05.jaanuar 11:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 3. etapp EKA
Korraldaja:LSF PT
Rajameister:Sergei Rjabõškin
20.jaanuar 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 4. etapp Kultuurikatel
Korraldaja:OK Nõmme
Rajameister:Mait Tõnisson
06.veebruar 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 5. etapp Lasnamäe Vene Gümnaasium
Korraldaja:SRD
Rajameister:Vjatšeslav Safonov
05.märts 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 6. etapp Sisekaitseakadeemia
Korraldaja:SK 100
Rajameister:Tomi-Andre Piirmets
21.mai 12:00
1. Neljapäevak - ajavõtuga püsirada Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
Korraldaja:TON / Mait Tõnisson
Rajameister:Margus Klementsov
28.mai 14:00
2. Neljapäevak - ajavõtuga püsirada Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
Korraldaja:TON / Mait Tõnisson
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2016003
04.juuni 17:00
3. Neljapäevak - ajavõtuga püsirada Ruu
Korraldaja:Harju OK / Gea Rennel
Rajameister:Märten Henrik Pais
Kaart:2019009
11.juuni 15:00
4. Neljapäevak - ajavõtuga püsirada Ännijärve
Korraldaja:Põrgupõhja OK / Argo Kauge
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2019040
18.juuni 15:00
5. Neljapäevak - Ajavõtuga püsirada Järvi Järved
Korraldaja:SRD / Ella Šved
Rajameister:Dmitri Šved
Kaart:2019042
25.juuni 17:00
6. Neljapäevak - ajavõtuga püsirada Kobru
Korraldaja:OK TON / Mait Tõnisson
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2015011
02.juuli 17:00
7. Neljapäevak Padise
Korraldaja:Harju OK / Andrus Sipsaka
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2019005
09.juuli 17:00
8. Neljapäevak Nelijärve
Korraldaja:Norma OK / Kertu Savitsch
Rajameister:Oliver Annus
Kaart:2014028
16.juuli 17:00
9. Neljapäevak Varbola
Korraldaja:OK Orvand / Ülo Viru
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2018006
23.juuli 16:00
10. Neljapäevak Vasalemma
Korraldaja:OK TON / Erko Õunapuu
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2017039
30.juuli 17:00
11. Neljapäevak Saustinõmme
Korraldaja:Saku Õlletehase SK / Jaanus Jõgis
Rajameister:Maari Idnurm
Kaart:2019007
06.august 17:00
12. Neljapäevak Keila-Joa
Korraldaja:Meelis Nuut ja sõbrad
Rajameister:Rain Vellerind
Kaart:2019008
13.august 17:00
13. Neljapäevak Aegna
Korraldaja:Mairolt Kakko
Rajameister:Marko Süld
Kaart:2017034
19.august 21:30
6. Lupine Örienteerumine Pirita Velodroom
Korraldaja:Mait Tõnisson
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2014002
20.august 00:00
14. Neljapäevak Venemäe
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Rajameister:Margus Klementsov
Kaart:2019029
26.august 21:00
Tallinna MV öine Rebala
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2015006
27.august 16:00
15. Neljapäevak Saue
Korraldaja:SK Saue Tammed / Kaimo Käärmann-Liive
Rajameister:Marek Karm
Kaart:UUS
03.september 16:00
16. Neljapäevak Ihasalu
Korraldaja:SK Mercury / Heidi Sild
Rajameister:Priit Överus
10.september 16:00
17. Neljapäevak Vääna-Jõesuu
Korraldaja:OK Kooperaator
Rajameister:Jaanus reha
Kaart:2020047
17.september 16:00
18. Neljapäevak Start suletakse 18:30 Harku
Korraldaja:OK Peko / Epp Käpa
Rajameister:Anu ja Andres Käver
Kaart:2018066
24.september 16:00
19. Neljapäevak Start suletakse 18:30 Kaitseväe Männiku Linnak
Korraldaja:TA OK / Lauri Leppik
Rajameister:Sander Nahkor
Kaart:2016014
01.oktoober 16:00
20. Neljapäevak Start suletakse 18:30 Mustamäe
Korraldaja:SRD / Ella Šved
Rajameister:Dmitri Šved
08.november 15:00
Sisesuund Keila Harju KEKi hoone
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Sergei Rjabõškin
19.november 17:00
1. Lupine Örienteerumine Kloostrimetsa
Korraldaja:Mait Tõnisson
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2018061
11.detsember 17:00
2. Lupine örienteerumine Laulasmaa KutiMuti Noortelaager
Rajameister:Maari Idnurm
iCalender