D10N
D12
D14
D16
D18
D21A
D21B
D21C
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
DV
H10N
H12
H14
H16
H18
H21A
H21B
H21C
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
HV
18. JÄGALA
23.08.01
Korraldaja:
Rajameister:
Peakohtunik:
OK SRD
D.SVED
E.SVED
Võistlusklass:
D10N
Rada 1,00 Km 4 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 646
Jane LAUTER
EPV SK
0:13:58
50
545
2
2 120
Kristi-Mari KIRSS
0:15:53
45
207
3
546
Kari ALAMAA
ORVAND
0:16:29
41
145
4
1 008
Kertu PIHLAPUU
0:17:26
38
102
5
1 734
Meidi PIHOTALO
0:17:54
36
248
6
2 083
Elise SAULUS
0:18:14
35
35
7
1 547
Sandra SARV
0:18:16
34
426
8
1 764
Marta KORTS-LAUR
0:18:33
33
487
9
1 901
Merilin MAHLAPUU
0:20:56
32
547
10
3 234
Kelli JAAMA
0:21:54
31
31
11
1 908
Thea TUUM
0:24:05
30
418
12
1 394
Helene Kristiina REISNER
0:27:53
29
187
13
1 851
Heleret Marilin REISNER
HARJU KEK RSK
0:28:06
28
226
14
1 700
Kärt ILJA
0:28:24
27
92
15
2 954
Mirjam AVANGO
0:30:41
26
208
16
2 295
Jana ZURAVSKAJA
SRD
0:31:43
25
25
17
773
Gätlin Viktoria RADIN
BK 101
0:31:50
24
176
18
2 117
Egle-Liisa ONTON
0:39:13
23
127
19
1 580
Triinu ERIK
SAUE TAMMED
0:48:34
22
44
20
240
Alina KRAMARENKO
0:49:40
21
268
21
3 059
Liisa TARASSOVA
1:08:45
20
167
Võistlusklass:
D12
Rada 2,00 Km 7 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 004
Heljen SKLAVE
OK ORVAND
0:32:16
50
220
2
3 045
Maarja NAAN
HIPPOKRATES
0:39:58
45
360
3
805
Juta TARMAK
OK TON
0:44:11
41
515
4
2 103
Teele RANDMANN
0:44:58
38
151
5
550
Tiina ALAMAA
ORVAND
0:47:57
36
71
6
2 028
Anneli TAMLA
0:50:51
35
388
7
2 488
Linda AASARU
0:55:45
34
175
8
3 249
Klaarika FELDBERG
0:55:45
34
104
9
1 298
Kirstin PÕLD
1:00:19
32
32
10
3 301
Birgit TEESALU
1:00:54
31
67
11
51
Maria ZURAVSKAJA
1:11:56
30
212
12
2 060
Tiina TURBAN
RAKVERE OK
1:15:19
0
45
Võistlusklass:
D14
Rada 3,00 Km 10 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 041
Thea KALJUR
OK ORVAND
0:43:58
50
281
2
2 171
Hanna SAMOSON
0:51:14
45
544
3
907
Eva-Maria EHALA
RSK RAE
0:53:20
41
389
4
1 765
Marion RENNEL
Harju KEK RSK
1:03:29
38
459
5
2 478
Helen OJA
1:07:00
36
162
6
1 380
Karin POOL
1:08:10
35
35
Võistlusklass:
D16
Rada 4,00 Km 14 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 778
Mare VINNAL
0:59:04
50
472
2
2 242
Kadi KUUSK
1:04:01
45
86
3
336
Annika ALJAS
OK KOSE
1:17:48
41
567
4
600
Liisi KARLEP
1:34:38
38
371
Võistlusklass:
D18
Rada 5,00 Km 15 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
2 202
Kaisa KASE
1:24:12
50
402
Võistlusklass:
D21A
Rada 6,00 Km 18 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 177
Viivi SOOTS
1:01:57
50
195
2
1 346
Lilian JÕESAAR
RAE ROK
1:02:57
45
499
3
1 491
Triin VASK
OK ILVES
1:07:04
41
498
4
102
Liina JÕGISU
OK TON
1:11:36
38
378
5
161
Edith MADALIK
SAUE TAMMED
1:14:50
36
362
6
1 070
Katrin KAIV
1:25:49
35
427
7
896
Ljudmilla SHVED
SRD SK
1:44:23
34
416
Võistlusklass:
D21B
Rada 4,00 Km 16 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
3 039
Ave VIITAMEES
0:53:25
50
154
2
517
Külli TÕNUS
0:53:59
45
459
3
3 131
Kairi RADIN
BK 101
0:55:49
41
345
4
2 087
Heidi PRITS
SK MERCURY
0:56:21
38
457
5
1 219
Liisi PIITS
0:56:35
36
238
6
1 192
Veste VALK
LSF PRONOKING TEAM
0:58:15
35
374
7
53
Anneli PELLO
0:58:57
34
346
8
2 826
Maris SALISTE
0:59:25
33
426
9
565
Ingrid VEHLMANN
OK TON
0:59:40
32
537
10
1 321
Kristiina JAKOBSON
0:59:54
31
359
11
537
Triina-Britt PREDEN
OK TON
1:01:41
30
515
12
264
Egle SASKA
BK 101
1:01:43
29
423
13
2 737
Sigrid SÄRAK
1:12:04
28
335
14
930
Airi KAMRATOV
1:13:37
27
302
15
1 031
Maaren OLANDER
SK MERCURY
1:15:07
26
400
16
2 082
Maarja SAKS
1:15:23
25
119
17
1 373
Mari VAIGA
1:19:14
24
308
18
714
Katrin PIHLAPUU
1:23:21
23
199
19
1 698
Tuuli TAMMERAID
1:45:20
22
302
Võistlusklass:
D21C
Rada 3,00 Km 10 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
2 332
Kristin PEEBO
0:40:16
50
422
2
1 411
Kati PIHOTALO
0:41:30
45
346
3
2 078
Marianne OLESK
0:42:25
41
258
4
1 748
Marge MÕTTE
0:43:54
38
438
5
2 335
Merike MUMME
0:47:52
36
509
6
345
Lembi BERKMAN
TTÜ
0:49:18
35
311
7
3 183
Ethel MADALIK
SAUE TAMMED
0:50:06
34
416
8
200
Marlen VAIKSALU
SAUE TAMMED
0:50:08
33
134
9
1 771
Annemari VENE
0:50:55
32
391
10
1 845
Aire VOLT
0:52:01
31
345
11
364
Eneli IVASK
0:53:57
30
254
12
2 711
Maris MAADVERE
OK TON
0:54:09
29
306
13
1 964
Tuuli VIILUP
0:54:28
28
96
14
1 965
Pille PARIKAS
0:54:32
27
58
15
2 207
Aivi VÄRV
0:54:34
26
52
16
1 979
Triinu TAMM
0:55:07
25
176
17
877
Jaana SHVED
SRD SK
0:55:24
24
244
18
1 660
Kristel SÄRAK
0:55:25
23
219
19
1 802
Veronika KÜBAR
0:55:31
22
247
20
950
Ingrid KUNINGAS
SAUE TAMMED
0:56:31
21
110
21
1 915
Marika STOKKEBY
OK ORION
0:57:21
20
288
22
2 835
Ingrid TOMING
0:57:58
19
19
23
1 763
Külli KEEL
1:01:55
18
60
24
1 762
Ülle KEEL
1:02:04
17
55
25
804
Marjet SALMAR
HOOLER
1:03:20
16
103
26
1 270
Kaie KUKK
TA OK
1:03:25
15
171
27
141
Anne PEKRI
1:04:18
14
125
28
2 696
Tiina-Mari KÕRGE
1:05:22
13
295
29
1 121
Tiina KANGILASKI
1:08:20
12
123
30
2 147
Kristel TALV
1:08:32
11
11
31
2 560
Tiiu MÄGI
BESTRING KML
1:08:35
10
291
32
1 633
Piret-Klea VELLESTE
1:09:17
9
59
33
1 247
Aivi ROASTO
1:09:59
8
50
34
2 902
Mari KERGE
1:10:34
7
56
35
2 333
Ruth OPER
1:11:55
6
105
36
924
Svetlana DOLEDUTKO
SRD SK
1:16:00
5
97
37
1 412
Merle RÄÄSK
LSF PRONOKING TEAM
1:21:48
4
94
38
1 909
Tea REA
1:22:52
3
65
39
2 027
Astrid HERGAUK
BK 101
1:24:25
2
144
40
1 882
Eneli NÕU
1:35:01
1
1
41
2 964
Piret GRIGORJEV
1:35:51
0
409
42
2 274
Tiina KOGGER
1:37:14
0
0
43
2 275
Külli SANGLEPP
1:37:16
0
0
44
1 382
Inna TURU
1:48:50
0
5
45
1 383
Kairi SIRKEL
1:48:50
0
7
Võistlusklass:
D35
Rada 5,00 Km 14 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
757
Lea LEPPIK
TA OK
0:50:30
50
595
2
1 147
Aet MARGNA
STAFF-CLIK
0:55:31
45
454
3
870
Koidu LAANEMETS
HARJU KEK RSK
0:56:32
41
489
4
441
Aari TALVER
OK LUS
1:05:26
38
524
5
178
Tiina TAMLA
KOOPERAATOR
1:07:35
36
292
6
311
Lea OJAMÄE
OK ORION
1:09:45
35
187
7
842
Mare NIITSOO
OK TON
1:11:29
34
34
8
266
Ingrid PEETRIS
1:12:15
33
431
9
512
Inger JALAKAS
Harju KEK RSK
1:14:06
32
400
10
448
Riina LAEV
OK M.A.R.U .
1:17:07
31
460
11
224
Marika KIRSSPUU
TA OK
1:19:57
30
468
12
57
Kristel SARRI
1:27:32
29
141
13
939
Heldi KOTKAS
1:27:52
28
136
14
396
Terje VILLEMI
TA OK
1:29:00
27
375
15
1 502
Gea PULST
1:31:08
26
186
Võistlusklass:
D40
Rada 4,00 Km 14 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 118
Gea RENNEL
Harju KEK RSK
0:54:22
50
585
2
1 610
Anne VAIKJÄRV
AS VUNDER
0:58:00
45
511
3
579
Katrin MILLNER
0:59:20
41
490
4
908
Virve EINPAUL
RSK RAE
1:01:15
38
76
5
1 017
Helve LUHT
Harju KEK RSK
1:06:51
36
209
6
1 997
Maila MOOR
RSK RAE
1:11:35
35
499
7
529
Aivi KALJUR
OK ORVAND
1:19:22
34
173
8
719
Merike HVALÕNSKI
TA OK
1:19:49
33
205
9
2 064
Tiina METSMAA
1:22:58
32
173
10
760
Mari VOLBERG
TA OK
1:30:21
31
31
11
3 028
Mare RANDMAA
1:43:59
30
362
Võistlusklass:
D45
Rada 4,00 Km 14 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
632
Ülle KADAK
OK LEHOLA
0:47:24
50
95
2
174
Viktoria TRASANOV
1:04:18
45
524
3
1 495
Helge VALDEK
Harju KEK RSK
1:08:14
41
512
4
590
Kaja RAHU
1:08:33
38
434
5
2 011
Anne PESTI
ORVAND
1:15:48
36
77
6
586
Silvi ESTORN
TA OK
1:18:40
35
253
7
281
Evi VAHU
OK ORION
1:21:20
34
424
8
1 898
Eha TAMME
1:32:10
33
124
9
2 237
Lembe LUTTERUS
1:33:20
32
397
10
782
Tiiu KAALEP
1:41:16
31
406
11
2 294
Tiiu LIPPUS
2:26:30
30
88
Võistlusklass:
D50
Rada 4,00 Km 12 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
920
Kersti MARDISTE
Harju KEK RSK
0:46:42
50
530
2
540
Virve ORAV
0:49:00
45
600
3
921
Mare AIBAST
Harju KEK RSK
0:49:57
41
439
4
1 651
Hille TASA
OK TON
0:51:54
38
442
5
985
Eha ARB
0:52:23
36
518
6
1 157
Koidula KANNEL
OK ORION
0:54:50
35
232
7
2 212
Reet UUSBERG
0:55:11
34
106
8
1 579
Juta LEHTME
ORHIVAR
1:04:57
33
130
9
105
Tiiu JÕGISU
OK TON
1:06:30
32
264
10
108
Esta KARILAID
1:07:47
31
376
11
648
Liis LILLE
Harju KEK RSK
1:10:14
30
212
12
131
Anne RAADLA
HOOLER
1:14:52
29
417
13
630
Juta VIRKEPUU
Harju KEK RSK
1:14:52
29
422
14
113
Reet REBANE
1:25:17
27
348
15
2 177
Aime SAKS
1:26:47
26
87
16
2 009
Ljudmilla NIKOLAEVSKAJA
SRD SK
1:26:50
0
227
Võistlusklass:
D55
Rada 4,00 Km 12 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
197
Viiu REBANE
OK ORION
0:48:12
50
600
2
3 000
Tiiu VENE
0:51:20
45
511
3
40
Kiira TARASSOVA
OK TON
0:52:41
41
521
4
451
Ilse UUS
OK TON
1:00:29
38
492
5
666
Malle MEIER
HOOLER
1:04:22
36
397
6
77
Malle VIILMA
HOOLER
1:10:09
35
377
7
405
Ene LOIDE
Harju KEK RSK
1:10:46
34
442
8
670
Ülle MÕISTLIK
OK ORION
1:15:45
33
422
9
300
Helgi-Mai KANA
HOOLER
1:28:19
32
189
10
1 001
Karin JUHAT
OK ORION
1:42:25
31
281
Võistlusklass:
D60
Rada 3,00 Km 10 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
4
Elga ADRAT
OK TON
0:53:53
50
600
2
233
Imbi KAASIK
OK TON
1:01:47
45
547
3
50
Maimu TORNBERG
KOOPERAATOR
1:02:08
41
413
4
876
Malle KAROLIN
OK ORION
1:03:25
38
247
5
184
Enda JANTER
1:07:40
36
461
6
185
Helje REINHOLM
1:09:51
35
445
7
1 347
Eevi PÄRSIM
1:28:44
34
107
8
2 689
Eva TELGMA
1:37:07
33
427
Võistlusklass:
D65
Rada 3,00 Km 10 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
346
Ellen VESKI
OK ORION
0:58:56
50
595
2
340
Mall POOL
1:47:11
45
546
3
976
Marja LIIDJA
1:55:18
41
155
4
307
Ingrid UUK
2:06:07
38
561
Võistlusklass:
DV
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
750
Ljudmilla MASHINA
OK TON
9
2
505
Valve NÕMME
OK TON
8
3
1 526
Roza GRABLINA
OK TON
8
4
1 469
Kaia Grete KUKKER
5
5
1 470
Anneli KUKKER
5
6
1 471
Hele-Riin KUKKER
5
7
234
Aime SOOSÕRV
OK ORION
4
8
550
Tiina ALAMAA
ORVAND
4
9
2 209
Helli AAS
4
10
2 480
Inna LIIVA
4
11
1 328
Triin TÕNISSON
LSF PRONOKING TEAM
2
12
1 232
Monika OIT
TA OK
14
13
3 105
Piret SARAPUU
BK 101
11
14
268
Mare RAIDMA
10
15
432
Juta REMMET
10
16
1 133
Mari PEDAJAS
10
17
1 254
Hannela LILLEPRUUN
10
18
2 308
Ele-Marit EOMÕIS
10
19
2 309
Piia-Piret EOMÕIS
10
20
2 311
Külli KÜTTIS
10
Võistlusklass:
H10N
Rada 1,00 Km 4 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
2 088
Sander KUUSK
SAUE TAMMED
0:11:35
50
565
2
2 602
Gert SARV
0:11:55
45
558
3
1 663
Siim NURGES
0:12:10
41
264
4
2 296
Uku-Laur TALI
0:12:52
38
38
5
2 126
Jarmo REHA
KOOPERAATOR
0:13:15
36
558
6
2 152
Risto KARI
0:14:15
35
67
7
2 180
Andres IDNURM
0:14:55
34
117
8
2 746
Mihkel KAKKO
0:15:14
33
411
9
2 945
Valter TÄNAV
RSK RAE
0:15:23
32
336
10
1 559
Mikk KALAMEES
SAUE TAMMED
0:15:38
31
421
11
2 270
Mikk REHA
KOOPERAATOR
0:15:41
30
432
12
1 694
Siim-Tanel SAMMELSELG
NÕMME SUUSAKLUBI
0:15:44
29
422
13
1 421
Karl KIBUS
0:16:28
28
192
14
2 150
Andreas SAULUS
0:17:06
27
79
15
755
Erki OLESK
0:17:13
26
390
16
2 151
Ingmar DAUB
0:18:20
25
25
17
645
Kristjan KALLE
0:19:21
24
124
18
928
Anton SHVED
SRD SK
0:20:42
23
316
19
2 352
Mattis JAAMA
0:21:37
22
22
20
1 860
Mattias KLAUS
0:21:42
21
376
21
3 302
Henry TEESALU
0:22:06
20
56
22
288
Hendrik KIRISTAJA
0:23:39
19
97
23
1 753
Deniss SHVED
SRD SK
0:23:47
18
387
24
548
Arvi ALAMAA
ORVAND
0:24:15
17
147
25
1 664
Mikk Mihkel NURGES
0:26:17
16
433
26
1 392
Helmuth Martin REISNER
0:28:10
15
143
27
1 990
Aleksander TALI
Harju KEK RSK
0:30:17
14
122
28
1 688
Toomas IDNURM
0:31:45
13
93
29
1 453
Matthias KALEV
0:32:19
12
12
30
2 638
Vadim SHVED
SRD SK
0:32:32
11
293
31
2 116
Ott ONTON
0:39:09
10
73
32
1 659
Ekvard JOAKIT
SAUE TAMMED
0:40:05
9
269
33
1 419
Aleksander ALLKIVI
0:59:18
8
99
34
1 288
Villem AAS
1:08:14
7
37
35
1 944
Martin SHIROKOV
1:22:10
6
29
Võistlusklass:
H12
Rada 2,00 Km 7 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
2 065
Priit RANDMAN
0:26:08
50
211
2
2 584
Anton MIHHAILOV
SRD SK
0:31:03
45
168
3
203
Peeter KIRSS
0:32:14
41
522
4
913
Aleksandr SHVED
SRD SK
0:35:01
38
505
5
2 036
Taavi TALVER
OK L-US
0:38:46
36
457
6
1 123
Jako KUUSIK
0:46:09
35
300
7
1 492
Erik OLESK
0:53:33
34
343
8
2 097
Tõnis POOL
1:00:56
33
33
9
2 197
Laur UUSBERG
1:18:10
32
96
10
2 006
Taavi TURBAN
RAKVERE OK
1:20:20
31
63
Võistlusklass:
H14
Rada 4,00 Km 12 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 117
Mattias RENNEL
Harju KEK RSK
0:39:40
50
568
2
2 172
Karl SAMOSON
0:41:04
45
45
3
3 025
Jaagup TOOME
OK HIPPOKRATES
0:41:14
41
402
4
1 564
Kristjan LOORITS
0:41:41
38
541
5
271
Hannes KEREM
Harju KEK RSK
0:47:16
36
529
6
120
Marek BERKMAN
OK ORION
0:53:08
35
463
7
1 609
Jörgen VAIKJÄRV
0:55:01
34
439
8
55
Jaan KOSTJUKOV
0:56:28
33
470
9
1 467
Teno TELGMA
1:04:26
32
154
10
42
Nikolai GERASSIMTCHUK
1:07:31
31
434
11
2 201
Kaur KASE
1:08:08
30
179
12
1 218
Mihkel HEIDELBERG
1:24:41
29
92
13
767
Henri REEDER
1:50:17
28
89
14
2 288
Rauno ESOP
1:50:19
27
27
Võistlusklass:
H16
Rada 5,00 Km 15 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
7
Jaan TARMAK
OK TON
0:38:05
50
600
2
872
Lauri MALSROOS
SAUE TAMMED
0:42:06
45
95
3
1 994
Kristian MOOR
OK TON
0:44:46
41
538
4
1 589
Aivo TAMM
OK TON
0:55:12
38
386
5
984
Rain KIRJANEN
TA OK
1:01:20
36
326
6
3 026
Joosep TOOME
OK HIPPOKRATES
1:08:12
35
235
7
2 369
Kristofer SOOP
1:09:10
34
444
8
1 588
Silvester SOOP
1:56:07
33
249
Võistlusklass:
H18
Rada 6,00 Km 19 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
847
Peeter PIHL
SAUE TAMMED
0:51:37
50
140
2
531
Timo KALJUR
OK ORVAND
0:52:53
45
119
3
848
Reigo VATSK
SAUE TAMMED
0:55:29
41
206
4
912
Jürgen EINPAUL
RSK RAE
0:57:23
38
161
5
1 063
Juhan AASARU
0:57:33
36
435
6
1 044
Helmet SKLAVE
OK ORVAND
0:58:03
35
80
7
777
Tanel TAAL
OK VÕRU
0:59:14
34
212
8
2 370
Siim KIBUS
1:09:35
33
465
9
851
Arvo AMBEL
Nõmme SK
1:16:00
32
463
10
2 372
Riho MILOSERDOV
1:16:59
31
317
Võistlusklass:
H21A
Rada 8,00 Km 19 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
915
Armo HIIE
OK ILVES
0:58:15
50
290
2
610
Heiti HALLIKMA
OK VÕRU
0:59:43
45
472
3
2 609
Randy KORB
OK PEKO
0:59:43
45
520
4
679
Enn JAAMA
1:03:32
41
278
5
1 087
Danilo PIHT
SK MERCURY
1:04:14
38
387
6
1 629
Silver EENSAAR
OK KOBRAS
1:05:05
36
87
7
419
Mati KORROL
OK SAUE TAMMED
1:05:39
35
293
8
937
Margus ARU
1:05:44
34
182
9
326
Meelis MÄLTER
HARJU KEK RSK
1:07:02
33
98
10
1 364
Karli LAMBOT
OK ORION
1:07:04
32
235
11
1 916
Priit PIKKSAAR
1:07:20
31
516
12
193
Roman SHVED
SRD SK
1:08:37
30
353
13
1 384
Mart JAKOBSON
Harju KEK RSK
1:09:05
29
330
14
1 600
Lauri LAHTMÄE
1:09:29
28
256
15
1 088
Alar ABRAM
Rakvere OK
1:12:24
27
303
16
1 312
Aivo TRAKS
OK ORVAND
1:19:13
26
87
17
287
Arbo RAE
OK M.A.R.U .
1:27:28
25
200
18
526
Jürgen KALLO
TA OK
1:36:25
24
102
19
2 063
Ain VIHERMETS
1:46:44
23
75
20
1 951
Raul HINDOV
1:48:46
22
251
Võistlusklass:
H21B
Rada 6,00 Km 19 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
594
Taavi AHVEN
OK LUS
0:46:29
50
396
2
1 558
Raivo ERIK
OK M.A.R.U .
0:46:43
45
257
3
1 166
Mait TÕNISSON
LSF O-TEAM
0:49:04
41
506
4
1 071
Tarmo KLAAR
OK ILVES
0:54:05
38
435
5
898
Viljar VAINOLA
KOOPERAATOR
0:54:21
36
311
6
389
Margus ESNAR
RSK RAE
0:55:10
35
270
7
2 272
Veiko HINTSOV
0:55:20
34
302
8
2 565
Tarmo KILG
0:56:15
33
234
9
836
Taivo DAUB
0:56:17
32
394
10
293
Anti KALLE
0:56:19
31
98
11
2 847
Andrus KERNER
0:56:21
30
208
12
327
Lauri OLLI
LSF PRONOKING TEAM
0:56:48
29
382
13
1 122
Rain SEMPER
0:57:02
28
319
14
2 586
Taavi KAINEL
0:58:29
27
385
15
119
Margus KANDELIN
0:58:58
26
435
16
837
Andrus JAKOBSON
0:59:33
25
347
17
239
Eero SOONE
OK TEGIJAD
0:59:36
24
116
18
507
Andris SPRIVUL
OK PEKO
1:00:27
23
199
19
919
Alar VASEMÄGI
1:00:56
22
191
20
54
Ain PELLO
1:01:47
21
342
21
1 092
Urmas RANNU
1:01:47
21
21
22
1 635
Vello SOLNA
OK PEKO
1:01:56
19
74
23
1 141
Marko METSAR
1:02:03
18
50
24
2 104
Rauno ROOS
1:02:04
17
340
25
3 056
Madis RAIDMA
1:02:18
16
96
26
383
Alar SISTOK
1:04:15
15
266
27
101
Janno JÕGISU
OK TON
1:04:44
14
104
28
705
Arthur RAICHMANN
1:05:18
13
50
29
944
Margus JAANUS
KOOPERAATOR
1:06:19
12
48
30
1 736
Targo KALAMEES
1:06:44
11
142
31
1 482
Mairolt KAKKO
1:06:51
10
411
32
527
Priit SARV
1:08:30
9
358
33
2 331
Alari ILVES
1:09:13
8
181
34
330
Tarvi OLLI
LSF PRONOKING TEAM
1:10:01
7
241
35
464
Aivar MEINDOK
OK M.A.R.U .
1:10:47
6
6
36
1 194
Neeme KAARNA
1:12:09
5
315
37
351
Taimo NELLIS
1:13:57
4
199
38
329
Mart NORMAN
1:14:24
3
75
39
1 301
Mati TIKERPUU
ÕTD
1:15:06
2
57
40
1 602
Andres ALLKIVI
LSF
1:15:39
1
57
41
1 961
Madis KIPPER
1:19:50
0
0
42
1 168
Peep OTSTAVEL
LSF O-TEAM
1:21:51
0
19
43
818
Alar HEINRAND
TTÜ
1:23:44
0
124
44
2 892
Tarmo LINDRE
OK ORVAND
1:37:50
0
8
45
1 307
Paavo HELDE
1:40:34
0
0
Võistlusklass:
H21C
Rada 5,00 Km 15 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
599
Margus KLEMENTSOV
KOOPERAATOR
0:36:41
50
100
2
758
Lauri LEPPIK
TA OK
0:40:45
45
415
3
971
Veikko TAMLAK
Sinine Zetoon
0:41:43
41
238
4
901
Martin KAUP
0:42:03
38
392
5
406
Ott PRUUN
SK LOOM
0:42:56
36
419
6
680
Vermo SIIM
OK M.A.R.U .
0:43:06
35
106
7
33
Mart SOOBERG
OK VÕRU
0:44:48
34
422
8
2 263
Harri MOORA
0:45:21
33
65
9
1 750
Urmas VEERSALU
0:45:35
32
70
10
969
Peeter VÕRK
Sinine Zetoon
0:46:16
31
287
11
3 196
Alar SAAR
SK JÕULU
0:46:27
30
161
12
1 890
Raivo REISENBUK
0:46:31
29
129
13
74
Tanel SAUE
OK TON
0:46:58
28
376
14
2 936
Tarmo LILLSOO
0:47:09
27
62
15
2 725
Tanel TRÖÖP
0:47:54
26
281
16
1 713
Urmas JÕELEHT
0:48:57
25
373
17
1 978
Art ARUKAEVU
0:49:00
24
63
18
3 207
Maik LINT
0:49:07
23
374
19
1 197
Toomas TIIVEL
OK ILVES
0:49:25
22
491
20
3 206
Tanel LINT
0:50:14
21
190
21
1 925
Hannes VIHERPUU
SK PAKSUD POISID
0:50:19
20
263
22
1 685
Arno NURGES
0:50:52
19
223
23
567
Erkki LAUR
OK M.A.R.U .
0:51:13
18
340
24
213
Henn RAST
0:51:29
17
324
25
284
Heiko SÕRO
0:52:37
16
182
26
3 036
Allan LAHE
0:53:19
15
104
27
187
Rein KAASIK
0:53:27
14
66
28
536
Kair TAMMEL
0:53:31
13
210
29
618
Jaanus VILJAMAA
OK ORION
0:53:37
12
43
30
2 199
Juhan IDNURM
0:53:46
11
17
31
2 300
Timo SAKS
0:53:47
10
10
32
2 590
Hindrek LOOTUS
0:54:21
9
54
33
1 445
Vladislav PAHHOMENKOV
0:54:25
8
176
34
439
Ville ALLIKVERE
0:55:00
7
60
35
797
Andres MARTIN
0:56:05
6
345
36
869
Andrus SIPSAKA
Harju KEK RSK
0:56:14
5
7
37
1 747
Avo AEDMAA
0:56:15
4
68
38
554
Risto-Gusto GURJEV
OK L-US
0:56:19
3
3
39
692
Risto SERG
0:56:20
2
86
40
2 303
Marko MELNITS
0:56:25
1
1
41
1 374
Paul LUMI
0:56:40
0
96
42
145
Andres LAUBA
OK TON
0:56:45
0
209
43
817
Erko ÕUNAPUU
OK TON
0:56:47
0
415
44
1 910
Heinar KUKK
0:56:47
0
0
45
2 015
Illimar KAASIKU
0:58:08
0
0
46
3 112
Heinar RADIN
BK 101
0:58:59
0
222
47
707
Viktor KÜBARA
1:00:09
0
9
48
576
Aldo METT
1:00:31
0
88
49
2 290
Indrek HINNO
1:00:52
0
29
50
378
Tarmo KALDA
1:03:29
0
68
51
973
Urmas REIKOP
Sinine Zetoon
1:03:31
0
0
52
2 616
Siim SIPSAKA
1:04:15
0
0
53
2 282
Kalev VIIDEMANN
1:04:27
0
55
54
2 952
Jaan MURUMETS
1:04:30
0
40
55
328
Urmas RAUDE
1:05:43
0
7
56
317
Peep ABEL
1:05:49
0
0
57
1 451
Andres GELKOV
SAUE OK
1:06:01
0
37
58
1 786
Tiit RIISALO
1:06:38
0
104
59
2 121
Priit PALUMAA
1:06:40
0
43
60
2 109
Inno TÄHISMAA
1:06:43
0
0
61
1 891
Raivo KLEINERT
1:08:36
0
14
62
2 113
Priit ONTON
1:08:43
0
0
63
539
Tarmo TUULE
SK LOOM
1:09:01
0
11
64
2 249
Madis KURVET
1:09:16
0
0
65
1 821
Hannes POOL
1:09:34
0
6
66
2 759
Rein ILJA
1:09:50
0
2
67
3 019
Mark ZIRK
1:09:57
0
0
68
3 020
Marek SUKK
1:13:32
0
0
69
2 042
Alo SÜVARI
1:14:46
0
0
70
3 309
Margus POKROVSKI
1:15:24
0
0
71
1 817
Kalev KONSO
1:15:50
0
0
72
2 259
Kristian PILBAS
1:16:42
0
0
73
1 575
Tarmo TIISLER
1:18:49
0
7
74
1 332
Aivar KRIISA
1:19:43
0
0
75
409
Madis KÕRVITS
SK LOOM
1:22:11
0
2
76
2 258
Rauno LINA
1:22:11
0
0
77
1 749
Jaan TARNO
1:22:58
0
0
78
2 124
Mart VIRUNURM
1:23:50
0
0
79
2 226
Jaak EVERT
EÜP
1:27:25
0
0
80
2 720
Olev SEPP
LSF O-TEAM
1:32:11
0
31
81
2 246
Oliver PEEBO
1:32:24
0
0
82
823
Anton ROOLAID
TTÜ
1:38:56
0
0
Võistlusklass:
H35
Rada 8,00 Km 19 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
547
Jaanus REHA
KOOPERAATOR
0:58:28
50
467
2
1 517
Priit ÖVERUS
SK MERCURY
1:09:26
45
497
3
1 026
Tenno ALAMAA
OK ORVAND
1:09:43
41
241
4
23
Tõnu TÄNAV
RSK RAE
1:10:26
38
488
5
1 585
Johannes TASA
OK TON
1:11:19
36
444
6
781
Veiko PAK
RSK RAE
1:16:18
35
35
7
530
Maido KALJUR
OK ORVAND
1:16:51
34
188
8
1 102
Kalle KUUSIK
1:19:16
33
399
9
160
Mati PREITOF
OK M.A.R.U .
1:19:18
32
524
10
449
Urmas LAEV
OK M.A.R.U .
1:25:47
31
375
11
716
Manivald HALJAS
1:30:53
30
408
12
489
Eerik TAMM
1:31:59
29
176
13
2 693
Toomas TELGMA
1:37:12
28
346
14
1 991
Raimond SILLAMAA
2:55:16
27
103
Võistlusklass:
H40
Rada 6,00 Km 19 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
502
Ando POST
KOOPERAATOR
0:49:49
50
558
2
442
Andres TALVER
OK LUS
0:50:18
45
575
3
496
Mihkel NAHKUR
0:53:10
41
472
4
1 638
Valdo TOOME
HIPPOKRATES
0:54:02
38
213
5
283
Vello POST
KOOPERAATOR
0:56:13
36
331
6
910
Ülo TIMUSKA
RAE
0:56:22
35
505
7
1 005
Kalev KÕIVA
KOSE OK
0:58:21
34
246
8
729
Peeter SALMU
0:59:01
33
373
9
532
Guido TREES
TA OK
1:00:09
32
366
10
39
Sulev KUIV
TA OK
1:00:51
31
264
11
711
Valentin MIKSON
1:02:12
30
432
12
949
Jüri MÄRTMAA
SAUE TAMMED
1:03:07
29
385
13
1 282
Eduard PUKKONEN
1:03:24
28
382
14
384
Reino RASS
1:05:43
27
318
15
1 631
Tõnu LÄÄNE
1:08:18
26
383
16
343
Tõnu TAAL
JOKA
1:08:31
25
254
17
556
Toivo LEISNER
1:12:35
24
334
18
2 105
Ivo TAMLA
1:13:18
23
66
19
2 628
Toomas VINNAL
TTÜ
1:13:28
22
136
20
503
Avo PRUUN
1:16:35
21
320
21
3 165
Endel KARP
1:21:05
20
201
22
1 895
Andrus TAMME
1:21:56
19
145
23
1 101
Veiko TALI
Harju KEK RSK
1:55:57
18
63
Võistlusklass:
H45
Rada 6,00 Km 18 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
2 165
Märt JÄRVIK
0:59:56
50
457
2
656
Harry VEIDE
OK L-US
1:00:46
45
573
3
275
Jüri ROKKO
1:01:05
41
508
4
2 170
Ago SAMOSON
1:03:00
38
410
5
652
Mati KARP
TEMPO
1:07:55
36
327
6
802
Tiit PLOOMPUU
HOOLER
1:08:17
35
402
7
121
Arvo SOOSALU
LUS
1:08:21
34
464
8
2 797
Kaino VALDRE
1:08:58
33
130
9
3 191
Tõnu KUUSIK
LUS
1:10:02
32
106
10
662
Andres IILA
1:10:33
31
473
11
1 611
Kalju VAIKJÄRV
1:11:11
30
331
12
698
Toomas KOPPEL
SAKU OK
1:12:44
29
457
13
107
Rein KASK
TA OK
1:14:23
28
376
14
494
Raivo KUKK
1:28:56
27
371
15
2 048
Vladimir TIKKI
JOKA
1:32:29
26
188
16
492
Hindrek LIISVÄLI
2:05:01
25
113
17
3 050
Sulev VILL
2:25:30
24
126
Võistlusklass:
H50
Rada 6,00 Km 18 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
12
Rein UNT
OK TON
0:53:43
50
191
2
593
Tauno SAKS
1:00:01
45
457
3
87
Ilmar KIRJANEN
TA OK
1:01:50
41
528
4
375
Kalev KUKK
TA OK
1:06:16
38
452
5
13
Kalle NELK
OK ORION
1:06:38
36
525
6
643
Ants TAMM
TTÜ
1:09:12
35
428
7
142
Tõnis HÄRM
1:10:50
34
561
8
1 140
Tõnu METSAR
1:14:56
33
138
9
1 486
Toomas NAELAPÄÄ
Harju KEK RSK
1:18:02
32
330
10
800
Heldur VÄLJAMÄE
OK ORVAND
1:19:25
31
330
11
248
Kalev RAADLA
HOOLER
1:25:07
30
376
12
678
Jaan KALLO
1:27:50
29
275
13
235
Tõnu SOOSÕRV
OK ORION
1:41:43
28
295
14
3 156
Rein HANNI
1:42:16
27
338
15
379
Toomas TUULIK
1:47:35
26
264
16
2 630
Rein PALUKIVI
1:48:34
25
318
17
1 875
Rein REBANE
OK TON
1:50:00
24
142
Võistlusklass:
H55
Rada 4,00 Km 16 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
80
Tõnu SAVI
OK L-US
0:40:53
50
533
2
413
Ülo VAINURA
SAUE TAMMED
0:41:57
45
595
3
649
Aarne MARDISTE
Harju KEK RSK
0:49:43
41
243
4
183
Tõnu PIITS
0:51:25
38
430
5
29
Karl-Valdor KUUSK
SAUE TAMMED
0:51:43
36
448
6
309
Enn AEDNA
OK TON
0:53:05
35
413
7
1 052
Jüri KAIV
0:54:05
34
424
8
1 009
Jüri PÜSSIM
0:55:41
33
436
9
709
Ilmar MÕISTLIK
OK ORION
0:57:21
32
374
10
1 729
Jaan VEHLMANN
JK HERMES
0:59:42
31
317
11
106
Eimar JÕGISU
OK TON
1:01:34
30
358
12
66
Raivo MEIER
HOOLER
1:01:45
29
398
13
458
Tiit KOPPEL
OK ORION
1:04:22
28
329
14
453
Peeter VOLT
1:04:27
27
371
15
210
Tõivo SARMET
1:04:40
26
233
16
95
Jaan LOIDE
Harju KEK RSK
1:06:46
25
183
17
675
Vello LOORITS
OK ORION
1:06:46
25
301
18
1 029
Arvo RODI
KOSE OK
1:08:07
23
324
19
1 294
Tõnis RAUDLA
SAUE TAMMED
1:09:16
22
313
20
2 115
Hillar MÜÜR
1:09:21
21
21
21
862
Jüri TÄHEMAA
1:09:59
20
253
22
807
Jüri TARMAK
OK TON
1:12:46
19
377
23
115
Lembit RÄHNI
1:13:09
18
267
24
246
Georg LIIDJA
1:16:44
17
252
25
713
Alvar PIHLAPUU
1:23:43
16
57
26
350
Are SAADIK
OK ORION
1:29:42
15
52
27
70
Toomas TIIKMA
TTÜ
1:56:22
0
151
Võistlusklass:
H60
Rada 5,00 Km 14 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
443
Mati TÕNUS
OK ORION
0:41:21
50
479
2
32
Georg SOOBERG
0:44:06
45
600
3
215
Rein KÜTTIM
OK ORION
0:47:16
41
517
4
65
Kalju TILK
OK ORION
0:49:19
38
529
5
3 222
Jaan ORAV
0:53:45
36
372
6
518
Riho KILP
SAUE TAMMED
0:53:48
35
397
7
320
Tõnu KIRSS
0:54:48
34
457
8
998
Ain RELO
SAUE TAMMED
0:55:04
33
305
9
832
Heldur UNT
0:58:41
32
333
10
2
Mati TOOM
OK TON
1:03:47
31
285
11
1 505
Rein KANNIKE
1:04:39
30
335
12
1 227
Jaan VIIRMAA
1:08:09
29
423
13
314
Sulev LESTBERG
1:09:53
28
365
14
390
Ants MAARING
1:11:08
27
351
15
334
Enn NORMAN
1:13:40
26
269
16
874
Tõnu TIITS
OK ORION
1:13:48
25
90
17
1 999
Lembit PÕLDOJA
1:13:48
25
266
18
997
Juhan HUNT
OK ORION
1:13:55
23
405
19
501
Juho HEINRAND
1:14:20
22
369
20
1 363
Andrei KONDRASHOV
1:15:31
21
195
21
606
Ilmar ARUMÄE
1:17:56
20
268
22
792
Priit ANNUSVER
OK LEHOLA
1:19:08
19
19
23
549
Tõnu TOOMING
1:20:56
18
237
24
724
Rein MESILA
KOOPERAATOR
1:20:59
17
345
25
693
Konstantin KANGUR
1:24:25
16
232
26
628
Elmu LOIT
1:24:40
15
341
27
1 150
Toomas LAUSMAA
OK ORION
1:28:50
14
247
28
479
Feliks KIPPER
OK ORION
1:35:02
13
344
29
359
Enn UUSSAAR
OK ORION
1:35:15
0
175
Võistlusklass:
H65
Rada 4,00 Km 12 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
624
Heino HEINLOO
SAUE TAMMED
0:42:04
50
565
2
273
Aavo HÄRMA
OK ORION
0:45:04
45
546
3
232
Are KAASIK
OK ORION
0:47:22
41
522
4
956
Toomas JÕGI
1:00:23
38
518
5
367
Hardo LOOG
1:09:12
36
473
6
294
Mart NUGA
1:11:05
35
236
7
342
Rain LAHTMETS
1:14:40
34
110
8
748
Peedu RETEL
1:16:47
33
413
9
637
Rein VESKI
OK ORION
1:21:36
32
410
10
118
Ants ERM
TA OK
1:21:44
31
414
11
688
Valju TALI
Harju KEK RSK
1:28:50
30
334
12
395
Arne KAARLAID
1:34:01
29
63
13
700
Hudo ANNIVAL
1:38:41
28
394
14
295
Ilja MALKIN
2:08:42
27
378
Võistlusklass:
H70
Rada 3,00 Km 10 KP
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
237
Enrico MITT
OK TON
0:57:45
50
476
2
677
Vello JOONUKS
0:59:05
45
442
3
710
Helmut KARIN
SAUE TAMMED
1:02:57
41
517
4
1 020
Ilmar LOKKA
1:04:39
38
533
5
352
Hugo TARTLAN
1:05:11
36
469
6
1 185
Edgar TAMMIK
OK ORION
1:06:16
35
470
7
291
Hans VINKMAN
1:17:08
34
454
8
149
Ivar TREIKELDER
1:18:05
33
257
9
221
Eugen MÄNNIK
1:18:54
32
265
10
313
Arvo KULL
OK ORION
1:40:48
31
391
Võistlusklass:
HV
Jrk. Nr .
Võistl. nr .
Ees- ja perekonnanimi
Klubi
Aeg
KP
Kokku kp .
1
1 823
Tiit LING
9
2
25
Andres KÄÄR
7
3
387
Ranner PAK
RSK RAE
7
4
1 428
Kalev KUUSIK
7
5
1 864
Elmo JÕELEHT
7
6
759
Tiit SÕMERMA
5
7
1 559
Mikk KALAMEES
SAUE TAMMED
4
8
948
Tõnis MÄRTMAA
3
9
377
Aare MÄEMURD
17
10
614
Kalju JÜRISMA
17
11
67
Ilmar KÄÄRMA
15
12
155
Sven REA
OK M.A.R.U .
15
13
253
Margus VARRES
15
14
1 429
Pert LOMP
15
15
1 653
Jaan METSA
15
16
1 926
Mait VANEM
LSF PRONOKING TEAM
15
17
260
Vallo VARJO
KOOPERAATOR
14
18
544
Mihkel MÄLTER
HARJU KEK RSK
14
19
1 156
Meelis MURSS
14
20
1 577
Boris KIRT
14
21
769
Alari KOPPEL
saue tammed
13
22
2 340
Kristjan HÄNNI
13
23
2 153
Kaido SAKS
12
24
2 205
Indrek MERIMAA
12
25
2 239
Rein POST
12
26
430
Venda KASK
10
27
772
Harry PÄSSA
10
28
2 305
Tiit EOMÕIS
10
29
631
Peeter PLAKK
1
See aruanne on genereeritud programmiga WinTON (c) Jan T. Urwa