23.nov

14.dets

11.jaan

29.veebruar

07.märts

21.märts

Kokku

Nimi

Klubi

Harku

Kloostrimets

Männiku

Rohuneeme

Meremõisa

Pirita

16

Ülo Viru

Orvand

6

10

16

Leonid Malikov

CoxArt

9

7

15

Gea Rennel

Harju OK

10

5

12

Triina-Britt Preden

TON

9

3

12

Priit Transtok

3

9

11

Urmas Tammemäe

Orvand

8

3

11

Kirke Savitsch

Mercury

5

6

10

Siim Pello

Mercury

10

10

Markus Lepmets

Nõmme SK

10

10

Ivo Miller

Koop

10

9

Tarmo Margat

KitmanThul

8

1

9

Tarmo Maiste

9

9

Tarmo Klaar

Mercury

3

6

9

Priit Lepmets

9

9

Mykyta Olimpiiev

x136

9

9

Kristjan Peterson

StSiP

9

9

Gert Saamann

JOKA

9

8

Toomas Talumaa

HOK

8

8

Toomas Lents

Õhuvägi

8

8

Liina Jõgisu

Mercury

8

8

Indrek Reitsak

Nõmme

8

8

Anneli Pello

Mercury

8

8

Alexander Khalyapin

8

7

Vladislav Pahhomenkov

SRD

7

7

Vermo Siim

Nõmme

7

7

Siim Liivand

TTÜ/Korp L

7

7

Sergei Shved

SRD

7

7

Katrin Arendi

7

7

Joonas Vaabel

Padriku pe

7

7

Ella Shved

SRD

7

7

Andrus Sipsaka

Harju OK

7

6

Kert Lindeberg

6

6

Heiki Savitsch

TON

6

6

Anu Käver

SK100

6

6

Andra Puusepp

Täppsportl

6

5

Signe Raidmets

TON

5

5

Rünno Sulg

LSF PT

5

5

Raiko Tutt

Norma

5

5

Petri Väänänen

SK100

5

5

Joel Rillo

5

5

Aimar Liiver

Telia SK

5

4

Vjatseslav Safonov

SRD

4

4

Tõnu Ots

Swedbank S

4

4

Tarmo Tarlap

Porter Rac

4

4

Sander Nahkor

TAOK

4

4

Maris Roosipuu

TON

4

4

Kristjan Gans

TAOK

4

4

Kristi Heilman

HOK

4

4

Elina Kutti

4

3

Maari Idnurm

TON

3

3

Külalisvõistleja

x125

3

3

Kaido Gutmann

Rae

3

3

Anu Poopuu

Tammed

1

2

3

Andres Bauvald

Elioni SK

3

2

Teele Telgma

Tammed

2

2

Rein Küttim

Orion

2

2

Ragne Tomberg

2

2

Meelis Merenäkk

Rae

2

2

Mati Korrol

Mercury

2

2

Margus Jaanus

Koop

2

2

Arne Ansper

Cyber

2

1

Vahur Pajomägi

1

1

Urmas Rannu

MARU

1

1

Mati Poom

TON

1

1

Martin Murakas

Rakv

1

1

Lauri Beilmann

Tammed

1

1

Gert Müürsepp

Tammed

1