5. Tallinna Neljapäevak

18.06.2020
Korraldaja : SRD SK
Rajameister : Dmitri Šved
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#14]
[#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7]
[#8] [#9] [M10TR] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21A] [M21AL] [M21B] [M21BL] [M21C]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [M80] [M85] [M8NR]
[N10TR] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21B] [N21C] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [N80]
[N85] [N8NR] [V]
#1 Rada (M8NR,N8NR): 5 KP 1.2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20997 Hendrik Avaste            Tammed    M8NR     00:06:55
 2. 23510 Mart Lindeberg                      M8NR     00:10:12 +03:17
 3. 26463 Jakob Pajur                         M8NR     00:11:03 +04:08
 4. 22200 Uko Erk Otstavel          LSF PT    M8NR     00:11:04 +04:09
 5. 22543 Kristjan Tomingas         Mercury   M8NR     00:11:23 +04:28
 6. 33317 Hugo Puumets                        M8NR     00:12:47 +05:52
 7. 20438 Mirtel Paesüld                      N8NR     00:13:22 +06:27
 8. 33316 Sanna Mannigo                       N8NR     00:13:28 +06:33
 9. 33319 Marie Kallo                         N8NR     00:15:25 +08:30
10. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON       N8NR     00:15:38 +08:43
11. 29533 Nora Lisette Vaikjärv     Vunder    N8NR     00:17:55 +11:00
12. 29431 Lilian Lannes                       N8NR     00:19:30 +12:35
13. 25784 Isabel Marii Vändrik                N8NR     00:20:26 +13:31
14. 27614 Katariina Käver           SK100     N8NR     00:21:00 +14:05
15. 23229 Loits Luberg                        M8NR     00:21:28 +14:33
16. 31607 Johanna Mia Vändrik                 N8NR     00:21:44 +14:49
17. 30255 Meriliis Reeder                     N8NR     00:21:55 +15:00
18. 33315 Emilia Makarova                     N8NR     00:23:59 +17:04
19. 23235 Artyom Petuhhov                     M8NR     00:24:09 +17:14
20. 16816 Jekaterina Petuhhova                N8NR     00:24:18 +17:23
21. 21891 Piia Nora Ots                       N8NR     00:24:21 +17:26
22. 23355 Kirsi Lumi Ots                      N8NR     00:24:23 +17:28
23. 30567 Piibe Pärl Ots                      N8NR     00:25:13 +18:18
24. 29624 Mirjam Meimre                       N8NR     00:25:56 +19:01
25. 23228 Tuule-Mai Luberg                    N8NR     00:26:22 +19:27
26. 29625 Mirtel Meimre                       N8NR     00:26:28 +19:33
27. 30367 Lennaliise Prantsen                 N8NR     00:30:01 +23:06
28. 33314 Kristjan Kuusk                      M8NR     00:30:39 +23:44
29. 27060 Jarl Jõeleht                        N8NR     00:35:19 +28:24
#10 Rada (M60,N35,M55): 17 KP 5.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5822 Arvo Raja                 TON       M55      00:44:27
 2.  4310 Mihkel Nahkur             Jõhvikas  M60      00:45:05 +00:38
 3.   487 Tõnis Haldna              Rae       M55      00:47:33 +03:06
 4.  4690 Vladimir Savinov          SRD       M55      00:47:43 +03:16
 5.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh  M55      00:47:56 +03:29
 6.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N35      00:49:17 +04:50
 7.  3656 Ülo Timuska               Rae       M55      00:51:25 +06:58
 8.    55 Vello Post                Koop      M60      00:52:12 +07:45
 9.  2260 Mati Preitof              Harju OK  M60      00:52:28 +08:01
10.  4194 Lauri Leppik              TAOK      M55      00:53:52 +09:25
11.  4833 Ülo Madissoon             TON       M55      00:53:57 +09:30
12.   917 Margus Jaanus             Koop      M55      00:56:25 +11:58
13.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK    M55      00:56:27 +12:00
14. 11806 Andrus Rämmann            Koop      M60      00:57:16 +12:49
15.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed    M60      00:57:38 +13:11
16. 28437 Rein Tamm                 Kose Vesi M55      00:57:43 +13:16
17.   423 Kalev Ruberg              JOKA      M60      00:58:04 +13:37
18. 11358 Viesturs Lucans           Piepe     M60      00:58:28 +14:01
19.  6271 Monika Tomingas           SK MercuryN35      00:58:54 +14:27
20.  6147 Endel Karp                Norma     M60      01:00:40 +16:13
21.  5354 Vahur Hollo                         M60      01:00:52 +16:25
22. 31152 Urmas Lips                          M60      01:02:30 +18:03
23. 11355 Aivar Liivrand            TutiVaps  M55      01:03:23 +18:56
24.  3362 Raivo Kukk                          M60      01:03:37 +19:10
25.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh  N35      01:04:06 +19:39
26.  5213 Reino Rass                Novarc    M55      01:10:15 +25:48
27.  3621 Tõnu Karp                           M60      01:10:52 +26:25
28.    73 Kalmer Keevend            JOKA      M60      01:13:45 +29:18
29.  1287 Ivo Tamla                           M60      01:15:03 +30:36
30.  5568 Urmas Reikop              Sinine ?etM55      01:16:23 +31:56
31.   518 Tõnu Vähi                           M60      01:20:47 +36:20
32.  5819 Andrus Märtmaa            AS Teede TM60      01:21:04 +36:37
33.  6507 Igor Zurjari                        M60      01:27:40 +43:13
34.   206 Tõnu Kuusik               LUS       M60      01:50:32 +66:05
#11 Rada (N21B,M18,N45,N40): 16 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   183 Marje Viirmann            Harju OK  N40      00:43:50
 2. 20433 Kadri Kadakas             Mercury   N21B     00:45:10 +01:20
 3.   527 Siiri Vallner                       N45      00:46:07 +02:17
 4.   134 Aari Talver               Mercury   N45      00:47:29 +03:39
 5.  2808 Edit Kannel               Norma     N40      00:47:36 +03:46
 6.   526 Maari Idnurm              TON       N45      00:48:01 +04:11
 7.  1361 Triina-Britt Preden       TON       N45      00:48:40 +04:50
 8.  1627 Kirsten Nigul             Kape      N45      00:48:54 +05:04
 9.   283 Maris Roosipuu            TON       N45      00:49:53 +06:03
10. 11559 Heli Zvorovski                      N45      00:50:20 +06:30
11.  2966 Anu Käver                 SK100     N40      00:51:08 +07:18
12. 28404 Sven Kadaste              Kolga KoolM18      00:51:23 +07:33
13. 14222 Ethel Eensaar                       N45      00:51:59 +08:09
14.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N45      00:52:28 +08:38
15.  1161 Piia Avaste               Tammed    N40      00:56:07 +12:17
16.  6062 Inger-Helen Daub                    N21B     00:57:35 +13:45
17.  1380 Monica Jaago                        N40      00:58:14 +14:24
18.  4175 Terje Vanahans            Kobras    N21B     00:58:34 +14:44
19.  1734 Liina Jõgisu              Mercury   N40      00:58:55 +15:05
20.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh  N45      00:59:34 +15:44
21.  9904 Kristi Luberg             TÜ        N21B     01:00:36 +16:46
22. 21894 Airi Kask                           N40      01:01:11 +17:21
23.  5870 Liisi Piits               EKI       N40      01:01:36 +17:46
24.  2522 Anneli Orav               Tammed    N40      01:04:40 +20:50
25. 23411 Tagni Jõeleht                       N21B     01:07:53 +24:03
26.  7122 Luukas Luht                         M18      01:08:13 +24:23
27.  4759 Merike Mumme              Põrgupõh  N40      01:08:17 +24:27
28.  5581 Sigrid Särak                        N45      01:09:33 +25:43
29.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank AN21B     01:10:05 +26:15
30. 12341 Filipp Petuhhov                     M18      01:10:32 +26:42
31. 22945 Raiko Alliksaar           JOKA      M18      01:11:12 +27:22
32. 15945 Annabel Teetamm           Tammed    N21B     01:12:01 +28:11
33.  5981 Elina Lasseron            JOKA      N40      01:12:20 +28:30
34. 17534 Triinu Rebane                       N21B     01:27:33 +43:43
35.  4504 Tiina Kangilaski          TON       N45      01:29:08 +45:18
36. 16086 Vaike Murumets                      N45      01:37:26 +53:36
37. 25593 Lehti Haldna              Swedbank SN45      01:43:27 +59:37
38. 33748 Triin Kass                          N21B     01:51:59 +68:09
39. 32657 Reta Jänes                          N40      02:14:23 +90:33
40. 31473 Cornelia Kerm                       N40      02:14:27 +90:37
#12 Rada (M65,N50,N55,M16): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4195 Lea Leppik                x234      N55      00:42:10
 2.  1823 Rein Kriks                Rakv      M65      00:43:27 +01:17
 3.   260 Marika Kirsspuu           TAOK      N55      00:44:58 +02:48
 4. 10327 Kai Saksman               TON       M65      00:46:05 +03:55
 5.  2741 Merike Paapson            TON       N50      00:46:36 +04:26
 6. 18354 Kai Treier                          N50      00:46:49 +04:39
 7. 11163 Tõnis Ustav               HP Sport TM16      00:46:58 +04:48
 8.  3626 Kai Willadsen             TON       M65      00:47:38 +05:28
 9. 10644 Sander Saaring            Laagri KooM16      00:48:59 +06:49
10.   287 Kalle Luuk                          M65      00:50:55 +08:45
11.  3042 Ülle Pellja               JOKA      N50      00:50:57 +08:47
12.  1775 Andres Iila                         M65      00:51:40 +09:30
13.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M65      00:51:57 +09:47
14.  6510 Aarne Idavain             SK Rada   M65      00:52:05 +09:55
15.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK      M65      00:52:19 +10:09
16. 14057 Eva Rinne                           N50      00:52:20 +10:10
17.  6227 Anneli Aas                TON       N50      00:53:04 +10:54
18. 12425 Maret Viira                         N50      00:53:23 +11:13
19.  1311 Heini Tammik              Kape      M65      00:53:45 +11:35
20.  3060 Lembi Berkman                       N55      00:54:34 +12:24
21. 25582 Kai Niinepuu              Jõhvikas  N55      00:55:16 +13:06
22. 26634 Laurits Rütman            JOKA      M16      00:55:21 +13:11
23.  8271 Merike Põldmäe                      N55      00:56:39 +14:29
24.   884 Ahto Karu                 JOKA      M65      00:57:53 +15:43
25.  6300 Peeter Plakk                        M65      00:59:16 +17:06
26.   278 Meeli Kerem               TON       N55      01:00:42 +18:32
27.   294 Arvo Soosalu              LUS       M65      01:01:50 +19:40
28.   970 Rita Ojala                JOKA      N50      01:02:52 +20:42
29.  6458 Anneli Vellerind          SP TransitN50      01:03:40 +21:30
30. 11392 Riina Kink                Koop      N55      01:05:13 +23:03
31.   274 Mati Karp                 TEMPO sporM65      01:09:56 +27:46
32. 26839 Kennet Keerberg           JOKA      M16      01:10:54 +28:44
32. 22037 Kerto Kaasiku             JOKA      M16      01:10:54 +28:44
34.  1212 Tiina Tamla               Koop      N55      01:11:14 +29:04
35.  9385 Paul Pärtel Vellerind               M16      01:13:18 +31:08
36. 10483 Anu Malts                 TON       N55      01:19:04 +36:54
37.  5589 Merike Mändsoo            TON       N55      01:19:14 +37:04
38. 17734 Herdis Fridolin                     N50      01:20:11 +38:01
39. 23321 Anna-Liisa Leiten         JOKA      M16      01:20:48 +38:38
40.  2775 Peeter Kain                         M65      01:25:01 +42:51
41.  7905 Pille Nurmis                        N55      01:27:55 +45:45
42.  6406 Kai Valge                           N55      01:29:34 +47:24
43.   652 Vello Loorits             Orion     M65      01:30:53 +48:43
44. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna ÜN55      01:36:38 +54:28
45. 23735 Olga Malgina              Tallinna ÜN55      01:36:39 +54:29
#13 Rada (M21C,N21C): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh  M21C     00:29:34
 2. 17418 Roland Jairus             Põrgupõhj M21C     00:30:11 +00:37
 3.   991 Erkki Laur                MARU      M21C     00:32:29 +02:55
 4.  7535 Andrus Viilma                       M21C     00:33:09 +03:35
 5. 24098 Henn Zvorovski                      M21C     00:33:43 +04:09
 6. 26111 Mihkel Adler                        M21C     00:35:53 +06:19
 7. 18325 Juhan Erik                          M21C     00:37:25 +07:51
 8.  9718 Mikk Kaasik                         M21C     00:38:00 +08:26
 9.   378 Marek Maurer              Põrgupõh  M21C     00:38:07 +08:33
10.  3314 Terje Urgard              Swedpank SN21C     00:38:43 +09:09
11.     0 Rauno Pärg                          M21C     00:39:46 +10:12
12.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti RaadM21C     00:41:18 +11:44
13.  6727 Arvi Tüvi                           M21C     00:44:31 +14:57
14.  6728 Ene Tüvi                            N21C     00:44:44 +15:10
15.  8049 Ingrid Sooberg            TON       N21C     00:46:02 +16:28
16. 22423 Kaidi Külaots             TÜ Fauna  N21C     00:47:07 +17:33
17. 15263 Jaago Jõeleht                       M21C     00:47:36 +18:02
18. 33773 Maria Kleemeier                     N21C     00:48:17 +18:43
19. 30335 Katiliina Prantsen                  N21C     00:48:25 +18:51
20.  8417 Raul Valgiste             OK KuusaluM21C     00:48:55 +19:21
21. 17673 Siim Naelapää                       M21C     00:53:20 +23:46
22.  8791 Küllike Rehe              Hansapank N21C     01:01:36 +32:02
23.  5995 Veronika Kübar                      N21C     01:02:48 +33:14
24.  6214 Tarmo Tuule               SK Loom/AjM21C     01:04:55 +35:21
25.  8345 Merle Hendrikson                    N21C     01:05:57 +36:23
26. 15758 Allan Kuusk                         M21C     01:08:30 +38:56
27. 31454 Emma Viilma                         N21C     01:13:54 +44:20
28. 31038 Anne Viilma                         N21C     01:13:59 +44:25
29.  5578 Gerli Kriiska                       N21C     01:19:19 +49:45
30. 33834 Nele Juntson                        N21C     01:32:09 +62:35
31. 33856 Aivar Mäe                           M21C     02:12:05 +102:31
32. 33857 Kersti Mäe                          N21C     02:12:07 +102:33
#14 Rada (M21BL,M70,N60,N65,N18): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3334 Kalev Külaase             Võru      M21BL    00:35:28
 2.   312 Aivar Meindok             TON       M21BL    00:36:39 +01:11
 3. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh  N18      00:38:52 +03:24
 4.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21BL    00:38:57 +03:29
 5.  9022 Vahur Pajomägi                      M21BL    00:39:52 +04:24
 6.  1366 Mart Sooberg              TON       M21BL    00:42:02 +06:34
 7.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh  N18      00:43:19 +07:51
 8.   456 Peep Koppel               Koop      M70      00:45:08 +09:40
 9. 28432 Tarmo Malts               Põrgupõh  M21BL    00:46:27 +10:59
10.  1766 Sander Liivak             Põrgupõh  M21BL    00:46:29 +11:01
11.  4932 Mait Bratka               TÜ        M21BL    00:47:14 +11:46
12. 11566 Kirke Savitsch            Mercury   N18      00:47:40 +12:12
13.   228 Kalju Toomas              JOKA      M70      00:49:36 +14:08
14.  2853 Gea Rennel                Harju OK  N60      00:50:26 +14:58
15.   304 Virve Orav                Tammed    N65      00:51:17 +15:49
16. 11275 Juhan Tamm                Eesti KeskM70      00:51:41 +16:13
17.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N65      00:53:03 +17:35
18.  2298 Mare Niitsoo              TON       N65      00:54:10 +18:42
19.  1822 Eha Kriks                 Rakv      N65      00:57:02 +21:34
20.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK M70      00:59:05 +23:37
21. 21191 Enno Needrit                        M70      00:59:44 +24:16
22.  1015 Niina Karnit              SRD       N65      01:02:01 +26:33
23.  7138 Anu Pallon                JOKA      N65      01:05:20 +29:52
24.  8450 Margus Luht               Avita     M21BL    01:06:56 +31:28
25. 19796 Marje Ott                           N60      01:10:17 +34:49
26. 29489 Anett Liisa Parts         JOKA      N18      01:15:31 +40:03
27. 27573 Janely Vilbu                        N18      01:15:35 +40:07
28. 28471 Iiris Alliksaar                     N18      01:15:36 +40:08
29.  5998 Vladimir Vari                       M70      01:17:26 +41:58
30.  5384 Peeter Harro                        M70      01:17:28 +42:00
31.  6148 Tõnis Härm                          M70      01:23:26 +47:58
32. 14210 Elis Karpova              SRD       N18      01:25:36 +50:08
33.  5567 Kai Voolaine              TON       N60      01:48:17 +72:49
#2 Rada (M10TR,N10TR): 5 KP 0.8 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT    N10TR    00:07:49
 2. 33318 Bruno Juhkam              SRD       M10TR    00:13:58 +06:09
 3. 23227 Helin Luberg                        N10TR    00:15:30 +07:41
 4. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M10TR    00:16:17 +08:28
 5. 32367 Marta Viilma              Kolga KoolN10TR    00:33:12 +25:23
 6. 22200 Uko Erk Otstavel          LSF PT    M10TR    00:35:20 +27:31
 7. 31040 Triine Jänes              Kolga KoolN10TR    00:44:25 +36:36
 8. 32373 Villem Laas                         M10TR    00:44:28 +36:39
 9. 26638 Säde-Riin Jõeleht                   N10TR    00:45:02 +37:13
10. 32656 Mathilde Peensalu         Kuusalu KeN10TR    00:45:04 +37:15
#3 Rada (M21A,M35): 22 KP 8.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Tammed    M21A     00:50:16
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21A     00:51:17 +01:01
 3. 13570 Mehis Muru                JOKA      M21A     00:51:59 +01:43
 4.  3392 Lauri Malsroos            Tammed    M21A     00:53:15 +02:59
 5.  5928 Viljar Grauen             MetsapeatuM21A     00:53:46 +03:30
 6.  3400 Margus Klementsov         Mercury   M35      00:53:59 +03:43
 7.  1748 Tanel Kannel              Rae       M35      00:55:42 +05:26
 8.  2202 Mati Korrol               Mercury   M35      00:58:32 +08:16
 9.  6445 Oliver Immato                       M21A     00:58:38 +08:22
10. 20443 Raido Laidla              SK100     M21A     00:58:52 +08:36
11.  3181 Lauri Ruberg                        M21A     00:59:41 +09:25
12.  9134 Marek Karm                SK100     M21A     00:59:50 +09:34
13.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõh  M21A     01:00:02 +09:46
14. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP M21A     01:00:41 +10:25
14. 18591 Siim Peetrimägi           KIWA      M35      01:00:41 +10:25
16.  5699 Tiit Pekk                 Team Nike M21A     01:02:28 +12:12
17.  6887 Hannu Ploompuu                      M21A     01:04:23 +14:07
18.  2452 Margus Hallik             LUS       M21A     01:05:08 +14:52
19. 14597 Leonid Malikov            CoxArt    M35      01:05:11 +14:55
20. 12901 Marko Külaots             Tammed    M35      01:05:26 +15:10
21. 21557 Raiko Tutt                Norma     M21A     01:06:40 +16:24
22.  9030 Martin Kaup               LSF PT    M35      01:06:43 +16:27
23.  4113 Mairolt Kakko             TON       M35      01:12:16 +22:00
24.  4771 Risto Laanoja                       M21A     01:13:40 +23:24
25. 22415 Alexander Khalyapin                 M35      01:15:22 +25:06
26. 10744 Ragnar Leimann            JK PiraajaM35      01:16:42 +26:26
27.  3043 Erki Pellja               JOKA      M21A     01:18:09 +27:53
27.  2491 Gert Müürsepp             Tammed    M35      01:18:09 +27:53
29.  5574 Kristian Pilbas                     M21A     01:19:18 +29:02
30.  4856 Ardo Pajur                Swedbank SM35      01:20:49 +30:33
31.  7235 Kaido Kaarli              Eesti EnerM21A     01:23:39 +33:23
32.  1808 Tanel Toom                PATIKA    M35      01:26:22 +36:06
33.  6659 Kertu Savitsch            TON       M21A     01:27:14 +36:58
#4 Rada (M14,N70,N16,M75): 11 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14415 Siim Pello                Mercury   M14      00:33:34
 2.  9585 Robin Olli                LSF PT    M14      00:34:00 +00:26
 3.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M75      00:35:26 +01:52
 4.   106 Eimar Jõgisu              TON       M75      00:39:56 +06:22
 5.     3 Mati Poom                 TON       M75      00:42:26 +08:52
 6.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M75      00:48:49 +15:15
 7. 13331 Arseni Kramarenko         SRD       M14      00:48:55 +15:21
 8.  5420 Tõnu Piits                          M75      00:51:22 +17:48
 9.   541 Jaak Vihmand                        M75      00:51:52 +18:18
10.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M75      00:52:50 +19:16
11.  4799 Lembit Põldoja            KIWA      M75      00:58:05 +24:31
12.   104 Kalju Tilk                Orion     M75      01:08:49 +35:15
13.  6272 Jaan Vehlmann             JK Hermes M75      01:14:20 +40:46
14. 13008 Kristen Meier                       M14      01:26:25 +52:51
#5 Rada (M80,M85,N75,N80,N85): 10 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion     M80      00:48:45
 2.   300 Ilse Uus                  TON       N80      00:52:05 +03:20
 3.    62 Juhan Hunt                Orion     M80      00:57:08 +08:23
 4.   638 Vello Krohn               Tammed    M80      00:57:17 +08:32
 5.  2650 Malle Karolin             Orion     N75      00:57:38 +08:53
 6.  2809 Juho Heinrand             Norma     M80      01:01:40 +12:55
 7.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N80      01:07:56 +19:11
 8.  1728 Rutt Kukk                 Orion     N75      01:08:43 +19:58
 9.  6206 Ljudmilla Mashina         TON       N80      01:29:10 +40:25
10. 28459 Eduard Rattas                       M80      01:44:13 +55:28
11.   913 Feliks Kipper             Orion     M85      02:05:51 +77:06
#6 Rada (M12,N12,N14): 9 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 23264 Kädi Ülle                           N14      00:26:24
 2. 17374 Elerin Meier                        N12      00:26:56 +00:32
 3. 28413 Emily Laurend                       N14      00:27:08 +00:44
 4. 13293 Sofia Pahhomenkova        SRD       N14      00:27:59 +01:35
 5. 29590 Airi Liis Jakutovits      SRD       N12      00:30:24 +04:00
 6. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M12      00:30:43 +04:19
 7. 13599 Rasmus Olli               LSF PT    M12      00:30:58 +04:34
 8. 26633 Roosi Rütman              JOKA      N14      00:30:59 +04:35
 9. 30919 Guido Maiste                        M12      00:31:10 +04:46
10. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT    N12      00:31:46 +05:22
11. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M12      00:35:40 +09:16
12. 19000 Ketriin Olli              LSF PT    N12      00:36:23 +09:59
13. 12755 Iris Susanna Jõgisu                 N14      00:37:57 +11:33
14. 17725 Heleen Pajomägi                     N14      00:38:00 +11:36
15. 18880 Aksel Avaste              Tammed    M12      00:40:57 +14:33
16. 20438 Mirtel Paesüld                      N12      00:41:36 +15:12
17. 15000 Liisa Laura Viru          TON       N12      00:41:50 +15:26
18. 33316 Sanna Männigo                       N12      00:41:53 +15:29
19. 17999 Martti Põlluäär                     M12      00:44:35 +18:11
20. 27417 Lola-Liis Naan                      N12      00:44:43 +18:19
21. 14765 Aksel Markus Hallik                 M12      00:47:25 +21:01
22.     0 Hanna Elisabet Haav       LUS       N14      00:47:46 +21:22
23. 32368 Georg Viilma              Kolga KoolM12      00:52:46 +26:22
24. 17997 Lee Luht                            N12      00:55:29 +29:05
25. 27993 Julianna Krasavina        SRD       N14      01:03:29 +37:05
#7 Rada (M21B,M40): 20 KP 7.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5703 Risto Randma              Põrgupõh  M40      00:50:52
 2. 25298 Tarmo Maiste                        M40      00:54:00 +03:08
 3. 18344 Riivo Kiljak                        M21B     00:56:04 +05:12
 4.  4889 Martin Aunin              Novarc    M40      00:56:39 +05:47
 5. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank SM40      00:58:12 +07:20
 6. 13936 Ott Põldmäe                         M21B     00:58:14 +07:22
 7. 29929 Peeter Salong                       M21B     00:59:43 +08:51
 8.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme  M40      01:00:51 +09:59
 9.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt    M40      01:01:20 +10:28
10.  4524 Siim Lannes               Norma     M40      01:01:30 +10:38
11.  8441 Indrek Peil               Head ArhitM21B     01:03:03 +12:11
12. 16317 Peep Põlluäär                       M40      01:04:02 +13:10
13. 30205 Mikk Prantsen                       M21B     01:04:51 +13:59
14. 26077 Joosep Paats                        M21B     01:04:57 +14:05
15. 18321 Jürgen Esinurm                      M21B     01:07:04 +16:12
16.  3040 Madis Meimre                        M40      01:09:16 +18:24
17. 17556 Andrus Paats                        M40      01:11:27 +20:35
18. 17721 Ivo Fridolin                        M40      01:11:36 +20:44
19.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     01:11:58 +21:06
20. 33823 Siim Märtmaa                        M21B     01:28:52 +38:00
21.  6635 Airon Fingling                      M21B     01:35:05 +44:13
22. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp LM40      01:35:55 +45:03
#8 Rada (M50,M45): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh  M50      00:48:59
 2.  3393 Rain Vellerind                      M50      00:49:33 +00:34
 3.   133 Andres Talver             Mercury   M50      00:50:29 +01:30
 4.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      M45      00:50:53 +01:54
 5.  4230 Lauri Olli                LSF PT    M45      00:52:10 +03:11
 6.  1996 Margus Kandelin                     M45      00:52:12 +03:13
 7.  1393 Indrek Lillsoo            Põrgupõh  M45      00:53:12 +04:13
 8.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool  M45      00:55:21 +06:22
 9.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT    M45      00:55:34 +06:35
10.   975 Kalle Kuusik                        M50      00:56:05 +07:06
11.  1946 Tammo Esta                HOK       M45      00:56:38 +07:39
12.  4864 Indrek Saarepera          Põhja LaKoM50      00:57:31 +08:32
13.  1268 Priit Överus              Mercury   M50      00:57:51 +08:52
14.  1994 Andrus Jakobson                     M45      00:58:30 +09:31
15.  3709 Taivo Daub                Ilves     M45      00:59:06 +10:07
16.  2963 Taimo Nellis                        M45      01:01:05 +12:06
17.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD       M45      01:01:21 +12:22
18.  1663 Heigo Ojaste              Koop      M45      01:01:43 +12:44
19.  2654 Silvar Savolainen         korp! LeolM45      01:01:59 +13:00
20.  4847 Ain Pello                 Mercury   M50      01:02:47 +13:48
21.   995 Heiki Savitsch            TON       M45      01:02:56 +13:57
22. 12280 Andres Viira                        M50      01:03:14 +14:15
23.  4511 Allan Klein                         M50      01:07:13 +18:14
24.  2539 Ülo Viru                  Orvand    M50      01:07:31 +18:32
25. 20426 Andres Käver              SK100     M45      01:10:49 +21:50
26.  2106 Alar Jõeste                         M50      01:15:49 +26:50
27. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru      M50      01:16:40 +27:41
28.  3277 Rein Hanstein             Okas      M50      01:24:47 +35:48
29.   974 Tarmo Gede                          M50      01:34:46 +45:47
30.  4807 Paavo Helde               Evotec AS M50      01:36:10 +47:11
31. 13530 Vahur Palu                Ataste    M50      01:36:22 +47:23
#9 Rada (M21AL,N21A): 18 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   575 Kirti Rebane              Mercury   N21A     00:45:52
 2.  1143 Tarmo Klaar               Mercury   M21AL    00:48:06 +02:14
 3.  3992 Martin Murakas            Rakv      M21AL    00:48:49 +02:57
 4. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    M21AL    00:49:33 +03:41
 5.  7563 Rain Muru                 Lennubaas M21AL    00:49:38 +03:46
 6. 18858 Valdo Hälvin              Milrem RobM21AL    00:51:04 +05:12
 7.  3316 Maris Terno               Tammed    N21A     00:51:07 +05:15
 8.  2701 Siim Vanahans             Kobras    M21AL    00:52:44 +06:52
 9.  2350 Tago Teetamm              Tammed    M21AL    00:52:47 +06:55
10.  4860 Tõnu Kits                           M21AL    00:52:58 +07:06
11.  4126 Marek Berkman             Swedbank SM21AL    00:54:23 +08:31
12.  3940 Jaan Kallo                          M21AL    00:55:10 +09:18
13.  4829 Kert Lindeberg            4829      M21AL    00:55:57 +10:05
14. 23557 Heimar Steinpilm                    M21AL    00:56:26 +10:34
15.   847 Olavi Loo                 West      M21AL    00:56:35 +10:43
16.  5566 Siim Valgeväli                      M21AL    00:57:01 +11:09
17. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ      M21AL    00:58:01 +12:09
18. 15905 Merili Palu               SK100     N21A     00:59:53 +14:01
19. 16589 Kairi Tuulmägi            Mercury   N21A     01:00:12 +14:20
20.  1516 Raivo Erik                Rae       M21AL    01:00:18 +14:26
21.  3828 Taavi Tamkivi             TAOK      M21AL    01:00:20 +14:28
21. 33824 Ardo Kirschenberg                   M21AL    01:00:20 +14:28
23. 13056 Toomas Lents              Õhuvägi   M21AL    01:00:23 +14:31
24.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp N21A     01:00:24 +14:32
25.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru      M21AL    01:03:35 +17:43
26. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT    M21AL    01:03:50 +17:58
27. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme     M21AL    01:06:57 +21:05
28.  4708 Ragnar Ilp                          M21AL    01:08:18 +22:26
29.  8818 Marko Süld                HOK       M21AL    01:08:42 +22:50
30.  5942 Kristo Kamratov                     M21AL    01:08:48 +22:56
31.  6645 Alina Kramarenko          SRD       N21A     01:09:42 +23:50
32. 21373 Kristo Proosväli                    M21AL    01:10:34 +24:42
33.  7291 Eva Kaarli                          N21A     01:10:39 +24:47
34.   999 Roman Shved               SRD       M21AL    01:12:32 +26:40
35. 21754 Davor Tamm                          M21AL    01:12:39 +26:47
36. 24174 Kersti Rahnel                       N21A     01:13:25 +27:33
37. 16327 Aune Surva                Staabi- jaN21A     01:16:08 +30:16
38. 33104 Marko Tammist                       M21AL    01:16:17 +30:25
39.  1859 Matti Betlem              JOKA      M21AL    01:18:56 +33:04
40.   466 Ave Janu                  Koop      N21A     01:19:49 +33:57
41.  6467 Madis Tuulpärg                      M21AL    01:19:57 +34:05
42.  9893 Peep Päll                           M21AL    01:20:03 +34:11
42.  4515 Jaan Metsa                Swedbank SM21AL    01:20:03 +34:11
44.  4838 Rain Pajur                Swedbank SM21AL    01:26:39 +40:47
45. 33950 Martin Laidla                       M21AL    01:29:22 +43:30
46. 16155 Riin Otstavel             LSF PT    N21A     01:42:53 +57:01
47.  6431 Anton Roolaid             TAOK      M21AL    01:56:31 +70:39
M10TR Rada (2): 5 KP 0.8 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33318 Bruno Juhkam              SRD        00:13:58
 2. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:16:17 +02:19
 3. 22200 Uko Erk Otstavel          LSF PT     00:35:20 +21:22
 4. 32373 Villem Laas                          00:44:28 +30:30
M12 Rada (6): 9 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:30:43
 2. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     00:30:58 +00:15
 3. 30919 Guido Maiste                         00:31:10 +00:27
 4. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:35:40 +04:57
 5. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:40:57 +10:14
 6. 17999 Martti Põlluäär                      00:44:35 +13:52
 7. 14765 Aksel Markus Hallik                  00:47:25 +16:42
 8. 32368 Georg Viilma              Kolga Kool 00:52:46 +22:03
M14 Rada (4): 11 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14415 Siim Pello                Mercury    00:33:34
 2.  9585 Robin Olli                LSF PT     00:34:00 +00:26
 3. 13331 Arseni Kramarenko         SRD        00:48:55 +15:21
 4. 13008 Kristen Meier                        01:26:25 +52:51
M16 Rada (12): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11163 Tõnis Ustav               HP Sport T 00:46:58
 2. 10644 Sander Saaring            Laagri Koo 00:48:59 +02:01
 3. 26634 Laurits Rütman            JOKA       00:55:21 +08:23
 4. 26839 Kennet Keerberg           JOKA       01:10:54 +23:56
 4. 22037 Kerto Kaasiku             JOKA       01:10:54 +23:56
 6.  9385 Paul Pärtel Vellerind                01:13:18 +26:20
 7. 23321 Anna-Liisa Leiten         JOKA       01:20:48 +33:50
M18 Rada (11): 16 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28404 Sven Kadaste              Kolga Kool 00:51:23
 2.  7122 Luukas Luht                          01:08:13 +16:50
 3. 12341 Filipp Petuhhov                      01:10:32 +19:09
 4. 22945 Raiko Alliksaar           JOKA       01:11:12 +19:49
M21A Rada (3): 22 KP 8.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Tammed     00:50:16
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:51:17 +01:01
 3. 13570 Mehis Muru                JOKA       00:51:59 +01:43
 4.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:53:15 +02:59
 5.  5928 Viljar Grauen             Metsapeatu 00:53:46 +03:30
 6.  6445 Oliver Immato                        00:58:38 +08:22
 7. 20443 Raido Laidla              SK100      00:58:52 +08:36
 8.  3181 Lauri Ruberg                         00:59:41 +09:25
 9.  9134 Marek Karm                SK100      00:59:50 +09:34
10.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõh   01:00:02 +09:46
11. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP  01:00:41 +10:25
12.  5699 Tiit Pekk                 Team Nike  01:02:28 +12:12
13.  6887 Hannu Ploompuu                       01:04:23 +14:07
14.  2452 Margus Hallik             LUS        01:05:08 +14:52
15. 21557 Raiko Tutt                Norma      01:06:40 +16:24
16.  4771 Risto Laanoja                        01:13:40 +23:24
17.  3043 Erki Pellja               JOKA       01:18:09 +27:53
18.  5574 Kristian Pilbas                      01:19:18 +29:02
19.  7235 Kaido Kaarli              Eesti Ener 01:23:39 +33:23
20.  6659 Kertu Savitsch            TON        01:27:14 +36:58
M21AL Rada (9): 18 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Mercury    00:48:06
 2.  3992 Martin Murakas            Rakv       00:48:49 +00:43
 3. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     00:49:33 +01:27
 4.  7563 Rain Muru                 Lennubaas  00:49:38 +01:32
 5. 18858 Valdo Hälvin              Milrem Rob 00:51:04 +02:58
 6.  2701 Siim Vanahans             Kobras     00:52:44 +04:38
 7.  2350 Tago Teetamm              Tammed     00:52:47 +04:41
 8.  4860 Tõnu Kits                            00:52:58 +04:52
 9.  4126 Marek Berkman             Swedbank S 00:54:23 +06:17
10.  3940 Jaan Kallo                           00:55:10 +07:04
11.  4829 Kert Lindeberg            4829       00:55:57 +07:51
12. 23557 Heimar Steinpilm                     00:56:26 +08:20
13.   847 Olavi Loo                 West       00:56:35 +08:29
14.  5566 Siim Valgeväli                       00:57:01 +08:55
15. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ       00:58:01 +09:55
16.  1516 Raivo Erik                Rae        01:00:18 +12:12
17. 33824 Ardo Kirschenberg                    01:00:20 +12:14
17.  3828 Taavi Tamkivi             TAOK       01:00:20 +12:14
19. 13056 Toomas Lents              Õhuvägi    01:00:23 +12:17
20.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru       01:03:35 +15:29
21. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     01:03:50 +15:44
22. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      01:06:57 +18:51
23.  4708 Ragnar Ilp                           01:08:18 +20:12
24.  8818 Marko Süld                HOK        01:08:42 +20:36
25.  5942 Kristo Kamratov                      01:08:48 +20:42
26. 21373 Kristo Proosväli                     01:10:34 +22:28
27.   999 Roman Shved               SRD        01:12:32 +24:26
28. 21754 Davor Tamm                           01:12:39 +24:33
29. 33104 Marko Tammist                        01:16:17 +28:11
30.  1859 Matti Betlem              JOKA       01:18:56 +30:50
31.  6467 Madis Tuulpärg                       01:19:57 +31:51
32.  9893 Peep Päll                            01:20:03 +31:57
32.  4515 Jaan Metsa                Swedbank S 01:20:03 +31:57
34.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 01:26:39 +38:33
35. 33950 Martin Laidla                        01:29:22 +41:16
36.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:56:31 +68:25
M21B Rada (7): 20 KP 7.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18344 Riivo Kiljak                         00:56:04
 2. 13936 Ott Põldmäe                          00:58:14 +02:10
 3. 29929 Peeter Salong                        00:59:43 +03:39
 4.  8441 Indrek Peil               Head Arhit 01:03:03 +06:59
 5. 30205 Mikk Prantsen                        01:04:51 +08:47
 6. 26077 Joosep Paats                         01:04:57 +08:53
 7. 18321 Jürgen Esinurm                       01:07:04 +11:00
 8.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        01:11:58 +15:54
 9. 33823 Siim Märtmaa                         01:28:52 +32:48
10.  6635 Airon Fingling                       01:35:05 +39:01
M21BL Rada (14): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3334 Kalev Külaase             Võru       00:35:28
 2.   312 Aivar Meindok             TON        00:36:39 +01:11
 3.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:38:57 +03:29
 4.  9022 Vahur Pajomägi                       00:39:52 +04:24
 5.  1366 Mart Sooberg              TON        00:42:02 +06:34
 6. 28432 Tarmo Malts               Põrgupõh   00:46:27 +10:59
 7.  1766 Sander Liivak             Põrgupõh   00:46:29 +11:01
 8.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:47:14 +11:46
 9.  8450 Margus Luht               Avita      01:06:56 +31:28
M21C Rada (13): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh   00:29:34
 2. 17418 Roland Jairus             Põrgupõhj  00:30:11 +00:37
 3.   991 Erkki Laur                MARU       00:32:29 +02:55
 4.  7535 Andrus Viilma                        00:33:09 +03:35
 5. 24098 Henn Zvorovski                       00:33:43 +04:09
 6. 26111 Mihkel Adler                         00:35:53 +06:19
 7. 18325 Juhan Erik                           00:37:25 +07:51
 8.  9718 Mikk Kaasik                          00:38:00 +08:26
 9.   378 Marek Maurer              Põrgupõh   00:38:07 +08:33
10.     0 Rauno Pärg                           00:39:46 +10:12
11.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti Raad 00:41:18 +11:44
12.  6727 Arvi Tüvi                            00:44:31 +14:57
13. 15263 Jaago Jõeleht                        00:47:36 +18:02
14.  8417 Raul Valgiste             OK Kuusalu 00:48:55 +19:21
15. 17673 Siim Naelapää                        00:53:20 +23:46
16.  6214 Tarmo Tuule               SK Loom/Aj 01:04:55 +35:21
17. 15758 Allan Kuusk                          01:08:30 +38:56
18. 33856 Aivar Mäe                            02:12:05 +102:31
M35 Rada (3): 22 KP 8.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3400 Margus Klementsov         Mercury    00:53:59
 2.  1748 Tanel Kannel              Rae        00:55:42 +01:43
 3.  2202 Mati Korrol               Mercury    00:58:32 +04:33
 4. 18591 Siim Peetrimägi           KIWA       01:00:41 +06:42
 5. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:05:11 +11:12
 6. 12901 Marko Külaots             Tammed     01:05:26 +11:27
 7.  9030 Martin Kaup               LSF PT     01:06:43 +12:44
 8.  4113 Mairolt Kakko             TON        01:12:16 +18:17
 9. 22415 Alexander Khalyapin                  01:15:22 +21:23
10. 10744 Ragnar Leimann            JK Piraaja 01:16:42 +22:43
11.  2491 Gert Müürsepp             Tammed     01:18:09 +24:10
12.  4856 Ardo Pajur                Swedbank S 01:20:49 +26:50
13.  1808 Tanel Toom                PATIKA     01:26:22 +32:23
M40 Rada (7): 20 KP 7.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5703 Risto Randma              Põrgupõh   00:50:52
 2. 25298 Tarmo Maiste                         00:54:00 +03:08
 3.  4889 Martin Aunin              Novarc     00:56:39 +05:47
 4. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank S 00:58:12 +07:20
 5.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   01:00:51 +09:59
 6.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt     01:01:20 +10:28
 7.  4524 Siim Lannes               Norma      01:01:30 +10:38
 8. 16317 Peep Põlluäär                        01:04:02 +13:10
 9.  3040 Madis Meimre                         01:09:16 +18:24
10. 17556 Andrus Paats                         01:11:27 +20:35
11. 17721 Ivo Fridolin                         01:11:36 +20:44
12. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 01:35:55 +45:03
M45 Rada (8): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:50:53
 2.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:52:10 +01:17
 3.  1996 Margus Kandelin                      00:52:12 +01:19
 4.  1393 Indrek Lillsoo            Põrgupõh   00:53:12 +02:19
 5.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool   00:55:21 +04:28
 6.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     00:55:34 +04:41
 7.  1946 Tammo Esta                HOK        00:56:38 +05:45
 8.  1994 Andrus Jakobson                      00:58:30 +07:37
 9.  3709 Taivo Daub                Ilves      00:59:06 +08:13
10.  2963 Taimo Nellis                         01:01:05 +10:12
11.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        01:01:21 +10:28
12.  1663 Heigo Ojaste              Koop       01:01:43 +10:50
13.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 01:01:59 +11:06
14.   995 Heiki Savitsch            TON        01:02:56 +12:03
15. 20426 Andres Käver              SK100      01:10:49 +19:56
M50 Rada (8): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh   00:48:59
 2.  3393 Rain Vellerind                       00:49:33 +00:34
 3.   133 Andres Talver             Mercury    00:50:29 +01:30
 4.   975 Kalle Kuusik                         00:56:05 +07:06
 5.  4864 Indrek Saarepera          Põhja LaKo 00:57:31 +08:32
 6.  1268 Priit Överus              Mercury    00:57:51 +08:52
 7.  4847 Ain Pello                 Mercury    01:02:47 +13:48
 8. 12280 Andres Viira                         01:03:14 +14:15
 9.  4511 Allan Klein                          01:07:13 +18:14
10.  2539 Ülo Viru                  Orvand     01:07:31 +18:32
11.  2106 Alar Jõeste                          01:15:49 +26:50
12. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru       01:16:40 +27:41
13.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:24:47 +35:48
14.   974 Tarmo Gede                           01:34:46 +45:47
15.  4807 Paavo Helde               Evotec AS  01:36:10 +47:11
16. 13530 Vahur Palu                Ataste     01:36:22 +47:23
M55 Rada (10): 17 KP 5.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5822 Arvo Raja                 TON        00:44:27
 2.   487 Tõnis Haldna              Rae        00:47:33 +03:06
 3.  4690 Vladimir Savinov          SRD        00:47:43 +03:16
 4.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh   00:47:56 +03:29
 5.  3656 Ülo Timuska               Rae        00:51:25 +06:58
 6.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:53:52 +09:25
 7.  4833 Ülo Madissoon             TON        00:53:57 +09:30
 8.   917 Margus Jaanus             Koop       00:56:25 +11:58
 9.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     00:56:27 +12:00
10. 28437 Rein Tamm                 Kose Vesi  00:57:43 +13:16
11. 11355 Aivar Liivrand            TutiVaps   01:03:23 +18:56
12.  5213 Reino Rass                Novarc     01:10:15 +25:48
13.  5568 Urmas Reikop              Sinine ?et 01:16:23 +31:56
M60 Rada (10): 17 KP 5.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4310 Mihkel Nahkur             Jõhvikas   00:45:05
 2.    55 Vello Post                Koop       00:52:12 +07:07
 3.  2260 Mati Preitof              Harju OK   00:52:28 +07:23
 4. 11806 Andrus Rämmann            Koop       00:57:16 +12:11
 5.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed     00:57:38 +12:33
 6.   423 Kalev Ruberg              JOKA       00:58:04 +12:59
 7. 11358 Viesturs Lucans           Piepe      00:58:28 +13:23
 8.  6147 Endel Karp                Norma      01:00:40 +15:35
 9.  5354 Vahur Hollo                          01:00:52 +15:47
10. 31152 Urmas Lips                           01:02:30 +17:25
11.  3362 Raivo Kukk                           01:03:37 +18:32
12.  3621 Tõnu Karp                            01:10:52 +25:47
13.    73 Kalmer Keevend            JOKA       01:13:45 +28:40
14.  1287 Ivo Tamla                            01:15:03 +29:58
15.   518 Tõnu Vähi                            01:20:47 +35:42
16.  5819 Andrus Märtmaa            AS Teede T 01:21:04 +35:59
17.  6507 Igor Zurjari                         01:27:40 +42:35
18.   206 Tõnu Kuusik               LUS        01:50:32 +65:27
M65 Rada (12): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1823 Rein Kriks                Rakv       00:43:27
 2. 10327 Kai Saksman               TON        00:46:05 +02:38
 3.  3626 Kai Willadsen             TON        00:47:38 +04:11
 4.   287 Kalle Luuk                           00:50:55 +07:28
 5.  1775 Andres Iila                          00:51:40 +08:13
 6.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   00:51:57 +08:30
 7.  6510 Aarne Idavain             SK Rada    00:52:05 +08:38
 8.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK       00:52:19 +08:52
 9.  1311 Heini Tammik              Kape       00:53:45 +10:18
10.   884 Ahto Karu                 JOKA       00:57:53 +14:26
11.  6300 Peeter Plakk                         00:59:16 +15:49
12.   294 Arvo Soosalu              LUS        01:01:50 +18:23
13.   274 Mati Karp                 TEMPO spor 01:09:56 +26:29
14.  2775 Peeter Kain                          01:25:01 +41:34
15.   652 Vello Loorits             Orion      01:30:53 +47:26
M70 Rada (14): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   456 Peep Koppel               Koop       00:45:08
 2.   228 Kalju Toomas              JOKA       00:49:36 +04:28
 3. 11275 Juhan Tamm                Eesti Kesk 00:51:41 +06:33
 4.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK  00:59:05 +13:57
 5. 21191 Enno Needrit                         00:59:44 +14:36
 6.  5998 Vladimir Vari                        01:17:26 +32:18
 7.  5384 Peeter Harro                         01:17:28 +32:20
 8.  6148 Tõnis Härm                           01:23:26 +38:18
M75 Rada (4): 11 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      00:35:26
 2.   106 Eimar Jõgisu              TON        00:39:56 +04:30
 3.     3 Mati Poom                 TON        00:42:26 +07:00
 4.  4878 Jüri Püssim               Tammed     00:48:49 +13:23
 5.  5420 Tõnu Piits                           00:51:22 +15:56
 6.   541 Jaak Vihmand                         00:51:52 +16:26
 7.  4383 Jüri Tähemaa              TON        00:52:50 +17:24
 8.  4799 Lembit Põldoja            KIWA       00:58:05 +22:39
 9.   104 Kalju Tilk                Orion      01:08:49 +33:23
10.  6272 Jaan Vehlmann             JK Hermes  01:14:20 +38:54
M80 Rada (5): 10 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion      00:48:45
 2.    62 Juhan Hunt                Orion      00:57:08 +08:23
 3.   638 Vello Krohn               Tammed     00:57:17 +08:32
 4.  2809 Juho Heinrand             Norma      01:01:40 +12:55
 5. 28459 Eduard Rattas                        01:44:13 +55:28
M85 Rada (5): 10 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   913 Feliks Kipper             Orion      02:05:51
M8NR Rada (1): 5 KP 1.2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20997 Hendrik Avaste            Tammed     00:06:55
 2. 23510 Mart Lindeberg                       00:10:12 +03:17
 3. 26463 Jakob Pajur                          00:11:03 +04:08
 4. 22200 Uko Erk Otstavel          LSF PT     00:11:04 +04:09
 5. 22543 Kristjan Tomingas         Mercury    00:11:23 +04:28
 6. 33317 Hugo Puumets                         00:12:47 +05:52
 7. 23229 Loits Luberg                         00:21:28 +14:33
 8. 23235 Artyom Petuhhov                      00:24:09 +17:14
 9. 33314 Kristjan Kuusk                       00:30:39 +23:44
N10TR Rada (2): 5 KP 0.8 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:07:49
 2. 23227 Helin Luberg                         00:15:30 +07:41
 3. 32367 Marta Viilma              Kolga Kool 00:33:12 +25:23
 4. 31040 Triine Jänes              Kolga Kool 00:44:25 +36:36
 5. 26638 Säde-Riin Jõeleht                    00:45:02 +37:13
 6. 32656 Mathilde Peensalu         Kuusalu Ke 00:45:04 +37:15
N12 Rada (6): 9 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17374 Elerin Meier                         00:26:56
 2. 29590 Airi Liis Jakutovits      SRD        00:30:24 +03:28
 3. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT     00:31:46 +04:50
 4. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:36:23 +09:27
 5. 20438 Mirtel Paesüld                       00:41:36 +14:40
 6. 15000 Liisa Laura Viru          TON        00:41:50 +14:54
 7. 33316 Sanna Männigo                        00:41:53 +14:57
 8. 27417 Lola-Liis Naan                       00:44:43 +17:47
 9. 17997 Lee Luht                             00:55:29 +28:33
N14 Rada (6): 9 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23264 Kädi Ülle                            00:26:24
 2. 28413 Emily Laurend                        00:27:08 +00:44
 3. 13293 Sofia Pahhomenkova        SRD        00:27:59 +01:35
 4. 26633 Roosi Rütman              JOKA       00:30:59 +04:35
 5. 12755 Iris Susanna Jõgisu                  00:37:57 +11:33
 6. 17725 Heleen Pajomägi                      00:38:00 +11:36
 7.     0 Hanna Elisabet Haav       LUS        00:47:46 +21:22
 8. 27993 Julianna Krasavina        SRD        01:03:29 +37:05
N18 Rada (14): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh   00:38:52
 2.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh   00:43:19 +04:27
 3. 11566 Kirke Savitsch            Mercury    00:47:40 +08:48
 4. 29489 Anett Liisa Parts         JOKA       01:15:31 +36:39
 5. 27573 Janely Vilbu                         01:15:35 +36:43
 6. 28471 Iiris Alliksaar                      01:15:36 +36:44
 7. 14210 Elis Karpova              SRD        01:25:36 +46:44
N21A Rada (9): 18 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   575 Kirti Rebane              Mercury    00:45:52
 2.  3316 Maris Terno               Tammed     00:51:07 +05:15
 3. 15905 Merili Palu               SK100      00:59:53 +14:01
 4. 16589 Kairi Tuulmägi            Mercury    01:00:12 +14:20
 5.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp  01:00:24 +14:32
 6.  6645 Alina Kramarenko          SRD        01:09:42 +23:50
 7.  7291 Eva Kaarli                           01:10:39 +24:47
 8. 24174 Kersti Rahnel                        01:13:25 +27:33
 9. 16327 Aune Surva                Staabi- ja 01:16:08 +30:16
10.   466 Ave Janu                  Koop       01:19:49 +33:57
11. 16155 Riin Otstavel             LSF PT     01:42:53 +57:01
N21B Rada (11): 16 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20433 Kadri Kadakas             Mercury    00:45:10
 2.  6062 Inger-Helen Daub                     00:57:35 +12:25
 3.  4175 Terje Vanahans            Kobras     00:58:34 +13:24
 4.  9904 Kristi Luberg             TÜ         01:00:36 +15:26
 5. 23411 Tagni Jõeleht                        01:07:53 +22:43
 6.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:10:05 +24:55
 7. 15945 Annabel Teetamm           Tammed     01:12:01 +26:51
 8. 17534 Triinu Rebane                        01:27:33 +42:23
 9. 33748 Triin Kass                           01:51:59 +66:49
N21C Rada (13): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3314 Terje Urgard              Swedpank S 00:38:43
 2.  6728 Ene Tüvi                             00:44:44 +06:01
 3.  8049 Ingrid Sooberg            TON        00:46:02 +07:19
 4. 22423 Kaidi Külaots             TÜ Fauna   00:47:07 +08:24
 5. 33773 Maria Kleemeier                      00:48:17 +09:34
 6. 30335 Katiliina Prantsen                   00:48:25 +09:42
 7.  8791 Küllike Rehe              Hansapank  01:01:36 +22:53
 8.  5995 Veronika Kübar                       01:02:48 +24:05
 9.  8345 Merle Hendrikson                     01:05:57 +27:14
10. 31454 Emma Viilma                          01:13:54 +35:11
11. 31038 Anne Viilma                          01:13:59 +35:16
12.  5578 Gerli Kriiska                        01:19:19 +40:36
13. 33834 Nele Juntson                         01:32:09 +53:26
14. 33857 Kersti Mäe                           02:12:07 +93:24
N35 Rada (10): 17 KP 5.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:49:17
 2.  6271 Monika Tomingas           SK Mercury 00:58:54 +09:37
 3.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh   01:04:06 +14:49
N40 Rada (11): 16 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   183 Marje Viirmann            Harju OK   00:43:50
 2.  2808 Edit Kannel               Norma      00:47:36 +03:46
 3.  2966 Anu Käver                 SK100      00:51:08 +07:18
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:56:07 +12:17
 5.  1380 Monica Jaago                         00:58:14 +14:24
 6.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    00:58:55 +15:05
 7. 21894 Airi Kask                            01:01:11 +17:21
 8.  5870 Liisi Piits               EKI        01:01:36 +17:46
 9.  2522 Anneli Orav               Tammed     01:04:40 +20:50
10.  4759 Merike Mumme              Põrgupõh   01:08:17 +24:27
11.  5981 Elina Lasseron            JOKA       01:12:20 +28:30
12. 32657 Reta Jänes                           02:14:23 +90:33
13. 31473 Cornelia Kerm                        02:14:27 +90:37
N45 Rada (11): 16 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   527 Siiri Vallner                        00:46:07
 2.   134 Aari Talver               Mercury    00:47:29 +01:22
 3.   526 Maari Idnurm              TON        00:48:01 +01:54
 4.  1361 Triina-Britt Preden       TON        00:48:40 +02:33
 5.  1627 Kirsten Nigul             Kape       00:48:54 +02:47
 6.   283 Maris Roosipuu            TON        00:49:53 +03:46
 7. 11559 Heli Zvorovski                       00:50:20 +04:13
 8. 14222 Ethel Eensaar                        00:51:59 +05:52
 9.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:52:28 +06:21
10.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh   00:59:34 +13:27
11.  5581 Sigrid Särak                         01:09:33 +23:26
12.  4504 Tiina Kangilaski          TON        01:29:08 +43:01
13. 16086 Vaike Murumets                       01:37:26 +51:19
14. 25593 Lehti Haldna              Swedbank S 01:43:27 +57:20
N50 Rada (12): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2741 Merike Paapson            TON        00:46:36
 2. 18354 Kai Treier                           00:46:49 +00:13
 3.  3042 Ülle Pellja               JOKA       00:50:57 +04:21
 4. 14057 Eva Rinne                            00:52:20 +05:44
 5.  6227 Anneli Aas                TON        00:53:04 +06:28
 6. 12425 Maret Viira                          00:53:23 +06:47
 7.   970 Rita Ojala                JOKA       01:02:52 +16:16
 8.  6458 Anneli Vellerind          SP Transit 01:03:40 +17:04
 9. 17734 Herdis Fridolin                      01:20:11 +33:35
N55 Rada (12): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4195 Lea Leppik                x234       00:42:10
 2.   260 Marika Kirsspuu           TAOK       00:44:58 +02:48
 3.  3060 Lembi Berkman                        00:54:34 +12:24
 4. 25582 Kai Niinepuu              Jõhvikas   00:55:16 +13:06
 5.  8271 Merike Põldmäe                       00:56:39 +14:29
 6.   278 Meeli Kerem               TON        01:00:42 +18:32
 7. 11392 Riina Kink                Koop       01:05:13 +23:03
 8.  1212 Tiina Tamla               Koop       01:11:14 +29:04
 9. 10483 Anu Malts                 TON        01:19:04 +36:54
10.  5589 Merike Mändsoo            TON        01:19:14 +37:04
11.  7905 Pille Nurmis                         01:27:55 +45:45
12.  6406 Kai Valge                            01:29:34 +47:24
13. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna Ü 01:36:38 +54:28
14. 23735 Olga Malgina              Tallinna Ü 01:36:39 +54:29
N60 Rada (14): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2853 Gea Rennel                Harju OK   00:50:26
 2. 19796 Marje Ott                            01:10:17 +19:51
 3.  5567 Kai Voolaine              TON        01:48:17 +57:51
N65 Rada (14): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   304 Virve Orav                Tammed     00:51:17
 2.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       00:53:03 +01:46
 3.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:54:10 +02:53
 4.  1822 Eha Kriks                 Rakv       00:57:02 +05:45
 5.  1015 Niina Karnit              SRD        01:02:01 +10:44
 6.  7138 Anu Pallon                JOKA       01:05:20 +14:03
N75 Rada (5): 10 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2650 Malle Karolin             Orion      00:57:38
 2.  1728 Rutt Kukk                 Orion      01:08:43 +11:05
N80 Rada (5): 10 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   300 Ilse Uus                  TON        00:52:05
 2.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:07:56 +15:51
 3.  6206 Ljudmilla Mashina         TON        01:29:10 +37:05
N8NR Rada (1): 5 KP 1.2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20438 Mirtel Paesüld                       00:13:22
 2. 33316 Sanna Mannigo                        00:13:28 +00:06
 3. 33319 Marie Kallo                          00:15:25 +02:03
 4. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON        00:15:38 +02:16
 5. 29533 Nora Lisette Vaikjärv     Vunder     00:17:55 +04:33
 6. 29431 Lilian Lannes                        00:19:30 +06:08
 7. 25784 Isabel Marii Vändrik                 00:20:26 +07:04
 8. 27614 Katariina Käver           SK100      00:21:00 +07:38
 9. 31607 Johanna Mia Vändrik                  00:21:44 +08:22
10. 30255 Meriliis Reeder                      00:21:55 +08:33
11. 33315 Emilia Makarova                      00:23:59 +10:37
12. 16816 Jekaterina Petuhhova                 00:24:18 +10:56
13. 21891 Piia Nora Ots                        00:24:21 +10:59
14. 23355 Kirsi Lumi Ots                       00:24:23 +11:01
15. 30567 Piibe Pärl Ots                       00:25:13 +11:51
16. 29624 Mirjam Meimre                        00:25:56 +12:34
17. 23228 Tuule-Mai Luberg                     00:26:22 +13:00
18. 29625 Mirtel Meimre                        00:26:28 +13:06
19. 30367 Lennaliise Prantsen                  00:30:01 +16:39
20. 27060 Jarl Jõeleht                         00:35:19 +21:57
V ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape       01:19:07 31p
 2.  3033 Tõnu Lääne                           01:47:39 31p
 3.  7258 Piret Grigorjev                      01:03:35 25p
 4. 30186 Margus Maiste                        01:22:05 21p
 5.  8417 Raul Valgiste             OK Kuusalu 01:16:40 19p
 5. 19492 Tõnu Jäädmaa              x237       01:16:40 19p
 7. 22432 Kristian Esula                       01:20:59 19p
 8.  1053 Veikko Tamlak             Kape       01:26:41 19p
 9.  1275 Jaanus Reha               Koop       00:56:49 17p
10.  4760 Peep Otstavel             LSF PT     01:08:03 17p
11. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:17:35 17p
12.   912 Toivo Leisner             Elioni SK  01:19:28 17p
13.  4508 Rein Kaasik                          00:56:00 15p
14.  6722 Tõnis Raudla              Tallinna L 01:10:20 15p
15. 25414 Dagmar Mõtlep                        05:31:24 15p
16. 19378 Rainer Mägi               Võru       00:47:52 14p
17.  3221 Raivo Meier               Hermes     01:30:51 14p
18.     0 Maret Laas                x455       01:35:38 13p
    32667 Artur Viilma              Kolga Kool NA       13p
20.    22 Anne Vaikjärv             Vunder     01:11:03 12p
21. 11170 Dmitri Prohhorov                     01:25:32 12p
22.  6202 Kerti-Kadi Pajur          Kvaliteetv 01:44:07 12p
23. 11171 Merilin Anijärv           SRD        05:56:26 12p
24. 14946 Ero Puumets                          00:44:15 11p
25. 14967 Maive Anijärv                        01:07:51 11p
26. 15961 Kevin Markus Korrol       Mercury    01:11:58 11p
27. 15979 Rasmus Randma             Põrgupõh   00:38:14 10p
28. 30301 Ulvi Merigan                         00:25:50 9p
29. 18006 Kerdo-Erlend Sallo                   00:43:29 9p
30. 33927 Kristo Tikerpuu           Kuusalu ke 01:04:13 9p
31.   992 Sander Annus              Norma      00:43:09 8p
32. 15797 Rita Siniväli                        01:06:29 8p
33.   462 Georg Sooberg             Võru       00:47:39 7p
34.  6329 Maie Sepp                 TON        01:48:52 7p
35. 33034 Ants Sudi                 x55        01:49:03 7p
36. 32831 Henri Linno                          01:19:42 3p
37. 32830 Tõnu Linno                           01:19:45 3p
38.     0 Andri Heinmets            x465       01:50:25 3p
39. 16646 Tom Jorgen Lents                     01:01:42 1p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 18.06.2020 21:23:43 OK TON