« D12 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 3.3 km 7 KP-d
1 714 Elo HALJAS 4. KK 33.25 36 413
2 1029 Katri RANNASTU 62. KK 53.22 32 387
3 861 Maarja ODER Saue KK 59.38 29 244
« D14 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 4.4 km 10 KP-d
1 265 Janne RANNASTU 62. KK 44.25 36 363
2 54 Anneli ORAV 32. KK 44.55 32 375
3 60 Age POOM 56. KK 45.29 29 390
4 79 Kadri NELK 32. KK 48.00 27 238
5 787 Mirjam KRULL 62. KK 53.37 26 345
6 671 Anu MôISTLIK Rahumäe PK 1:13.06 25 300
« D16 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5 km 9 KP-d
1 680 Terje VÄLJATAGA Sausti KK 41.51 36 432
2 63 Helina KUMMER 10. KK 45.34 32 232
3 228 Karin KOPPEL Reaalkool 45.43 29 355
4 69 Hedvig KôRGEMA 10. KK 54.15 27 220
5 58 Tiina VIIDERFELD 44. KK 56.09 26 234
6 653 Katrin KARP 13. KK 57.39 25 333
7 733 Kaie KUKK 42. KK 58.21 24 78
8 68 Kairi VAHTRA 10. KK 59.28 23 330
9 1488 Katrin BIRK 44. KK 1:10.25 22 178
« D18 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.7 km 12 KP-d
1 356 Maria MAZINA 53. KK 1:07.33 36 335
2 1601 Kristy SINIRAND 62. KK 1:27.34 32 158
3 1610 Riina RAIE 37. KK 1:36.20 29 105
« D21A »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 6.9 km 12 KP-d
1 161 Edith MADALIK Saue KK 1:06.57 36 332
2 461 Ruta OTTESSON Tartu Ülikool 1:16.09 32 96
3 1074 Küllike LAUR 1:19.19 29 127
4 103 Ave JôGISU Nómme PK 1:20.00 27 268
5 224 Marika KIRSSPUU TA OK 1:21.49 26 278
6 512 Inger JALAKAS Geoloogiakeskus 1:24.44 25 230
7 192 Eda MEIBAUM Orion 1:24.50 24 188
« D21B »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.7 km 11 KP-d
1 764 Külli TôNUS Orion 48.12 36 333
2 1065 Anneli PELLO TÜ 49.31 32 219
3 1308 Triina-Britt PREDEN Orion 50.31 29 361
4 444 Rimma-Malle VIIRLAID TA EBI 55.33 27 223
5 8 Kaire UNT Reaalkool 1:01.24 26 150
6 288 Ethel MADALIK TPÜ 1:01.57 25 292
7 575 Ruth TAMMIKU TA OK 1:04.10 24 283
8 1025 Ave EESSALU TTÜ 1:04.47 23 96
9 584 Kaja KALM EBI 1:04.55 22 161
10 465 Virve ANNUS 1:05.39 21 198
11 645 Aire VOLT TPÜ 1:08.39 20 233
12 529 Aivi KALJUR Orvand 1:10.57 19 85
13 1535 Aave PRIIMETS Corbex Engin. 1:13.43 18 120
14 404 Reet AMMON "Hooler" 1:24.27 17 187
15 57 Kristel SARRI "Hooler" 1:52.37 16 311
« D21C »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5 km 9 KP-d
1 1455 Lembe VARJEND Nómme KK 49.37 36 122
2 1547 Signe VIIRE Poniard 56.40 32 102
3 870 Lembe KURG Juhkentali KbK 57.33 29 399
4 871 Piret TAMMIST Kiirabijaam 58.00 27 319
5 1739 Aivi ROASTO Rahandusmin. 1:02.59 26 99
6 457 Auli PIHLAK Kunstiülikool 1:08.44 25 106
7 867 Mare TAMM Autobaas 1:08.50 24 84
8 116 Ursula PIKSON KOSMOS 1:09.16 23 295
9 470 Hedi REINVALD 35. LPK 1:12.13 22
10 894 Heli KôRGESAAR 7. KK 1:15.03 21 260
11 1771 Triin BETLEM ARS-Juveel 1:19.07 20 93
12 1483 Anneli VELLERIND Jüri KK 1:20.43 19 234
13 1571 Jana SVED Kiirabi 1:23.49 18 245
« D35 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.7 km 12 KP-d
1 311 Lea RÄNI-OJAMÄE SK "Loo" 1:04.21 36 420
2 222 Urve KAIN TON 1:13.40 32 283
3 579 Katrin MILLNER Eesti Energia 1:16.47 29 345
4 740 Viktoria TRASANOV Móigu RSK 1:26.24 27 201
5 456 Helge PUUSAAG EIFO 2:26.16 26 199
« D40 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.7 km 11 KP-d
1 686 Niina KARNIT TTÜ SK 48.08 36 314
2 985 Eha ARB Orion 52.42 32 393
3 892 Kersti MARDISTE Harju KEK RSK 55.51 29 257
4 891 Mare AIBAST Harju KEK RSK 59.53 27 79
5 451 Ilse UUS Orion 1:01.07 26 344
6 40 Kiira TARASSOVA TON 1:02.47 25 390
7 630 Juta VIRKEPUU H KEK RSK 1:08.09 24 156
8 281 Evi VAHU Silikaat 1:37.18 23 121
« D45 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 4.7 km 9 KP-d
1 670 Ülle MôISTLIK Orion 46.04 36 342
2 366 Helle LIPPMAA Orion 50.53 32 342
3 1575 Heli UKLEIKA TON 53.00 29 157
4 197 Viiu REBANE Orion 53.02 27 423
5 277 Rutt KUKK ORION 1:05.21 26 286
6 77 Malle VIILMA "Hooler" 1:07.15 25 313
7 665 Ilme AINT Orion 1:07.35 24 241
8 1310 Maimu SILD RAS "Vasar" 1:08.50 23 230
9 666 Malle MEIER Hooler 1:09.33 22 234
10 964 Ivetta TOMBERG AT EKB 1:21.31 21 95
11 796 Elve EVART RAS "EIFO" 1:22.51 20 265
12 863 Liina ERNITS EKI 1:33.34 19 167
« D50 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 4 km 9 KP-d
1 346 Ellen VESKI Orion 45.46 36 409
2 50 Maimu KUSOV Kooperaator 47.09 32 240
3 170 Tiiu TIIGIMÄGI Orion 49.40 29 387
4 672 Malle KAROLIN A/S "Lembitu" 54.48 27 320
5 750 Ljudmilla MASINA 53. KK 58.05 26 335
6 185 Helje REINHOLM "Oktoober" 58.49 25 212
7 300 Helgi KANA "Hooler" 1:12.53 24 352
8 184 Enda JANTER Norma 1:15.02 23 300
9 600 Urve METSKÜLA EKE 1:15.04 22 256
« D55 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 3.9 km 9 KP-d
1 162 Evi MARGNA Orion 42.23 36 391
2 217 Helgi TOMSON Orion 52.45 32 373
3 357 Luule VALDES Orion 58.11 29 272
4 340 Mall POOL A/S Sampo 1:05.05 27 340
5 505 Valve NôMME 1:28.10 26 322
6 499 Maret VESKE Verekeskus 1:33.43 25 222
7 307 Ingrid UUK Spordiv. koond. 1:48.08 24 229
« H12 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 3.5 km 7 KP-d
1 713 Elar HALJAS 4. KK 33.20 36 349
2 859 Alar AHVEN Viimsi KK 42.00 32 379
3 344 Märt SUGA 7. KK 52.24 29 289
4 132 Alvar KESKEL Saku KK 56.00 27 233
5 1425 Allan PROMMIK Saku KK 59.36 26 167
6 1609 Martin RAIE 44. KK 1:09.35 25 164
7 897 Tónis KUNDLA Eidapere 9-kl 1:14.29 24
8 407 Tónis KIRSS Pääsküla KK 1:21.32 23 284
9 294 Mihkel LôSKIN 26. KK 1:24.34
« H14 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 4.7 km 9 KP-d
1 56 Jarkko AINSOO 49. KK 36.50 36 420
2 679 Jens VENDEL Sausti KK 37.17 32 380
3 414 Tanel VAINURA Saue kool 44.16 29 361
4 401 Neeme-Rain VELLESTE 54. KK 44.30 27 267
5 231 Jaak ROONDI Kehra KK 48.52 26 217
6 1443 Raimo KADAJA Saku 50.59 25 197
7 1123 Andres AAMISEPP Sausti KK 53.54 24 288
8 883 Toomas KUNDLA Eidapere 9-kl 55.48 23
9 858 Andrus AHVEN Viimsi KK 57.23 22 289
10 101 Janno JôGISU Rahumäe PK 58.42 21 305
11 46 Martin SAGAJA Kehra KK 58.50 20 238
12 71 Oliver NAPITS Reaalkool 59.08 19 261
13 418 Vahur POST 16. KK 1:01.25 18 118
14 1720 Indrek ROASTO Kadrioru KK 1:02.01 17 61
15 1747 Erkki MEIUS 13. KK 1:12.03
16 421 Taavi OAD 16. KK 1:13.30 16 234
17 1370 Andrus DOVBNJA 16. KK 1:14.38 15 255
« H16 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 6.8 km 13 KP-d
1 607 Timo SUPPI Jüri KK 45.14 36 363
2 33 Mart SOOBERG Orion 49.45 32 354
3 49 Dag AINSOO 49. KK 51.09 29 387
4 140 Risto KIILBERG "Dünamo" SK 54.45 27 333
5 1220 Taavi ANNUS FIL 57.05 26 105
6 306 Taavi TATSI 44. KK 59.28 25 170
7 678 Kaido PLOVITS Sausti KK 1:00.35 24 248
8 310 Anti AEDNA Viimsi KK 1:03.24 23 286
9 706 Ivo LINASK Rahumäe PK 1:03.27 22 305
10 76 Jürgen NIINRE G.A.G. 1:04.53 21 308
11 216 Rene KÜTTIM 16. KK 1:06.58 20 269
12 930 Vello NEEDRIT 43. KK 1:07.20 19 213
13 734 Kalle KUKK 42. KK 1:07.30 18 149
14 749 Martin SUGA 56. KK 1:08.43 17 280
15 561 Taavi VALLNER 13. KK 1:11.34 16 202
16 153 Andres VESILIND Reaalkool 1:15.30 15 151
17 994 Arvi HAAK 44. KK 1:15.44 14 126
18 1453 Marko NELSON Orvand 1:21.17 13 110
19 511 Imre OIDEKIVI ôismäe KK 1:25.52 12 195
20 1563 Erik EGEL 20. KK 1:26.39 11 32
21 1429 Priit JÄRV Pirita KK 1:27.15 10 130
« H18A »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 10.2 km 18 KP-d
1 312 Riho RÄNI Loo KK 1:42.11 36 128
2 911 Lauri BEILMANN V-ôismäe KK 1:45.57 32 343
« H18B »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 8 km 16 KP-d
1 145 Andres LAUBA Reaalkool 1:13.10 36 409
2 410 Janek NELSON Orvand 1:21.05 32 281
3 351 Taimo NELLIS Ehituskool 1:35.22 29 405
« H21A »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 11.6 km 19 KP-d
1 915 Armo HIIE OK "Ilves" 1:15.48 36 358
2 280 Raivo REIMAN TTÜ SK 1:18.25 32 254
3 547 Jaanus REHA Kooperaator 1:26.25 29 310
4 525 Priit ÖVERUS Sausti KK 1:27.37 27 229
5 610 Heiti HALLIKMA Dünamo SK 1:29.54 26 305
6 191 Dmitri SVED TTÜ 1:31.22 25 302
7 602 Ülo TIMUSKA "Rae" 1:32.48 24 265
8 530 Maido KALJUR Orvand 1:37.13 23 184
9 502 Ando POST FIL 1:39.17 22 165
10 450 Mart OSTRA TTÜ 1:41.22 21 215
11 515 Mati KORROL Saue KK 1:42.19 20
12 171 Toomas KORROL Saue KK 1:45.10 19
13 123 Meelis KUUSK Kooperaator 1:49.24 18 148
14 389 Margus ESNAR "Rae" 1:50.02 17 231
15 966 Andres PALK TA OK 1:50.45 16 125
« H21B »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 8.8 km 16 KP-d
1 1153 Tónu TÄNAV RSK RAE 1:03.26 36 212
2 980 Raul REIMAN TTÜ 1:05.33 32
3 1385 Rene DERRIK Kooperaator 1:06.35 29 327
4 189 Einar LUUP Orion 1:09.39 27 353
5 905 Heigo OJASTE TTÜ 1:10.51 26 330
6 464 Aivar MEINDOK Tempo 1:12.48 25 288
7 889 Toomas KUUSKLA Mistra-Autex 1:16.13 24 115
8 697 Aadu PANNAL Saku KS 1:17.11 23 154
9 860 Ain PELLO Belesta 1:20.15 22 129
10 305 Alar KAUP TTÜ 1:20.30 21 112
11 682 Rain VELLERIND Jüri KK 1:20.37 20 278
12 951 Aivar PUUSEPP Harju KEK 1:23.13 19 93
13 1360 Raivo PLUMER TA "O"-klubi 1:23.43 18 50
14 1428 Ahti MÄGI A/S "Nelico" 1:24.07 17 220
15 186 Heiki REINO A/S Tarmel 1:25.17 16 233
16 520 Matti BETLEM Kurtide Spordil 1:25.34 15 80
17 1537 Alex SPIRIDONOFF TTÜ 1:28.05 14 117
18 250 Hillar NIKKARI SK "RT" 1:28.38 13 151
19 1196 Tarmo UUSTALU TA KI 1:28.53 12 68
20 618 Jaanus VILJAMAA Orion 1:29.18 11 160
21 620 Üllar TEDER Raasiku "Autex" 1:29.29 10 173
22 896 Margus JAANUS "Standard" 1:34.25 9 177
23 1717 Viktor KRAMARENKO Maauuringud 1:43.53 8 62
24 468 Mart JAKOBSON TTÜ 1:44.43 7 245
25 363 Eerik LOSSMAN TTÜ 1:51.46 6 71
26 1751 Ahti TIESEL V-ôismäe EEV 1:53.22 5 36
27 1559 Markko MAALT A/S Parmek 1:56.24 4 19
28 1730 Andres PUULINN Datlin Software 1:56.59 3 26
29 1633 Aivo MÜNDEL A/S "MLK Mets" 1:57.42 2 31
30 329 Mart NORMAN TTÜ 2:01.32 1 153
31 1761 Sergei KATJUKOV A/S "Server" 2:02.24
32 31 Igor ZURJARI Tselluloos 2:04.43 42
33 1534 Eno PAPPEL TTÜ 2:05.47 70
« H21C »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 7.8 km 15 KP-d
1 155 Sven REA TON 50.59 36
2 723 Juhan TELLING Järve 1:01.41 32 410
3 1556 Tiit LIPPMAA 1:07.00 29 326
4 1480 Vahur HOLLO Merelaevandus 1:09.45 27 341
5 1727 Henn RAST TTÜ 1:13.49 26 109
6 187 Rein KAASIK 1:16.16 25 310
7 721 Veiko MEOS I-L Kaubahoov 1:16.37 24 73
8 1618 Ivo KIRSS Reaalkool 1:18.50 23 40
9 284 Huko OLANDER Norma sporrdiv 1:22.40 22 304
10 720 Andres PUKSPUU V/K "Estimpex" 1:22.50 21 60
11 1755 Tarvo JôESTE TPedÜ 1:25.52 20 42
12 1789 Meelis SIRENDI TTÜ 1:26.51 19 79
13 286 Reimo VESKE A/S Merkator 1:31.27 18 149
14 1762 Raimond SILLAMAA "Standard" 1:42.14 17 84
15 174 Asko KALDAS TON 1:43.25 16 43
16 625 Kaur ODER Tallinna EPT 1:44.12 15 158
17 961 Rein NIGUL A/S TEVALO 1:44.21 14 114
18 1431 Erko ôUNAPUU ETK KTKT 2:21.17 13 191
« H35A »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 11.3 km 19 KP-d
1 12 Rein UNT TON 1:20.52 36 258
2 400 Peep VELLESTE "Dünamo" 1:29.13 32 416
3 262 Enno LELUMEES Saue AF 1:33.22 29 312
4 283 Vello POST RSK "Móigu" 1:49.26 27 360
5 1473 Tónu VÄHI Presidendik. 1:55.22 26 126
6 716 Manivald HALJAS Elekterside In. 2:00.00 25 341
7 636 Uno PUKK A/S Tarmel 2:03.14 24 313
8 762 Agu LIPPING "Hippokrates" 2:10.43 23 43
9 730 Ants TOOM A/S REI 2:12.37 22 142
« H35B »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 8.1 km 15 KP-d
1 1046 Kalev KôIVA Kuivajóe P/Ü 1:10.22 36 340
2 597 Kalle LUUK Kalev 1:13.07 32
3 316 Aivar OJAMÄE Linnukasvatus 1:13.49 29 219
4 556 Toivo LEISNER ESTPAK 1:15.33 27 317
5 1171 Mati ROHTLA Móigu RSK 1:25.55 26 168
6 494 Raivo KUKK EKE Projekt 1:31.23 25 349
7 308 Mart PALMAS Skriining 1:32.54 24 301
8 337 Enno ALJAS P/Ü "Kuivajóe" 1:32.55 23 235
9 205 Sulev VILL Elsar 1:33.10 22 71
10 580 Aavi MILLNER Ratsaspordibaas 1:38.21 21 227
« H40A »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 10.2 km 18 KP-d
1 652 Mati KARP Tempo 1:28.06 36 401
2 121 Arvo SOOSALU Orion 1:34.59 32 364
3 87 Ilmar KIRJANEN TA OK 1:35.03 29 158
4 696 Valdo JAANIK Orion 1:35.18 27 377
5 142 Tónis HÄRM EV SM 1:36.58 26 241
6 13 Kalle NELK Vasar-Turno 1:42.19 25 326
7 372 Leonid MAZIN Polümeer 1:54.11 24 278
8 542 Asser TRELIN Kehtna ST 2:02.23 23 368
« H40B »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 8 km 16 KP-d
1 631 Peeter PLAKK Tartu Ülikool 1:14.54 36 344
2 976 Andres IILA koop "Erek" 1:15.03 32 362
3 417 Peedu POST A/S "Salvo" 1:23.07 29 135
4 245 Ants JÜRMANN "Ratas" 1:24.24 27 345
5 982 Jüri EESTALU Järva Karud 1:28.48 26 274
6 690 Hillar ROASTO Nord Projekt 1:33.15 25 272
7 1394 Kalle KAUPMEES A/S Sangla 1:33.16 24 188
8 659 Jüri MELLIK "EKTOR" 1:39.26 23 248
9 67 Ilmar KÄÄRMA REV-4 1:40.56 22 359
10 1409 Peeter TIKS IB Stratum 1:43.52 21 221
11 182 Tiit LUHARI A/S REi 1:44.37 20 117
12 619 Toomas NAELAPÄÄ Harju KEK 1:45.59 19 90
13 1334 Toomas REBASE "Mootor" 1:48.08 18 204
14 96 Eik OJALA A/S "Akos" 1:50.47 17 216
15 1282 Enn PUKK R/E "Norma" 2:37.52 16 210
« H45A »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 9.2 km 16 KP-d
1 199 Tónu SAVI L-US 1:09.40 36 421
2 11 Mati POOM TEMPO 1:18.58 32 263
3 413 Ülo VAINURA Elsar 1:19.55 29 364
4 229 Peep KOPPEL RAS "Kalev" 1:25.40 27 315
5 443 Mati TôNUS Orion 1:28.18 26 365
6 235 Tónu SOOSôRV Orion 1:28.24 25 283
7 126 Avo KôRVAS RAS Polümeer 1:29.10 24 329
8 674 Uuno VALLNER Orion 1:32.15 23 329
9 972 Enn JôESTE O/K Hippokrates 1:39.11 22 250
10 778 Ivo LÄÄNEMETS PEV 1:50.33 21 91
11 458 Tiit KOPPEL RAS "Vasar" 1:53.42 20 229
12 474 Jüri GROSS O/K Hippokrates 2:17.15 19 183
« H45B »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 7.4 km 14 KP-d
1 309 Enn AEDNA TRC GROUP 1:13.41 36 398
2 785 Vallo PARVI TERV 1:14.43 32 360
3 1540 Toivo VôITRA Tallinn L-US 1:19.56 29 346
4 931 Enno NEEDRIT Harju Asfalt 1:22.56 27 301
5 741 Tónu SARAPIK Lembitu 1:24.49 26 265
6 1095 Jüri TÄHEMAA "Modus" 1:28.37 25 235
7 699 Jaan PROMMIK OK "Saku" 1:29.13 24 62
8 115 Lembit RÄHNI Estoplast 1:32.38 23 322
9 36 Peeter VOLT A/S kpl "Volga" 1:32.54 22 284
10 647 Mihhail OIDEKIVI Mainor 1:34.30 21 254
11 51 Jaan ORAV TON 1:37.26 20 304
12 640 Rein PALUKIVI EPÜ ôTK 1:38.22 19 245
13 256 Madis SAUL TA EBI 1:39.22 18 169
14 1148 Enn NUUT Autobussikoond. 1:39.56 17 284
15 574 Peeter PAPPEL Orion 1:40.37 16 245
16 270 Juri BEILMANN SK "Fil" 1:44.24 15 70
17 377 Aare MÄEMURD "Lasur" 1:49.01 14 211
18 66 Raivo MEIER "Hooler" 1:55.27 13 189
19 95 Jaan LOIDE Harju KEK 1:56.31 12 174
20 522 Ülo OLANDER FIL 2:13.12 11 142
21 70 Toomas TIIKMA Orion 2:23.23 10 159
22 1093 Rein KANE Loksa 1. KK 2:41.43 9 33
« H50 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 6.8 km 14 KP-d
1 65 Kalju TILK Orion 59.51 36 405
2 585 Raivo RANDMA Kooperaator 1:00.35 32 348
3 32 Georg SOOBERG Orion 1:01.56 29 397
4 29 Karl KUUSK Orion 1:02.24 27 356
5 1491 Tónu KANNEL Orion 1:06.14 26 339
6 373 Vaino KIVI EMP 1:09.53 25 217
7 541 Olavi VANANURM Politseiamet 1:10.14 24 141
8 1258 Aavo LIIV "Vasar" 1:10.45 23 285
9 436 Viljar KRÜNBERG Orbita Service 1:15.02 22 229
10 501 Juho HEINRAND FIL 1:15.40 21 126
11 350 Are SAADIK Orion 1:16.59 20 222
12 1499 Jüri PÜSSIM A/S Nurmsi 1:23.24 19 286
13 285 Mati ARUS TON 1:23.59 18 233
14 246 Georg LIIDJA TA KBFI 1:24.47 17 144
15 559 Ants MAARING Kommunaalproj. 1:25.52 16 215
16 649 Aarne MARDISTE H KEK RSK 1:28.37 15 125
17 359 Enn UUSSAAR 44. KK 1:29.45 14 182
18 546 Richard TIISMUS Móigu 1:31.17 13 193
19 232 Are KAASIK Orion 1:32.10 12 75
20 236 Rein TIVAS Orion 1:33.02 11 86
21 675 Vello LOORITS Orion 1:34.10 10 49
22 1769 Rein INDLO 1:35.03 9 39
23 334 Enn NORMAN Autoenergomeh. 1:35.07 8 82
24 767 Kalle SAAR Nómme PK 1:35.42 7 100
25 1809 Eduard RATTAS A/S TEKTA 1:45.48 6
26 540 Toomas LAUSMAA Orion 1:46.38 5 88
27 1319 Konstantin KANGUR ETJA 1:49.49 4 82
28 1474 Andres LIIV Kunstifond 2:00.49 3 73
29 154 Toivo PôLLUPÜÜ 2:04.06 2 71
30 745 Enn REE Tööstusaparaat 2:29.39 1 77
« H55 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.7 km 12 KP-d
1 358 Andrei KONDRASOV Orion 59.58 36 394
2 947 Aavo HÄRMA Orion 1:00.40 32 339
3 998 Ain RELO ELSAR 1:01.15 29 319
4 623 Peep PIHLAK Orion 1:02.13 27 232
5 1408 Kaljo VAHTER Telefonivórk 1:08.26 26 117
6 10 Toivo JÜRGENS TON 1:09.42 25 67
7 828 Rein RANDMA TON 1:11.02 24 262
8 320 Tónu KIRSS Alex Stewart 1:11.36 23 391
9 997 Juhan HUNT Orion 1:11.55 22 295
10 1808 Antti AALTO Riihimäen Suun. 1:14.43
11 97 Enn VIRKUS Tööstusprojekt 1:15.36 21 274
12 626 Alo HÜTT UKU 1:21.57 20 229
13 328 Vello VÄRK REI 1:29.09 19 132
14 724 Rein MESILA Kooperaator 1:29.20 18 327
15 800 Udo MARGNA Orion 1:30.57 17 220
16 628 Elmu LOIT Ergon TK 1:33.22 16 252
17 688 Valju TALI Harju KEK 1:34.56 15 167
18 673 Tónu TIITS A/S "Lembitu" 1:43.37 14 219
19 818 Rein VôRK TTÜ 1:45.36 13 111
20 669 Lembit VIILOL BLRT 1:49.02 12 153
21 1533 Ilmar PRIIMETS Corbex EG 1:59.07 11 134
« H60 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.6 km 9 KP-d
1 624 Heino HEINLOO Orion 47.17 36 402
2 367 Hardo LOOG A/S Wagvar 56.02 32 343
3 168 Eeli TIIGIMÄGI Orion 56.12 29 399
4 127 Edgar TAMMIK Orion 1:04.44 27 248
5 658 Laas ROHUSAAR Maaehitusproj. 1:06.02 26 252
6 44 Henno ADRAT TON 1:06.47 25 357
7 710 Helmut KARIN Orion 1:13.07 24 227
8 352 Hugo TARTLAN Polütehnikum 1:13.45 23 220
9 637 Rein VESKI Orion 1:14.55 22 308
10 149 Ivar TREIKELDER Ü/E "EKTACO" 1:15.15 21 172
11 516 Hugo PIKPOOM "Orion" 1:17.49 20 254
12 608 Roomelt MALVISTE Magdaleena hgl. 1:18.30 19 276
13 395 Arne KAARLAID Tall. Toiduveod 1:23.11 18 222
14 752 Vello JOONUKS ETJA 1:38.33 17 178
« H65 »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
Rada: 5.3 km 10 KP-d
1 124 Ilmar LOKKA Orion 41.29 36 360
2 169 Aleksander ANNUS TTÜ 59.05 32 283
3 313 Arvo KULL Orion 1:00.50 29 368
4 412 Lembit LôBIN Transpordikool 1:04.31 27 351
5 655 Vello VALDES Orion 1:10.21 26 369
6 635 Harald RASPEL Esmar 1:25.49 25 348
7 370 Voldemar PRUULI 1:26.35 24 295
8 438 Harry ATTEMANN A/S "Kontek" 1:29.01 23 191
9 695 Leo KIVISTIK Harju KEK 1:52.43 22 210
10 1296 Elmar RUBEN RK koolitusk. 1:53.30 21 259
« D10N »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
1 336 Annika ALJAS 10.12
2 371 Olga MAZINA Lasteaed 14.13
3 1765 Monika HEIDEN 13. KK 09.08
4 1505 Helen UIBO 7. KK 19.35
5 1400 Aleksandra TARASSOVA 24.37
6 801 Hille SAVI 13.50
« H10N »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
1 338 Andres ALJAS 10.07
2 1756 Erik LAKERNIKOV 53. KK 08.15
3 1128 Hardi HALJAS Kiltsi PK 05.52
4 1051 Lauri MALSROOS 07.36
5 531 Timo KALJUR Nissi kool 09.05
6 271 Hannes KEREM "D" SK 10.51
« DV »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
1 83 Leida SEVRUK 17
268 Mare RAIDMA Botaanikaaed 17
431 Epp REMMET 17
432 Juta REMMET ETK 17
5 84 Külli TIITS Reaalkool 12
6 1359 Malle NIRK 11
7 200 Asta ORULA EEK "Kalda" 10
1714 Marina KESSELMAN 53. KK 10
9 233 Imbi KAASIK Orion 09
289 Merle PETERSON Saue KK 09
1378 Kersti KADAJA Saku 09
12 82 Agnia RAHENDI Pensionär 08
282 Kristi MÄGI "Saku Tehased" 08
365 Anu JÄRV "Eesti Projekt" 08
755 Roza GRABLINA Orion 08
862 Aasalea LAANEKIVI Riigikaitseosak 08
1427 Mare POOM "Kommunaar" 08
18 685 Anita KARNIT 20. KK 07
19 1594 Marja LIIDJA 06
20 4 Elga PÄHKEL TON 05
272 Meeli KEREM 80 LPK 05
719 Merike HVALôNSKAJA TA OK 05
901 Aire KAPSTAS Rapla ÜTEÜ 05
24 234 Aime SOOSôRV Orion 04
754 Saima KOKSER pensionär 04
765 Linda ROOP A/S "EMV" 04
27 39 Viiu SOOSôRV Keila haigla 03
1773 Tiiu TSUHNA Tolliamet 03
29 156 Krista JAADLA 62. KK 01
545 Meeri SELG Orion 01
« HV »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
1 430 Venda KASK 19
527 Priit SARV 19
3 275 Jüri ROKKO SK "RT" 18
4 207 Jüri SEPP Sako OK 17
614 Kalju JÜRISMA 17
6 297 Andres ARU SK "RT" 16
7 360 Robert TIISMUS TTÜ 15
8 215 Rein KÜTTIM Orion 14
1264 Kaido NURJA RSK "Rae" 14
1299 Alo LÄÄNE Maaehitusproj. 14
11 28 Albert MJAKISEV Orion 13
202 Erkki AADLI Saue KK 13
1810 Martin MÄNNIL Nómme SK 13
14 47 Indrek OTT 54. KK 12
183 Tónu PIITS REI 12
479 Feliks KIPPER Orion 12
577 Andreas KRAAS Saue KK 12
18 179 Erik AIBAST Keila I KK 11
604 ülo LASSEL Saue AF 11
1788 Kalju SIPP Tolliamet 11
1795 Kirill ZIUGAND 53. KK 11
22 3 Ilmar SARAPUU TON 10
88 Tiit TAIMISTU TON 10
100 Jüri MAKSAN Laevand. haigl. 10
362 Vaabo ANNUS Orion 10
650 Jaan ALLEM H KEK RSK 10
978 Peep VALLISTU Saaremaa OK 10
1055 Valdo JANTER Norma 10
1387 Ülo VAHER Orion 10
30 25 Andres KÄÄR TON 09
42 Eduard SAGAJA Veduridepoo 09
971 Juhan SENGBUS "Orto" 09
33 104 Joel JôGISU TTÜ 08
390 Rein METSIS Orion 08
1741 Rene LASSERON TTÜ 08
36 159 Kaarel LASSEL Saue AF 07
37 295 Ilja MALKIN Pöögelm. ET 06
38 566 Margus PULVER Orion 04
700 Hudo ANNIVAL pensionär 04
748 Peedu RETEL o/ü ESMAR 04
756 Fred KOKSER ETK KTKT 04
850 Rein ROONI Orvand 04
884 Väino KUNDLA Eidapere 9-kl 04
1030 Rein SELJAMAA A/S EMV 04
45 43 Meelis SAGAJA Lilleküla KK 03
1740 Tiit ROOSMA 03
47 1748 Urmas ROASTO 42. KK 02
« P »
17. Männiku 26.08.93 Osalejaid: 460+25=485
Peakohtunik: E. & T. Jógisu Rajameister: Väino Salusaar
Silikaat, SILBET
1 107 Mart NUGA EKE Projekt 12
1230 Mari NUGA Kivimäe PK 12
1231 Lea NUGA Kivimäe PK 12
4 86 Marju TALVOJA Spetsautobaas 06
91 Meelis TALVOJA Pelgulinna KK 06
Esinesid vale vói olematu numbri all:
* Ants VIISITAM
* Siim SARRI
* Veljo SEDRIK
* Toivo MARIPUU
* Risto ROSTE
Pole numbrit:
* Kristel PROMMIK
* Helen PROMMIK
* Ann KôIVA
* Risto VÄHI
* Laine PANNAL
* Erkki VÄHI
* Andres LAIGO
* Janno JOHANSON
* Kaie JOHANSON
* Kati ROONI
* Uku ROONI
* Johannes EHALA
* Eva-Mari EHALA
* Joel AUG
* Liina JOLLER
* Anne-Ly LÄÄNE
* Raivo ERIK
* Laine HEIDEN
* -tundmatu-
* -tundmatu-