07.jaanuar 16:30
Lupine Püsiraja ajavõtt Ruu
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Raido Laidla
Kaart:2019009
28.jaanuar 17:30
Lupine Püsiraja ajavõtt Kalevi-Liiva
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2014003
18.veebruar 18:30
5. Lupine Örienteerumine Õismäe Raba
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Marek karm
Kaart:2018072
02.märts 19:00
6. Lupine Örienteerumine Saustinõmme
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Lauri Tarlap
Kaart:2019007
18.märts 19:30
Lupine Püsiraja ajavõtt Tugamanni
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2015020
08.aprill 21:00
Lupine Püsiraja ajavõtt Keila-Joa
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Marko Süld
11.aprill 10:00
TON treeningrada Mustamäel Mustamäe
Rajameister:Maari Idnurm
Kaart:2008002
15.aprill 16:00
1. Neljapäevak Männiku Linnak
Korraldaja:Saue Tammed
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2016014
22.aprill 16:00
2. Neljapäevak Püünsi
Korraldaja:LSF Pronoking Team
Rajameister:Oliver Kütt
Kaart:2013068
29.aprill 16:00
3. Neljapäevak Saustinõmme
Korraldaja:Porter Racing / Tarmo Tarlap
Rajameister:Anu ja Andres Käver
Kaart:2019007
06.mai 16:00
4. Neljapäevak Rebala
Korraldaja:Kiwa Inspecta
Rajameister:Jaan Olvet
Kaart:2015006
13.mai 16:00
5. Neljapäevak Rõõsa
Korraldaja:Tallinna Ülikool / Mait Tõnisson
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2016008
20.mai 16:00
6. Neljapäevak Paldiski
Korraldaja:OK TON / Mait Tõnisson
Rajameister:Marek Karm
Kaart:2015017
27.mai 16:00
7. Neljapäevak Kõrvemaa - Apuparra
Korraldaja:Põrgupõhja OK / Argo Kauge
Rajameister:Marko Süld
Kaart:2016003
03.juuni 16:00
8. Neljapäevak Valgejõe - Suru
Korraldaja:Rakvere OK
Kaart:2021015
10.juuni 16:00
9. Neljapäevak Mägede
Korraldaja:JOKA
Kaart:2017013
17.juuni 16:00
10. Neljapäevak
Korraldaja:SRD
Rajameister:SRD
24.juuni 16:00
11. Neljapäevak Pikknõmm
Korraldaja:OK Norma
Rajameister:Oliver Annus
Kaart:2018056
01.juuli 16:00
12. Neljapäevak Padise
Korraldaja:Harju OK
Rajameister:Raivo Pellja
Kaart:2019005
08.juuli 16:00
13. Neljapäevak Nelijärve
Korraldaja:TA OK
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2014028
15.juuli 16:00
14. Neljapäevak Kõmmaste
Rajameister:Ats Sõnajalg
Kaart:2017009
22.juuli 16:00
15. neljapäevak Aegviidu
Rajameister:Kaarel Vesilind
Kaart:2019040
29.juuli 16:00
16. Neljapäevak Kõrvemaa - Verioja
Korraldaja:Neljapäevakulised
Rajameister:Heidi Sild
Kaart:UUS
05.august 16:00
17. Neljapäevak Aegna
Korraldaja:Bona Fide
Rajameister:Rain Vellerind
Kaart:2017034
iCalender