Lupine Karikaseis

19.nov 11.dets 07.jaan 28.jaan 18.veebr 02.märts 18.märts 01.apr
Kokku Nimi Klubi Kloosrimets Laulasmaa Ruu Kalevi-Liiva Õismäe Raba Saustinõmme Pirita Männiku
44 Ella Shved SRD 10 7 8 10 4 5
35 Anneli Pello Mercury 3 6 10 8 6 2
33 Anneli Aas TON 7 5 5 5 8 3
32 Mairolt Kakko TON 9 9 9 5
29 Kadri Kadakas Mercury 6 8 9 6
29 Eero Raun 9 10 10
26 Siim Pello Mercury 2 5 10 9
26 Maari Idnurm TON 10 9 7
25 Martin Aunin TON 6 4 3 6 6
24 Rita Ojala JOKA 7 10 7
23 Kalev Viidemann 5 8 3 7
22 Tõnis Haldna Rae 10 10 2
21 Lauri Tarlap LSF PT 3 8 10
20 Tais Vakrõõm SRD 7 6 7
20 Meelis Laurimaa 5 7 8
20 Mait Tõnisson TON 10 10
20 Karin Koppel Tammed 10 10
19 Sander Annus Norma 5 9 5
19 Maris Terno Tammed 5 10 4
19 Kristian Esula 3 7 9
18 Viljar Grauen Metsapeatu 3 7 8
18 Tarmo Tarlap Porter Racing 8 10
18 Tarmo Klaar Mercury 9 6 3
18 Peep Koppel Koop 2 2 6 8
18 Leonid Malikov CoxArt 1 10 7
18 Ave Janu Koop 6 3 9
18 Ain Pello Mercury 7 6 5
17 Marko Tammist 10 7
16 Riivo Kiljak 8 7 1
16 Kaja Ligi Peko 6 10
15 Tõnu Kits 7 8
15 Silvar Savolainen TON 6 9
15 Andres Viira 6 9
14 Maris Roosipuu TON 5 8 1
14 Marion Tibar 4 10
13 Ülo Viru Orvand 5 8
13 Tarmo Maiste 6 5 2
13 Reigo Lehtla LSF PT 4 9
12 Raul Valgiste OK Kuusalu 3 1 8
12 Rainer Jõesaar 2 1 7 2
12 Meelis Atonen Lehola 8 4
12 Anna Mia Atonen Lehola 9 3
11 Vahur Pajomägi 1 1 9
11 Maret Viira 4 7
11 Kai Treier 4 4 3
11 Jaanus Viljamaa TON 1 5 4 1
10 Urmas Tammemäe Orvand 8 2
10 Siim Valgeväli 8 2
10 Rein Küttim Orion 9 1
10 Raido Laidla 10
10 Priit Överus Mercury 10
10 Marek Karm SK 100 10
10 Kurmet Kutti Harju OK 7 3
10 Gerttu Kupp 7 3
9 Laura Joonas Võru 9
9 Küllike Jaama Peko 9
9 Kersti Rahnel 5 4
9 Katrin Arendi 9
9 Gert Müürsepp Tammed 2 4 3
9 Alvar Suisalu CC Rota Mo 9
9 Alan Vask Töllerdise 9
9 Aimar Liiver Telia SK 9
8 Rain Muru Lennubaas 1 7
8 Matti Betlem JOKA 7 1
8 Martin Viljasaar 8
8 Margus Maiste 8
8 Kerli Mägi 8
8 Kelli Marie Jaama Peko 8
8 Katri Tarlap Porter Rac 8
8 Heini Tammik Kape 4 2 2
8 Georg Caius Kutsar Ilves 8
7 Andres Idnurm Orion 7
7 Allan Edberg OK Nõmme 7
6 Vjatseslav Safonov SRD 6
6 Valdo Hälvin Milrem Rob 2 4
6 Triina-Britt Preden TON 6
6 Merili Palu SK100 6
6 Lea Tusis JOKA 6
6 Kalle Metsoja Mercury 6
6 Heimar Steinpilm 6
6 Anete Saaring 6
5 Risto Laanoja 5
5 Martin Osmin 5
5 Margus Leisberg AT Sport 5
5 Kirsten Nigul Kape 5
5 Kirill Klenski CoxArt 5
5 Kaupo Järve LSF PT 1 4
5 Kai Saksman TON 5
5 Ingrid Piht Mercury 5
5 Indrek Volens TV3 5
4 Rünno Sulg LSF PT 4
4 Priit Nigols 4
4 Lukas Lillelaid Tammed 4
4 Ivo Miller Koop 4
4 Indrek Saarepera 1 3
4 Ave Janu Koop 4
4 Arvi Tüvi 4
4 Anu Käver SK100 4
4 Andrei Nikitin SRD 4
3 Viljar Vainola Mercury 3
3 Veikko Tamlak Kape 3
3 Tiit Pekk Alutaguse 3
3 Siiri Vallner 3
3 Raiko Tutt Norma 3
3 Merike Paapson TON 3
3 Meelis Kalda G4S SK 3
3 Jüri Rokko Jõhvikas 3
3 Elina Kutti Harju OK 3
2 Vladislav Pahhomenkov SRD 2
2 Vaike Murumets TON 2
2 Urmas Lips 2
2 Toomas Lents Õhuvägi 2
2 Siiri Poopuu JOKA 2
2 Marko Süld HOK 2
2 Ene Tüvi 2
2 Anton Roolaid TAOK 2
2 Alexander Khalyapin 2
1 Sergei Shved SRD 1
1 Sander Saaring Laagri Koo 1
1 Mihkel Nahkur Jõhvikas 1
1 Mati Poom TON 1
1 Lauri Leppik TAOK 1
1 Kertu Savitsch SK100 1
1 Kardo Kutti Harju OK 1
1 Eero Säde Õhuvägi 1
1 Andrus Lepp OÜ Bauest 1
1 Andres Lauba TON 1
0 Ülo Viru Orvand
0 Vahur Pajomägi
0 Tõnu Kits
0 Tarmo Tarlap Porter Rac
0 Tarmo Klaar Mercury
0 Rita Ojala JOKA
0 Rainer Jõesaar
0 Peep Koppel Koop
0 Martin Aunin TON
0 Marko Tammist
0 Mairolt Kakko TON
0 Leonid Malikov CoxArt
0 Lauri Tarlap LSF PT
0 Kristian Esula
0 Kaupo Järve LSF PT
0 Kalev Viidemann
0 Kadri Kadakas Mercury
0 Jaanus Viljamaa TON
0 Gert Müürsepp Tammed
0 Ella Shved SRD
0 Eero Raun
0 Anneli Pello Mercury
0 Anneli Aas TON
0 Andres Viira
0 Ain Pello Mercury