Heering                       00:18:33 +07:34
 7. 32835 Liselotte Saks                       00:32:58 +21:59
 8. 20780 Elina Toom                           00:41:18 +30:19
 9. 21087 Jana Toom                 x41        00:41:21 +30:22
10. 23459 Greete Savolainen                    01:29:26 +78:27
N12 Rada (5): 6 KP 2.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13059 Laura-Liis Kaljur                    00:21:02
 2. 13907 Anete Saaring                        00:24:57 +03:55
 3. 25070 Helisa Tartu              |Est       00:25:10 +04:08
 4. 23765 Kätlin Mast               HOK|Est    00:25:18 +04:16
 5. 19063 Marta Maripuu             HOK|Est    00:25:19 +04:17
 6. 26633 Roosi Rütman              JOKA       00:29:10 +08:08
 7. 14060 Karoliine Kranberg        Mercury    00:31:28 +10:26
 8. 27333 Jessika Jõesaar                      00:57:38 +36:36
N14 Rada (5): 6 KP 2.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kato 00:16:43
 2. 18830 Maria Eller               HOK|Est    00:16:47 +00:04
 3. 18832 Herta Kesküla             HOK|Est    00:16:50 +00:07
 4. 21674 Anett Kari                Rakvere OK 00:19:03 +02:20
 5.     0 Titta Paavola             Kymin Suun 00:19:13 +02:30
 6. 12755 Iris Susanna Jõgisu                  00:31:28 +14:45
 7. 23264 Kädi Ülle                            00:39:11 +22:28
 8. 28413 Emily Laurend                        00:39:12 +22:29
 9. 28464 Ida Leen Katvel           Kolga Kool 00:44:25 +27:42
10. 28465 Laura Liisa Laas          Kolga Kool 00:44:26 +27:43
11. 30492 Johanna Süda                         00:50:25 +33:42
12. 32672 Inga Trille               x54        00:50:26 +33:43
13. 31454 Emma Viilma                          00:56:34 +39:51
N16 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23359 Liis-Marii Kaso           Rakvere OK 00:27:30
 2. 11566 Kirke Savitsch                       00:34:40 +07:10
 3.  9580 Mari Helmi Kiisler                   00:45:23 +17:53
N18 Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12448 Siiri Talts               HOK|Est    00:31:45
 2. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh   00:33:17 +01:32
 3.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh   00:36:34 +04:49
 4. 27136 Engela Rajamägi                      00:43:16 +11:31
N20 Rada (9): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18829 Marta Eller               HOK|Est    00:54:34
N21A Rada (8): 19 KP 6.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Noora Hyyrynen            Helsingin  00:35:28
 2.     0 Anastasiya Pashuto        BMSTU|Rus  00:35:32 +00:04
 3.     0 Ulrika Uotila             Koovee|Fin 00:36:02 +00:34
 4.     0 Tereza Smelikova          ASUL Sport 00:38:20 +02:52
 5.     0 Elina Lammi               Helsingin  00:38:31 +03:03
 6. 24999 Lika Razina               BMSTU|Rus  00:41:37 +06:09
 7.   575 Kirti Rebane              SK Mercury 00:42:01 +06:33
 8.  3316 Maris Terno               Tammed     00:43:02 +07:34
 9.  9884 Epp Paalberg              Rakv       00:44:13 +08:45
10. 22122 Yana Zjuhova              SRD SK|Est 00:54:50 +19:22
11. 11356 Marge Anijärv             Mercury    00:56:04 +20:36
12.  6659 Kertu Savitsch            TON        00:56:10 +20:42
13. 28474 Tatjana Kadak                        00:56:23 +20:55
14. 19002 Geivi Lember              SOK        00:58:34 +23:06
15. 24174 Kersti Rahnel                        01:04:13 +28:45
16.  6446 Tiina Kuusik              Tartu Ülik 01:07:28 +32:00
17. 11171 Merilin Anijärv           SRD        01:08:41 +33:13
N21AS Rada (9): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Elizaveta Reshetniak      ST4|Rus    00:40:28
 2.     0 Anna Kabanova             |Rus       01:01:42 +21:14
N21B Rada (10): 14 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Julia Kupchenok           ST4|Rus    00:39:39
 2.  8783 Jaana Olvet               Rakv       00:44:46 +05:07
 3. 15945 Annabel Teetamm           Tammed     00:47:45 +08:06
 4. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG   00:48:43 +09:04
 5.  4730 Kristin Peebo                        00:48:51 +09:12
 6. 16172 Liina Pehk                           00:49:02 +09:23
 7.  3314 Terje Urgard              Tammed     00:49:10 +09:31
 8. 13967 Kelly Vildek              Rakv       00:51:50 +12:11
 9. 17722 Kati Helmja                          00:52:48 +13:09
10.  6062 Inger-Helen Daub                     00:53:26 +13:47
11.  8581 Elina Meier                          00:53:41 +14:02
12. 10612 Jaanika Parts             Elisa Spor 00:54:46 +15:07
13. 30465 Mari-Ann Saar             VaP        00:55:21 +15:42
14.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:00:43 +21:04
15.  2966 Anu Käver                 SK100      01:00:51 +21:12
16.  4808 Aave Priimets                        01:03:06 +23:27
17.  6163 Anne-Mari Käär            Saue Gümna 01:03:44 +24:05
18.  4330 Meidi Pihotalo                       01:03:46 +24:07
19. 28659 Kairi Hunt                           01:11:10 +31:31
20. 32675 Johanna Poksi             x238       01:14:59 +35:20
21. 10827 Kaisa Rooba               Rakv       01:15:00 +35:21
22.     0 Maarika Tark              x515       01:17:16 +37:37
23. 26306 Helen Prommik                        01:27:43 +48:04
24. 26328 Reet Otsus                           01:28:03 +48:24
25. 16589 Kairi Tuulmägi            Mercury    01:28:47 +49:08
N21C Rada (12): 12 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9904 Kristi Luberg             TÜ         00:38:29
 2. 21990 Anzelika Niinemaa         Koop       00:38:54 +00:25
 3.  8444 Evelin Soots                         00:40:14 +01:45
 4. 23515 Juno Raba                            00:43:39 +05:10
 5. 26178 Mari-Liis Kell                       00:45:09 +06:40
 6. 26525 Aive Mõttus                          00:50:40 +12:11
 7. 16095 Valvi Joaväli                        00:50:55 +12:26
 8. 15946 Amanda Teetamm                       00:51:50 +13:21
 9. 32828 Maarja Käger              x235       00:54:52 +16:23
10. 27334 Janett Treisalt                      00:57:36 +19:07
11.  7506 Mari-Liis Kaljur          Harju KEK  00:57:37 +19:08
12.  5995 Veronika Kübar                       00:59:01 +20:32
13. 23999 Elvira Hanzatjan                     01:00:03 +21:34
14. 32688 Hedvig Alasi                         01:00:04 +21:35
15. 31038 Anne Viilma                          01:00:32 +22:03
16. 21512 Aet Tampuu                SRD        01:01:16 +22:47
17. 20192 Kristi Nuut                          01:01:59 +23:30
18.  8791 Küllike Rehe              Hansapank  01:04:50 +26:21
19. 25082 Eret Maasing                         01:07:41 +29:12
20. 32659 Triin Kukk                           01:36:45 +58:16
21. 31817 Kristel Jaska                        01:38:28 +59:59
22. 31897 Emma Lein                            01:38:30 +60:01
23. 31898 Lisette Lein                         01:38:34 +60:05
24. 32671 Marta Laandu              x193       01:38:41 +60:12
25. 32673 Mirjam Sillajõe           x395       01:56:43 +78:14
N35 Rada (9): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Anu Åkerman               Peko       00:35:25
 2.   859 Merike Vanjuk             OK Kape|Es 00:38:38 +03:13
 3.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh   00:52:06 +16:41
 4.  9637 Elina Kutti                          00:53:25 +18:00
 5.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:54:10 +18:45
 6.  2522 Anneli Orav               Tammed     00:54:23 +18:58
 7. 27984 Maire Kivimurd                       01:11:32 +36:07
 8. 24175 Raili Nugin                          01:14:53 +39:28
N40 Rada (10): 14 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2808 Edit Kannel               Norma      00:37:06
 2.  2687 Ingrid Piht               SK Mercury 00:38:54 +01:48
 3.  2244 Marje Venelaine           Saue Tamme 00:40:10 +03:04
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:43:36 +06:30
 5.  7310 Karin Reisner             Metsä Fore 00:45:46 +08:40
 6.  2246 Katrin Arendi                        00:46:43 +09:37
 7.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    00:47:11 +10:05
 8. 21894 Airi Kask                            00:49:57 +12:51
 9.  1380 Monica Jaago                         00:50:03 +12:57
10.  6392 Pille Tiis                           00:50:05 +12:59
11.  5581 Sigrid Särak                         00:53:17 +16:11
12.  2464 Marlen-Veronika Valgma    Tammed     00:56:00 +18:54
13.  8468 Maarja Saks                          01:18:43 +41:37
N45 Rada (10): 14 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4749 Anneli Pello              Mercury|Es 00:40:40
 2.     0 Tiina Paavola             Kymin Suun 00:40:58 +00:18
 3.   526 Maari Idnurm              TON|Est    00:41:06 +00:26
 4.  6227 Anneli Aas                TON        00:42:20 +01:40
 5.  1361 Triina-Britt Preden       TON|Est    00:44:21 +03:41
 6. 18354 Kai Treier                           00:44:48 +04:08
 7. 12425 Maret Viira                          00:45:26 +04:46
 8.  4179 Raili Rooba               Rakvere OK 00:45:42 +05:02
 9. 11559 Heli Zvorovski                       00:47:33 +06:53
10.     0 Ineta Bârdiòa             Smiltene|L 00:50:06 +09:26
11.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh   00:50:57 +10:17
12.  1735 Ave Kranberg              Mercury    00:52:14 +11:34
13.  2760 Kaire Heldring            TON        00:54:28 +13:48
14.  4504 Tiina Kangilaski          TON        01:08:01 +27:21
15. 16086 Vaike Murumets            |Est       01:08:21 +27:41
16. 32805 Inga Lips                            01:20:31 +39:51
N50 Rada (11): 16 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   134 Aari Talver               SK Mercury 00:37:13
 2.  2741 Merike Paapson            OK TON|Est 00:37:17 +00:04
 3.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:41:31 +04:18
 4.   283 Maris Roosipuu            TON        00:43:54 +06:41
 5.   466 Ave Janu                  Koop       00:44:56 +07:43
 6.  3060 Lembi Berkman                        00:47:31 +10:18
 7.  2843 Inger Jalakas             Harju OK   00:48:34 +11:21
 8. 16348 Age Valgepea              Swedbank S 00:51:58 +14:45
 9.  6458 Anneli Vellerind          SP Transit 00:53:45 +16:32
10. 30514 Piret Vitsur                         00:55:16 +18:03
11. 28389 Mariia Borisova                      01:13:39 +36:26
N55 Rada (11): 16 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21336 Kaja Ligi                 Peko       00:43:14
 2.     0 Maritta Kymäläinen        Tampereen  00:45:54 +02:40
 3.  5589 Merike Mändsoo            TON        00:47:52 +04:38
 4.  6111 Esta Tamm                 |Est       00:48:57 +05:43
 5.   709 Ülle Raudsepp             Jõhvikas R 00:51:23 +08:09
 6.  8271 Merike Põldmäe                       00:55:30 +12:16
 7.  1212 Tiina Tamla               Koop       00:57:53 +14:39
 8. 17644 Marika Müür               TON        01:03:04 +19:50
 9.  2779 Heli Kain                            01:03:20 +20:06
10. 14609 Liivia Mahlapuu                      01:16:46 +33:32
11. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna Ü 01:22:42 +39:28
12. 23735 Olga Malgina              Tallinna Ü 01:23:11 +39:57
13. 18998 Anne Rehberg                         01:31:55 +48:41
N60 Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18311 Anne Koppel                          00:40:11
 2.  2853 Gea Rennel                Harju OK   00:42:19 +02:08
 3.     0 Ulla Lehto                Kymin Suun 00:43:26 +03:15
 4.   703 Ülle Põldoja              OK Ilves|E 00:44:06 +03:55
 5.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       00:44:21 +04:10
 6.  5567 Kai Voolaine              TON        01:07:37 +27:26
N65 Rada (13): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1881 Helle Rennu                          00:38:37
 2. 27993 Sirpa Koivula             Helsingin  00:39:18 +00:41
 3.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:39:23 +00:46
 4.  4910 Leili Prans               OK Ilves|E 00:43:42 +05:05
 5.  1015 Niina Karnit              SRD SK|Est 00:43:59 +05:22
 6.  1822 Eha Kriks                 Rakvere OK 00:45:59 +07:22
 7.  6993 Tatjana Sumilo            Johvikas|E 00:46:19 +07:42
 8.   304 Virve Orav                Tammed     00:49:26 +10:49
 9.   946 Anu Saue                  HOK|Est    00:50:30 +11:53
10.  4212 Lembe Lutterus            Tammed|Est 00:54:05 +15:28
N70 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   181 Maire Raid                Tammed     00:40:40
 2.  1207 Ülle Gurkina                         00:48:51 +08:11
N75 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Paula Kyyrönen            Kouvolan S 00:45:51
 2.  2650 Malle Karolin             Orion      00:51:58 +06:07
N80 Rada (4): 10 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   300 Ilse Uus                  TON|Est    00:40:17
 2.   389 Ülle Mõistlik             Orion      00:48:32 +08:15
 3.  6206 Ljudmilla Mashina         TON        00:55:14 +14:57
 4.  6329 Maie Sepp                 TON        01:08:02 +27:45
 5.   222 Urvi Sarv                 Orion      01:16:37 +36:20
N8NR Rada (1): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21107 Adele Esnar                          00:09:54
 2. 17988 Maria Kaljur                         00:10:34 +00:40
 3. 23201 Iiris-Renate Rande                   00:11:21 +01:27
 4. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:11:33 +01:39
 5. 32477 Jette Jakobson                       00:12:29 +02:35
 6. 22179 Marii Tarlap                         00:12:52 +02:58
 7. 27047 Pipilisa Rajamägi                    00:12:53 +02:59
 8. 26638 Säde-Riin Jõeleht                    00:13:54 +04:00
 9. 25686 Imbi Randlaht                        00:13:59 +04:05
10. 23010 Lilian Jõgisu                        00:14:16 +04:22
11. 24875 Triinu Randoja                       00:15:00 +05:06
12. 19222 Hanna-Brit Piht           Mercury    00:15:21 +05:27
13. 32823 Anni Hirv                            00:21:45 +11:51
14. 27326 Hannabel Teern            Lasteaed   00:23:57 +14:03
15. 32670 Emalaura Vilumaa                     00:23:58 +14:04
16. 31721 Silvia Elling                        00:24:01 +14:07
17. 32833 Laura Luht                           00:25:16 +15:22
18. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON        00:27:51 +17:57
19. 29533 Nora Lisette Vaikjärv     Vunder     00:30:23 +20:29
20. 28473 Madli Karin                          00:31:31 +21:37
21. 23228 Tuule-Mai Luberg                     00:32:05 +22:11
22. 30367 Lennaliise Prantsen                  00:40:30 +30:36
23. 29323 Kristi Viirmann           Põrgupõh   00:43:00 +33:06
24. 32367 Marta Viilma              Kolga Kool 00:46:49 +36:55
25. 23775 Ella Lee Uibo                        00:51:49 +41:55
26. 24000 Eliise Liiv               TÜ         01:18:40 +68:46
V ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   660 Armo Hiie                 Kape       01:00:25 29p
 2.  5592 Heidi Sild                Mercury    01:21:59 29p
 3. 11343 Priit Roosnupp            AS Evrox   01:47:08 27p
 4. 22061 Martin Viljasaar                     01:30:23 26p
 5. 10483 Anu Malts                 TON        01:24:09 22p
 6.  7258 Piret Grigorjev                      01:07:17 21p
 7.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:36:23 19p
 8.  9716 Andres Pakkane            Põrgupõh   00:56:35 19p
 9. 25414 Dagmar Mõtlep                        01:07:30 19p
10.  5699 Tiit Pekk                 Team Nike  00:57:05 18p
11. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     00:45:40 17p
12. 27611 Aap Allmägi                          00:53:57 17p
13.  8019 Mati Kiisler              SRD        01:01:18 17p
14. 32676 Lisette Marleen Kivi      x410       01:35:38 17p
15. 32842 Max                       x478       00:46:46 16p
16.     0 Nathan McCrae             x450       00:49:22 16p
16.     0 James Gillespie           x450       00:49:22 16p
16.     0 Males Collins             x450       00:49:22 16p
19. 32839 Hal Dewhurst                         00:49:30 16p
20.     0 Claire Sapwell            x500       00:57:23 16p
21. 27328 Margit Amer                          01:35:26 16p
22. 32827 Peedu Külmsaar            x412       01:35:31 16p
23. 32826 Kirke Külmsaar            x408       01:35:38 16p
24. 32825 Epp Külmsaar              x406       01:36:09 16p
25.     0 Hedvig Liblikas           x289       00:43:22 15p
26. 32841 Luke Lorton               x473       00:48:51 15p
27.   274 Mati Karp                 TEMPO spor 01:00:09 15p
28.  9718 Mikk Kaasik                          00:51:35 14p
29. 11761 Ramon-Egert Valgma        Tammed     00:55:56 14p
30.  5827 Indrek Sootla             SPIN TEK   01:02:18 14p
31. 32834 Uku Vessel                x495       01:18:44 14p
32. 32669 Ingrid Krimm              x254       01:45:39 13p
33.   462 Georg Sooberg             Võru       01:04:11 12p
34.   334 Urve Kain                 TON        01:29:45 12p
35.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      01:56:43 12p
36.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti Raad 00:39:23 11p
37.  2767 Kristi Leedjärv                      00:41:04 11p
38. 14967 Maive Anijärv                        00:43:56 11p
39.   638 Vello Krohn               Tammed     01:04:32 11p
40. 19796 Marje Ott                            01:05:11 11p
41.  6722 Tõnis Raudla              Tallinna L 01:05:17 11p
42.  3221 Raivo Meier               Hermes     01:17:26 11p
43. 21517 Marko Greenbaum                      01:29:40 11p
44.  6493 Natalia Lausmaa                      00:53:10 10p
45. 16171 Karl Pehk                            00:55:24 10p
46.     0 James Byers               x501       00:59:10 10p
47.  9881 Tiina Reintal             Tepelvälja 01:20:40 10p
48. 11116 Margit Reintal            Eesti Maaü 00:55:09 9p
49. 16790 Anna Kalberg                         01:16:34 9p
50. 12090 Kadi Niggulis                        00:43:00 8p
51.     0 Tom Raxton                x512       01:02:31 8p
52. 21495 Katri Tarlap              Porter Rac 00:27:53 7p
53. 32844 Emily Newton Jones        x523       01:12:35 5p
54. 31480 Mia Olli                             00:16:01 4p
55. 17999 Martti Põlluäär                      00:20:53 4p
56. 23227 Helin Luberg                         00:28:48 4p
57.     0 Arlen Kurrel                         01:29:26 1p
58. 22144 Oskar Olle Laur                      01:35:41 1p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 7.08.2019 20:28:52 OK TON