Koond


07.jaanuar 16:30
Lupine Püsiraja ajavõtt Ruu
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Raido Laidla
Kaart:2019009
28.jaanuar 17:30
Lupine Püsiraja ajavõtt Kalevi-Liiva
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2014003
18.veebruar 18:30
5. Lupine Örienteerumine Õismäe Raba
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Marek karm
Kaart:2018072
02.märts 19:00
6. Lupine Örienteerumine Saustinõmme
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Lauri Tarlap
Kaart:2019007
18.märts 19:30
Lupine Püsiraja ajavõtt Tugamanni
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2015020
08.aprill 21:00
Lupine Püsiraja ajavõtt Keila-Joa
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Marko Süld
11.aprill 10:00
TON treeningrada Mustamäel Mustamäe
Rajameister:Maari Idnurm
Kaart:2008002
06.mai 15:00
1. Neljapäevak Rebala
Korraldaja:Siim Peetrimägi / Kiwa Inspecta
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2015006
13.mai 16:00
2. Neljapäevak Rõõsa
Korraldaja:Tallinna Ülikool / Mait Tõnisson
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2016008
15.mai 13:00
Tallinna/Rapla/Järva MV Kõrvenurga
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2020065
20.mai 15:30
3. Neljapäevak Paldiski
Korraldaja:Lääne-Harju Spordikeskus / Jürgen Lepp
Rajameister:Marek Karm
Kaart:2015017
27.mai 16:00
4. Neljapäevak Kõrvemaa - Apuparra
Korraldaja:Põrgupõhja OK / Argo Kauge
Rajameister:Marko Süld
Kaart:2016003
03.juuni 16:00
5. Neljapäevak Sõitme
Korraldaja:SRD SK / Ella Šved
Rajameister:Dmitri Šved
Kaart:2015033
10.juuni 16:00
6. Neljapäevak Mägede
Korraldaja:JOKA / Paul Poopuu
Rajameister:Raivo Pellja
Kaart:2017013
17.juuni 16:00
7. Neljapäevak Pikknõmm
Korraldaja:OK Norma / Kertu Savitsch
Rajameister:Oliver Annus
Kaart:2018056
24.juuni 00:00
8. Neljapäevak Valgejõe - Suru
Korraldaja:Rakvere OK
Rajameister:Kuno Rooba
Kaart:2021015
01.juuli 16:00
9. Neljapäevak Padise
Korraldaja:Harju OK
Rajameister:Raivo Pellja
Kaart:2019005
03.juuli 11:00
Tallinna MV lühirada Tondinõmm (Lääne-Virumaa)
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2017013
08.juuli 16:00
10. Neljapäevak Nelijärve
Korraldaja:TA OK
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2014028
15.juuli 16:00
11. Neljapäevak Kõmmaste
Korraldaja:OK TON / Mait Tõnisson
Rajameister:Ats Sõnajalg
Kaart:2017009
22.juuli 16:00
12. neljapäevak Aegviidu
Korraldaja:Neljapäevakulised
Rajameister:Kaarel Vesilind
Kaart:2019040
28.juuli 17:00
Sisesuund 2021 1. etapp Rummu (Murru vangla)
Korraldaja:OK TON
29.juuli 16:00
13. Neljapäevak Venemäe
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2019029
04.august 17:00
Sisesuund 2021 2. etapp Patarei vangla
05.august 16:00
14. Neljapäevak Aegna
Korraldaja:Bona Fide
Rajameister:Rain Vellerind
Kaart:2017034
12.august 16:00
15. Neljapäevak Ännijärve
Rajameister:Heidi Sild
Kaart:2019040
19.august 16:00
16. Neljapäevak Saku
Korraldaja:SK Mercury / Heidi Prits
Rajameister:Priit Överus
26.august 16:00
17. Neljapäevak Vääna-Jõesuu
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Kaart:2020047
02.september 16:00
18. Neljapäevak Meremõisa
Rajameister:Reimo Liiv
Kaart:2019010
09.september 16:00
19. Neljapäevak Männiku Polügoon
Korraldaja:Swedbank SK
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2013058
16.september 16:00
20. Neljapäevak Saustinõmme
Korraldaja:Porter Racing
Rajameister:Anu ja Andres Käver
Kaart:2019007
23.september 16:00
21. Neljapäevak Männiku Linnak
Korraldaja:Saue Tammed
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2016014
30.september 16:00
22. Neljapäevak Botaanikaaed
Korraldaja:OK Peko
Rajameister:Lauri Pähn
Kaart:2010001
iCalender