Tallinna MV öine 14.04.2010 Kodasoo (Rein Unt) |
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 6 Vadim Shved SRD 00:36.21
2. 5 Deniss Shved SRD 00:38.08
3. 7 Tomi-Andre Piirmets West 00:48.24
4. 4 Raid Vellerind 00:59.01
5. 3 Märten Henrik Pais West 01:15.28
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 25 Sander Vaher EKJ SK 00:46.46
2. 18 Peeter Pihl Tammed 00:49.31
3. 27 Rain Eensaar EKJ SK 00:51.06
4. 26 Jaan Tarmak JOKA 00:53.08
5. 20 Erkki Aadli Tammed 00:53.18
6. 12 Timmo Tammemäe Orvand 00:53.31
7. 11 Aleksandr Shved SRD 00:55.48
8. 29 Lauri Malsroos Tammed 00:56.00
9. 23 Silver Eensaar Kobras 00:56.10
10. 35 Erik Aibast Tammed 00:57.15
11. 28 Lauri Tammemäe Orvand 00:59.37
12. 19 Kristjan Trossmann JOKA 01:00.25
13. 24 Ats Sõnajalg KEKRSK 01:08.15
14. 17 Sergei Rjabõshkin SRD 01:08.58
15. 33 Risto Kiilberg Tammed 01:12.41
16. 22 Tiit Tähnas JOKA 01:12.47
17. 14 Sven Liivand Mercury 01:15.53
18. 15 Paavo Rõigas Peko 01:18.15
19. 30 Toomas Marrandi JOKA 01:18.44
20. 34 Margus Hallik LUS 01:24.16
21. 21 Taavi Kalle Kiisler KEKRSK 01:39.36
32 Marko Külaots Katk
16 Arvi Alamaa Orvand Vale KP
31 Taavi Kala Tammed Vale KP
13 Kaimo Käärmann-Liive Tammed Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 46 Margus Marrandi JOKA 00:56.48
2. 41 Martin Kaup Elioni SK 01:03.11
3. 40 Tarmo Klaar Ilves 01:05.25
4. 39 Tarmo Pöör Mercury 01:06.53
5. 45 Peep Otstavel LSF PT 01:14.02
6. 42 Martti Kuldma 01:27.41
43 Dmitri Shved SRD Vale KP
47 Lauri Olli LSF PT Vale KP
44 Aivar Leht Okas Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 51 Lauri Lahtmäe Kape 00:57.32
2. 58 Andres Karilaid Mercury 00:58.00
3. 55 Tenno Alamaa Orvand 00:58.05
4. 57 Armo Hiie Kape 01:04.11
5. 56 Mart Ostra MARU 01:06.13
6. 54 Mairolt Kakko Bona Fide 01:08.05
7. 53 Raivo Erik Rae 01:09.50
8. 59 Taivo Daub Ilves 01:15.42
9. 60 Jaan Olvet Rakv 01:16.00
10. 50 Priit Överus Mercury 01:16.33
52 Raul Hindov TON Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 76 Maido Kaljur KEKRSK 00:51.11
2. 72 Aleksander Pritsik Rakv 00:54.21
3. 71 Andrus Rämmann 00:57.29
4. 78 Eduard Pukkonen KEKRSK 00:58.57
5. 75 Andres Talver Mercury 00:59.00
6. 65 Rein Rooni Orvand 00:59.53
7. 74 Jaanus Reha Koop 01:00.24
8. 66 Toomas Tarve Kobras 01:05.15
9. 67 Ülo Viru Orvand 01:06.08
10. 64 Mati Preitof KEKRSK 01:06.49
11. 68 Kalev Ruberg Saku 01:07.26
12. 77 Jaanus Viljamaa 01:17.53
13. 73 Rain Vellerind 01:44.57
14. 70 Matti Betlem 01:50.01
69 Jaak Väärsi Rakv Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 85 Jüri Rokko TLN 01:06.50
2. 82 Tiit Ploompuu Hooler 01:13.16
3. 84 Harry Veide LUS 01:23.19
4. 81 Tiit Olju Orvand 01:29.12
83 Paul Aug Orvand Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 94 Kalle Nelk Tammed 00:43.38
2. 89 Jüri Püssim Saue Tammed 00:45.45
3. 92 Peep Koppel Koop 00:57.07
4. 90 Mati Poom TON 01:18.58
5. 93 Kalju Tilk Orion 01:27.07
6. 88 Jüri Tarmak TON 02:03.43
95 Rein Küttim Orion Katk
91 Tiit Koppel Orion Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 99 Jaana Olvet Rakv 00:45.44
2. 100 Krista Rämmann 00:47.26
3. 98 Alina Kramarenko SRD 00:48.05
4. 103 Kerda Timmusk SRD 01:25.03
5. 101 Kirke Timmusk SRD 01:29.04
102 Elina-Emiilie Leht Okas Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 112 Kirti Rebane Tammed 00:44.57
2. 108 Viivi-Anne Soots Tammed 00:48.35
3. 111 Anneli Ambel Mercury 00:57.51
4. 110 Marje Venelaine Tammed 00:59.57
5. 113 Marta Olvet Rakv 01:11.51
107 Hannula-Katrin Pandis Ilves Vale KP
109 Siiri Mustkivi Mercury Vale KP
114 Merle Peterson Tammed Vale KP
106 Liina Sinijärv KEKRSK Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 118 Anneli Rämmann 00:40.14
2. 119 Signe Raidmets TON 00:46.47
3. 123 Merike Paapson TON 00:49.12
4. 122 Aari Talver Mercury 00:51.27
5. 121 Maris Roosipuu Orion 00:53.20
6. 120 Maila Moor Bona Fide 01:36.40
117 Meeli Kerem MARU Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 128 Ilse Uus TON 00:57.04
2. 126 Ülle Raudsepp Okas 01:19.09
127 Anne Pesti Orvand Vale KP
OK TON