Koondarvestus


13.jaanuar 17:00
Sisesuund 2024 1. etapp Tallinna Muusika- ja Balletikool
Korraldaja:SRD SK
Rajameister:Sergei Rjabõškin
21.jaanuar 23:59
TON pühad 16.12.2023-21.01.2024 Pirita
Korraldaja:Maari Idnurm
Rajameister:Mait Tõnisson
27.jaanuar 12:00
Tallinna MV suusaorienteerumises Ääsmäe
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
29.veebruar 17:00
Sisesuund 2024 2. etapp Jüri Gümnaasium
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Jaan Viirmann
09.märts 13:00
Sisesuund 2024 3. etapp Rocca al Mare Kool
Korraldaja:LSF PT / OK TON
Rajameister:Märten Henrik Pais
10.märts 23:59
Treeningrada EV 15.02-10.03.2024 Mustamäe
Rajameister:Maari Idnurm
18.aprill 17:00
1. Neljapäevak Saustinõmme
Korraldaja:Saku Õlletehase SK / Jaanus Jõgis
Rajameister:Lauri Tarlap
25.aprill 17:00
2. Neljapäevak Püünsi
Korraldaja:LSF Pronoking Team
Rajameister:Lauri Pähn
02.mai 17:00
3. Neljapäevak Keila-Joa
Korraldaja:TLÜ Rekreatsioon / Mait Tõnisson
Rajameister:Raivo Pellja
08.mai 18:00
Tallinna MV sprint Keila
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2024001
09.mai 17:00
4. Neljapäevak Kaberla Riiamägi
Korraldaja:TLÜ Rekreatsioon / Mait Tõnisson
Rajameister:Marko süld
16.mai 17:00
5. Neljapäevak Harku Retro
Korraldaja:Tarmo Klaar
Rajameister:Tarmo Klaar
Kaart:0313
23.mai 17:00
6. Neljapäevak Meremõisa
Korraldaja:Harju OK
Rajameister:Toomas Tiivel
30.mai 17:00
7. Neljapäevak Pirgu
Korraldaja:Perekond Tammemäe
Rajameister:Timmo Tammemäe
06.juuni 17:00
8. Neljapäevak Järvi Järved
Korraldaja:SRD SK / Ella Šved
Rajameister:Dmitri Šved
13.juuni 17:00
9. Neljapäevak Valgejõe
Korraldaja:Rakvere OK
Rajameister:Kuno Rooba
20.juuni 17:00
10. Neljapäevak Kõrvemaa
Korraldaja:Perekond Jõgisu / Liina Jõgisu
Rajameister:Raivo Pellja
    27.juuni 17:00
    11. Neljapäevak Pikknõmm
    Korraldaja:OK TON / Maari Idnurm
    Rajameister:Siiri Vallner
      04.juuli 17:00
      12. Neljapäevak Soodla
      Korraldaja:Põrgupõhja
      Rajameister:Jaan Viirmann
        11.juuli 17:00
        13. Neljapäevak Padise
        Korraldaja:Lääne-Harju Spordkeskus
        Rajameister:Marek Karm
          18.juuli 17:00
          14. Neljapäevak Mägede
          Rajameister:Sander Annus
            25.juuli 17:00
            15. Neljapäevak Nelijärve
            Rajameister:Heidi Sild
              01.august 17:00
              16. Neljapäevak Voose
              Korraldaja:Bona Fide
              Rajameister:Rain Vellerind
                08.august 17:00
                17. Neljapäevak Kodasoo
                Rajameister:Jaan Olvet
                  15.august 17:00
                  18. Neljapäevak Venemäe
                  Korraldaja:Kooperaator
                    22.august 17:00
                    19. Neljapäevak Kolgaküla
                    Rajameister:Rünno Sulg
                      29.august 17:00
                      20. Neljapäevak Keila
                      Rajameister:Lauri Malsroos
                        05.september 17:00
                        21. Neljapäevak Mustamäe
                        Korraldaja:TA OK
                        Rajameister:Priit Överus
                          12.september 17:00
                          22. Neljapäevak Botaanikaaed
                          Korraldaja:SK100
                            iCalender