18.aprill 22:00
Tallinna MV öine 2018 Vasalemma
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2017039
19.aprill 17:00
1. Neljapäevak Männiku
Korraldaja:OK TON / Anu Kõnnusaar
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2016014
26.aprill 17:00
2. Neljapäevak Rohuneeme
Korraldaja:LSF PT / Peep Otstavel
Rajameister:Mait Tõnisson
03.mai 17:00
3. Neljapäevak Keila-Joa
Korraldaja:Harju KEK / Valju Tali
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2014027
10.mai 17:00
4. Neljapäevak Kodasoo
Korraldaja:Värska OK Peko / Epp Käpa
Rajameister:Armo Hiie
Kaart:2015062
17.mai 17:00
5. Neljapäevak Kuusalu
Korraldaja:Päevakulised / Mait Tõnisson
Rajameister:Mait Tõnisson
24.mai 17:00
6. Neljapäevak Männiku Krossirada
Korraldaja:Kaitseliit / Ülo Timuska
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2016014
31.mai 17:00
7. Neljapäevak Kloogaranna
Korraldaja:SK Mercury / Margus Klementsov
Rajameister:Priit Överus
07.juuni 17:00
8. Neljapäevak Järvi Järved
Korraldaja:SRD / Ella Šved
Rajameister:Kaarel Vesilind
Kaart:2010005
14.juuni 17:00
9. Neljapäevak Vasalemma
Korraldaja:OK TON / Erko Õunapuu
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2017039
21.juuni 17:00
10. Neljapäevak Rõõsa
Korraldaja:Enn Nuut
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2016008
28.juuni 17:00
11. Neljapäevak Koitjärve
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2011009
05.juuli 17:00
12. Neljapäevak Kõrvemaa
Korraldaja:OK Norma / Heiki Talvik
Rajameister:Sander Annus
Kaart:2016003
12.juuli 17:00
13. Neljapäevak Nelijärve
Korraldaja:Kiwa Inspecta / Tõnu Roosaar
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2014028
19.juuli 17:00
14. Neljapäevak Kõmmaste
Korraldaja:OK TON / Mart Sooberg
Rajameister:Tiit Tatter
26.juuli 17:00
15. Neljapäevak Kalevi-Liiva
Korraldaja:Harju KEK / Valju Tali
Rajameister:Kaarel Vesilind
Kaart:2014003
02.august 15:00
16. Neljapäevak Aegna
Korraldaja:Bona Fide / Mairolt Kakko
Rajameister:Rain Vellerind
09.august 17:00
17. Neljapäevak Kloostrimetsa
Korraldaja:TA OK / Lauri Leppik
Rajameister:Marko Süld
16.august 17:00
18. Neljapäevak Pikknõmm
Korraldaja:OK Põrgupõhja / Argo Kauge
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2018056
23.august 17:00
19. Neljapäevak Loksa
Korraldaja:Kooperaator / Maimu Tornberg
Rajameister:Mairo Kirss
30.august 17:00
20. Neljapäevak Rebala
Korraldaja:SPIN Tek / Üllar Pärnaste
Rajameister:Kaarel Vesilind
06.september 17:00
21. Neljapäevak Harku - Finiš suletakse kell 20:00!!!
Korraldaja:SK Saue Tammed / Erkki Aadli
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2018066
13.september 17:00
22. Neljapäevak Kadriorg - Finiš suletakse kell 20:00!!!
Korraldaja:SK100 / Tomi-Andre Piirmets
Rajameister:Tomi-Andre Piirmets
iCalender