« D12 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 2.9 km 5 KP-d
1 1048 Kristi KôIVA Kose KK 32.57
2 861 Maarja ODER Saue KK 36.52 32 186
3 1029 Katri RANNASTU 62. KK 41.46 29 352
4 685 Anita KARNIT 20. KK 42.11 27 112
5 714 Elo HALJAS 4. KK 1:05.23 26 321
« D14 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 4.2 km 8 KP-d
1 60 Age POOM 56. KK 43.47 36 275
2 54 Anneli ORAV 32. KK 57.05 32 275
3 787 Mirjam KRULL 62. KK 57.08 29 305
4 671 Anu MôISTLIK Rahumäe PK 1:11.17 27 263
5 1626 Marion LIIVAND Säbyskolan 1:14.25 26 128
« D16 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 5.3 km 7 KP-d
1 680 Terje VÄLJATAGA Sausti KK 1:00.24 36 383
2 228 Karin KOPPEL Reaalkool 1:11.50 32 263
3 68 Kairi VAHTRA 10. KK 1:20.37 29 252
« D18 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.1 km 8 KP-d
1 356 Maria MAZINA 53. KK 1:15.17 36 299
2 255 Airi KANA Reaalkool 1:21.20 32 231
3 219 Edit EPNER Reaalkool 1:21.54 29 232
4 565 Ingrid VEHLMANN ôismäe HKK 1:22.33 27 146
« D21A »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 7 km 9 KP-d
1 365 Anu JÄRV "Eesti Projekt" 1:10.11 36 306
2 1412 Ruth GUTMANN 1:10.13 32 161
3 161 Edith MADALIK Saue KK 1:10.57 29 224
4 272 Meeli KEREM 80 LPK 1:11.13 27 142
5 195 Ella SVED 58. KK 1:26.39 26 107
6 1074 Küllike LAUR 1:31.05 25 49
7 444 Rimma-Malle VIIRLAID TA EBI 1:38.59 24 100
« D21B »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.1 km 8 KP-d
1 1308 Triina-Britt PREDEN Orion 1:12.33 36 310
2 288 Ethel MADALIK TPÜ 1:20.58 32 212
3 1065 Anneli PELLO TÜ 1:21.42 29 112
4 797 Regina PALATU 54. KK 1:21.43 27 74
5 1043 Katrin ARENDI Meditsiinikool 1:22.25 26 63
6 764 Külli TôNUS Orion 1:22.56 25 186
7 57 Kristel SARRI "Hooler" 1:23.34 24 287
8 448 Riina LAEV 8. lasteaed 1:25.52 23 105
9 575 Ruth TAMMIKU TA OK 1:35.10 22 193
10 645 Aire VOLT TPÜ 1:36.46 21 160
11 475 Helve MALMSAAR A/S Mesilane 1:37.39 20 82
12 757 Lea LEPPIK 1:44.31 19 340
13 903 Inga PETUHHOV TTÜ 1:48.16 18 139
« D21C »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 4.2 km 8 KP-d
1 870 Lembe KURG Juhkentali KbK 55.21 36 357
2 427 Reet PALOSON A//S "Modern" 1:12.57 32 281
3 1553 Eda RAND TTÜ 1:23.49 29 124
4 1483 Anneli VELLERIND Jüri KK 1:25.32 27 102
5 116 Ursula PIKSON KOSMOS 1:31.39 26 228
« D35 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.1 km 8 KP-d
1 311 Lea RÄNI-OJAMÄE SK "Loo" 1:01.46 36 277
2 198 Imbi SAVI OK "LUS" 1:06.33 32 326
3 222 Urve KAIN TON 1:09.08 29 198
4 1432 Gea RENNEL Välismin. 1:23.35 27 212
« D40 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 5.3 km 7 KP-d
1 40 Kiira TARASSOVA TON 1:08.18 36 325
2 451 Ilse UUS Orion 1:10.50 32 283
3 686 Niina KARNIT TTÜ SK 1:10.55 29 148
« D45 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 5.3 km 7 KP-d
1 197 Viiu REBANE Orion 54.04 36 288
2 366 Helle LIPPMAA Orion 1:17.35 32 255
3 670 Ülle MôISTLIK Orion 1:18.01 29 218
4 113 Reet REBANE Orion 1:22.20 27 224
5 952 Kerti GORDON Kooperaator 1:27.02 26 188
6 863 Liina ERNITS EKI 2:08.24 25 107
« D50 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 4.2 km 8 KP-d
1 346 Ellen VESKI Orion 42.44 36 376
2 170 Tiiu TIIGIMÄGI Orion 45.53 32 335
3 672 Malle KAROLIN A/S "Lembitu" 48.47 29 185
4 50 Maimu KUSOV Kooperaator 50.33 27 149
5 300 Helgi KANA "Hooler" 51.26 26 344
6 750 Ljudmilla MASINA 53. KK 1:00.51 25 296
7 184 Enda JANTER Norma 1:07.22 24 239
8 150 Mari ROOTS Kooperaator 1:08.55 23 143
9 72 Urvi SARV Orion 1:35.29 22 257
« D55 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 4.2 km 8 KP-d
1 162 Evi MARGNA Orion 50.27 36 285
2 217 Helgi TOMSON Orion 59.00 32 300
3 505 Valve NôMME 1:14.15 29 282
4 731 Luule BITTER Keemiainstituut 1:19.02 27 241
5 545 Meeri SELG Orion 1:42.38 26 221
« H12 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 2.9 km 5 KP-d
1 1720 Indrek ROASTO Kadrioru KK 30.50
2 1748 Urmas ROASTO 42. KK 31.03 32 56
3 1047 Jaak KôIVA Kose KK 32.40 29 167
4 425 Rein PALOSON Nómme PK 32.58 27 117
5 859 Alar AHVEN Viimsi KK 35.03 26 332
6 117 Tónis ERM GAG 36.35 25 399
7 407 Tónis KIRSS Pääsküla KK 41.22 24 254
8 1609 Martin RAIE 44. KK 59.56 23 115
9 713 Elar HALJAS 4. KK 1:05.23 22 239
« H14 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 5.3 km 7 KP-d
1 56 Jarkko AINSOO 49. KK 53.12 36 368
2 858 Andrus AHVEN Viimsi KK 58.55 32 241
3 46 Martin SAGAJA Kehra KK 1:02.31 29 142
4 679 Jens VENDEL Sausti KK 1:07.09 27 279
5 231 Jaak ROONDI Kehra KK 1:09.48 26 142
6 101 Janno JôGISU Rahumäe PK 1:11.46 25 275
7 71 Oliver NAPITS Reaalkool 1:22.45 24 217
8 414 Tanel VAINURA Saue kool 1:37.24 23 320
9 421 Taavi OAD 16. KK 1:40.36 22 154
10 1370 Andrus DOVBNJA 16. KK 1:40.46 21 214
11 1123 Andres AAMISEPP Sausti KK 1:58.14 20 193
« H16 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.1 km 8 KP-d
1 49 Dag AINSOO 49. KK 50.37 36 348
2 930 Vello NEEDRIT 43. KK 52.22 32 158
3 43 Meelis SAGAJA Lilleküla KK 52.52 29 293
4 607 Timo SUPPI Jüri KK 52.57 27 225
5 140 Risto KIILBERG "Dünamo" SK 54.55 26 292
6 706 Ivo LINASK Rahumäe PK 55.57 25 251
7 33 Mart SOOBERG Orion 56.12 24 304
8 216 Rene KÜTTIM 16. KK 56.34 23 184
9 310 Anti AEDNA Viimsi KK 1:00.50 22 237
10 654 Margus HALLIK Hiiu kool 1:04.50 21 46
11 749 Martin SUGA 56. KK 1:10.11 20 264
12 511 Imre OIDEKIVI ôismäe KK 1:10.51 19 157
13 1220 Taavi ANNUS FIL 1:14.30 18 60
14 561 Taavi VALLNER 13. KK 1:15.50 17 189
15 153 Andres VESILIND Reaalkool 1:15.59 16 136
16 76 Jürgen NIINRE G.A.G. 1:17.51 15 228
17 678 Kaido PLOVITS Sausti KK 1:18.16 14 144
18 509 Meelis VAREND ôismäe KK 1:24.09 13 169
19 1429 Priit JÄRV Pirita KK 1:30.33 12 69
20 1138 Rauno GORDON Liivalaia KK 1:52.15 11 45
21 452 Andres PEILMAN 44. KK 1:55.43 10 140
« H18A »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 9.3 km 11 KP-d
1 1321 Alvar KANGUR 43. KK 2:02.40 36 144
« H18B »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.4 km 8 KP-d
1 351 Taimo NELLIS Ehituskool 1:31.26 36 390
« H21A »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 9.8 km 12 KP-d
1 280 Raivo REIMAN TTÜ SK 1:01.34 36 171
2 610 Heiti HALLIKMA Dünamo SK 1:02.42 32 154
3 547 Jaanus REHA Kooperaator 1:07.41 29 249
4 603 Sander ANNUS ôiismäe KK 1:07.55 27
5 240 Raul GESCHEIMER Koop. 1:09.52 26 70
6 525 Priit ÖVERUS Sausti KK 1:10.15 25 126
7 449 Urmas LAEV Kooperaator 1:15.22 24 219
8 980 Raul REIMAN TTÜ 1:17.21 23 142
9 123 Meelis KUUSK Kooperaator 1:17.55 22 90
10 1066 Tanel KANNEL TTÜ 1:18.47 21 112
11 389 Margus ESNAR "Rae" 1:24.02 20 168
12 966 Andres PALK TA OK 1:30.51 19 94
13 581 Urmas JAAGO TTÜ 1:37.14 18 95
14 1411 Jüri MÄRTMAA A/s "Raud" 1:37.23 17 88
« H21B »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 7.6 km 10 KP-d
1 1153 Tónu TÄNAV RSK RAE 1:00.01 36 72
2 1385 Rene DERRIK Kooperaator 1:04.43 32 212
3 697 Aadu PANNAL Saku KS 1:07.39 29 99
4 1725 Veiko PAK RSK "Rae" 1:08.15 27 50
5 1413 Kaido GUTMANN A/S AMO 1:10.16 26 119
6 835 Kalev RUBERG OK "Saku" 1:12.36 25 104
7 905 Heigo OJASTE TTÜ 1:14.29 24 249
8 896 Margus JAANUS "Standard" 1:16.26 23 101
9 468 Mart JAKOBSON TTÜ 1:20.29 22 127
10 860 Ain PELLO Belesta 1:23.33 21 76
11 1534 Eno PAPPEL TTÜ 1:24.17 20 58
12 464 Aivar MEINDOK Tempo 1:24.38 19 208
13 682 Rain VELLERIND Jüri KK 1:24.56 18 262
14 620 Üllar TEDER Raasiku "Autex" 1:27.07 17 116
15 186 Heiki REINO A/S Tarmel 1:28.34 16 150
16 250 Hillar NIKKARI SK "RT" 1:28.45 15 92
17 189 Einar LUUP Orion 1:29.06 14 259
18 618 Jaanus VILJAMAA Orion 1:29.31 13 113
19 520 Matti BETLEM Kurtide Spordil 1:36.40 12
20 363 Eerik LOSSMAN TTÜ 1:38.20 11 28
« H21C »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.4 km 8 KP-d
1 723 Juhan TELLING Järve 57.10 36 383
2 1556 Tiit LIPPMAA 1:07.36 32 231
3 187 Rein KAASIK 1:07.58 29 251
4 1039 Erkki LAUR TTÜ 1:10.01 27
5 284 Huko OLANDER Norma sporrdiv 1:20.31 26 291
6 1480 Vahur HOLLO Merelaevandus 1:22.24 25 294
7 961 Rein NIGUL A/S TEVALO 1:24.37 24 100
8 805 Peeter VôRK LM 1:27.48 23 90
9 426 Aivar PALOSON TEMEKO 1:32.58 22 230
10 869 Peter NOBEL A/S "Lanper" 1:34.52 21 129
11 625 Kaur ODER Tallinna EPT 1:41.46 20 125
12 31 Igor ZURJARI Tselluloos 1:47.54 19 43
13 1431 Erko ôUNAPUU ETK KTKT 2:21.55 18 154
14 286 Reimo VESKE A/S Merkator 2:26.55 17 114
« H35A »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 9.8 km 12 KP-d
1 12 Rein UNT TON 1:11.38 36 193
2 400 Peep VELLESTE "Dünamo" 1:14.26 32 264
3 262 Enno LELUMEES Saue AF 1:15.53 29 256
4 283 Vello POST RSK "Móigu" 1:19.29 27 332
5 716 Manivald HALJAS Elekterside In. 1:22.16 26 323
6 730 Ants TOOM A/S REI 1:41.08 25 95
7 636 Uno PUKK A/S Tarmel 1:49.53 24 224
« H35B »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 7.6 km 10 KP-d
1 1046 Kalev KôIVA Kuivajóe P/Ü 1:07.29 36 196
2 494 Raivo KUKK EKE Projekt 1:12.47 32 338
3 556 Toivo LEISNER ESTPAK 1:20.15 29 231
4 308 Mart PALMAS Skriining 1:26.53 27 289
5 1139 Igor PETUHHOV TTÜ 1:26.55 26 70
6 205 Sulev VILL Elsar 1:31.27 25 49
« H40A »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 9.3 km 11 KP-d
1 977 Kalev KUKK TA OK 1:29.25 36 179
2 372 Leonid MAZIN Polümeer 1:50.13 32 202
3 479 Feliks KIPPER Orion 2:43.15 29 195
« H40B »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 7.6 km 10 KP-d
1 631 Peeter PLAKK Tartu Ülikool 1:15.00 36 251
2 539 Vladimir BARANOV Eesti Projekt 1:24.17 32 306
3 976 Andres IILA koop "Erek" 1:24.48 29 312
4 92 Jaak LIIVIK Teenindusamet 1:26.10 27 281
5 245 Ants JÜRMANN "Ratas" 1:36.00 26 335
6 690 Hillar ROASTO Nord Projekt 1:37.41 25 217
7 659 Jüri MELLIK "EKTOR" 1:42.20 24 199
8 982 Jüri EESTALU Järva Karud 1:52.28 23 182
9 650 Jaan ALLEM H KEK RSK 2:01.12 22 54
10 96 Eik OJALA A/S "Akos" 2:04.23 21 197
11 1282 Enn PUKK R/E "Norma" 2:04.24 20 179
12 492 Hindrek LIISVÄLI Salvo 2:04.26 19 160
13 500 Olav KARU Kuusalu SK 2:15.58 18 150
« H45A »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 9.3 km 11 KP-d
1 1135 Heino ALLINBERG Agrofirma 1:12.10 36 88
2 199 Tónu SAVI L-US 1:17.43 32 277
3 609 ülo KOVIN Saue AF 1:19.53 29
4 674 Uuno VALLNER Orion 1:21.21 27 290
5 229 Peep KOPPEL RAS "Kalev" 1:26.57 26 243
6 183 Tónu PIITS REI 1:31.44 25 298
7 443 Mati TôNUS Orion 1:33.38 24 253
8 458 Tiit KOPPEL RAS "Vasar" 1:48.39 23 187
9 972 Enn JôESTE O/K Hippokrates 1:51.03 22 161
10 474 Jüri GROSS O/K Hippokrates 2:00.10 21 143
11 709 Ilmar MôISTLIK Orion 2:03.24 20 205
« H45B »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.4 km 8 KP-d
1 309 Enn AEDNA TRC GROUP 1:01.02 36 338
2 1540 Toivo VôITRA Tallinn L-US 1:06.07 32 234
3 931 Enno NEEDRIT Harju Asfalt 1:07.33 29 176
4 256 Madis SAUL TA EBI 1:11.01 27 83
5 785 Vallo PARVI TERV 1:15.00 26 308
6 1286 Jüri TARMAK Broker Baltik 1:16.46 25 202
7 51 Jaan ORAV TON 1:17.39 24 181
8 1148 Enn NUUT Autobussikoond. 1:18.37 23 201
9 647 Mihhail OIDEKIVI Mainor 1:25.10 22 225
10 115 Lembit RÄHNI Estoplast 1:31.32 21 281
11 522 Ülo OLANDER FIL 1:42.47 20 115
12 36 Peeter VOLT A/S kpl "Volga" 1:51.17 19 174
13 1095 Jüri TÄHEMAA "Modus" 1:53.59 18 159
14 640 Rein PALUKIVI EPÜ ôTK 1:58.17 17 183
15 377 Aare MÄEMURD "Lasur" 2:05.52 16 173
16 70 Toomas TIIKMA Orion 2:16.31 15 131
« H50 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.4 km 8 KP-d
1 32 Georg SOOBERG Orion 53.38 36 336
2 65 Kalju TILK Orion 59.13 32 362
3 29 Karl KUUSK Orion 1:04.01 29 320
4 585 Raivo RANDMA Kooperaator 1:04.28 27 316
5 1258 Aavo LIIV "Vasar" 1:04.41 26 192
6 1499 Jüri PÜSSIM A/S Nurmsi 1:07.38 25 181
7 546 Richard TIISMUS Móigu 1:16.10 24 158
8 436 Viljar KRÜNBERG Orbita Service 1:16.50 23 164
9 373 Vaino KIVI EMP 1:20.46 22 145
10 285 Mati ARUS TON 1:23.13 21 179
11 350 Are SAADIK Orion 1:26.40 20 198
12 767 Kalle SAAR Nómme PK 1:27.43 19 62
13 1742 Indrek LASSERON Autobussikoond. 1:30.40 18 33
14 559 Ants MAARING Kommunaalproj. 1:31.38 17 160
15 1319 Konstantin KANGUR ETJA 1:36.39 16 37
16 359 Enn UUSSAAR 44. KK 1:40.39 15 128
17 540 Toomas LAUSMAA Orion 1:40.58 14 55
18 745 Enn REE Tööstusaparaat 1:50.21 13 52
19 1735 Ilmar ARUMÄE A/S Flora Exp. 1:50.41 12 42
20 154 Toivo PôLLUPÜÜ 2:03.00 11 57
« H55 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 6.1 km 8 KP-d
1 724 Rein MESILA Kooperaator 1:00.21 36 216
2 97 Enn VIRKUS Tööstusprojekt 1:05.17 32 169
3 998 Ain RELO ELSAR 1:09.55 29 204
4 800 Udo MARGNA Orion 1:11.44 27 149
5 358 Andrei KONDRASOV Orion 1:16.15 26 359
6 971 Juhan SENGBUS "Orto" 1:16.24 25 172
7 673 Tónu TIITS A/S "Lembitu" 1:18.03 24 129
8 328 Vello VÄRK REI 1:18.45 23 71
9 771 Ants LIIV PKV 1:20.30 22 182
10 626 Alo HÜTT UKU 1:21.46 21 152
11 1387 Ülo VAHER Orion 1:22.13 20 137
12 628 Elmu LOIT Ergon TK 1:24.35 19 215
13 118 Ants ERM TA OK 1:25.31 18 209
14 828 Rein RANDMA TON 1:26.48 17 210
15 1299 Alo LÄÄNE Maaehitusproj. 1:33.45 16
16 1533 Ilmar PRIIMETS Corbex EG 1:42.35 15 98
17 700 Hudo ANNIVAL pensionär 1:54.35 14 102
18 818 Rein VôRK TTÜ 2:08.24 13 72
19 295 Ilja MALKIN Pöögelm. ET 2:19.30 12 94
« H60 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 5.3 km 7 KP-d
1 168 Eeli TIIGIMÄGI Orion 52.58 36 356
2 637 Rein VESKI Orion 57.43 32 286
3 624 Heino HEINLOO Orion 1:04.36 29 341
4 748 Peedu RETEL o/ü ESMAR 1:04.53 27 307
5 516 Hugo PIKPOOM "Orion" 1:09.10 26 218
6 658 Laas ROHUSAAR Maaehitusproj. 1:12.51 25 147
7 710 Helmut KARIN Orion 1:21.18 24 132
8 608 Roomelt MALVISTE Magdaleena hgl. 1:21.40 23 239
9 941 Arvo OTS Orion 1:37.54 22 141
10 752 Vello JOONUKS ETJA 1:52.47 21 140
« H65 »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 5.3 km 7 KP-d
1 412 Lembit LôBIN Transpordikool 1:06.09 36 313
2 635 Harald RASPEL Esmar 1:18.10 32 267
3 313 Arvo KULL Orion 1:27.23 29 297
4 756 Fred KOKSER ETK KTKT 1:30.37 27 269
5 370 Voldemar PRUULI 1:38.12 26 244
« D10N »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 1.1 km 4 KP-d
1 1757 Olga LAKERNIKOVA 54. KK 15.24
2 371 Olga MAZINA Lasteaed 17.26
3 801 Hille SAVI 35.44
4 1750 Grete TAMMIST 32.01
5 1736 Riina ROASTO 60. KK 16.05
« H10N »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 1.1 km 4 KP-d
1 1756 Erik LAKERNIKOV 53. KK 14.44
2 1051 Lauri MALSROOS 08.47
3 1598 Siim SARRI Hooler 21.57
4 1219 Oliver IMATOV 09.52
5 423 Meelis PALOSON Nómme PK 16.26
6 1287 Jaan TARMAK Reaalkool 29.40
7 271 Hannes KEREM "D" SK 12.54
8 1753 Kirill-Kevin KABI Pr. Lütseum 16.05
« DV »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
1 432 Juta REMMET ETK 13
2 431 Epp REMMET 12
3 1400 Aleksandra TARASSOVA 09
4 82 Agnia RAHENDI Pensionär 08
233 Imbi KAASIK Orion 08
268 Mare RAIDMA Botaanikaaed 08
7 265 Janne RANNASTU 62. KK 07
754 Saima KOKSER pensionär 07
871 Piret TAMMIST Kiirabijaam 07
1752 Kristiina RIPS "Peoleo" 07
11 83 Leida SEVRUK 06
200 Asta ORULA EEK "Kalda" 06
796 Elve EVART RAS "EIFO" 06
14 755 Roza GRABLINA Orion 05
15 733 Kaie KUKK 42. KK 04
1288 Triin RIISTOP MuusikaKK 04
17 39 Viiu SOOSôRV Keila haigla 03
964 Ivetta TOMBERG AT EKB 03
19 1714 Marina KESSELMAN 53. KK 02
20 15 Ave POOM 13. KK 01
93 Tiina LIIVIK Harju Maavolik. 01
102 Liina JôGISU TON 01
103 Ave JôGISU Nómme PK 01
« HV »
12. Audevälja 22.07.93 Osalejaid: 340+10=350
Peakohtunik: E.Nuut,A.Jógisu Rajameister: T.Tatter
Autobussikoondis, TON noored
Rada: 3 km
1 430 Venda KASK 18
2 915 Armo HIIE OK "Ilves" 12
3 602 Ülo TIMUSKA "Rae" 11
4 42 Eduard SAGAJA Veduridepoo 10
121 Arvo SOOSALU Orion 10
614 Kalju JÜRISMA 10
1320 Alar KANGUR TTÜ 10
1751 Ahti TIESEL V-ôismäe EEV 10
9 67 Ilmar KÄÄRMA REV-4 09
235 Tónu SOOSôRV Orion 09
337 Enno ALJAS P/Ü "Kuivajóe" 09
360 Robert TIISMUS TTÜ 09
1055 Valdo JANTER Norma 09
14 331 Peedu ARUMÄE RET 08
599 Margus KLEMENTSOV Nelijärve 08
16 1300 Jaanus PIHT TTÜ 07
1426 Andres ARO Orion 07
1741 Rene LASSERON TTÜ 07
1747 Erkki MEIUS 13. KK 07
20 100 Jüri MAKSAN Laevand. haigl. 06
395 Arne KAARLAID Tall. Toiduveod 06
507 Robert REINPUU 06
23 127 Edgar TAMMIK Orion 05
230 Mart ROONDI Mistra-Autex 05
577 Andreas KRAAS Saue KK 05
734 Kalle KUKK 42. KK 05
27 993 Heldur HAAK TA KI EKB 04
994 Arvi HAAK 44. KK 04
1762 Raimond SILLAMAA "Standard" 04
30 126 Avo KôRVAS RAS Polümeer 03
893 Peeter KAIN EEK "Masti" 03
32 524 Ivo JAAMA Aiandusühistu 02
1015 Hindrek LOOTUS 02
34 66 Raivo MEIER "Hooler" 01
Esinesid vale vói olematu numbri all:
* Danilo PIHT
* Sergei SVED
* Erik EGEL
Pole numbrit:
* Rena MILASEVSKAJA
* Anton T????r
* Raivo ERIK
* Evelin HALJAS
* Ruth JAAMA
* Rain JAAMA
* Marie RANNASTU