Tallinna neljapäevak 13.08.2020 Aegna

13.08.2020
Korraldaja : Mairolt Kakko
Rajameister : Marko Süld
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#14]
[#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7]
[#8] [#9] [M10TR] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21A] [M21AL] [M21B] [M21BL] [M21C]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [M80] [M85] [M8NR]
[N10TR] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21B] [N21C] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [N80]
[N85] [N8NR] [V]
#1 Rada (M8NR,N8NR): 4 KP 1.5 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15987 Björn Martin Lindeberg              M8NR     00:09:13
 2. 31719 Karl-Erik Ahven                     M8NR     00:10:22 +01:09
 3. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON       N8NR     00:11:44 +02:31
 4. 18766 Martin Kibus                        M8NR     00:11:58 +02:45
 5. 23228 Tuule-Mai Luberg                    N8NR     00:12:52 +03:39
 6. 25784 Isabel Marii Vändrik                N8NR     00:13:15 +04:02
 7. 29625 Mirtel Meimre                       N8NR     00:13:29 +04:16
 8. 29624 Mirjam Meimre                       N8NR     00:15:12 +05:59
 9. 25425 Laura Kibus                         N8NR     00:16:17 +07:04
10. 23229 Loits Luberg                        M8NR     00:18:39 +09:26
11. 20473 Nora Beilmann                       N8NR     00:18:50 +09:37
12. 29533 Nora Lisette Vaikjärv     Vunder    N8NR     00:18:55 +09:42
13. 26184 Iris Beilmann                       N8NR     00:19:01 +09:48
14. 27614 Katariina Käver           SK100     N8NR     00:20:33 +11:20
15. 27248 Maria Vahisalu                      N8NR     00:21:11 +11:58
16. 27249 Robert Vahisalu                     M8NR     00:21:14 +12:01
17. 31607 Johanna Mia Vändrik                 N8NR     00:23:38 +14:25
18. 34225 Laura Adele Lents                   N8NR     00:25:04 +15:51
19. 31723 Anna-Mariin Kutepov                 N8NR     00:28:45 +19:32
20. 30367 Lennaliise Prantsen                 N8NR     00:29:08 +19:55
21. 33314 Kristjan Kuusk                      M8NR     00:33:11 +23:58
22. 31053 Anette Hintsov                      N8NR     00:34:12 +24:59
#10 Rada (M60,N35,M55): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2260 Mati Preitof              Harju OK  M60      00:53:36
 2.   212 Tõnu Tänav                Rae       M55      00:54:00 +00:24
 3.   169 Ando Post                 Koop      M60      00:58:02 +04:26
 4.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi   M55      00:59:41 +06:05
 5.  5822 Arvo Raja                 TON       M55      01:01:59 +08:23
 6.  3656 Ülo Timuska               Rae       M55      01:03:39 +10:03
 7.   917 Margus Jaanus             Koop      M55      01:04:51 +11:15
 8. 31152 Urmas Lips                          M60      01:06:13 +12:37
 9.   487 Tõnis Haldna              Rae       M55      01:06:14 +12:38
10.  4690 Vladimir Savinov          SRD       M55      01:06:15 +12:39
11.  4194 Lauri Leppik              TAOK      M55      01:08:51 +15:15
12.    55 Vello Post                Koop      M60      01:10:56 +17:20
13.     0 Algirdas Salkauskas       x171      M60      01:11:38 +18:02
14.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M60      01:12:39 +19:03
15.   285 Veiko Pak                 Rae       M55      01:16:44 +23:08
16.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh  M55      01:17:18 +23:42
17.  5354 Vahur Hollo                         M60      01:22:23 +28:47
18.  2523 Oskar Viirmann            Põrgupõh  M60      01:23:57 +30:21
19.  5213 Reino Rass                Novarc    M55      01:24:08 +30:32
20.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh  N35      01:28:18 +34:42
21.  3362 Raivo Kukk                          M60      01:28:58 +35:22
22.  7205 Ivar Lai                            M55      01:29:21 +35:45
23.  6147 Endel Karp                Norma     M60      01:37:44 +44:08
24.  3621 Tõnu Karp                           M60      01:45:22 +51:46
25.  6507 Igor Zurjari                        M60      01:45:56 +52:20
26.   206 Tõnu Kuusik               LUS       M60      02:24:37 +91:01
#11 Rada (N21B,M18,N45,N40): 18 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20433 Kadri Kadakas             Mercury   N21B     00:51:38
 2.   526 Maari Idnurm              TON       N45      00:54:26 +02:48
 3.   183 Marje Viirmann            Harju OK  N40      00:57:23 +05:45
 4.   134 Aari Talver               Mercury   N45      01:00:30 +08:52
 5.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh  N45      01:00:43 +09:05
 6.  1361 Triina-Britt Preden       TON       N45      01:03:32 +11:54
 7.  1735 Ave Kranberg              Mercury   N45      01:04:30 +12:52
 8.  1380 Monica Jaago                        N40      01:04:56 +13:18
 9. 22627 Richard Piho                        M18      01:05:59 +14:21
10.  1683 Kaili Roonet                        N45      01:06:06 +14:28
11.   283 Maris Roosipuu            TON       N45      01:07:11 +15:33
12.  5870 Liisi Piits               EKI       N40      01:08:00 +16:22
13. 21894 Airi Kask                           N40      01:09:46 +18:08
14.  1734 Liina Jõgisu              Mercury   N40      01:11:32 +19:54
15.  6266 Krista Suppi              TÜ        N40      01:12:45 +21:07
16.  3780 Britta Panker             Ilves     N21B     01:15:28 +23:50
17. 22690 Liivia Panker                       N21B     01:16:23 +24:45
18.  4175 Terje Vanahans            Kobras    N21B     01:16:32 +24:54
19.  8581 Elina Meier                         N21B     01:18:49 +27:11
20.  9904 Kristi Luberg             TÜ        N21B     01:19:10 +27:32
21.  2467 Karin Koppel              Tammed    N40      01:22:25 +30:47
22.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank AN21B     01:26:25 +34:47
23.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N45      01:26:56 +35:18
24. 32805 Inga Lips                           N45      01:31:11 +39:33
25. 16086 Vaike Murumets            TON       N45      01:36:09 +44:31
26.  9976 Renna Pakaste                       N45      01:41:01 +49:23
27. 28247 Elis-Ketter Müürsepp                N21B     01:52:11 +60:33
28. 33973 Maret Laas                          N45      02:38:02 +106:24
#12 Rada (M65,N50,N55,M16): 13 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10327 Kai Saksman               TON       M65      00:46:30
 2.  3626 Kai Willadsen             TON       M65      00:46:57 +00:27
 3. 18354 Kai Treier                          N50      00:47:14 +00:44
 4.  4195 Lea Leppik                TAOK      N55      00:47:58 +01:28
 5.  6227 Anneli Aas                TON       N50      00:48:51 +02:21
 6.  1775 Andres Iila                         M65      00:52:21 +05:51
 7.   294 Arvo Soosalu              LUS       M65      00:53:57 +07:27
 8.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M65      00:55:09 +08:39
 9. 12425 Maret Viira                         N50      00:55:27 +08:57
10.   278 Meeli Kerem               TON       N55      00:55:50 +09:20
11.  1311 Heini Tammik              Kape      M65      00:57:39 +11:09
12.  3060 Lembi Berkman                       N55      00:57:58 +11:28
13.   466 Ave Janu                  Koop      N50      00:58:43 +12:13
14.  6590 Jüri Mellik               AnalDesignM65      00:58:56 +12:26
15.   970 Rita Ojala                JOKA      N50      00:59:10 +12:40
16.   996 Ella Shved                SRD       N50      01:02:36 +16:06
17. 21895 Oliver Kask                         M16      01:10:26 +23:56
18.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas  M65      01:10:39 +24:09
19.  9385 Paul Pärtel Vellerind               M16      01:14:19 +27:49
20.   266 Kalev Kukk                TAOK      M65      01:16:58 +30:28
21.  3042 Ülle Pellja               JOKA      N50      01:17:49 +31:19
22.  8271 Merike Põldmäe                      N55      01:19:04 +32:34
23. 30514 Piret Vitsur                        N50      01:21:31 +35:01
24.  6458 Anneli Vellerind          SP TransitN50      01:22:49 +36:19
25. 31038 Anne Viilma                         N50      01:23:10 +36:40
26. 11392 Riina Kink                Koop      N55      01:26:20 +39:50
27.   274 Mati Karp                 TEMPO sporM65      01:38:00 +51:30
28. 21769 Elina Reedi                         N50      01:44:31 +58:01
29. 23735 Olga Malgina              Tallinna ÜN55      01:47:07 +60:37
30. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna ÜN55      01:47:10 +60:40
31. 18998 Anne Rehberg                        N55      02:06:29 +79:59
32. 22988 Danilo Moscatello         Rocca-al-MM16      02:37:01 +110:31
#13 Rada (M21C,N21C): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh  M21C     00:34:42
 2. 30205 Mikk Prantsen                       M21C     00:36:46 +02:04
 3. 17418 Roland Jairus             Põrgupõhj M21C     00:39:39 +04:57
 4.  6038 Siim Kibus                          M21C     00:41:28 +06:46
 5.   378 Marek Maurer              Põrgupõh  M21C     00:46:41 +11:59
 6.  9718 Mikk Kaasik                         M21C     00:47:12 +12:30
 7.  3314 Terje Urgard              Swedpank SN21C     00:48:25 +13:43
 8.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti RaadM21C     00:50:52 +16:10
 9.  7535 Andrus Viilma                       M21C     00:51:03 +16:21
10. 11347 Ago Luberg                TTÜ       M21C     00:53:08 +18:26
11. 18325 Juhan Erik                          M21C     00:56:58 +22:16
12. 30335 Katiliina Prantsen                  N21C     00:58:23 +23:41
13.     0 Mihkel Lukats                       M21C     00:59:36 +24:54
14. 10491 Taivo Kurg                MaanteeameM21C     01:02:38 +27:56
15.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD       N21C     01:07:08 +32:26
16. 27410 Tõnis Märtmaa                       M21C     01:08:11 +33:29
17.  2683 Andres Vaher              JOKA      M21C     01:11:21 +36:39
18. 26084 Riina Laherand            NKK       N21C     01:11:49 +37:07
19.  6680 Annika Saaring            Laagri KooN21C     01:15:41 +40:59
20.  5995 Veronika Kübar                      N21C     01:16:19 +41:37
21. 32718 Evelin Müürel                       N21C     01:16:30 +41:48
22. 24348 Nelli Rünk                          N21C     01:16:31 +41:49
23. 34251 Rico-Andreas Lepp                   M21C     01:17:19 +42:37
24. 27398 Oskar Roomet                        M21C     01:18:32 +43:50
25. 11499 Veiko Kurg                          M21C     01:25:37 +50:55
26.  4123 Svetlana Doledutko        SRD       N21C     01:30:24 +55:42
27. 31323 Riina Gutmann                       N21C     01:32:55 +58:13
28. 23728 Inga Kask                           N21C     02:15:08 +100:26
#14 Rada (M21BL,M70,N60,N65,N18): 14 KP 4.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   312 Aivar Meindok             TON       M21BL    00:40:46
 2.  5554 Eero Säde                 Õhuvägi   M21BL    00:41:33 +00:47
 3.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21BL    00:42:20 +01:34
 4.   991 Erkki Laur                Certex    M21BL    00:42:58 +02:12
 5.  9022 Vahur Pajomägi                      M21BL    00:44:11 +03:25
 6.   456 Peep Koppel               Koop      M70      00:47:18 +06:32
 7. 21191 Enno Needrit                        M70      00:50:46 +10:00
 8.  1366 Mart Sooberg              TON       M21BL    00:51:12 +10:26
 9. 26064 Lauri Lagle                         M21BL    00:52:08 +11:22
10.  1053 Veikko Tamlak             Kape      M21BL    00:52:53 +12:07
11.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh  N18      00:54:21 +13:35
12. 19840 Mihkel Lember                       M21BL    00:56:27 +15:41
13. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh  N18      00:57:53 +17:07
14.  8448 Johanna Maria Jõgisu      Mercury   N18      01:02:20 +21:34
15. 11275 Juhan Tamm                Eesti KeskM70      01:03:18 +22:32
16.   280 Hille Tasa                Tammed    N65      01:05:02 +24:16
17.  1660 Hindrek Lootus                      M21BL    01:08:18 +27:32
18.  2298 Mare Niitsoo              TON       N65      01:13:42 +32:56
19. 33237 Alexander Connatty                  M21BL    01:13:43 +32:57
20.  3659 Jürgen Einpaul            Tammed    M21BL    01:13:47 +33:01
21.    22 Anne Vaikjärv             Vunder    N60      01:14:10 +33:24
22.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N65      01:16:44 +35:58
23. 11566 Kirke Savitsch                      N18      01:23:54 +43:08
24.  8450 Margus Luht               Avita     M21BL    01:25:40 +44:54
25.  4838 Rain Pajur                Swedbank SM21BL    01:31:50 +51:04
26.  6322 Reet Teppo                          N60      01:35:21 +54:35
27.  5998 Vladimir Vari                       M70      01:42:43 +61:57
28.  5384 Peeter Harro                        M70      01:42:57 +62:11
29.  5567 Kai Voolaine              TON       N60      02:02:13 +81:27
#2 Rada (M10TR,N10TR): 5 KP 1.1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17127 Sander Kibus                        M10TR    00:09:55
 2. 19000 Ketriin Olli              LSF PT    N10TR    00:10:31 +00:36
 3. 31719 Karl-Erik Ahven                     M10TR    00:15:00 +05:05
 4. 23227 Helin Luberg                        N10TR    00:19:06 +09:11
 5. 32656 Mathilde Peensalu         Kuusalu KeN10TR    00:32:46 +22:51
 6. 26638 Säde-Riin Jõeleht                   N10TR    00:32:50 +22:55
 7. 32367 Marta Viilma              Kolga KoolN10TR    00:37:48 +27:53
 8. 32667 Artur Viilma              Kolga KoolM10TR    00:38:34 +28:39
#3 Rada (M21A,M35): 25 KP 8.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9032 Ats Sõnajalg              Harju OK  M21A     00:57:10
 2.  5274 Sergei Rjabõshkin         Peko      M21A     00:59:02 +01:52
 3.  5700 Kaarel Vesilind           SRD       M21A     00:59:59 +02:49
 4.  7776 Oliver Kütt               Ilves     M21A     01:01:45 +04:35
 5.   556 Alar Abram                Tammed    M21A     01:02:14 +05:04
 6.  2877 Dag Ainsoo                LUS       M21A     01:04:31 +07:21
 7.  9134 Marek Karm                SK100     M21A     01:09:08 +11:58
 8. 20443 Raido Laidla              SK100     M21A     01:09:49 +12:39
 9.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõh  M21A     01:11:20 +14:10
10.  2836 Timo Suppi                Orion     M21A     01:11:56 +14:46
11.  4261 Sander Nahkor             TAOK      M21A     01:15:09 +17:59
12. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP M21A     01:16:50 +19:40
13. 14597 Leonid Malikov            CoxArt    M35      01:18:47 +21:37
14. 23756 Vjatseslav Safonov        SRD       M21A     01:28:04 +30:54
15. 19690 Marko Teder               Kape      M21A     01:31:39 +34:29
16.  2539 Ülo Viru                  Orvand    M35      01:32:25 +35:15
17. 33824 Ardo Kirschenberg                   M21A     01:34:47 +37:37
18.  4113 Mairolt Kakko             TON       M35      01:36:59 +39:49
19. 18321 Jürgen Esinurm                      M35      01:38:48 +41:38
20. 28203 Alan Vask                 ABC Grupp M35      01:39:45 +42:35
21. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHOM21A     01:45:08 +47:58
22.  9899 Heiko Sõro                Randvere  M21A     01:48:47 +51:37
23.  6009 Veljo Vask                West      M35      01:49:25 +52:15
24.  7235 Kaido Kaarli              Eesti EnerM21A     01:57:53 +60:43
25. 21908 Mart Vernik                         M35      02:10:03 +72:53
26. 15920 Meelis Kalda              G4S SK    M35      02:29:38 +92:28
#4 Rada (M14,N70,N16,M75): 9 KP 3.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14415 Siim Pello                Mercury   M14      00:38:20
 2. 13312 Romet Kriks               LSF PT    M14      00:41:54 +03:34
 3.  9585 Robin Olli                LSF PT    M14      00:45:58 +07:38
 4.     3 Mati Poom                 TON       M75      00:46:09 +07:49
 5.   106 Eimar Jõgisu              TON       M75      00:52:21 +14:01
 6. 29611 Mattias Meimre            Tallinna KM14      00:52:40 +14:20
 7.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M75      00:54:45 +16:25
 8. 12755 Iris Susanna Jõgisu                 N16      00:54:57 +16:37
 9.   541 Jaak Vihmand                        M75      00:55:08 +16:48
10. 33927 Kristo Tikerpuu           Kuusalu keM14      00:56:23 +18:03
11.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise M75      01:01:17 +22:57
12.   104 Kalju Tilk                Orion     M75      01:08:07 +29:47
13. 28402 Holger Vitsur             Haabneeme M14      01:10:06 +31:46
14.  4799 Lembit Põldoja            KIWA      M75      01:12:17 +33:57
15.   522 Mare Aibast               Harju OK  N70      01:12:37 +34:17
16.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M75      01:18:01 +39:41
17.  3629 Boris Kirt                          M75      01:30:12 +51:52
18.  3628 Rein Kannike                        M75      01:30:18 +51:58
#5 Rada (M80,M85,N75,N80,N85): 9 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    62 Juhan Hunt                Orion     M80      00:53:33
 2.  1728 Rutt Kukk                 Orion     N75      01:01:34 +08:01
 3.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N80      01:09:24 +15:51
 4.  2650 Malle Karolin             Orion     N75      01:13:04 +19:31
 5. 28459 Eduard Rattas                       M80      01:16:26 +22:53
 6.  2809 Juho Heinrand             Norma     M80      01:35:03 +41:30
 7.  6206 Ljudmilla Mashina         TON       N80      01:46:07 +52:34
 8.   913 Feliks Kipper             Orion     M85      01:53:45 +60:12
 9.  6329 Maie Sepp                 TON       N80      02:21:50 +88:17
10. 33777 Epp Sulg                            N75      02:30:12 +96:39
#6 Rada (M12,N12,N14): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT    N12      00:26:26
 2. 17374 Elerin Meier                        N14      00:26:49 +00:23
 3. 20400 Viola Nikitina            SRD       N14      00:39:34 +13:08
 4. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M12      00:40:32 +14:06
 5. 13907 Anete Saaring                       N12      00:41:01 +14:35
 6. 29590 Airi Liis Jakutovits      SRD       N12      00:41:24 +14:58
 7. 30919 Guido Maiste                        M12      00:41:25 +14:59
 8. 15000 Liisa Laura Viru          TON       N12      00:44:08 +17:42
 9. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT    N12      00:44:28 +18:02
10. 17999 Martti Põlluäär                     M12      00:49:47 +23:21
11. 13599 Rasmus Olli               LSF PT    M12      00:53:30 +27:04
12. 19941 Silver Niitlaan                     M12      00:56:32 +30:06
13. 17741 Miriam Paesüld                      N12      00:56:33 +30:07
14. 19942 Kaspar Niitlaan                     M12      00:56:40 +30:14
15. 14060 Karoliine Kranberg        Mercury   N12      00:56:45 +30:19
16. 20438 Mirtel Paesüld                      N12      00:56:49 +30:23
17. 15986 Sanna Lindeberg                     N14      00:59:57 +33:31
18. 17997 Lee Luht                            N12      01:00:48 +34:22
19. 24886 Mirtel Ots                          N12      01:01:29 +35:03
20. 27993 Julianna Krasavina        SRD       N14      01:04:03 +37:37
21. 32368 Georg Viilma              Kolga KoolM12      01:05:21 +38:55
22. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M12      01:12:09 +45:43
#7 Rada (M21B,M40): 24 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5703 Risto Randma              Staabi- jaM40      00:57:13
 2. 12612 Meelis Laurimaa                     M21B     00:58:39 +01:26
 3. 18344 Riivo Kiljak                        M21B     01:00:03 +02:50
 4.  6280 Veiko Hintsov             Põrgupõh  M40      01:02:36 +05:23
 5.  2895 Andres Lauba              TON       M40      01:03:39 +06:26
 6. 25298 Tarmo Maiste                        M40      01:04:41 +07:28
 7. 13936 Ott Põldmäe                         M21B     01:06:01 +08:48
 8.  4889 Martin Aunin              Novarc    M40      01:06:02 +08:49
 9.  3040 Madis Meimre                        M40      01:08:49 +11:36
10. 13056 Toomas Lents              Õhuvägi   M21B     01:10:38 +13:25
11. 29929 Peeter Salong                       M21B     01:11:57 +14:44
12. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank SM40      01:14:03 +16:50
13.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool  M21B     01:14:22 +17:09
14. 27397 Konstantin Roomet                   M21B     01:14:40 +17:27
15.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     01:15:30 +18:17
16. 16317 Peep Põlluäär                       M40      01:15:41 +18:28
17.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme  M40      01:25:58 +28:45
18.  7311 Ülo Reisner               Metsä ForeM40      01:31:26 +34:13
19. 19381 Mihkel Ambre              Fleep     M21B     01:32:35 +35:22
20. 17556 Andrus Paats                        M40      01:32:51 +35:38
21. 17721 Ivo Fridolin                        M40      01:33:27 +36:14
22.  6177 Joel Rillo                          M21B     01:40:32 +43:19
23.  5973 Martin Osmin                        M40      01:44:06 +46:53
24. 26956 Margus Leisberg           AT Sport  M40      01:44:09 +46:56
25. 23721 Jaak Peldes               Fleep     M21B     01:46:01 +48:48
26. 11337 Kalmer Piiskop            Postimees M40      02:00:11 +62:58
27. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp LM40      02:03:15 +66:02
#8 Rada (M50,M45): 23 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4230 Lauri Olli                LSF PT    M45      00:55:43
 2.   133 Andres Talver             Mercury   M50      01:01:16 +05:33
 3.  3393 Rain Vellerind                      M50      01:01:47 +06:04
 4.  4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu   Tammed    M45      01:02:33 +06:50
 5.  5917 Rain Lillsoo              PõrgupõhjaM50      01:02:58 +07:15
 6.  1045 Jaan Olvet                Rakv      M50      01:05:23 +09:40
 7.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD       M45      01:05:36 +09:53
 7.   995 Heiki Savitsch            TON       M45      01:05:36 +09:53
 9. 12280 Andres Viira                        M50      01:05:58 +10:15
10.  1996 Margus Kandelin                     M45      01:08:14 +12:31
11.  1994 Andrus Jakobson                     M45      01:10:23 +14:40
12.  4864 Indrek Saarepera                    M50      01:12:56 +17:13
13.   975 Kalle Kuusik                        M50      01:15:01 +19:18
14.  1268 Priit Överus              Mercury   M50      01:15:28 +19:45
15. 26644 Algirdas Skudrickas                 M50      01:15:56 +20:13
16.  8260 Viktor Kassatkin          SRD       M45      01:24:10 +28:27
17.   974 Tarmo Gede                          M50      01:26:56 +31:13
18.  2654 Silvar Savolainen         TON       M45      01:30:02 +34:19
19.  3277 Rein Hanstein             Okas      M50      01:37:19 +41:36
20.  6316 Ivar Toots                          M45      01:42:31 +46:48
21.   483 Aare Huik                 Võru      M50      01:53:55 +58:12
22.  4704 Aleksandr Hlebnikov       SRD       M45      02:15:40 +79:57
#9 Rada (M21AL,N21A): 24 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Mercury   M21AL    00:51:42
 2.  3992 Martin Murakas            Rakv      M21AL    00:57:59 +06:17
 3.  3717 Laura Joonas              Võru      N21A     00:58:29 +06:47
 4.   575 Kirti Rebane              Mercury   N21A     01:00:01 +08:19
 5.  3316 Maris Terno               Tammed    N21A     01:03:30 +11:48
 6.   992 Sander Annus              Norma     M21AL    01:04:30 +12:48
 7. 18858 Valdo Hälvin              Milrem RobM21AL    01:05:23 +13:41
 8.  5566 Siim Valgeväli                      M21AL    01:06:05 +14:23
 9.  1826 Lauri Beilmann            Tammed    M21AL    01:07:47 +16:05
10.  4829 Kert Lindeberg                      M21AL    01:08:33 +16:51
11.   759 Eero Raun                           M21AL    01:09:04 +17:22
12.  1821 Erki Kriks                LSF PT    M21AL    01:09:56 +18:14
13.  4126 Marek Berkman             Swedbank SM21AL    01:11:52 +20:10
14. 15905 Merili Palu               SK100     N21A     01:15:09 +23:27
15.  7291 Eva Kaarli                          N21A     01:20:28 +28:46
16.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp N21A     01:22:04 +30:22
17.  6645 Alina Kramarenko          SRD       N21A     01:23:12 +31:30
18. 24174 Kersti Rahnel                       N21A     01:30:59 +39:17
19.  3130 Reeno Reeder              TAOK      M21AL    01:35:17 +43:35
20. 10089 Marko Valter              Õhuvägi   M21AL    01:35:52 +44:10
21. 11171 Merilin Anijärv           SRD       N21A     01:36:34 +44:52
22. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ      M21AL    01:37:18 +45:36
23. 20426 Andres Käver              SK100     M21AL    01:38:21 +46:39
24. 11356 Marge Anijärv             Mercury   N21A     01:40:55 +49:13
25. 33104 Marko Tammist                       M21AL    01:41:18 +49:36
26. 15758 Allan Kuusk                         M21AL    01:48:04 +56:22
27.  9979 Raini Raal                          M21AL    01:50:51 +59:09
28.  6431 Anton Roolaid             TAOK      M21AL    01:56:48 +65:06
29. 31544 Olga Komissarova          31544     N21A     02:14:37 +82:55
30. 27039 Rain Aava                 27039     M21AL    02:22:03 +90:21
M10TR Rada (2): 5 KP 1.1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17127 Sander Kibus                         00:09:55
 2. 31719 Karl-Erik Ahven                      00:15:00 +05:05
 3. 32667 Artur Viilma              Kolga Kool 00:38:34 +28:39
M12 Rada (6): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:40:32
 2. 30919 Guido Maiste                         00:41:25 +00:53
 3. 17999 Martti Põlluäär                      00:49:47 +09:15
 4. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     00:53:30 +12:58
 5. 19941 Silver Niitlaan                      00:56:32 +16:00
 6. 19942 Kaspar Niitlaan                      00:56:40 +16:08
 7. 32368 Georg Viilma              Kolga Kool 01:05:21 +24:49
 8. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     01:12:09 +31:37
M14 Rada (4): 9 KP 3.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14415 Siim Pello                Mercury    00:38:20
 2. 13312 Romet Kriks               LSF PT     00:41:54 +03:34
 3.  9585 Robin Olli                LSF PT     00:45:58 +07:38
 4. 29611 Mattias Meimre            Tallinna K 00:52:40 +14:20
 5. 33927 Kristo Tikerpuu           Kuusalu ke 00:56:23 +18:03
 6. 28402 Holger Vitsur             Haabneeme  01:10:06 +31:46
M16 Rada (12): 13 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21895 Oliver Kask                          01:10:26
 2.  9385 Paul Pärtel Vellerind                01:14:19 +03:53
 3. 22988 Danilo Moscatello         Rocca-al-M 02:37:01 +86:35
M18 Rada (11): 18 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22627 Richard Piho                         01:05:59
M21A Rada (3): 25 KP 8.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9032 Ats Sõnajalg              Harju OK   00:57:10
 2.  5274 Sergei Rjabõshkin         Peko       00:59:02 +01:52
 3.  5700 Kaarel Vesilind           SRD        00:59:59 +02:49
 4.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:01:45 +04:35
 5.   556 Alar Abram                Tammed     01:02:14 +05:04
 6.  2877 Dag Ainsoo                LUS        01:04:31 +07:21
 7.  9134 Marek Karm                SK100      01:09:08 +11:58
 8. 20443 Raido Laidla              SK100      01:09:49 +12:39
 9.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõh   01:11:20 +14:10
10.  2836 Timo Suppi                Orion      01:11:56 +14:46
11.  4261 Sander Nahkor             TAOK       01:15:09 +17:59
12. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP  01:16:50 +19:40
13. 23756 Vjatseslav Safonov        SRD        01:28:04 +30:54
14. 19690 Marko Teder               Kape       01:31:39 +34:29
15. 33824 Ardo Kirschenberg                    01:34:47 +37:37
16. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 01:45:08 +47:58
17.  9899 Heiko Sõro                Randvere   01:48:47 +51:37
18.  7235 Kaido Kaarli              Eesti Ener 01:57:53 +60:43
M21AL Rada (9): 24 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Mercury    00:51:42
 2.  3992 Martin Murakas            Rakv       00:57:59 +06:17
 3.   992 Sander Annus              Norma      01:04:30 +12:48
 4. 18858 Valdo Hälvin              Milrem Rob 01:05:23 +13:41
 5.  5566 Siim Valgeväli                       01:06:05 +14:23
 6.  1826 Lauri Beilmann            Tammed     01:07:47 +16:05
 7.  4829 Kert Lindeberg                       01:08:33 +16:51
 8.   759 Eero Raun                            01:09:04 +17:22
 9.  1821 Erki Kriks                LSF PT     01:09:56 +18:14
10.  4126 Marek Berkman             Swedbank S 01:11:52 +20:10
11.  3130 Reeno Reeder              TAOK       01:35:17 +43:35
12. 10089 Marko Valter              Õhuvägi    01:35:52 +44:10
13. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ       01:37:18 +45:36
14. 20426 Andres Käver              SK100      01:38:21 +46:39
15. 33104 Marko Tammist                        01:41:18 +49:36
16. 15758 Allan Kuusk                          01:48:04 +56:22
17.  9979 Raini Raal                           01:50:51 +59:09
18.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:56:48 +65:06
19. 27039 Rain Aava                 27039      02:22:03 +90:21
M21B Rada (7): 24 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12612 Meelis Laurimaa                      00:58:39
 2. 18344 Riivo Kiljak                         01:00:03 +01:24
 3. 13936 Ott Põldmäe                          01:06:01 +07:22
 4. 13056 Toomas Lents              Õhuvägi    01:10:38 +11:59
 5. 29929 Peeter Salong                        01:11:57 +13:18
 6.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool   01:14:22 +15:43
 7. 27397 Konstantin Roomet                    01:14:40 +16:01
 8.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        01:15:30 +16:51
 9. 19381 Mihkel Ambre              Fleep      01:32:35 +33:56
10.  6177 Joel Rillo                           01:40:32 +41:53
11. 23721 Jaak Peldes               Fleep      01:46:01 +47:22
M21BL Rada (14): 14 KP 4.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   312 Aivar Meindok             TON        00:40:46
 2.  5554 Eero Säde                 Õhuvägi    00:41:33 +00:47
 3.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:42:20 +01:34
 4.   991 Erkki Laur                Certex     00:42:58 +02:12
 5.  9022 Vahur Pajomägi                       00:44:11 +03:25
 6.  1366 Mart Sooberg              TON        00:51:12 +10:26
 7. 26064 Lauri Lagle                          00:52:08 +11:22
 8.  1053 Veikko Tamlak             Kape       00:52:53 +12:07
 9. 19840 Mihkel Lember                        00:56:27 +15:41
10.  1660 Hindrek Lootus                       01:08:18 +27:32
11. 33237 Alexander Connatty                   01:13:43 +32:57
12.  3659 Jürgen Einpaul            Tammed     01:13:47 +33:01
13.  8450 Margus Luht               Avita      01:25:40 +44:54
14.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 01:31:50 +51:04
M21C Rada (13): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh   00:34:42
 2. 30205 Mikk Prantsen                        00:36:46 +02:04
 3. 17418 Roland Jairus             Põrgupõhj  00:39:39 +04:57
 4.  6038 Siim Kibus                           00:41:28 +06:46
 5.   378 Marek Maurer              Põrgupõh   00:46:41 +11:59
 6.  9718 Mikk Kaasik                          00:47:12 +12:30
 7.  6367 Tarmo Tiisler             Eesti Raad 00:50:52 +16:10
 8.  7535 Andrus Viilma                        00:51:03 +16:21
 9. 11347 Ago Luberg                TTÜ        00:53:08 +18:26
10. 18325 Juhan Erik                           00:56:58 +22:16
11.     0 Mihkel Lukats                        00:59:36 +24:54
12. 10491 Taivo Kurg                Maanteeame 01:02:38 +27:56
13. 27410 Tõnis Märtmaa                        01:08:11 +33:29
14.  2683 Andres Vaher              JOKA       01:11:21 +36:39
15. 34251 Rico-Andreas Lepp                    01:17:19 +42:37
16. 27398 Oskar Roomet                         01:18:32 +43:50
17. 11499 Veiko Kurg                           01:25:37 +50:55
M35 Rada (3): 25 KP 8.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:18:47
 2.  2539 Ülo Viru                  Orvand     01:32:25 +13:38
 3.  4113 Mairolt Kakko             TON        01:36:59 +18:12
 4. 18321 Jürgen Esinurm                       01:38:48 +20:01
 5. 28203 Alan Vask                 ABC Grupp  01:39:45 +20:58
 6.  6009 Veljo Vask                West       01:49:25 +30:38
 7. 21908 Mart Vernik                          02:10:03 +51:16
 8. 15920 Meelis Kalda              G4S SK     02:29:38 +70:51
M40 Rada (7): 24 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5703 Risto Randma              Staabi- ja 00:57:13
 2.  6280 Veiko Hintsov             Põrgupõh   01:02:36 +05:23
 3.  2895 Andres Lauba              TON        01:03:39 +06:26
 4. 25298 Tarmo Maiste                         01:04:41 +07:28
 5.  4889 Martin Aunin              Novarc     01:06:02 +08:49
 6.  3040 Madis Meimre                         01:08:49 +11:36
 7. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank S 01:14:03 +16:50
 8. 16317 Peep Põlluäär                        01:15:41 +18:28
 9.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   01:25:58 +28:45
10.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 01:31:26 +34:13
11. 17556 Andrus Paats                         01:32:51 +35:38
12. 17721 Ivo Fridolin                         01:33:27 +36:14
13.  5973 Martin Osmin                         01:44:06 +46:53
14. 26956 Margus Leisberg           AT Sport   01:44:09 +46:56
15. 11337 Kalmer Piiskop            Postimees  02:00:11 +62:58
16. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 02:03:15 +66:02
M45 Rada (8): 23 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:55:43
 2.  4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu   Tammed     01:02:33 +06:50
 3.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        01:05:36 +09:53
 3.   995 Heiki Savitsch            TON        01:05:36 +09:53
 5.  1996 Margus Kandelin                      01:08:14 +12:31
 6.  1994 Andrus Jakobson                      01:10:23 +14:40
 7.  8260 Viktor Kassatkin          SRD        01:24:10 +28:27
 8.  2654 Silvar Savolainen         TON        01:30:02 +34:19
 9.  6316 Ivar Toots                           01:42:31 +46:48
10.  4704 Aleksandr Hlebnikov       SRD        02:15:40 +79:57
M50 Rada (8): 23 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   133 Andres Talver             Mercury    01:01:16
 2.  3393 Rain Vellerind                       01:01:47 +00:31
 3.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõhja 01:02:58 +01:42
 4.  1045 Jaan Olvet                Rakv       01:05:23 +04:07
 5. 12280 Andres Viira                         01:05:58 +04:42
 6.  4864 Indrek Saarepera                     01:12:56 +11:40
 7.   975 Kalle Kuusik                         01:15:01 +13:45
 8.  1268 Priit Överus              Mercury    01:15:28 +14:12
 9. 26644 Algirdas Skudrickas                  01:15:56 +14:40
10.   974 Tarmo Gede                           01:26:56 +25:40
11.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:37:19 +36:03
12.   483 Aare Huik                 Võru       01:53:55 +52:39
M55 Rada (10): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   212 Tõnu Tänav                Rae        00:54:00
 2.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi    00:59:41 +05:41
 3.  5822 Arvo Raja                 TON        01:01:59 +07:59
 4.  3656 Ülo Timuska               Rae        01:03:39 +09:39
 5.   917 Margus Jaanus             Koop       01:04:51 +10:51
 6.   487 Tõnis Haldna              Rae        01:06:14 +12:14
 7.  4690 Vladimir Savinov          SRD        01:06:15 +12:15
 8.  4194 Lauri Leppik              TAOK       01:08:51 +14:51
 9.   285 Veiko Pak                 Rae        01:16:44 +22:44
10.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh   01:17:18 +23:18
11.  5213 Reino Rass                Novarc     01:24:08 +30:08
12.  7205 Ivar Lai                             01:29:21 +35:21
M60 Rada (10): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2260 Mati Preitof              Harju OK   00:53:36
 2.   169 Ando Post                 Koop       00:58:02 +04:26
 3. 31152 Urmas Lips                           01:06:13 +12:37
 4.    55 Vello Post                Koop       01:10:56 +17:20
 5.     0 Algirdas Salkauskas       x171       01:11:38 +18:02
 6.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:12:39 +19:03
 7.  5354 Vahur Hollo                          01:22:23 +28:47
 8.  2523 Oskar Viirmann            Põrgupõh   01:23:57 +30:21
 9.  3362 Raivo Kukk                           01:28:58 +35:22
10.  6147 Endel Karp                Norma      01:37:44 +44:08
11.  3621 Tõnu Karp                            01:45:22 +51:46
12.  6507 Igor Zurjari                         01:45:56 +52:20
13.   206 Tõnu Kuusik               LUS        02:24:37 +91:01
M65 Rada (12): 13 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10327 Kai Saksman               TON        00:46:30
 2.  3626 Kai Willadsen             TON        00:46:57 +00:27
 3.  1775 Andres Iila                          00:52:21 +05:51
 4.   294 Arvo Soosalu              LUS        00:53:57 +07:27
 5.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   00:55:09 +08:39
 6.  1311 Heini Tammik              Kape       00:57:39 +11:09
 7.  6590 Jüri Mellik               AnalDesign 00:58:56 +12:26
 8.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas   01:10:39 +24:09
 9.   266 Kalev Kukk                TAOK       01:16:58 +30:28
10.   274 Mati Karp                 TEMPO spor 01:38:00 +51:30
M70 Rada (14): 14 KP 4.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   456 Peep Koppel               Koop       00:47:18
 2. 21191 Enno Needrit                         00:50:46 +03:28
 3. 11275 Juhan Tamm                Eesti Kesk 01:03:18 +16:00
 4.  5998 Vladimir Vari                        01:42:43 +55:25
 5.  5384 Peeter Harro                         01:42:57 +55:39
M75 Rada (4): 9 KP 3.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     3 Mati Poom                 TON        00:46:09
 2.   106 Eimar Jõgisu              TON        00:52:21 +06:12
 3.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      00:54:45 +08:36
 4.   541 Jaak Vihmand                         00:55:08 +08:59
 5.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise  01:01:17 +15:08
 6.   104 Kalju Tilk                Orion      01:08:07 +21:58
 7.  4799 Lembit Põldoja            KIWA       01:12:17 +26:08
 8.  4383 Jüri Tähemaa              TON        01:18:01 +31:52
 9.  3629 Boris Kirt                           01:30:12 +44:03
10.  3628 Rein Kannike                         01:30:18 +44:09
M80 Rada (5): 9 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    62 Juhan Hunt                Orion      00:53:33
 2. 28459 Eduard Rattas                        01:16:26 +22:53
 3.  2809 Juho Heinrand             Norma      01:35:03 +41:30
M85 Rada (5): 9 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   913 Feliks Kipper             Orion      01:53:45
M8NR Rada (1): 4 KP 1.5 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:09:13
 2. 31719 Karl-Erik Ahven                      00:10:22 +01:09
 3. 18766 Martin Kibus                         00:11:58 +02:45
 4. 23229 Loits Luberg                         00:18:39 +09:26
 5. 27249 Robert Vahisalu                      00:21:14 +12:01
 6. 33314 Kristjan Kuusk                       00:33:11 +23:58
N10TR Rada (2): 5 KP 1.1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:10:31
 2. 23227 Helin Luberg                         00:19:06 +08:35
 3. 32656 Mathilde Peensalu         Kuusalu Ke 00:32:46 +22:15
 4. 26638 Säde-Riin Jõeleht                    00:32:50 +22:19
 5. 32367 Marta Viilma              Kolga Kool 00:37:48 +27:17
N12 Rada (6): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:26:26
 2. 13907 Anete Saaring                        00:41:01 +14:35
 3. 29590 Airi Liis Jakutovits      SRD        00:41:24 +14:58
 4. 15000 Liisa Laura Viru          TON        00:44:08 +17:42
 5. 15606 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT     00:44:28 +18:02
 6. 17741 Miriam Paesüld                       00:56:33 +30:07
 7. 14060 Karoliine Kranberg        Mercury    00:56:45 +30:19
 8. 20438 Mirtel Paesüld                       00:56:49 +30:23
 9. 17997 Lee Luht                             01:00:48 +34:22
10. 24886 Mirtel Ots                           01:01:29 +35:03
N14 Rada (6): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17374 Elerin Meier                         00:26:49
 2. 20400 Viola Nikitina            SRD        00:39:34 +12:45
 3. 15986 Sanna Lindeberg                      00:59:57 +33:08
 4. 27993 Julianna Krasavina        SRD        01:04:03 +37:14
N16 Rada (4): 9 KP 3.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12755 Iris Susanna Jõgisu                  00:54:57
N18 Rada (14): 14 KP 4.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh   00:54:21
 2. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh   00:57:53 +03:32
 3.  8448 Johanna Maria Jõgisu      Mercury    01:02:20 +07:59
 4. 11566 Kirke Savitsch                       01:23:54 +29:33
N21A Rada (9): 24 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:58:29
 2.   575 Kirti Rebane              Mercury    01:00:01 +01:32
 3.  3316 Maris Terno               Tammed     01:03:30 +05:01
 4. 15905 Merili Palu               SK100      01:15:09 +16:40
 5.  7291 Eva Kaarli                           01:20:28 +21:59
 6.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp  01:22:04 +23:35
 7.  6645 Alina Kramarenko          SRD        01:23:12 +24:43
 8. 24174 Kersti Rahnel                        01:30:59 +32:30
 9. 11171 Merilin Anijärv           SRD        01:36:34 +38:05
10. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:40:55 +42:26
11. 31544 Olga Komissarova          31544      02:14:37 +76:08
N21B Rada (11): 18 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20433 Kadri Kadakas             Mercury    00:51:38
 2.  3780 Britta Panker             Ilves      01:15:28 +23:50
 3. 22690 Liivia Panker                        01:16:23 +24:45
 4.  4175 Terje Vanahans            Kobras     01:16:32 +24:54
 5.  8581 Elina Meier                          01:18:49 +27:11
 6.  9904 Kristi Luberg             TÜ         01:19:10 +27:32
 7.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:26:25 +34:47
 8. 28247 Elis-Ketter Müürsepp                 01:52:11 +60:33
N21C Rada (13): 12 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3314 Terje Urgard              Swedpank S 00:48:25
 2. 30335 Katiliina Prantsen                   00:58:23 +09:58
 3.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        01:07:08 +18:43
 4. 26084 Riina Laherand            NKK        01:11:49 +23:24
 5.  6680 Annika Saaring            Laagri Koo 01:15:41 +27:16
 6.  5995 Veronika Kübar                       01:16:19 +27:54
 7. 32718 Evelin Müürel                        01:16:30 +28:05
 8. 24348 Nelli Rünk                           01:16:31 +28:06
 9.  4123 Svetlana Doledutko        SRD        01:30:24 +41:59
10. 31323 Riina Gutmann                        01:32:55 +44:30
11. 23728 Inga Kask                            02:15:08 +86:43
N35 Rada (10): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh   01:28:18
N40 Rada (11): 18 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   183 Marje Viirmann            Harju OK   00:57:23
 2.  1380 Monica Jaago                         01:04:56 +07:33
 3.  5870 Liisi Piits               EKI        01:08:00 +10:37
 4. 21894 Airi Kask                            01:09:46 +12:23
 5.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    01:11:32 +14:09
 6.  6266 Krista Suppi              TÜ         01:12:45 +15:22
 7.  2467 Karin Koppel              Tammed     01:22:25 +25:02
N45 Rada (11): 18 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   526 Maari Idnurm              TON        00:54:26
 2.   134 Aari Talver               Mercury    01:00:30 +06:04
 3.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh   01:00:43 +06:17
 4.  1361 Triina-Britt Preden       TON        01:03:32 +09:06
 5.  1735 Ave Kranberg              Mercury    01:04:30 +10:04
 6.  1683 Kaili Roonet                         01:06:06 +11:40
 7.   283 Maris Roosipuu            TON        01:07:11 +12:45
 8.  8644 Anneli Rämmann            Koop       01:26:56 +32:30
 9. 32805 Inga Lips                            01:31:11 +36:45
10. 16086 Vaike Murumets            TON        01:36:09 +41:43
11.  9976 Renna Pakaste                        01:41:01 +46:35
12. 33973 Maret Laas                           02:38:02 +103:36
N50 Rada (12): 13 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18354 Kai Treier                           00:47:14
 2.  6227 Anneli Aas                TON        00:48:51 +01:37
 3. 12425 Maret Viira                          00:55:27 +08:13
 4.   466 Ave Janu                  Koop       00:58:43 +11:29
 5.   970 Rita Ojala                JOKA       00:59:10 +11:56
 6.   996 Ella Shved                SRD        01:02:36 +15:22
 7.  3042 Ülle Pellja               JOKA       01:17:49 +30:35
 8. 30514 Piret Vitsur                         01:21:31 +34:17
 9.  6458 Anneli Vellerind          SP Transit 01:22:49 +35:35
10. 31038 Anne Viilma                          01:23:10 +35:56
11. 21769 Elina Reedi                          01:44:31 +57:17
N55 Rada (12): 13 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:47:58
 2.   278 Meeli Kerem               TON        00:55:50 +07:52
 3.  3060 Lembi Berkman                        00:57:58 +10:00
 4.  8271 Merike Põldmäe                       01:19:04 +31:06
 5. 11392 Riina Kink                Koop       01:26:20 +38:22
 6. 23735 Olga Malgina              Tallinna Ü 01:47:07 +59:09
 7. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna Ü 01:47:10 +59:12
 8. 18998 Anne Rehberg                         02:06:29 +78:31
N60 Rada (14): 14 KP 4.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    22 Anne Vaikjärv             Vunder     01:14:10
 2.  6322 Reet Teppo                           01:35:21 +21:11
 3.  5567 Kai Voolaine              TON        02:02:13 +48:03
N65 Rada (14): 14 KP 4.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   280 Hille Tasa                Tammed     01:05:02
 2.  2298 Mare Niitsoo              TON        01:13:42 +08:40
 3.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       01:16:44 +11:42
N70 Rada (4): 9 KP 3.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   522 Mare Aibast               Harju OK   01:12:37
N75 Rada (5): 9 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1728 Rutt Kukk                 Orion      01:01:34
 2.  2650 Malle Karolin             Orion      01:13:04 +11:30
 3. 33777 Epp Sulg                             02:30:12 +88:38
N80 Rada (5): 9 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:09:24
 2.  6206 Ljudmilla Mashina         TON        01:46:07 +36:43
 3.  6329 Maie Sepp                 TON        02:21:50 +72:26
N8NR Rada (1): 4 KP 1.5 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON        00:11:44
 2. 23228 Tuule-Mai Luberg                     00:12:52 +01:08
 3. 25784 Isabel Marii Vändrik                 00:13:15 +01:31
 4. 29625 Mirtel Meimre                        00:13:29 +01:45
 5. 29624 Mirjam Meimre                        00:15:12 +03:28
 6. 25425 Laura Kibus                          00:16:17 +04:33
 7. 20473 Nora Beilmann                        00:18:50 +07:06
 8. 29533 Nora Lisette Vaikjärv     Vunder     00:18:55 +07:11
 9. 26184 Iris Beilmann                        00:19:01 +07:17
10. 27614 Katariina Käver           SK100      00:20:33 +08:49
11. 27248 Maria Vahisalu                       00:21:11 +09:27
12. 31607 Johanna Mia Vändrik                  00:23:38 +11:54
13. 34225 Laura Adele Lents                    00:25:04 +13:20
14. 31723 Anna-Mariin Kutepov                  00:28:45 +17:01
15. 30367 Lennaliise Prantsen                  00:29:08 +17:24
16. 31053 Anette Hintsov                       00:34:12 +22:28
V ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3400 Margus Klementsov         Mercury    00:58:36 26p
 2.  8253 Fred Viidul               Microsoft  01:30:36 24p
 3.  3708 Toomas Roolaid            TAOK       02:09:54 24p
 4.  8808 Merle Laaneots                       01:46:29 23p
 5.  7149 Johan Alenius             IFK Liding 01:06:49 22p
 6.  1275 Jaanus Reha               Koop       01:04:33 21p
 7.   281 Johannes Tasa             Tammed     01:41:17 21p
 8. 10483 Anu Malts                 TON        02:35:50 21p
 9.  6659 Kertu Savitsch            TON        01:40:24 20p
10.   305 Jaan Orav                 TON        02:26:55 19p
11. 27207 Lauri Veski                          01:28:47 18p
12. 28246 Mait Müürsepp                        01:52:11 18p
13.  1808 Tanel Toom                PATIKA     01:02:33 17p
14.  2966 Anu Käver                 SK100      01:06:10 17p
15. 11343 Priit Roosnupp            AS Evrox   01:43:49 17p
16.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:15:29 16p
17.  7258 Piret Grigorjev                      01:24:44 16p
18. 32825 Kaspar Karp                          01:37:53 16p
19. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      02:08:22 16p
20.  4508 Rein Kaasik                          00:55:06 15p
21.  4203 Jarmo Nikolai             Põrgupõh   01:18:10 14p
22. 22984 Ester Leiten-Kukk         Haiba      01:28:34 14p
23. 22996 Kaidi Unas                           01:28:38 14p
24. 31719 Karl-Erik Ahven                      01:38:31 14p
25. 33823 Siim Märtmaa                         01:43:14 14p
26. 23411 Tagni Jõeleht                        01:22:50 13p
27. 11151 Victoria Parmas                      01:26:00 13p
28. 30494 Helen Olonen                         02:13:30 13p
29. 29785 Merike Raudla                        02:13:33 13p
30. 26685 Annika Greenwood          Berkshire  00:54:28 12p
31.  4749 Anneli Pello              Mercury    00:58:20 12p
32.  3033 Tõnu Lääne                           01:11:05 12p
33. 18006 Kerdo-Erlend Sallo                   01:30:50 12p
34.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK  01:30:58 12p
35. 24811 Kadri-Anna Sklave                    01:47:39 12p
35. 34419 Karl-Kaspar Lokotar                  01:47:39 12p
37. 21118 Anu Isberg                           02:08:03 12p
38. 34323 Sho Yano                             02:03:23 11p
39. 21556 Juta Jänes                           01:15:46 10p
40.     0 Dario Muskatello                     01:17:14 10p
41. 34378 Piret Reidla                         02:39:04 10p
42.   306 Rein Küttim               Orion      00:41:36 9p
43.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas   01:10:14 9p
44.  4730 Kristin Peebo                        01:11:22 9p
45.     0 Kitty Kubo                           01:18:17 9p
46. 13008 Kristen Meier                        01:36:02 9p
47.  5420 Tõnu Piits                           01:44:25 9p
48. 11571 Taisi Metsaviir                      01:49:33 9p
49. 23459 Greete Savolainen                    01:57:22 9p
50. 33662 Timo  Tingas                         00:53:48 8p
51.     0 Viliamm Artmann                      01:00:24 8p
52.  9969 Joel Ots                  Estonia te 01:01:33 8p
53. 33661 Andreas Tingas                       01:02:44 8p
54.     0 Kati Ahtmann                         01:17:49 8p
55. 32324 Kristi Ploom              SOK        02:04:00 8p
56. 34382 Mirjam Laas                          02:38:23 8p
    23228 Tuule-Mai Luberg                     NA       8p
58.  3221 Raivo Meier               Hermes     01:20:45 7p
59. 21942 Mona Maribel Voolaid      Extreme    01:24:31 7p
60. 11406 Mari Vihmand                         00:57:25 6p
61. 22144 Oskar Olle Laur                      01:29:54 5p
62. 16645 Eva Bianca Lents                     01:28:15 4p
63. 16646 Tom Jorgen Lents                     01:28:26 4p

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 11.10.2020 17:54:14 OK TON